Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - próbował ktoś?
Autor Wiadomość
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 21 Mar, 2017   

ja bym się nie zdecydował na wstrzykiwanie czego koleiwek w penisa :P
 
 
Zakompleksiony 

Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: Sro 19 Kwi, 2017   

bear834 , a z czystej ciekawości - miałeś robiony zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym czy własnym tłuszczem? I w której klinice? Dużo Cię to wyniosło?


EDIT : Penis nie jest już tak "sztywny" i twardy po zabiegu? Teraz bardziej miękki? Zwiotczał?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 19 Kwi, 2017   

Zakompleksiony, zastanawiasz się nad zabiegiem?
 
 
penis.com.pl
andropenis
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Sro 19 Kwi, 2017   

A jak sprawa ma się z twardością po zabiegu? Też będzie jak skała, czy czuć warstwę kwasu i na jak długo to wystarcza? Jestem ciekaw sumie.
 
 
Zakompleksiony 

Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: Sro 19 Kwi, 2017   

onesa, szczerze? Owszem... :(


cardin, jeśli chodzi o twardość to sam jestem ciekaw. Natomiast jeśli chodzi o czas utrzymania się efektów, tj. trwałość zabiegu, to wynosi ona, w zależności od metody :

-do 18 miesięcy (czyli do półtora roku) jeśli chodzi o zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym
-do 3 lat a niekiedy i na stałe jeśli chodzi o zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem

Haczyk w tym, że druga metoda jest bardziej inwazyjna, potrzeba więcej znieczuleń i okres rekonwalescencji jest troszkę dłuższy. Mogą wystąpić też powikłania, choć nie powinny. Czasem tłuszcz się nie przyjmuje w całości i po 3 miesiącach kilkadziesiąt procent zanika, toteż trzeba zaaplikować kolejną dawkę.

O samym zabiegu dużo czytałem, natomiast nie miałem jak do tej pory okazji porozmawiać z osobą, która temu zabiegowi się poddała.

Moje wymiary nie są jakieś tragiczne (Wzwód : 13,5-14 cm w długości i 12 w obwodzie), ale mam trochę kompleksów z tego powodu, szczególnie gdy jest w zwisie, bowiem jest dość mały, toteż sam waham się nad zabiegiem.

Inna sprawa, że taki zabieg trzeba jednak co jakiś czas powtarzać, a tanie rzeczy to nie są.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 22 Maj, 2017   

Zakompleksiony, a nie masz żadnych obaw że coś może pójść nie tak ?
 
 
Zakompleksiony 

Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: Sob 10 Cze, 2017   

zbychwawawa, a co może pójść nie tak? Jeżeli kierujesz się do specjalisty, który ma za sobą setki takich operacji i żadnej nie spartolił, bo jest po prostu cholernie dobry, to wszystko będzie w porządku.

Ta metoda nie jest aż tak bardzo inwazyjna jak np. przecięcie jakichś węzłów czy coś w ten deseń.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

Zakompleksiony, dalej mnie nie przekonałeś :p
 
 
Zakompleksiony 

Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

zbychwawawa napisał/a:
Zakompleksiony, dalej mnie nie przekonałeś :p



Ale ja nie miałem na celu Cię przekonywać. Sam musisz tego chcieć i myślę, że to zależy od indywidualnej sytuacji. Jeśli masz całkiem pokaźny sprzęt i chcesz tylko połechtać swoje ego jeszcze większym wydłużeniem/pogrubieniem, to kumam, ze można mieć wątpliwości, czy gra warta świeczki.


Natomiast ja mam kompleksy, mimo że to nie jest żaden mikropenis, ale jego wymiary są naprawdę ubogie, szczególnie w obwodzie, toteż jeśli uda mi się przyoszczędzić troszkę pieniążków, zapiszę się na ten zabieg i zdam relację.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017   

Zakompleksiony, każdy ma wolną wolę, to czekamy na relację.
 
 
waflemaslane 

Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 31 Mar, 2019   

Mój pierwszy post, więc cześć :)
Piszę posta bo też miałem długą rozkminę na temat tego jak to jest z tym powiększaniem kwasem hialuronowym.
Otóż nie zdecydowałem się żeby pójść na zabieg i nie wiem czy zdecyduję. Cena jest trochę zaporowa trochę, ale nie byłaby problemem przy zapewnieniu że efekt będzie taki jaki oczekuję i wszystko będzie okej. Ogólnie obawy czy nie będzie jakiś grudek, zakażenie się nie wda, czy nie uzyskam komicznego efektu, jak będzie penis się zachowywał podczas stosunku (chodzi że kwas nie powiększa penisa jako penisa tylko zalega pod skórą).
Może zacznę od tego kiedyś stosowałem pompkę, bawiłem się też jelq.
Co do ćwiczeń to szybko następowała u mnie adaptacja treningowa i brak reakcji na bodźce. W przypadku pompki objawiało się to znikomym nabieraniem limfy po jakimś czasie treningów, a na szczęście w porę się połapałem że wydłużanie czasu jak i zwiększanie ciśnienia może być niebezpieczne, poza tym ewidentnie miałem gorsze erekcje. Ogólnie pompki nie polecam.

Jelq jest całkiem spoko, ale też uważam że potencjał stałego wzrostu penisa wykorzystałem, jeżeli taki był w ogóle. W tym przypadku jestem zdania że jelq co drugi dzień tak po 30 minut to przyjemne i pożyteczne działanie. Penis lekko się wyciąga z ciała, jest pełniejszy delikatnie przy wzwodzie jak i zwisie, erekcja jest lepsza jeśli się nie przesadza. Gdybym miał więcej chęci i czasu to chętnie wrócę do tych 30 minut co drugi dzień :)

A teraz do sedna:

Z racji tego, że duża część lekarzy działa z automatu, byle jak żeby tylko kasę skosić, z racji kosztów i wielu innych wątpliwości sam wykonałem sobie zabieg kwasem hialuronowym na próbę. Nie zachęcam was do tego i nie polecam.
Zabieg zrobiłem sobie na próbę żeby zobaczyć jaki będzie efekt. Dawka bardzo mała bo 1 ml (cm3). W klinikach stosują coś między 5-20 ml co wydaje się jeżeli podejdziemy do sprawy matematycznie policzymy z obecnej średnicy obwód i objętość, do objętości dodamy wstrzyknięte cm3 to jesteśmy w stanie wyliczyć sobie nowy obwód. Zależy też na jakiej długości penisa wykonamy iniekcję. Ja sobie założyłem powiększenie na długości 3-4 cm, wstrzyknięcia dokonałem w 6 miejscach, od górnej części penisa z tego względu że: doprowadziłem penisa do wzwodu, widziałem w którym miejscu fajnie byłoby mu dodać objętości a także widziałem dokładnie siatkę naczynek krwionośnych i długopisem zaznaczyłem obszary w których mogę dokonać wkłucia.
Ogólnie przydałaby się dodatkowa para rąk żeby penisa ostrzykiwać od dołu, ale od góry też nie jest samemu tak łatwo mimo że jest to dość proste ponieważ zastrzyki są podskórne (kto np. złamał nogę to wie jak sobie w fałdy na brzuchu robił zastrzyki). Na dodatek polecił bym kaniulę dermatologiczną jak mogę stwierdzić po swoim małym doświadczeniu. Niestety ja robiłem wprowadzenie kwasu igłą załączoną do zestawu. Ale tak też da się zrobić. Nie chce mi się póki co więcej pisać i muszę spadać. Ogólnie efekt milimetra na obwodzie i nie uważam że zepsułem sobie penisa. Ponad tydzień jestem po zabiegu. Możecie zadawać pytania, a ja w wolnym czasie jeszcze coś od siebie napiszę.

A i jeszcze raz: nie róbcie tego sami.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 31 Sie, 2019   

waflemaslane, nie wiem dlaczego nikt nie napisał żebyś wrzucił zdjęcia przed i po zabiegu, to zrobię to ja :D
 
 
bestmed90

Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2019   

Na jakie efekty można liczyć, ile cm moze to zwiększyc, jak wpływa na grubość? Na necie piszą ze z rok mozna liczyc na trwałosć efektów, ale pytanie jakie te efekty są? Macie jakies zdj przed i po?
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2019   

Oby waflemaslane wrócił do nas :)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2019   

Wątpię, by efekt był trwały. W kolana kwas hialuronowy, gdy potrzeba to wstrzykuje się co pół roku, nosie rozkłada, czy tam wchłania inaczej. Może w prąciu trzyma się dłużej, ale raczej nie w nieskończoność.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group