Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     stulejka,poraz kolejny.... :-(
Autor Wiadomość
combo

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006   stulejka,poraz kolejny.... :-(

Znalazłem odpowiadającą mi klinike gdzie moge pozbyć się tego problemu.Klinika ta jest bardzo chwalona itp.ale mniejsza o to.Rozchodzi mi się o cene takiego zabiegu??Kiedy zobaczyłem że to 1400zł to :cry: Ucze się i przeznajbliższy czas nie będe miał żadnych dochodów czy jestem więc skazany na życie z tym problemem?Czy są inne sporo tańsze kliniki czy to normalna cena z ten zabieg??
 
 
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006   

czlowieku co za zdzierstwo ! 1400 zl ?! o mamo ... to ja niew iem za co ; OO mi wycenil to urolog na 350 zl =D SZOK ! nie dalbym takiej kasy za to ... poszukaj innej kliniki szczerze ci radze
 
 
Ziuuuteek

Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 45
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   Re: stulejka,poraz kolejny.... :-(

combo napisał/a:
Znalazłem odpowiadającą mi klinike gdzie moge pozbyć się tego problemu.Klinika ta jest bardzo chwalona itp.ale mniejsza o to.Rozchodzi mi się o cene takiego zabiegu??Kiedy zobaczyłem że to 1400zł to :cry: Ucze się i przeznajbliższy czas nie będe miał żadnych dochodów czy jestem więc skazany na życie z tym problemem?Czy są inne sporo tańsze kliniki czy to normalna cena z ten zabieg??
Za 1400zł to ja mogę Ci zrobić operację plastyczną nosa, ewentualnie uszu... 8)
 
 
penis.com.pl
bathmate
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

sproboj pozbyc sie domowymi sposobami .. w czasie zwodu sciagaj napletek .. tylko nie na sile i nie do samego konca... poszerzaj go poprostu ..
wiem ze to na poczatku boli - sam to przezywalem ...
ale po jakims czasie bedziesz mogl uzywac swojego skarbu w pelnej okazalosci ;p hehe wiesz tylko to wymaga czasu nie nzniechcecaj sie i staraj sie nie patrzec az tak na bol ... ;)

pozdrawiam.
 
 
combo

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

moja stulejka jest nie pełna,mianowicie cały napletek schodzi po czym jednak zaciska się w rowku zażołędnym (podczas wzwodu).Załącze zdjecie jak to dokładnie wygląda.Czy stulejka to połączenie napletka z żąłędziem?Ćwiczać powinienem przerwać skóre która je łączy??

http://img105.imageshack....eztytuu2uh4.jpg
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

combo napisał/a:
moja stulejka jest nie pełna,mianowicie cały napletek schodzi po czym jednak zaciska się w rowku zażołędnym (podczas wzwodu).Załącze zdjecie jak to dokładnie wygląda.Czy stulejka to połączenie napletka z żąłędziem?Ćwiczać powinienem przerwać skóre która je łączy??



ej to Twoja fotka ... ? :D ja ma IDENTYCZNIE ;] tylko chyba z deczka mniejszego ;p ile mietzysz ?
 
 
-maro- 

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: małopolska
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

harold mckee napisał/a:


ej to Twoja fotka ... ? :D ja ma IDENTYCZNIE ;] tylko chyba z deczka mniejszego ;p ile mietzysz ?

Czy ważne są jego wymiary? Gość ma poważniejszy problem niż rozmiar i oczekuje pomocy (nie tylko zresztą on).
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2006   

ej odpowiedz na pomoc wyslalem wyzej ... ;> ja sobie tak radze i jest ok .. nie boli jush i w ogole .. jest good ;p
 
 
przecietny

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 7
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

Stulejka jest to zwezenie napletka, ktore nie pozwala na zsuniecie napletka. Mialem problem podobny do Ciebie, a w tej chwili jestem juz po zabiegu. Radze Ci konsultacje z lekarzem
 
 
combo

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

harold mckee jakieś 13/13 słabiutko.Czy przy mojej stulejce konieczny jest zabieg ?I powie mi ktoś na czym on polega?A może kiedy rozpoczne współżycie to problem zniknie (mnie nie boli przy sciaganiu napletka z żąłędzia)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

to czym sie przejmujesz jak Cie nie boli ?! ;]

w niczym to nie przeszkadza - przynajmiej mi ;D hehe powaznie ;p
 
 
combo

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 5
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

no tylko niewiem jak bedzie podczas stosunku bo niemam jeszcze takiego doświadczenie a masturbacja chyba nijak się do tego ma.

ps.Skoro pytałes to i ja spytam tak z czystej ciekawosci ile mierzysz :) ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group