Spodziectwo/wierzchniactwo - Spodziectwo

silver630 - Sro 27 Paź, 2010
Temat postu: Spodziectwo
Mam spodziectwo i gdy miałem około 7lat przechodziłem na to operacje. Mój członek posiada dwie dziurki jedną w prawidłowym miejscu a drugą trochę poniżej trzeciej kropki od góry(patrz zdjęcie). Zastanawia mnie czy podczas stosunku prezerwatywa zda swój egzamin gdyż z obu dziurek leci sperma. Mój penis ma około 15-16cm długości.


andrzejgadarr - Sro 27 Paź, 2010

Zaklej tą drugą silikonem i będziesz miał spokój.
silver630 - Czw 28 Paź, 2010

spodziewałem się poważnej odpowiedzi
budzikk - Nie 31 Paź, 2010

mi się wydaje ze powinno być ok...\

najlepiej kup gumkę i sprawdź "ręcznie" czy jest ok czy nie

vdrum - Pon 22 Lis, 2010

na moje może być problem. Z przodu normalnie jest zbiorniczek specjalnie umiejscowiony w taki sposób by znajodwała się tam możliwie próżnia po założeniu. W przypadku nadmiaru powietrza zazwyczaj guma pęka. W Twoim przypadku nasienie ucieknie pomiędzy ściankę a czonka(jezeli dobrze zrozumialem) a wtedy nadmiar nasienia może wywolać pęknięcie lub po prostu częśc wydostanei się dołem jako że w miejscu wytrysku nie ma zbiorniczka.
budzikk - Pon 22 Lis, 2010

może spróbuj gumki unimila te z luźną górą... ja i tak potem maiłem więcej w nich spermy wkoło główki niż w zbiorniczku a te poszerzenie sięga trochę poniżej Główki wiec u ciebie powinno być ok

xtra plesure sie chyba te gumki nazywają

raaphael - Nie 28 Lis, 2010

ja Ci moge powiedziec, ze mam podobnie do Ciebie.. i jakoś nigdy mi sie nie zdarzyło, zeby mi pocieklo gdzies bokiem hehe;).. wszystko dziala w porzadku ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group