Napletek - Napletekek

tom_szuflandia - Nie 21 Maj, 2006
Temat postu: Napletekek
1.jezeli w wanie w stanie spoczynku napletka sciagajac go jest bezbolesne to czy calkowitym sciagnieciu nie zablokuje sie (sciaganie idzie lozem )
2.i czemyu na codzien jak wyjme siusiaka z majtek trzeba go jakos rozluznic zeby schodzil z napletka a nie od razu wyciagasz za 1 x razem sciaga sie prawidlowo ,,,prosze o zrozumienie ..mego tekstu ps przeczytac przynajmniej 2 x :}

existenz - Nie 21 Maj, 2006

Zachęcam do czytania książek polonistycznych, w szczególności słowników.
Gość - Pon 22 Maj, 2006

jak ja siusiaka wyjmę z majtek to też musze go troszkę rozruszać a czym to jest spowodowane to ja nie wiem :)
tom_szuflandia - Czw 25 Maj, 2006

no powiem, ze cwiczenia z rozciaganiem nap.. ida cora lepiej juz w trakcie sredniego wzwodu stulejka narazie do polowy schodxzi(efekt pracy) podejrzewam jeszcze 1 miech pracy co wy na to ?/ git?:]]
Qwawa1 - Nie 04 Gru, 2016

Wydaje mi sie, ze poprodtu w wannie jest ciepła woda, która pomaga napletkowe sie rozciągnąć. A jak wyjmujesz penisa w przypadkowym momencie to jest on chłodniejszy ( pewnie tez mniejszy, nie ;) ) i dlatego skóra jest mniej rozciągliwa. Polecam odciągać skórkę przy każdym sikaniu- z czasem sie rozluźni!
zbychwawawa - Czw 15 Gru, 2016

Qwawa1, stary że nikt nie zauważył ale też aspirujesz do złotej łopaty..
Flinston - Sob 17 Gru, 2016

zbychwawawa, ale chociaż napisał na temat a nie tak jak Ty, cokolwiek, żeby było...
onesa - Nie 18 Gru, 2016

Qwawa1, zbychwawawa, Flinston, wracamy do tematu przewodniego.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group