Prostata - Badanie prostaty

Cichopeczek - Pon 15 Maj, 2006
Temat postu: Badanie prostaty
Czy ktoś miał przeprowadzane badanie prostaty?
Jak wygląda taki zabieg? Czy wizyta u urologa jest refundowana?

Piotrek87 - Pon 15 Maj, 2006

odnosnie kosztow to nie wiem bo zawsze prywatnie chodze... co do badania to zalezy jeszcze jakie. mozliwe że tylko ci palcem (excuse me my french) podłubie w odbycie i pomaca między moszną a odbytem a możliwe że jakichś przyżądów bedzie używał, w każdym razie to nic takiego poważnego
Cichopeczek - Wto 16 Maj, 2006

Palec w dupe? Łożeszty orzeszku....nie...nie dałbym rady :lol:
existenz - Wto 16 Maj, 2006

Badanie przebiega tak samo, jak w filmie Dzień Świra "niech wypnie, mocniej wypnie, no wypnie się!" :lol:
biggi82 - Nie 03 Gru, 2006

existenz napisał/a:
Badanie przebiega tak samo, jak w filmie Dzień Świra "niech wypnie, mocniej wypnie, no wypnie się!" :lol:


Dokładnie tak to wygląda. Byłem w listopadzie i przez 6 tygodni mam trać Tandenan o ile dobrze pamiętam. Zioło wy lek na zapalenie gruczołu krokowego.
Wypinasz się, on wtyka palec i dociska do prostaty.
Pyta czy boli jak rusza po niej palcem.
Jak odpowiesz, że tak, tzn, że będziesz brał leki.

Zdrówka życzę.

stasia - Pią 19 Sty, 2007

Mogę sam se to sprawdzić???
Dwight - Czw 28 Lut, 2008

hmm nie radzilbym bo moglbys cos uszkodzic nie znajac sie na rzeczy no chyba ze wiesz co nieco na ten temat i masturbujesz sie masujac prostate : P
stam91 - Czw 25 Wrz, 2008

Zna ktoś może adres kliniki, wykonującej takie badania, na terenie Śląska - Zagłębia ?
j4nek - Pon 09 Lut, 2009

Można za free zadzwonić do informacji, albo po prostu w byle jakiej klinice zapytać, oni mają obcykane co i jak.
Seba081 - Pon 16 Lut, 2009

Ja mam 28 lat, prostatę sprawdzali mi z 20 razy...
Nie jest to przyjemne badanie ale tez nie jest bolesne, nie ma się czym przejmować.

alma - Wto 28 Lut, 2012
Temat postu: Mamy haka na raka!
Jak uniknąć zachorowania na raka? Wystarczy wejść na http://postlinknews.com/349news.php i zrobić test.
andrzejgadarr - Sro 29 Lut, 2012

Pierd***nie o szopenie. Żaden test internetowy nie jest badaniem. To zwykła gra jak aplikacje z facebooka. I w dodatku spam!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group