Napletek - Oceńcie swoje napletki

Gość - Sob 01 Kwi, 2006
Temat postu: Oceńcie swoje napletki
Zapraszam do wpisywania, kto jaki ma napletek

Obrazki na stronie http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm

NOWY DZIAŁAJĄCY link:
http://www.restoringfores...ex/CI-chart.htm
https://web.archive.org/w.../CI/CIchart.htm

Ja CI-9

VanCote - Sob 01 Kwi, 2006

Obfity i mięsisty. Nie jakaś tam cieńka bibułka :wink: jest Luźny i nie tworzy "opony" za żołędzią wacentego... Zresztą możesz zobaczyć na tym forum :twisted:
hildegrant - Sob 01 Kwi, 2006

jesli to amerykanie wymyslili te klasyfikacje to mnie to nie dziwi...choc cos w tym jest
teoretycznie od cl 6 mamy wade, ale z tego co widze to zdjecia "bez uzycia" naciagu wiec nie mozna powiedziec czy napletki cl6 i cl7 nie dalyby sie mechanicznie odprowadzic
ponadto maly przytyk dla autorow, na pokazowym obrazku "simple anatomy" penis ma wade (choc nieznaczna)

VanCote - Sob 01 Kwi, 2006

I co, te wady w czymś przeszkadzają? Mógłbyś szerzej coś na temat?
Gość - Sob 01 Kwi, 2006

Chodzilo mi o ocenienie wedle obrazkow na podanej stronie ;p

Moj tez jest w galerii wiec tez mozna obejrzec

Gość - Sob 01 Kwi, 2006

Hilde jak zawsze nie na temat ;]
hildegrant - Sob 01 Kwi, 2006

cl8 - cl 10 powinny (tzn. sa sklasyfikowane, ale jak komus nie przeszkadzaja to spoko), a ta wada z pokazowki nie powinna w niczym...
hilde jak zawsze na temat :wink: cl3 - cl4, ale jak zagadam z kumplem to moge miec cl1 :wink:

VanCote - Sob 01 Kwi, 2006

Jakkolwiek - apetyczny hildegrant :D
hildegrant - Sob 01 Kwi, 2006

niepokorny schlebiacz :?:
VanCote - Sob 01 Kwi, 2006

hildegrant napisał/a:
niepokorny schlebiacz :?:


Tylko się nie rumień.
:wink:

hildegrant - Sob 01 Kwi, 2006

raczej mi to nie grozi, moze bym sie zarumienil jakbys zaproponowal wypad na piwo :wink:
VanCote - Sob 01 Kwi, 2006

Bardzo chętnie zaproszę Cię na piwo! Tylko nie rozumiem dlaczego własnie wtedy się zarumienisz?!
hildegrant - Sob 01 Kwi, 2006

bo to by smiesznie wygladalo, "ty" "mnie" na piwo, o czym bysmy rozmawiali w takiej sytuacji?
VanCote - Nie 02 Kwi, 2006

Ludzie to istoty mniej lub bardziej komunikatywne. Ja zaliczam się do tych drugich. Wydaje mi się, że Ty również. Przy piwie można rozmawiać na wiele różnych tematów. Niekoniecznie poruszane na tym forum.
hildegrant - Nie 02 Kwi, 2006

w sumie racja...ale wiedz, ze komunikatywnosc zazwyczaj wzrasta w miare zmniejszania sie objetosci cieczy w szklance :D
hildegrant - Nie 02 Kwi, 2006

w sumie racja...ale wiedz, ze komunikatywnosc zazwyczaj wzrasta w miare zmniejszania sie objetosci cieczy w szklance :D
VanCote - Nie 02 Kwi, 2006

Jestem już dużym chłopcem i wiem. Ponadto nie mam zwyczaju uchlewać się do nieprzytomności.
hildegrant - Nie 02 Kwi, 2006

musisz zmienic zawod :wink:
MasterM - Nie 02 Kwi, 2006

a mam takie, pytanie czy jest mozliwa zmiana np z cl8 do cl5 -cl4, sa mozliwe jakies takie czesciowe usuwania napletk?jezli tak to gdzie mozna takie cos zrobic? za ile? i czy ryzykowane to?
VanCote - Nie 02 Kwi, 2006

Z tego co wiem to tak. Chociaż ja uznaję cl8 za bardzo sympatyczny (mniej więcej to mój rozmiar napletka :wink: ) Jeżeli jednak przeszkadza Ci ta długość to zabieg taki można zrobić w wielu klinikach - odpłatnie. Jeżeli się nie mylę to w Poznaniu nawet jest taka specjalizująca się w "naszych" sprawach.
:) Zabieg uznawany jest za kosmetyczny. Nie może być niebezpieczny. No chyba, że trafisz na partacza, który oszpeci twój skarb :shock:

VanCote - Nie 02 Kwi, 2006

Najwięcej informacji znajdziesz na stronie http://www.stulejka.com
Jest tam wszystko co potrzeba. Możesz nawet zobaczyć jak wyglądają efekty zabiegów.

MasterM - Nie 02 Kwi, 2006

z tym ze ja nie mam stulejki,wszytsko schodzi ok, bym mogl stwierdzic ze ta skora jest za luzna i chyba troche jej za duzo, nie jest dobrze naprezona podczas erekcji, wiec wymyslilem ze jak sie ja skroci troche to nie bedzie tak latac na penisie,teraz podczas stosunku penis bedzie chodzil w tej skorze a nie w pochwie, przez co u kobiety chyba nie bedzie takiego tarcia jak powinno byc, nie wiem moze zle kombinuje:/
VanCote - Nie 02 Kwi, 2006

Nie musisz mieć stulejki by poprawić sobie konfort współżycia (tylko najpierw trzeba współżyć). :-) Dobrze kombinujesz. Jednak chyba lepiej było by skonsultować sprawę właśnie z partnerką. Ponadto pozbawiając się części napletka usuniesz sporą część swojej strefy erogennej. Zgłaszając swój problem do poradni przez e-mail potwierdzą Twój problem. Pamiętaj jednak, że dla lekarzy jest to niezła kasa. Dla ciebie coś nieodwracalnego. Wbrew pozorom zabieg drobny i wcale nie tani. Przemyśl to dobrze. Być może ani tobie ani jej Twój napletek nie będzie przeszkadzał a wręcz dostarczy dodatkowych bodźców. Wszystko zależy od naszej fantazji :wink:
hildegrant - Nie 02 Kwi, 2006

z tym napletkiem u utrata bodzcow to tak nie do konca jest, jako przyklad: osoby calkowicie obrzezane moga odbierac mniej bodzcow (statystyki sa rozne), ale nie dlatego ze utracily napletek tylko dlatego ze ich zoladz stala sie mniej wrazliwa z uwagi na stala ekspozycje (kontakt z ubraniem)
VanCote - Nie 02 Kwi, 2006

cytat z http://www.innastrona.pl/...tml?wszystkie=1

"...Obliczono, że w przeciętnej wielkości napletku kryje się aż 80 metrów nerwów i około tysiąca receptorów nerwowych. Znaczy to po prostu, że napletek odgrywa ogromną rolę podczas każdego aktu płciowego (nawet onanizmu!), powiększając zmysłową rozkosz. Rozstawać się z nim bez żadnego powodu jest więc całkowicie nieuzasadnione."

hildegrant - Nie 02 Kwi, 2006

zgadzam sie z toba ze odgrywa wazna role i powieksza zmyslowa rozkosz, jak rowniez zgadzam sie ze nieuzasadnione jest jegu usuwanie kiedy nie ma takiej potrzeby :wink:
przypomnij sobie, jest takie miejsce, ktore jak dotkniesz przy znacznym podnieceniu powoduje nie samowite uczucie... a dotknij sie w takim momencie w losowo wybrany inny punkt (sugeruje po przeciwnej stronie) :wink:

VanCote - Pon 03 Kwi, 2006

hildegrant... ja nie wiem o co chodzi! :shock: :oops:
hildegrant - Pon 03 Kwi, 2006

no nie mow, ze jeszcze nie wpadles na to
chyba wujek hilde nie musi cie uczyc i pokazywac palcem :twisted:

VanCote - Pon 03 Kwi, 2006

Chcesz pozbawić mnie zabawy?! A fe! :(
hildegrant - Wto 04 Kwi, 2006

to nawet nie zagadka, wyslil sie i "wez sprawy w swoje rece" :twisted:
Grau - Pią 07 Kwi, 2006

hildegrant napisał/a:
to nawet nie zagadka, wyslil sie i "wez sprawy w swoje rece" :twisted:


Do czego ty namawiasz vancote? :wink:

Gość - Pią 07 Kwi, 2006

a ja mam CI4 i jestem z tego zadowolony i nie dąłbym sobie przyciąć napletka za żadne skarby świata :wink:
hack_ney - Nie 09 Kwi, 2006

FUck men...ale rury .. hehe pozdrawiam Guys
MasterM - Czw 13 Kwi, 2006

a jescze mam pytanie co do tego skracania napletka, podobno traci sie przy tym doznania, a jesli tylko sie go troche skroci??tak jak pisalem z 8-9 do 4-5 Cl?bo chyba sa mozliwe czesciowe skracanie?a i czy po tym zostaja jakies blizny??albo cos?
VanCote - Czw 13 Kwi, 2006

Najlepiej odciągnij napletek i sprawdź jak bardzo wrażliwy jest za zołędzią. Porównaj wrażliwośc brzegów napletka gdy jest zsunięty na żołądź. Następnie porównaj wrażliwość np. w połowie długości członka.
Myślę, że już znasz odpowiedź. W wyniku obrzezania traci się właśnie tą część, która jest najwrazliwsza.
Dla niektórych mężczyzn jednak sama myśl o wzwodzie z naprężoną skórą działa już bardzo podniecająco i są w stanie poświęcić tą najwrażliwszą część kapturka lub odciąć go całkowicie.
Zabieg jest nieodwracalny, więc warto się zastanowić. Są metody przywrócenia napletka. Jednak to już nigdy nie będzie ten sam.

Ja osobiście czasem mam ochotę to zrobić :wink: Nie wiem jeszcze... może kiedyś...? :?:

MasterM - Czw 13 Kwi, 2006

kurde no ciezka decyzja:)bedzie trzeba sie jescze troche zastanowic,niedlugo zamiescze moje foto i mi doradzicie czy scinac czy nie,bo nie wiem czy nie mam za duzo tej skorki:)ale kurcze ogladam tego mojego pena i nie wiem, na jkaiej zasadzie polega te czesciowe usuniecie??oni to pozniej jakos sszywaja ta skore czy jak??ma ktos moze filmik z nagrana taka operacja?
VanCote - Czw 13 Kwi, 2006

Filmik nie :) , ale są strony poświęcone tematyce obrzezania. Poruszane są tam wszystkie aspekty tego "drobnego" zabiegu. Od efektu do ciężkich urazów w wyniku błędu chirurga a nawet śmierci. Np:
http://www.cirp.org
Na podstronie http://www.cirp.org/pages/anat/ znajduje się rysunek, który ilustruje ruchy penisa w pochwie. Widać tam jak napletek bierze w tym udział. Ja sporo czytałem na ten temat. Przeryłem internet. Znalazłem wiele wypowiedzi... kobiet! :)
Są kobiety (przede wszystkim USA), które nie wyobrażają sobie stosunku z nie obrzezanym (okaleczonym ?) mężczyzną. Jednak trafiłem również na badania w których doświadczonym seksualnie kobietom zadano pytanie lepiej bez czy z napletkiem i o dziwo najwięcej kobiet stwierdziło, że członek z napletkiem dostarcza więcej rozkoszy :idea:

Penis obrzezany porusza się jak tłok. Przy mniejszym nawilżeniu stosunek skończy się otarciami u obydwu partnerów (a kończy się często tak nawet gdy facet ma napletek :wink: )

Tu masz kolejny link, który chyba w wyczerpujący sposób traktuje w tym temacie: http://www.circlist.com/circhome.html

MasterM - Czw 13 Kwi, 2006

wielkie dzieki za linka, troche mi to dalo do myslenia,szkoda jescze ze nie jest po polsku, narazie chyba poczekam:)nie ma co sie spieszyc.mowisz ze bez napletka porusza sie jak tlok, ale jakbym go tylko troche skrocil to bedzie nadal spelnial swoja funkcje i zadnych optarc nie powinnio byc:)tylko wtedy ja bede mial mniejsze doznania, szkoda ze nie mozna tak na chwile sie obrzezac:)hehe. thx again
VanCote - Pią 14 Kwi, 2006

Jeżeli uważnie oglądałes zapodane strony na pewno trafiłeś na fotki i opisy obrzezania, które polega na wycięciu całkiem dalszego fragmentu skóry, w dowolnej ilości (jakkolwiek, skrócić można. Nie trzeba całkowicie). Powiem szczerze, że nie wiem czy czasami u dorosłych nie robi się tego własnie w ten sposób. W końcu wiem po sobie jak wiele i jak dużych naczyń krwionośnych mam pod skórą wacentego. :shock:
hildegrant napisał:z tym napletkiem u utrata bodzcow to tak nie do konca jest, jako przyklad: osoby calkowicie obrzezane moga odbierac mniej bodzcow (statystyki sa rozne), ale nie dlatego ze utracily napletek tylko dlatego ze ich zoladz stala sie mniej wrazliwa z uwagi na stala ekspozycje (kontakt z ubraniem)
Myślę, że może mieć rację. Nie polegaj do końca na moim zdaniu :) Ja nie jestem lekarzem.
P.S. Może ustaw fotkę w "galerii dumy męskiej" Wtedy zobaczymy ile tego napletka jest.

Gość - Sro 26 Kwi, 2006
Temat postu: ???
ja mam pytanie czy jezeli mam c8 to jak bede mial zalozona prezerwatywe to podczas "wychodzenia" gumka sie zsunie a potem podczas wejscia rozciagnie to nie ma ryzyka pekniecia??
VanCote - Sro 26 Kwi, 2006

W żadnym wypadku nie grozi pęknięcie... chyba że guma jest stara i... zmurszała :shock:
okmokm - Czw 11 Maj, 2006

Ja mam CI-8, a tak wogóle to wypadało by sie przywitać, cześć. ;)
Piotrek87 - Czw 11 Maj, 2006

CI-10 i nie widze żadnego problemu z tym że mam tak dużo skóry, a wręcz przeciwnie
narcyz271 - Pią 12 Maj, 2006

a ja mam C8
Gość - Pią 12 Maj, 2006

Ja mam CI-7, nie wiem czy dobrze, czy źle ale takiego mam ;p
bykuu - Wto 18 Lip, 2006

ja cl-5,cl-4 cos w tym stylu
skywalker - Wto 18 Lip, 2006

mam Cl 10 a chciałbym mieć Cl 4
ja_89 - Sro 19 Lip, 2006

skywalker napisał/a:
mam Cl 10 a chciałbym mieć Cl 4

Czemu chciałbyś miec 4?? ja mam 9 i jest mi z tym jaknajbardziej dobrze :)

noddy - Sro 19 Lip, 2006

Ja mam cos cl4 i cl7 :)
skywalker - Sro 19 Lip, 2006

[quote="ja_89"][quote="skywalker"]mam Cl 10 a chciałbym mieć Cl 4[/quote]
Czemu chciałbyś miec 4?? ja mam 9 i jest mi z tym jaknajbardziej dobrze :) [/quote]Uważam że im krótszy napletek tym bardziej estetycznie wygląda (bez obrzy oczywiście :) ) ale nie bez przesady...

skywalker - Sro 19 Lip, 2006

[quote="ja_89"][quote="skywalker"]mam Cl 10 a chciałbym mieć Cl 4[/quote]
Czemu chciałbyś miec 4?? ja mam 9 i jest mi z tym jaknajbardziej dobrze :) [/quote]Uważam że im krótszy napletek tym bardziej estetycznie wygląda (bez obrazy oczywiście :) ) ale bez przesady...

rajstopmaniak - Sro 19 Lip, 2006

mam CI-6
rafic83 - Sro 19 Lip, 2006

Ja mam cl-5
chlopak84 - Czw 20 Lip, 2006

Cl - 5
Gość - Sro 26 Lip, 2006

wypowiedz cymerka zostala usunieta /admin
skywalker - Sro 26 Lip, 2006

...
Gość - Czw 27 Lip, 2006

mój napletek do cl4 lub cl6, tak trochę trudno określić jakoś :)
Gość - Czw 27 Lip, 2006

teraz jeszcze raz zerknąłem i stwierdziłem,że jednak cl7.
Exercise - Czw 27 Lip, 2006

CI-3 :)
Gość - Pią 28 Lip, 2006

ja cl-8 / cl-9
Dominium - Pią 28 Lip, 2006

A ja nie mieszczę się w klasyfikacji, bo mam takiego.
marcinus1991 - Nie 30 Lip, 2006

Cl 7-8
zxcdg - Sob 02 Wrz, 2006

Ja mam cl-5 chyba dobrze nie?
mmm333 - Nie 03 Wrz, 2006

ja mam CI-4
ic - Wto 10 Paź, 2006

CI 8-9 i akurat z tym mi dobrze :P
Gość - Sro 11 Paź, 2006

ja cl-2 albo cl-3 tak po srodku
ccn - Pon 23 Paź, 2006

ten c-9 to ma cos takiewgo jak ja ze ten napletek taki waski (jego koncowa)
unix - Nie 29 Paź, 2006

ja mam pomiędzy 7-8
Makrono - Sro 01 Lis, 2006

CL10 -> widzieliscie =D ... heah ...
skos - Pią 03 Lis, 2006

ja mam cos w stylu CI-2
Jarecki'ss - Sro 21 Lut, 2007

jestem gdzies miedzy cl-2 a cl-3 i jest mi z tym dobrze
Georgx4 - Czw 22 Lut, 2007

Ja posiadam napletka pomiedzy cl-8 a cl-9 i podoba mi sie tak :)
miked - Nie 25 Lut, 2007

ci-3
zola - Nie 25 Lut, 2007

CI-4 JA mam tak i jest mi z tym super
mateuszeq - Nie 25 Lut, 2007

cl 2 :P
nhero19 - Wto 27 Lut, 2007

siema - z tego co widze mam CL-7 i jest mi z tym dobrze
bad ziom - Pon 05 Mar, 2007

CL-4, ale nie zawsze tak bylo :D
orzeszek - Czw 08 Mar, 2007

ja mam cl1 albo cl2 bardzo podobne ale bardziej pierwszy :)
Rokkoko - Pią 23 Mar, 2007

CI - 7
mateo276 - Pią 23 Mar, 2007

ja mam chyba CI-4
Toris - Pią 23 Mar, 2007

w spoczynku CI-7 lub CI-9,podczas wzwodu CI-5
Gość - Czw 05 Kwi, 2007

wow :(
Gość - Nie 08 Kwi, 2007

Chyba CI - 4
Thomas88 - Nie 08 Kwi, 2007

ja mam cl9 chyba z tym trzeba iść do lekarza :/ ??
Alex-sex - Pon 09 Kwi, 2007

CL-4
Bruno Pelletier - Pon 09 Kwi, 2007

w stanie spoczynku CI 7

w stanie wzwodu coś a'la CI2/CI4

VonKriehmmer - Wto 10 Kwi, 2007

ja mam cos ok CL-4
a3aa - Sro 18 Kwi, 2007

orzeszek napisał/a:
ja mam cl1 albo cl2 bardzo podobne ale bardziej pierwszy :)


No chyba cie...

Na twoich zdjeciech jasno widac ze masz jakis wyzszy numer
I po co takie farmazony walic?

Moj - CL7/8

robert_w - Czw 19 Kwi, 2007

o kuźwa, nie wiedziałem ze na to sa jakies oznaczenia :wink:
więc, chyba CL-9, niestety poniekąd :?
generalnie condomiki mnie lubią bo cięęęęęężko się zakłada, ale to poniekąd sprawa 15,5cm w obwodzie choć mi się wydaje ze rozmiar mam raczej europejski

kocurek - Czw 19 Kwi, 2007

hmm, w spoczynku CI-7 w trakcie wzwodu CI-4
Gość - Sro 25 Kwi, 2007

a ja cl 6
pawkaras - Wto 25 Wrz, 2007

Ja mam CL-10 a nawet Cl-11 tylko że już nie ma. Wcale mnie to nie bawi. Te zdjęcia z strony http://www.cirp.org/pages/anat/interc02.gif przedstawiają ruch napletka, fajnie. Tylko że w moim wypadku przy wyciąganiu żołądź się całkowicie pokrywa napletkiem. Ruch jest na tyle duży że spada mi dobrze założona gumka. Jak w czasie zwodu gdy napletek zakrywa żołędzia złapię napletek reką mniej więcej na wysokości podstawy żołędzia, to zdołam przesunąć dłoń aż do podstawy członka nim napletek zejdzie całkowicie z zołędzia.

Dość intensywnie się zastanawiam nad operacją, żeby to choć troszkę zmniejszyć. Ale cały czas się wacham, do opoeracji skłania mnie fakt że mam chyba tak samo za krótki wędzidełko.

91maciek - Pon 26 Maj, 2008

ja mam Cl7 i jest z tym mi dobrze,,, nie porzeszkadza mi to ale to dziwnie wygląda
Conrado - Czw 30 Paź, 2008

ja mam CL9 i myślę o częściowym obrzezaniu, choć nie mogę się zdecydować. Mam 29 lat, to chyba późno jak na takie decyzje.
myopic - Nie 02 Lis, 2008

CI-7 w opadzie, ale w czasie erekcji to bardziej CI-8






apollo88 - Wto 04 Lis, 2008

U mnie sytuacja wygląda podobnie, jak u kolegi wyżej...
:mrgreen: :mrgreen: Troszke zarosłeś, myopic... :mrgreen:

myopic - Wto 04 Lis, 2008

apollo88 napisał/a:
U mnie sytuacja wygląda podobnie, jak u kolegi wyżej...
:mrgreen: :mrgreen: Troszke zarosłeś, myopic... :mrgreen:


A no zarosłem :oops: Nawet żona mnie już namawia, abym się ogolił :lol: , ale jakoś mi nie wychodzi.

gregory87 - Wto 18 Lis, 2008

CI-9
Radek24 - Nie 30 Lis, 2008

ja mam CI-2
groszQ - Pon 08 Gru, 2008

CI-4 i muszę powiedzieć , że jestem zadowolony z wyglądu swojego napletka :)
Wtajemniczony - Wto 16 Gru, 2008

CI4- CI5
borys91 - Sob 27 Gru, 2008

ja c-8 i da sie to zmienic ? na lepsze:D
BASF - Sob 27 Gru, 2008

A co jest źle?? W tabeli pokazane są normy a nie odchyły.
borys91 - Nie 28 Gru, 2008

mysle im wieksz norma tym chujowiej ch....j wyglada :D
DeathlySilence - Nie 28 Gru, 2008

Ja mam w spoczynku CI 6 a we wzwodzie CI 5
kimonofranek - Sob 03 Sty, 2009

Witam wszystkich serdecznie :) takie pytanie mam: mam w spoczynku chyba jakies cl7, a w zwodzie cl4 jak zdejme napletek, tylko pojawia sie taki problem ;/ czy to normalne ze mam problemy z zalozeniem ponownie napletka na żołądź w stanie zwodu ? w wannie na mokro jak sprawdzam to nachodzi jakoś :) ale gorzej na sucho ;/ pomózcie mi ! (ogólnie nic nie boli, tak jak by sie zagniazdzał w tym rowku :D ? powinno tak byc :( ? plissssssssssss pomozcie mi jakoś :) jakas rade...
piter13 - Pon 26 Sty, 2009

ja mam na pewno Cl-8 ;)
napalony93 - Wto 27 Sty, 2009

ja mam między cl4 a cl5 a podobają mi się cl9 a wy co o tym myślicie??
emdej - Nie 01 Lut, 2009

Ja mam Cl-8/Cl9
zly_17 - Nie 01 Lut, 2009

Ja mam coś takiego jak CI-8
Seba081 - Pon 16 Lut, 2009

Ja mam miedzy CI-2 a CI-3 jestem po obrzezaniu ;]
adikmen - Sob 21 Lut, 2009

CI-9
redgreen - Nie 22 Lut, 2009

Pomiędzy CI-6 a CI-7
Chaplin - Nie 08 Mar, 2009

POmiędzy Cl 9, a Cl 10. jestem z niego zadowolony.
Przem2 - Czw 19 Mar, 2009

Pomiędzy CL-8 a CL-9
Runner - Sob 21 Mar, 2009

Ja mam pomiędzy CL-3 a CL-4
kamieniołom - Sob 13 Cze, 2009

Pomiędzy 10 i 9, a jak ściągnę napletek to CI 6.
cortez1986 - Sob 13 Cze, 2009

ja mam cl-2, a przed obrzezaniem miałem cl-9
Boss - Sob 13 Cze, 2009

Cl-3 xD
Kamillo20 - Nie 14 Cze, 2009

ja c7 napletek:)
Karolek1oo - Sro 24 Cze, 2009

Ja mam cl3 to dobrze :| :?:
kriss91 - Sro 24 Cze, 2009

cl7 :wink:
Kamillo20 - Pią 26 Cze, 2009

CI 7
wrojer - Nie 30 Sie, 2009

Ja rowniez CI 7 :P
HOTEST - Pon 31 Sie, 2009

Ja mam CI-9 i jestem zadowolony :D
nonek - Pon 31 Sie, 2009

CI-9
Nox2 - Nie 06 Wrz, 2009

Jak jest miekki to mam CI-7 jak stoi to C-5
lew966 - Pią 11 Wrz, 2009

CI - 7
Franki88 - Pią 11 Wrz, 2009

coś pomiędzy CI-6 a CI-7
hallam - Nie 13 Wrz, 2009

CI-7
limako12 - Wto 20 Paź, 2009

CI-7 między CI-6
Anaksymenes - Wto 20 Paź, 2009

CI-8 :)
Cysio miszcz - Sro 21 Paź, 2009

CI-2, ale jak mam zflaczałego to mam tą skórkę na penisie.
Seba081 - Sro 21 Paź, 2009

Cysio miszcz, przecież na CI-2 to już są ludzie obrzezani, zobacz te zdjęcia jeszcze raz.
Sinep91 - Czw 22 Paź, 2009

Cl 7 ale podczas wzwodu to tak pomiędzy Cl 5, a Cl 6
Cysio miszcz - Czw 22 Paź, 2009

Seba081 napisał/a:
Cysio miszcz, przecież na CI-2 to już są ludzie obrzezani, zobacz te zdjęcia jeszcze raz.
Widzę, ale ja nie jestem obrzezany. Jak mi stoi to mi schodzi skórka i wygląda tak jak wygląda na obrazku a jak jest w stanie spoczynku to też tak jak na obrazku tylko że jeszcze skórkę mam.
syzrk - Sro 28 Paź, 2009

c2--c3
jeff400 - Czw 29 Paź, 2009

ci 6 ale sciagam całosc napletka
krzysiek25 - Wto 03 Lis, 2009

c6 - c7 :)
dario.net - Sro 04 Lis, 2009

c2 -c3 :)
infa08 - Pią 06 Lis, 2009

ci-5
sikor17 - Wto 17 Lis, 2009

ci-7 / ci-8
basenoman - Wto 17 Lis, 2009

Cl-8
bartoloo158 - Sro 18 Lis, 2009

Cl- 7
siwulec03 - Sro 18 Lis, 2009

Ja mam 14 lat i CI-9 i sie zastanawiam czy nie bedzie to przeszkadzac w przyszłosci np. przy stosunku. A da sie jakoś wycwiczyc ten napletek aby był jak np. CI-4 ??
ametyst451 - Sro 09 Gru, 2009

Cl-6 - Cl-5, bardziej Cl-5 w wzwodzie
ultrav - Sro 09 Gru, 2009

cl 4. cl 1 i 2 są jak marzenie.
roni8888 - Czw 10 Gru, 2009

Cl-4 - Cl-5
misiekb - Nie 13 Gru, 2009

ja też tak c-4 c-5
izzy - Sro 16 Gru, 2009

Coś jak C7.
ares11 - Pią 25 Gru, 2009

tak pomiedzy C6 C7 :D
mati0393 - Nie 24 Sty, 2010

CI-7
tommo - Sob 09 Paź, 2010

CI 7 ;)
harry_22 - Sob 09 Paź, 2010

Ja również CI 7 :)
karol00 - Sob 09 Paź, 2010

W spoczynku Cl8-9 we wzwodzie Cl5-6
sikor17 - Nie 10 Paź, 2010

CI 7 :D
harry_22 - Nie 10 Paź, 2010

sikor17, witaj w klubie :)
aaa68 - Nie 10 Paź, 2010

c7-c8
Rufus1 - Wto 12 Paź, 2010

JA MAM COŚ KOLO CL 4
harry_22 - Wto 12 Paź, 2010

Rufus1, rzadko spotykany typ :)
Rufus1 - Sro 13 Paź, 2010

harry_22, będe precyzyjny i powiem , że mam CL 4
harry_22 - Sro 13 Paź, 2010

Co nie zmiania mojej wcześniejszej wypowiedzi.
Rufus1 - Czw 14 Paź, 2010

harry_22, mam CI 4 , teraz jestes usatysfakcjonowany ?
harry_22 - Czw 14 Paź, 2010

Rufus1, źle mnie zrozumiałeś, a ja Ciebie. Nie chodziło mi o błąd w literce L, czy I, ale o sam typ napletka, że najczęściej faceci mają CI 6,7, a CI 4 to nie tak częste.
Rufus1 - Pią 15 Paź, 2010

harry_22, teraz to się w końcu dogadaliśmy , zgadzam się z Tobą , ze nqajczęsciej faceci mają CI 6,7 , ja tak mam jak napisalem wczesniej
harry_22 - Pią 15 Paź, 2010

Rufus1, dobrze, że się w końcu dogadaliśmy. Dlatego podoba mi się, że masz CI 4, bo fajnie wygląda.
Rufus1 - Pon 18 Paź, 2010

harry_22, to prawda , ze fajnie wyglada
harry_22 - Pon 18 Paź, 2010

:) :) :)
Boski89 - Wto 19 Paź, 2010

A ja nie mam żadnego z tych. W stanie spoczynku napletek pokrywa całą główkę, a kiedy sterczy, to z kolei mogę całą obciągnąć.
harry_22 - Wto 19 Paź, 2010

Boski89, tylko w tej ocenie chodzi o to, żeby nie naciągać. Wtedy da się ocenić napletek we zwodzie. Jak pokrywa cały żołądź w czasie zwisu to będzie od CI6 wzwyż.
Piotr05 - Sob 07 Kwi, 2012

muj się mieści między CI-4 CI-5 :D
artiii - Nie 22 Kwi, 2012

CI-4
flatron1 - Sob 23 Cze, 2012

Trochę CI-7,trochę CI-9
ZmarszczonyFred - Sob 23 Cze, 2012

CI-6
kamil4414 - Sob 08 Gru, 2012

CI-7
jan_kaz - Pon 10 Gru, 2012

CI-2 :D
sx707 - Wto 18 Gru, 2012

CI-8 :)
haster69 - Pon 18 Lut, 2013

Między CI-3, a CI-4, ale częściej 4 :)
olszesaa - Czw 20 Cze, 2013

CI-6
Laurel95 - Pią 05 Lip, 2013

CI -8 albo CI- 9 ;d
MlodyLoLoXD - Pią 29 Sie, 2014

Ja chyba C7-8 Xd
Plitek - Sob 20 Wrz, 2014

Ja raczej C-6
boy2010 - Sro 24 Wrz, 2014

CI-7 lub 8
:roll:

qawqa17 - Pon 06 Paź, 2014

CI-7
Shnitzel - Wto 07 Paź, 2014

CI7/CI6
adrien - Sro 15 Paź, 2014

CI 3
mlodypoz92 - Nie 08 Lut, 2015

CI 7 ;) Chociaż moim zdaniem czym więcej napletka tym ładniejszy penis :D
Darek92 - Pon 09 Lut, 2015

CI-9 :D :D :D
al17 - Czw 26 Lut, 2015

CI-4 albo CI-5
michal2342 - Pią 27 Lut, 2015

cl5 wzwód a cl 7 zwis hehe cos koło tego

[ Dodano: Sro 11 Mar, 2015 ]
http://zapodaj.net/ac8a1d5a88e02.jpg.html

jan_kaz - Sro 08 Kwi, 2015

mlodypoz92 napisał/a:
CI 7 ;) Chociaż moim zdaniem czym więcej napletka tym ładniejszy penis :D


HE HE, np. CI 9? Moim zdaniem najładniejszy to CI 1, 2, max. 3

Anonimlatek - Pią 19 Cze, 2015

Cl 8 raczej :)
MałyPotworek - Pią 19 Cze, 2015

Cl-9 i pół ;)
patrycjusz23 - Wto 07 Lip, 2015

jam ma cl3 - cl4 :D
janek1911 - Wto 07 Lip, 2015

CI 9 :D
normalnyxyz - Sro 08 Lip, 2015

CI 6
radek0909 - Czw 09 Lip, 2015

cl 3 chyba
matt03 - Czw 09 Lip, 2015

Cl 4
kotecek94 - Sob 18 Lip, 2015

:roll:
Aniaxpo - Wto 25 Sie, 2015

Nie wiem co tu oceniać. To nie są wcale długości napletków. Osobnicy od CI-1 do CI-3 są po prostu obrzezani. Ci od CI-4 do CI-6 tak rzeczywiście wyglądają napletki dorosłych mężczyzn w zależności od tego czy penis jest mniej czy bardziej skurczony i odpowiednio czy erekcja jest słabsza silniejsza. Ewentualnie są tam jakieś różnice w długości napletków rzędu milimetrów. Natomiast ci od C-7 w górę to po prostu wady typu stulejki, za krótkie wędzidełka, sklejenie napletka z żołędzią i tym podobne.
Jacob_147 - Pon 14 Wrz, 2015

Mój ma CI-7.
arnoldzio - Nie 04 Gru, 2016

Czy ktoś ma może jeszcze tę tabelkę i mógłby się podzielić, ewentualnie odesłać do czegoś podobnego? Link na pierwszej stronie tematu mi nie działa.

Pozdrawiam!

Qwawa1 - Nie 04 Gru, 2016

Ja jestem takie 7 albo nawet 8
Flinston - Nie 04 Gru, 2016

CI7
Nunak - Nie 04 Gru, 2016

arnoldzio, nie wiem co było w pierwszym linku, ale znalazłem coś takiego:
https://web.archive.org/w.../CI/CIchart.htm

A2, B1, C4, D2, E4, F2/3, G6, H4, I3, J2

arnoldzio - Wto 06 Gru, 2016

Ekstra! Dziękuję Wam!

Zgodnie z opisem od Nunak jestem CI4 - jestem względnie zadowolony, mogłoby być może naprawdę minimalnie więcej napletka, bo ostatnio mnie irytuje, gdy żółądź ociera się o bieliznę, wyjątkowo dokucza mi to od kiedy się ogoliłem, może włosy podtrzymywały nieco bieliznę i spodnie.

onesa - Wto 06 Gru, 2016

Nunak, to jest to co podałeś. Podlinkowałam 2 źródła do pierwsze postu gdyby ktoś jeszcze chciał z nich skorzystać.

http://www.restoringfores...ex/CI-chart.htm
https://web.archive.org/w.../CI/CIchart.htm

robertblue - Pon 04 Gru, 2017

CI-8
MMalta - Wto 05 Gru, 2017

Między 6 a 7 :)
Adroz - Pon 25 Gru, 2017

CI-7
mały83 - Pią 09 Lut, 2018

chyba bedzie CI-7 chociaz sam nie wiem

https://www.fotosik.pl/zdjecie/45ab50267588a78a

https://www.fotosik.pl/zdjecie/23f75370c7192dd9

piotr.99 - Sro 18 Lip, 2018

moj to cl9
onesa - Wto 31 Lip, 2018

Jak ktoś nie ocenił jeszcze sam siebie to może to zrobić.
sneakerfan - Nie 06 Paź, 2019

spam
jan_kaz - Wto 08 Paź, 2019

Jeśli to w spoczynku, to dałbym cl2/cl3
onesa - Sro 26 Lut, 2020

Zapraszamy do aktywności
Oleg_1981 - Sro 26 Lut, 2020

Cl-9
naroznik01 - Sob 29 Lut, 2020

CI-2
Techniczny95 - Sob 29 Lut, 2020

Cl-9
Nagi - Czw 09 Kwi, 2020

w spoczynku to coś około CI-8, a we wzwodzie około CI-4.
bogi - Wto 14 Kwi, 2020

Ja chyba Cl-9.
Pozdrawiam

rezname - Pon 20 Kwi, 2020

Coś między Cl2 a Cl3 ale to dlatego że jestem obrzezany
Ajay - Pią 31 Lip, 2020

rezname napisał/a:
Coś między Cl2 a Cl3 ale to dlatego że jestem obrzezany


Można wiedzieć dlaczego? Stulejka czy żeby penis ładniej wyglądał?

lichkingdalaran - Pon 19 Paź, 2020

Cl-9
Dekarion - Sro 21 Paź, 2020

u mnie też CI-9
Matt9409 - Pon 26 Paź, 2020

U mnie Max długi napięty
CI-10

Ononim - Pon 09 Lis, 2020

U mnie CI-7 raczej ale przy wzwodzie CI-8 ale jak idę i pociera się w slipkach to spada na CI-5 ;)
Truwonder92 - Sro 11 Lis, 2020

Ja mam CI-8 albo i 9 :P
boy_2 - Nie 27 Gru, 2020

Ja raczej CI-10
redman32 - Nie 27 Gru, 2020

U mnie CI-3 lub 4
avlp - Pon 18 Sty, 2021

U mnie CL-5
Matt13 - Wto 19 Sty, 2021

Ja mam Cl-6 chyba. Jak stoi to napletek często schodzi niżej i odsłania całą główkę
Amk87 - Czw 21 Sty, 2021

Cl9 niestety, wolałbym Cl 1-3 :cry:
Majkel1278 - Czw 21 Sty, 2021

Ci 7 lub 9
Fapek - Pon 25 Sty, 2021

CI7 (bez wzwodu) lub CI5 (jak stoi)
Alfredo - Pią 29 Sty, 2021

Dla mnie najbardziej chyba Cl-2 pasuje
Ajay - Pią 26 Mar, 2021

Amk87 napisał/a:
Cl9 niestety, wolałbym Cl 1-3 :cry:


CI 1-3 to w zasadzie brak napletka, możliwy efekt tylko po obrzezaniu.

mickow94 - Sob 27 Mar, 2021

Mój najbardziej Cl7 chyba.
fml2 - Pią 21 Maj, 2021

CI-7, ale da się palcami odwinąć napletek na CI-6 :)
lubieduze - Sob 22 Maj, 2021

Ci-7, ale spokojnie przy erekcji schodzi do CI-3 (jak mu pomogę :D ) :)
milosz9898 - Wto 29 Cze, 2021

CI-2
Matthew777 - Czw 30 Gru, 2021

CI-9 :D
pawel5 - Nie 02 Sty, 2022

CI-3
marek2959 - Sob 08 Sty, 2022

…..
dragonpp - Czw 13 Sty, 2022

Mojemu najbliżej do CI-9 :mrgreen:
maciaaj - Pon 07 Lut, 2022

CI-6
Siwy1945 - Czw 03 Mar, 2022

Jeśli chodzi o mój napletek to najbliżej jest zdjęcie Cl-3 .
Chudydlugi96 - Czw 12 Maj, 2022

Siema siema - zdecydowanie CI-9 :D
LukeCzarodziej - Czw 12 Maj, 2022

U mnie CI9
Urime - Sro 13 Lip, 2022

CI-9 :)
ammar - Sro 22 Lut, 2023

..
dell661 - Sob 25 Lut, 2023

CI-8
Siwy1945 - Pią 07 Kwi, 2023

Jeśli chodzi o mój napletek jak juz pisałem wcześniej najbliżej jest zdjęcie Cl-3 , mam naturalnie bardzo mały krótki napletek do tego stopnia że podczas spoczynku żołądź jest praktycznie cały odsłonięty natomiast podczas erekcji napletek znika całkowicie. Tak prezentuje się w spoczynku pierwsze zdjęcie zrobiłem przed chwilą drugie natomiast jest z tamtego roku





Podczas wzwodu tak to wygląda pierwsze zdjęcie może nie oddaje w pełni jak to wygląda natomiast drugie pokazuje to dokładnie





Znalazłam jeszcze jedno w spoczynku



[ Dodano: Pią 07 Kwi, 2023 ]
Zrobione przed chwilą świeżo po goleniu w spoczynku 😈😈





Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group