Ogólnie o potencji - twardosc czlonka

akostrzewski - Sob 18 Mar, 2006
Temat postu: twardosc czlonka
mam pytanie. mam pewne obawy co do twardosci mojego czlonka podczas erekcji.otoz czytalem ze prawidlowo powinno sie osiagac bardzo twarde erekcje,nie chce powiedziec jak kamien,ale zblizone do tego.jak jest u was?
Gość - Sob 18 Mar, 2006

Jak pale fajki to mam miekko-twardego pisiorka, jak nie pale mam twardego. Zalezy od podniecenia. Raz jest miekko bardziej raz az za twardo.
hildegrant - Sob 25 Mar, 2006

prawidlowo moze nie powinien byc twardy jak skala, ale mozna przyjac ze jak plastik...jesli mozesz wbic palec wiecej niz na 1 mm to szukaj przyczyn w twoim trybie zycia, obowiazkach, zyciu z partnerka, sytuacjach stresowych, a potem dopiero idz do lekarza... :wink:
PS ja pale fajki caly czas, a mimo to nie daje zyc mojej zonie :roll:
nikotyna zmniejsza cisnienie krwi nieznacznie i dosc krotkotrwale...

akostrzewski - Sob 25 Mar, 2006

no to mam problem..
matrix1413 - Sro 31 Maj, 2006

Również mam ten problem jego twardość nie jest odpowiednia
jonah36 - Sro 09 Sie, 2006

he he
hildegrant - Czw 10 Sie, 2006

nie zrozumiales przeslania... :wink:
oli7 - Pią 18 Sie, 2006

hildegrant napisał/a:
prawidlowo moze nie powinien byc twardy jak skala, ale mozna przyjac ze jak plastik...jesli mozesz wbic palec wiecej niz na 1 mm to szukaj przyczyn w twoim trybie zycia, obowiazkach, zyciu z partnerka, sytuacjach stresowych, a potem dopiero idz do lekarza... :wink:
PS ja pale fajki caly czas, a mimo to nie daje zyc mojej zonie :roll:
nikotyna zmniejsza cisnienie krwi nieznacznie i dosc krotkotrwale...
Z calym szacunkiem ale rosmieszyles mnie teraz haha wbijesz palca na 1 mm hihi.Niema sie czym przejmowac najwazniejsze ze stoi a twardosc to jakies wymysly,wszystko zalezy od dnia i stopnia podniecenia.
biggi82 - Sro 25 Paź, 2006

grubasek napisał/a:
Zalezy od podniecenia. Raz jest miekko bardziej raz az za twardo.

I to jest odpowiedź na Twój problem.
Zależy też od tego, czy go maltretujesz rękoma... czy On to robi, jak czesto go używasz.. Przerwy są wskazane :)

Joe_Kos - Pią 27 Paź, 2006

w sumie to przerwy są nawet konieczne
Kruk1410 - Nie 11 Lut, 2007

A ja mam inny problem, na całej długości członek jest twardy, tylko żołądź mięciutki i wyraźnie "mniejszy niż powinien"... Nie mam pojęcia skąd to się u mnie wzięło.
Ronlado - Czw 15 Lut, 2007

Kruk1410, taka masz budowe.
potencja - Sob 21 Kwi, 2007

Problem z potencja.
Czasami stres brak snu wplywaja nie korzystnie na potencje. papierosy i wodeczka czy piwko rowniez
Np dochodzi do erekcji ale po chwili staje sie on miekki. TO mzoe byc od papierosow poniewaz powoduja to ze zastawki sie nie domykaja i krew odplywa
Co poradzic?
Mniej pali wiecej spacerowac, starac sie nie stresowac
Duzy problemczesto stanowi psychika Strach przed czyms
Warto wejsc nastrone www.skleptop.pl nawet nie ze wzgledu nazakupy ale po to zeby przeczytac jak dziala meski organ i od czego zalezy czy jest duzy czy nie. Zreszta ten preparat jest bardzo dobry wiec jezeli ktos ma jakies problemy ze wzwodem polecam go serdecznie Ponadto on powieksza enisa do 30% Zreszta tam wszytsko mzona przeczytac

novy1 - Pon 23 Kwi, 2007

Jak podczas erekcji można wyginać penisa, lub jest on wiotki, miękki, to są to objawy zaburzeń erekcji. Są na to skuteczne leki. Nawet bez recepty. Kosztują już od 26zł po 40zł.
Mają te same składniki co ten produkt co potencja pisze wyżej, a są tańsze.
Lepiej się wyleczyć, a nie wpajać sobie, że ja mam wiotkiego bo tak ma być :wink: Pozdr

Kruk1410 - Nie 15 Lip, 2007

No cóż, jak się okazało na mój "problem" wystarcza dobra dietka i odpoczynek :)
paulinka - Nie 06 Sty, 2008

nie wiem jak może wystąpić wytrysk bez erekcji, piszesz że leci Ci sperma jak zaczynasz sie podniecać czy jesteś pewny że to sperma

nie wiem o Ci poradzić bo nie wiem w czym tkwi problem ale uważam że z tego co piszesz powinieneś przejść się do lekarza może masz coś nie tak z narządem rozrodczym że nie zawsze się słucha

życzę znalezienia tak seksowniej i super kobitki że przy niej zawsze będzie stał bez zarzutów i razem będziecie korzystać z sexu:)

pawkaras - Czw 24 Sty, 2008

Ja podczas erekcji moge wygiąc penisa. Zastanawiam się co mogę z tym zrobić. novy1 wspominał o jakiś leki. Możesz podać co mogę sobie zaaplikować ? Bo już raz dałem ciała przy dziewczynie. kolejny taki nr i mogę nie mieć 3 szansy :(
lukasz20majtaj - Pon 28 Sty, 2008

no wlasnie jakie to sa leki bo ja mam podobny problem.nie wiem dlacezgo....mam 21 lat moje zycie seksualne bylo super.pisze calkowicie szczerze bo jestem w proszku:(( byla u mine dziwczyna 2 dni(2 noce) robilismy wszystko co moglismy.no ona mi oral i wogole no wszysatko a jak i troszke stanol to 2 minut i juz go nie bylo wogle..no zero totalnie nic!!koszmar!!dziewczyna takm ien podnieca ja nieoglem wytrzymac juz taka mialem na nia ochote ona tez robila wszystko co sie dalo i NIC !! wczoraj jak pojechala do domu to sie poprostu poryczalem:(( no dla mie to osobista tragedi nigdy czegos takego niew bylo!! co tu zrobic niektorzy pisza ze to stres ze przemeczenie.no moze i od tego bo ja ciagle w "biegu" wicznie nie wyspany ale rpzeciez mam 21 lat.jak bede mial 50 to moze bym sie nad tymi problemami zastanowil.przepraszam ze tak pisze ale naprawde jest mi poprsotu przykro i jestes sflustrowany. nie moze byc to od przemeczenia bo bywalo ze pijany tak ze ledwo ruszalem reka a moglem z dziewczynami urpawiac seks bo erekcja byla bezzarzutu.a teraz tragedia i to bez alkoholu! balgam jesli ktos moze to prosze o pomoc bo nie wiem co zorbic:(( czekan na wiadomosci.pzodrawiam!!
paulinka - Pon 28 Sty, 2008

jeżeli nie spałeś jeszcze z tą dziewczyna a zajeb...ie cię kręci to wiesz może z tego wynikać problem że masz stresa że taka laska a Ty nie ideał , ale oczywiście tego nie wiem ;P

może jakieś zaburzenia hormonalne- miałeś też może ostatnio jakiś duży stres-choroba w rodzinie, wyrzucili Cię z pracy, spalił Ci sie dom bo jeżeli nic się ze sprzętem nie działo- nie uderzyłeś sie nie ma żadnych widocznych zmian a jednak "nie działa" to problemu doszukiwałabym się w psychice chodź na dobra sprawę choróbska przez gadanie nie wytropimy a nie wiadomo czy "coś w nim nie siedzi", jakaś bakteria albo grzybek ;( myślę że przemyśl czy możliwe że to od stresu jeżeli nie stresujesz się nic się nie wydarzyło to znaczy że coś sie babra a w końcu nieraz i nowy telewizor może sie popsuć , prawda?? więc nie patrz na to - młody jestem , o co chodzi?? tylko idź do lekarza póki młody organizm zdrowy i szybciej da rade pokonać zło które być może siedzi w Tobie ale pamiętaj nie odwlekaj tego bo to nie ma sensu problem może sie pogłębić i w końcu może być za późno leki mogą nie pomóc bedą musieli Cię ciąć a w końcu chyba nie chcesz tego prawda?? a teraz troszkę pozytywnego myślenia- mam nadzieje że to tylko stres jutro już przejdzie albo jeszcze dziś ;) powodzenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group