Luźne sprawy męsko-męskie. - Nurtujące pytanie.

kowalczyk23 - Pią 27 Sie, 2010
Temat postu: Nurtujące pytanie.
Sorry że zadam tak głupie pytanie ale nurtuje mnie jedna rzecz. Mianowicie jak laska nie brzydzi się wziąć penisa do ust i go pieścić ?
aaa68 - Pią 27 Sie, 2010

a co ci to przeszkadza? jak ona chce to czego nie tobie robi dobrze a ty mozesz tez zrobic jej
andrzejgadarr - Pią 27 Sie, 2010

Jak Ci się trafi taka wybredna, musisz ją albo wymienić albo ustawić do pionu na samym początku.
kowalczyk23 - Pią 27 Sie, 2010

No ale czy to nie jest trochę ohydne ?
aaa68 - Pią 27 Sie, 2010

nie

[ Dodano: Pią 27 Sie, 2010 ]
a próbował ktos zrobic sobie samemu loda?

alan - Nie 29 Sie, 2010

He he :lol: Myj po prostu wacka przed seksem bo może się zdarzyć że bezpośrednio po lodzie laska zechce cię pocałować a wtedy tak jakoś faktycznie nie ten tego :wink: :D
Luks - Nie 29 Sie, 2010

pytanie kolegi kowalczyk23 jest tak głupie że nie wymaga komentarza
leon1988 - Nie 29 Sie, 2010

Szczyt debilizmu. Laska musi raz po raz popieścić faceta skoro on jej sprawia przyjemność. Takie sprzężenie zwrotne. Jeżeli mężczyzna dba o to, bo kobieta była zadowolona i chciała do niego wrazać, to ona MA OBOWIĄZEK wymagać od niej tego samego. Jeżeli nie spełnia wymagać to niech ona poszuka sobie jakiegoś pieska.
SmarujRogala - Sob 02 Paź, 2010

Jak laska robi loda to jest extra co ty taki dziwny. Laska zazwyczaj robi loda gdy chce żebyś jej zrobił minetke!
vdrum - Sro 10 Lis, 2010

co za pytanie ^^ sorry ale chyba musisz być młody i nie rozumieć różnicy między seksem a wkładaniem i wyjmowanie członka.. Prawdziwy seks jest wtedy gdy bardziej podnieca cie sprawianie przyjemnosci drugiej osobie nie gdy ona robi dobrze tobie.. wtedy oboje jestescie szczesliwi bo robicie to co lubieciei nikt nikogo o nic nie musi prosic i przekonywac. o!
CEDRIK - Nie 13 Lut, 2022

Sorry, że odgrzewam temat, ale XD Mnie zawsze dużo bardziej podniecało robienie minety, czy palcówki, byłem jeszcze bardziej sztywny, napalony, to jak sie wiła itp. Liczyła się tylko ona, a że im bardziej się wiła tym ja szybciej dochodziłem to już nie moja wina XD
toton - Pon 14 Lut, 2022

CEDRIK napisał/a:
Sorry, że odgrzewam temat, ale XD Mnie zawsze dużo bardziej podniecało robienie minety, czy palcówki, byłem jeszcze bardziej sztywny, napalony, to jak sie wiła itp. Liczyła się tylko ona, a że im bardziej się wiła tym ja szybciej dochodziłem to już nie moja wina XD


Na pewno była zadowolona, one lubią jak zadowala się je wcześniej :)

CEDRIK - Nie 20 Lut, 2022

toton, Różnie było XD

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group