Propozycje i sugestie - Brak administracji

andrzejgadarr - Sob 20 Mar, 2010
Temat postu: Brak administracji
Mam jedno pytanie, czy jest tu w ogóle jakaś osoba z administracji która chociaż raz na miesiąc zaglądnie na forum? Oprócz tych wizyt po moich mejlach?
Może lepiej zamknąć to forum ? Po chyba nie ma sensu tego ciągnąć, jak nie macie czasu to zamknijcie problem!

Dominik79 - Nie 21 Mar, 2010

27 lutego napisałem wiadomość do Administratora Forum,że bardzo chętnie podejmę się moderowania Forum, z racji tego,że zaglądam tu bardzo często. Oczywiście wiadomość pozostała bez odzewu.
andrzejgadarr - Nie 21 Mar, 2010

No cóż, ja też bywam tu codziennie....
Agares - Nie 21 Mar, 2010

Rzeczywiście częstsze odwiedziny administratorów bądź moderatorów są tu ostatnio bardzo potrzebne. Sami zobaczcie, ilu się spamerów porobiło.
Dominik79 - Pon 22 Mar, 2010

Kolejny atak na Forum. Administratorzy milczą dalej.
andrzejgadarr - Pon 22 Mar, 2010

No cóż, ja już do nich nawet nie piszę...
Agares - Pon 22 Mar, 2010

Straszny syf sie robi przez ten spam :/
andrzejgadarr - Sob 07 Sie, 2010

I jest z dnia na dzień gorzej! A administracja wypoczywa chyba na wakacjach. Do jasnej cholery, ustalcie jakiegoś moderatora albo zlikwidujcie ten syf! Wystarczy ich tylko na bieżąco banować i będzie czysto.
heroes84 - Czw 09 Wrz, 2010

Pisałem wiele razy do moda / admina
Zero odzewu :(

gzymi - Nie 26 Wrz, 2010

Znowu straszny syf sie robi przez ten spam :/
alan - Nie 26 Wrz, 2010

Właśnie :cry:
Rufus1 - Pon 27 Wrz, 2010

gzymi, niepotrzebnie zasmieca forum tym spamem
andrzejgadarr - Pon 27 Wrz, 2010

Ehh, piszcie do administracji bo ja już nie mam siły...
Wystarczy jeden aktywny moderator który na bieżąco banowałby te konta. A w ogóle najlepiej dać jakieś zabezpieczenie przy rejestracji i nie będzie syfu.

aaa68 - Wto 28 Wrz, 2010

tylko gdzie ten admin sie podziewa, denerwujace sa te wpisy niepotrzebne, kto jest tym adminem?

[ Dodano: Wto 28 Wrz, 2010 ]
trzeba cos wymyslic na tych spamowc~ów zasmiecaczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rufus1 - Sro 29 Wrz, 2010

Gdzie jest admin ? jak można tak zaśmiecać tymi spamami
andrzejgadarr - Sro 29 Wrz, 2010

sami nic nie zrobimy. Trzeba nałożyć bana na IP i będzie spokój. I na bieżąco trzeba ich banować.
aaa68 - Sro 29 Wrz, 2010

a jak to sie robi?
andrzejgadarr - Sro 29 Wrz, 2010

ehh, administrator ma specjalny przycisk do banowania.
Rufus1 - Czw 30 Wrz, 2010

andrzejgadarr, blagamy zatem administratora o interwencję
andrzejgadarr - Sob 02 Paź, 2010

no, napisałem mejla i chyba poskutkowało :) może będzie znowu chwila spokoju ale itak dalej uważam, że przydał by się stały, aktywny moderator (o ile nie admin).
aaa68 - Pon 04 Paź, 2010

mam propozycje zacznijmy jakis bojkot w sprawie tych głupich wpisów bo sie nie da tu normalnie zagladac
Shnitzel - Pon 04 Paź, 2010

lepiej napisac do wlasciciela domeny
aaa68 - Pon 04 Paź, 2010

a znasz adres?
andrzejgadarr - Pon 04 Paź, 2010

no ale co może właściciel domeny? Najwyżej usunąć forum z serwera (o ile nie jest też administratorem). Jest jeszcze jedna opcja, otwarcie nowego forum...
aaa68 - Pon 04 Paź, 2010

myslisz ze nie znajdą?
andrzejgadarr - Pon 04 Paź, 2010

Już mówiłem, to nie jest tak, że tam siedzi człowiek i w googlach szuka forum na którym wkleja spam. To po prostu są programy które same szukają takich stron, automatycznie się rejestrują (dlatego na innych stronach jest do przepisania jakiś niewyraźny tekst albo działanie matematyczne którego wynik trzeba wpisać w okienku) i potem wklejają 10 takich samych tematów. Jak zostaną one zapisane na forum, jego adres trafia do ich powiedzmy bazy danych stron które łatwo złamać, podłapują go inne programy i tak karuzela się nakręca. I tym cudem mamy teraz po 500 notych tematów dziennie. A już naprawdę źle jest jak boty wysyłają posty w tematach utworzonych przez inne posty.
Tak więc wystarczy założyć nowe forum na którym będzie kilka aktywnych osób które będą na bieżąco takie boty banowały a jak nałożysz bana na IP albo domene hosta, masz na dłuższy czas spokój.
A banowanie wygląda tak, że tam gdzie ty przy swoim poście masz przycisk do cytowania, administrator ma dodatkowe "banuj" i przyznaj ostrzeżenie tak więc zbanowanie bota to jedno kliknięcie...

aaa68 - Wto 12 Paź, 2010

a est jeszcze jedno forum nowe dotyczace onana gdzie administratorzy sa bardzo dobrzy i czujni moze tam sie przeniesc
Boski89 - Sro 13 Paź, 2010

aaa68 napisał/a:
a est jeszcze jedno forum nowe dotyczace onana gdzie administratorzy sa bardzo dobrzy i czujni moze tam sie przeniesc


Jakie?

aaa68 - Sro 13 Paź, 2010

masturbacja.xaa.pl
andrzejgadarr - Sro 13 Paź, 2010

No ok. Ale to forum w dosyć małym stopniu ma dotyczyć masturbacji...
aaa68 - Pią 19 Lis, 2010

zróbcie cos z tymi spamowcami zgłupiec mozna niechce sie wogóle tu zagladac, co raz wiecej tego

[ Dodano: Nie 16 Sty, 2011 ]
znowu sie zaczeło , jak im sie chce tak pisac jak tego pewnie nikt nie czyta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group