Sperma - Czy zawsze macie orgazm z wytryskiem? jak nie to kiedy?

cumextrakt - Wto 02 Mar, 2010
Temat postu: Czy zawsze macie orgazm z wytryskiem? jak nie to kiedy?
Czy zawsze macie orgazm z wytryskiem? jak nie to kiedy?

Interesuje mnie ten temat poniewaz nie wiem czy prawidlowo funkcjonuje!

Karolek1oo - Wto 02 Mar, 2010

zacznijmy od tego ile masz lat :?: bo jak byś był dorosły to byś wiedział, że przeważnie orgazm kończy się wytryskiem.
cumextrakt - Wto 02 Mar, 2010

nie zawsze! kiedys sie doczytalem mam juz swoj wiek dawo po 18 az nie pamietam
Oleg_1981 - Sob 04 Kwi, 2020

cumextrakt napisał/a:
nie zawsze! kiedys sie doczytalem mam juz swoj wiek dawo po 18 az nie pamietam


Masz rację, sa tzw. suche orgazmy. Zazwyczaj dzieje się to w sytuacji kiedy facet, w krótkim czasie ma kilka orgazmów. Produkcja ejakulatu masz swoje limity, inne dla każdego faceta, i po którymś orgaźmie facet się czasowo "wystrzeliwuje" ze swoich nabojów.

Anima2626 - Sob 04 Kwi, 2020

Mi kilka razy zdarzylo sie miec orgazm bez wytrysku. Bylo to w sytuacji kiedy juz naprawde dlugo sie bawilem w ending i po prostu doszedlem bez spermy. Nieraz tak mam jak juz dochodze i w ostatniej chwili zmienie technike walenia. A tak to sperma jest za kazdym razem.
one_hour - Pon 06 Kwi, 2020

Czasami tak miewałem, że masturbowałem się i w chwilę poczułem, że doszedłem, a wytrysku nie było.
Dopiero po kilku minutach, dwie kropelki spermy skapnęły i nic więcej.

Devasta - Pon 06 Kwi, 2020

Anima2626 napisał/a:
Mi kilka razy zdarzylo sie miec orgazm bez wytrysku. Bylo to w sytuacji kiedy juz naprawde dlugo sie bawilem w ending i po prostu doszedlem bez spermy. Nieraz tak mam jak juz dochodze i w ostatniej chwili zmienie technike walenia. A tak to sperma jest za kazdym razem.


Jestem zaskoczony bo w moim przypadku kilka razy po kilku minutach edgingu poleciala sperma, ale bylem bez orgazmu...

Anima2626 - Pon 06 Kwi, 2020

Cytat:


To mi się w tę stronę nigdy nie zdarzyło, żeby poleciała sperma bez wytrysku

Techniczny95 - Pon 06 Kwi, 2020

Mi zdarza się mieć wytrysk przez orgazmem, ale to przy długiej zabawie, długiej stymulacji i to jest na granicy, gdzie erekcja sięga zenitu to zdarza się, że sperma wyleci najpierw, ale to jest na granicy orgazmu.
DTTPO - Czw 09 Kwi, 2020

Odkąd zacząłem mieć wytryski, bo wcześniej to były orgazmy bez wytrysku regularnie, to raczej nie zdarzają mi się orgazmy bez wytrysku. Może kilka raz z minimalnym, gdy była to kolejna masturbacja w bardzo krótkim czasie.

Za to gdy podczas zabawy chcąc powstrzymać dojście za późno przestanę stymulować to mogę mieć wytryski bez orgazmu i to znacznie częściej mi się zdarzało niż na odwrót.

Ale jak widać jest to sprawa trochę indywidualna.

onesa - Pią 10 Kwi, 2020

Ponoc często takich wrażen mozna doświadczyć w seksie tantrycznym. Jest to jednak dość trudna sztuka oraz wymaga długich ćwiczeń.

Jest to efekt nauki dochodzenia do orgazmu bez wytrysku, która jest elementem ćwiczeń w ramach treningu seksu tantrycznego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group