Spodziectwo/wierzchniactwo - Ile cm długości może osiągnąć penis ze spodziectwem?

Rivaldo - Pią 18 Gru, 2009
Temat postu: Ile cm długości może osiągnąć penis ze spodziectwem?
Ciekawi mnie ile cm długości może osiągnąć cm penis dotkniety spodziectwem. Czy jest jakaś granica w cm, której taki penis nie przekroczy? Czy jeśli normalny penis ma długość ok.15cm, i mówi się, że to penis średni, (bo wiadomo są i takie po 18,20,...23,25 itd), to czy w przypadku penisa ze spodziectwem możemy mówić, że jest duży, bo ma 15cm?

Czy to, że taki penis jest krótszy niż u normalnych facetów jest wynikiem tylko i wyłącznie tej wady (czyli braku odp. ilości testostreonu?), czy np. spodz.na wielkość nie wpływa, a tylko na wygląd(deformacja trzonu i ujścia cewki), a długość pozostaje dziedziczna, tak czy siak. A może inaczej: wada nie wpływa na wielkość, ale przez to, że chłopakowi robią operacje w młodym wieku i coś tam wycinają, przecinają (to jest wiek dojrzewania) to przez to penis się nie rozrośnie odpowiednio, bo zamiast w tym czasie budować nowe tkanki w ciele jamistym i gąbczastym, to musi się regenerować po ciężkiej operacji?

Swoją drogą to chyba sukces, szczęście w nieszczęściu jeśli penis ze spodz. mimo wady genetycznej i mimo operacji dobije do np. 15cm, a ogromny sukces jeśli ją przekroczy.

Czy jest możliwy penis np. 20cm ze spodziectwem?
Jakie długości Wasze penisy ze spodz. osiągnęły?

vissour - Sob 19 Gru, 2009

Nie sądzę, by to miało jakiś wpływ na wielkość. Ja operację miałem w wieku 5 lat, teraz mam 15-16cm, czyli norma.
raaphael - Sob 26 Gru, 2009

ja nie mialem zadnej operacji a moj penis ma jakies 15- 16 cm mierzony prawidlowa metoda...
Tabs - Sro 03 Lut, 2010

to zależy od stopnia wady tzn. typu mosznowe, kroczowe, prąciowe
menfis87 - Pią 05 Lut, 2010

Mój ma 12 cm podczas zwodu i nadal mam spodziectwo leczę się juz długi czas, wiec na razie pożyjemy zobaczymy
Dominik79 - Pią 05 Lut, 2010

Penis kumpla ze spodziectwem w stanie wzwodu 10 cm.
Rivaldo - Pią 05 Lut, 2010

Dominik79 - chyba nie zaglądałeś koledze w majtki? A jeśli tak, to widok musiał być szokujący. 10cm, to chyba same porażki ma w seksie ten twój kolega, bo co tym można zdziałać...

[ Dodano: Pią 05 Lut, 2010 ]
menfis87 - czy czujesz się pokrzywdzony przez naturę? Wkurzasz się gdy widzisz jakie zdrowe i duże penisy mają faceci na filmach porno? Masz ponad 20 lat i nadal się leczysz? I co lekarze mówią, co mówią nt twojej długości? I co u ciebie jest nie tak? Leczysz sie w jakiejś najlepszej klinice czy w zwykłym szpitalu? Pewnie seksu nie uprawiałeś jeszcze, wiesz że 12cm to może być za mało w seksie?

Dominik79 - Nie 07 Lut, 2010

Rivaldo,zaspokoję Twoją ciekawość,bo tak się składa,że zarówno ja jak i kolega jesteśmy gejami.Niejednokrotnie widziałem jego penisa.Czemuż to widok musi być szokujący?
menfis87 - Sro 10 Lut, 2010

RIVALDO-co do mnie to moje ujście cewki moczowej nie jest w tym miejscu co powinno być,jako dzieciak leczyłem się w zwykłym szpitalu,a teraz jestem w specjalistycznym i trochę mi pomogli a długość hmm bywa z tym rożnie ale ja che zęby mój penis był zdrowy,co do seksu to już go uprawiałem i mojej partnerce on nie przeszkadzał:P:P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group