Bezpłodność - Bardzo zwisająca moszna!

okoko1337 - Sro 09 Gru, 2009
Temat postu: Bardzo zwisająca moszna!
Witam, mam 17 lat i problem. Czesto sie masturbuje, i robie to odkad pamietam...
Wyszedłem własnie z kąpieli i zobaczyłem (już wczesniej zauwazylem ale nei była to wielka zmiana), ze moja moszna strasznie zwisa.teraz siedząc na fotelu mogłbym ją zmiażdzyć udami, martwie sie co mi jest. Dodam, ze jestem bardzo szczupły i ważę ok. 55 kg na 175cm wzrostu

andrzejgadar - Czw 10 Gru, 2009

Gdy temp. jest niższa, moszna kurczy się, żeby jądra były bliżej ciała i tym samym były przez nie ogrzewane, gdy temp. otoczenia jest wyższa, moszna rozszerza się by schłodzić jądra czyli jakby Ci to powiedzieć. WSZYSTKO U CIEBIE JEST W PORZĄDKU!
okoko1337 - Pon 14 Gru, 2009

bez kąpieli to samo
maciex23 - Nie 27 Gru, 2009

jeżeli martwi Cię stan moszny, jedyna rada. wizyta u urologa... w necie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy jesteś prawidłowo zbudowany
może wyjaśnic to lekarz...plusem tego rozwiązania: w ciągu minuty lub dwóch dowiesz się co i jak :-) bo tyle średnio trwa badanie

minusem: będziesz musiał zdjąć gacie przed lekarzem. wybór należy do Ciebie.

ja kiedyś zdecydowałem się na wizytę i nie żałuję, badanie trwa chwilę: lekarz popatrzy, zbada jądra (obmaca każde jądro) i po wszystkim.

hallam - Nie 27 Gru, 2009

Według mnie nie masz się czym przejmować, ale jeśli tak bardzo Cię to martwi to także polecam wizytę u urologa.
okoko1337 - Nie 03 Sty, 2010

Nad jądrami wyczuwam galaretowate "coś". Nie widać tego, jedynie jak dotknę to to czuć.
Nie wiem czy to normalne, poza tym moje jądra zdają się być (dziwnie?) miekkie

andrzejgadar - Pon 04 Sty, 2010

Może już sie przewrażliwiłeś i próbujesz znaleźć jakąś anomalię w budowie twojej moszny/jąder. Ale i może to być na prawdę jakiś stan chorobowy. Tak więc najlepiej jak masz jakiekolwiek wątpliwości, udaj się do lekarza, on sprawdzi co Ci jest, ew. zrobi odpowiednie badania i po bólu...
okoko1337 - Sro 06 Sty, 2010

hmm.. Siedząc na krześle moja moszna zwisa pomiędzy nogami i prawie dotyka krzesła.
andrzejgadar - Sro 06 Sty, 2010

a jak teraz na dworze bywasz, na mrozie i trochę Ci krok ochłodzi, też tak zwisa?
okoko1337 - Czw 07 Sty, 2010

nie
satellite - Sro 26 Sty, 2011

witam, ja też mam obwisłe jądra ale jestem troche starszy od Ciebie, i co doszedłeś co może być tego przyczyną?? też mnie to martwi qrde, bylem qrde ostatnio u urologa tylko że w innej sprawie i z tego stresu zapomniałem o to zapytać ;/
Rufus1 - Czw 27 Sty, 2011

satellite, nie przejmuj się obwislymi jądrami , jakie mamy jadra , obwisle czy nie to jest cechą genetyczną i nie mamy na to wplywu tak jak nie masz wplywu na kolor oczu czy wlosów
aaa68 - Czw 27 Sty, 2011

ważne zeby pełniły swoja role, i działały tj trzeba
satellite - Pią 28 Sty, 2011

dzieki panowie za pocieszenie ale mysle że coś nie jest tak, wieczorem nawet podczas wzwodu moszna się nie podciaga do góry tylko jądra swobodnie sobie zwisają co jest bardzo wqrwiające i aż wstyd się pannie pokazać ;/ zresztą kiedyś panna zwróciła na to uwagę ale ja to olałem bo wkońcu byłem w okresie dojrzewania więc myslałem że tak ma być.
Rufus1 - Pon 31 Sty, 2011

satellite, jedynie co moge Tobie doradzić , to nosić raczej obcisle bokserki lub obcisle majtki wtedy worek mosznowy już się tak nie naciaga i moze to troszeczke pomoze.
andrzejgadarr - Pon 31 Sty, 2011

A właśnie, że od obcisłej bielizny się moszna naciąga. Worek mosznowy kurczy się gdy jest chłodniej by jądra były bliżej ciała, gdy jest ciepło, rozciąga się żeby jądra były niżej. Majtki przytrzymują jądra bliżej ciała co powoduje, że worek mosznowy chcąc obniżyć temperaturę jest cały czas rozciągnięty i z czasem traci część możliwości kurczenia się.
Spoko - Wto 19 Kwi, 2011

okoko1337 napisał/a:
hmm.. Siedząc na krześle moja moszna zwisa pomiędzy nogami i prawie dotyka krzesła.

Spoko. To normalne. Moszna mi też zwisa kiedy siedzę a jajka nawet sie kładą na siedzeniu. Maja wtedy chłodniej i się nie przegrzewają (w cieple jest ryzyko bezpłodnosci)
Pozdro

Rufus1 - Wto 19 Kwi, 2011

Mnie też moszna zwisa prawie dotykając krzesla , zwlaszcza jak mam luzne bokserki
mkopiec - Czw 21 Kwi, 2011

też tak mam a że nosze tylko luźne bokserki od 20 lat, to teoria ze slipkami sie nie sprawdza
patryk5450 - Pon 30 Cze, 2014

Mam 15,5 lat :) , mialem taki sam problem, wstydzilem sie powiedziec rodzicom, ale sie odwazylem :) . Mialem lekcje wdz (wychowanie do zycia w rodzinie) , i gadalismy na taki sam temat. Zwisajace moszna sa normalne u mezczyzn. Jak sie chcesz upewnic na 100% to umow sie z urologiem. Np moje moszna wygladaja jak by trzymaly sie na cienkich sznurkach. A co do masturbacji, nie rob tego zbyd czesto, moze dojsc do tego ze nie bedziesz plodny.
Flinston - Pon 30 Cze, 2014

patryk5450, chodzisz do jakieś średniowiecznej szkoły sióstr urszulanek że takie pierdoły Ci wmawiają?
boy2010 - Wto 01 Lip, 2014

patryk5450
tak,tak , częsta masturbacja powoduje slepotę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D no i odciski na palcach :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Flinston - Wto 01 Lip, 2014

nie odciski tylko włosy wyrastają między palcami...
Xandir85 - Sob 02 Sie, 2014

Obwisła moszna jest najpiękniejsza na świecie :-D
mario1021 - Pon 04 Sie, 2014

patryk5450, Kto ci takich bajek na opowiadał

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2014 ]
Masturbacja to sama natura . Sposób na rozładowanie napięcia , rozkosz. Ja jestem w związku a jeszcze się masturbuje :mrgreen:

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2014 ]
patryk5450, Seksuolodzy powtarzają jak mantrę: masturbacja stanowi naturalną część rozwoju seksualnego człowieka. Obserwuje się ją już u dzieci w łonie matki. Następnie pojawia się rozwojowo u kilkuletnich dzieci, aby powrócić jako symptom budzącej się seksualności w wieku dojrzewania. U dorosłych może pełnić różne funkcje. Występować jako element życia seksualnego w parze czy jego substytut lub urozmaicenie solo. Tak więc nie płeć głupot . W twoim wieku wogule nie powinno cię tu być, jak widać . :D

jasonx - Pią 20 Mar, 2015

Do urologa się nie chodzi? Wystarczyłoby zapytać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group