Sperma - połykanie spermy

michal1989 - Nie 15 Lut, 2009
Temat postu: połykanie spermy
od pewnego czsu połykam wasna sperme. czy wiaza sie z tym jakies proglemy zdrowotne??
andrzejgadar - Nie 15 Lut, 2009

No co ty, nawet w pewnym sensie zdrowa jest (makroelementy, witaminy).
Smacznego, na zdrowie i chlup w ten gupi dziub. :)

Seba081 - Pon 16 Lut, 2009

Mimo ze mam 28 lat jeszcze nie próbowałem własnej spermy, jakoś po wytrysku zawsze przechodzi mi ochota :)
adam230 - Pon 16 Lut, 2009

sebo081 mam podobnie. czasami palnowałem, że sobie spróbuję, ale po wytrysku mi przechodziło. Ale raz spróbowałem na siłę...
Seba081 - Pon 16 Lut, 2009

I pewnie nie smakowało ;] Ciekawe jak to kobiety potrafią połykać?
adam230 - Pon 16 Lut, 2009

no nie bardzo. potem byłe zęby i płukałem gardło :)
adamekk6 - Wto 17 Lut, 2009

jak jakoś nie pragnę połykać spermy ;->
Sertemid - Pon 02 Mar, 2009

www.polykaj.pl ;)
seba1 - Pon 02 Mar, 2009

no koment
SweetestGirl - Pon 02 Mar, 2009

nie jest taka zła ;) da się wytrzymać ;) a jak w drugą stronę :D ?
dubik01 - Sob 26 Gru, 2009

Seba081 napisał/a:
Mimo ze mam 28 lat jeszcze nie próbowałem własnej spermy, jakoś po wytrysku zawsze przechodzi mi ochota :)

Wyceluj swojego penisa pod koniec tak, żeby sperma wpadła ci do buzi!!!

Orman - Sro 17 Lut, 2010

Nic, co z ciebie wychodzi ci nie zaszkodzi :P
sikor17 - Sob 20 Lut, 2010

Seba081 napisał/a:
Mimo ze mam 28 lat jeszcze nie próbowałem własnej spermy, jakoś po wytrysku zawsze przechodzi mi ochota :)


Też tak mam. Zawsze planuje, a gdy się już spuszczę od razu przechodzi mi ochota :(

Orman - Nie 21 Lut, 2010

Ja mam tak samo, ale to absolutnie naturalna reakcja :)
Karolek1oo - Sob 27 Lut, 2010

ja mam to samo :shock:
chcę spróbować, ale jednak po spuszczeniu się już nie mogę na to patrzeć :mrgreen:

Kamillo20 - Nie 28 Lut, 2010

to połóżcie się na plecy, nogi w gorę, skierujcie penisa na twarz i jazda..wtedy na pewno spróbujecie swojego nasienia.

haha

Agares - Pon 01 Mar, 2010

Bo będzie już za późno , żeby się wycofać :D
cumextrakt - Wto 02 Mar, 2010

LOL ;) ostatnio po dluzszym walonku mialem ten sam pomysl , Jak anczytalem sie na portalach ze picie wlasnej spermy przedluza zycie i zwieksza wydolnosc organizmu ! ale nie dalem rady hehe nie lepiej w szklanke i chlup potem popitke z wodki ;)
Leo8 - Nie 23 Maj, 2010

Podobno sok z ananasów powoduje, że sperma jest słodziutka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Ile godzin przed waleniem go wypić?
Boski89 - Nie 23 Maj, 2010

Mi się kiedyś brat spuścił do gardła - zaje*iste uczucie, ale raczej tego już nie powtórzę.
Master1989 - Pon 24 Maj, 2010

Brat? :shock: :!: widać, że macie niezłe "stosunki" miedzy sobą:)
Boski89 - Pon 24 Maj, 2010

Master1989 napisał/a:
Brat? :shock: :!: widać, że macie niezłe "stosunki" miedzy sobą:)


Znaczy cioteczny brat - kuzyn?

Tracid - Nie 20 Cze, 2010

@up

Nawet jak kuzyn to i tak macie jakies gejowskie zabawy.

Boski89 - Sro 23 Cze, 2010

Tracid napisał/a:
@up

Nawet jak kuzyn to i tak macie jakies gejowskie zabawy.



Jak jest ochota, to i pies kota wyłomota :mrgreen:
A tak poza tym, to gdybyś go zobaczył, to byś go błagał, żebyś mu mógł zrobić lodzika...

andrzejgadarr - Pią 25 Cze, 2010

no to daj jego zdjęcie...
Boski89 - Sob 26 Cze, 2010

andrzejgadarr napisał/a:
no to daj jego zdjęcie...


Nie mam. To znaczy, mam zdjęcie, ale skanera w drukarce nie mam, żeby zeskanować na kompa.

sirtech - Nie 27 Cze, 2010

Boski89 napisał/a:
andrzejgadarr napisał/a:
no to daj jego zdjęcie...


Nie mam. To znaczy, mam zdjęcie, ale skanera w drukarce nie mam, żeby zeskanować na kompa.


Boski89 daj te fotke, pls

Boski89 - Pon 28 Cze, 2010

sirtech napisał/a:
Boski89 napisał/a:
andrzejgadarr napisał/a:
no to daj jego zdjęcie...


Nie mam. To znaczy, mam zdjęcie, ale skanera w drukarce nie mam, żeby zeskanować na kompa.


Boski89 daj te fotke, pls



Jeżeli chodzi o ciało (rzeźba), to jest strasznie podobny do niego:
http://i253.photobucket.c...akubStefano.png

Tylko, że jest szczuplejszy i ma mniejszy poziom tkanki tłuszczowej - nie ma 6packa, tylko 8pack.

sirtech - Wto 29 Cze, 2010

Boski89 napisał/a:
sirtech napisał/a:
Boski89 napisał/a:
andrzejgadarr napisał/a:
no to daj jego zdjęcie...


Nie mam. To znaczy, mam zdjęcie, ale skanera w drukarce nie mam, żeby zeskanować na kompa.


Boski89 daj te fotke, pls



Na kompie mam tylko jedną jego fotkę - i niestety - ubraną i sprzed roku ta fotka. Bo jak już mówiłem - mam jedną jego fotkę, jak był na plaży na wakacjach - w samych kąpielówkach... marzenie! Ale skanera nie mam. :cry:
http://img28.imageshack.us/f/39159810.jpg/

Jeżeli chodzi o ciało (rzeźba), to jest strasznie podobny do niego:
http://i253.photobucket.c...akubStefano.png

Tylko, że jest szczuplejszy i ma mniejszy poziom tkanki tłuszczowej - nie ma 6packa, tylko 8pack.



a masz telefon z aparatem lub aparat, wystarczy zrobić fotke z fotki, skaner niepotrzebny

Boski89 - Wto 29 Cze, 2010

sirtech napisał/a:
Boski89 napisał/a:
sirtech napisał/a:
Boski89 napisał/a:
andrzejgadarr napisał/a:
no to daj jego zdjęcie...


Nie mam. To znaczy, mam zdjęcie, ale skanera w drukarce nie mam, żeby zeskanować na kompa.


Boski89 daj te fotke, pls



Jeżeli chodzi o ciało (rzeźba), to jest strasznie podobny do niego:
http://i253.photobucket.c...akubStefano.png

Tylko, że jest szczuplejszy i ma mniejszy poziom tkanki tłuszczowej - nie ma 6packa, tylko 8pack.



a masz telefon z aparatem lub aparat, wystarczy zrobić fotke z fotki, skaner niepotrzebny



Próbowałem - za małe i za ciemne wychodzi.

andrzejgadarr - Czw 01 Lip, 2010

piałbym jakby teraz kuzyn wszedł na to forum, albo ktoś mu doniósł że widział tu jego zdjęcie :)
ee07 - Pon 09 Sie, 2010

Ja łykam sperme i jest dobra,nic zlego w tym nie widze.Pozdrawiam polykaczy spermy
alan - Pią 27 Sie, 2010

Miałem kiedyś dziewczynę, która kazała mi spuszczać się na swoją stopę (na palce) a potem kazała mi to zlizać. Była kilka lat starsza ode mnie. Od tamtego czasu już trochę minęło.
andrzejgadarr - Pią 27 Sie, 2010

Zboczona jakaś była.
aaa68 - Pią 27 Sie, 2010

nie próbowałem i chyba nie zamierzam,
Luks - Sob 28 Sie, 2010

próbowałem i nie mam nic przciwko
alan - Sob 28 Sie, 2010

Może zboczona ale raczej była takim wampem co lubi rozkazywać. Później miałem bardzo spokojną dziewuszkę i ten rodzaj seksu bardziej mi odpowiadał. Co do tego wampa to jak miała okres to ubierała sie w pończochy i gorset, kładła sie na na kanapie i kazała mi się onanizować patrząc na nią. Wariatka i tyle.
Rufus1 - Czw 02 Wrz, 2010

Polykalem sperme , ale musze byc dobrze podniecony
Boski89 - Czw 02 Wrz, 2010

Rufus1 napisał/a:
Polykalem sperme , ale musze byc dobrze podniecony


I trafił kolega w sedno - bez podniecenia, to się prędzej porzygam, niż połknę.

Rufus1 - Czw 02 Wrz, 2010

Boski89, dokladnie tak mam , jak nie jestem podniecony to wydaje mi się to obrzydliwe , czasami jak się masturbuje to pomyślę , ze polknę ale kilka sekund juz po wytrysku to przechodzi mi ochota
Luks - Pią 03 Wrz, 2010

to nie łykaj swojej :) hehehe
Rufus1 - Pon 06 Wrz, 2010

Luks, masz 100 pkt , dobra odpowiedz
Luks - Wto 07 Wrz, 2010

Ja jestem gejem i w sytuacji kiedy jesteśmy z moim facetem we dwójke w czasie zabawy to nie widzę problemu w tym aby doprowadzic go do orgazmu ustami a co za tym idzie połknąć jego spermę .
Jeśli chodzi o swoją to tak jak inni po orgazmie odrazu przechodzi mi ochota na to

Hallo - Pon 13 Wrz, 2010

Ja polykam jak wale to jak juz dochodze puszczam reke wtedyz kutasa troche spermy ulatuje ale nie jest to pelen wytryska wtedy to z reki zlizuje i wlae dalej i jestem podniecony.Polecam
basenofan - Czw 23 Wrz, 2010

Ja lubię połykać spermę. Zazwyczaj po waleniu to robię, nie mam wtedy problemu ze sprzątaniem.
SmarujRogala - Sob 02 Paź, 2010

Ja lubie swoją sperme! I wogule to sperma jest zdrowa i smaczna bynajmniej moja. Każdy ma inny smak
arkan - Pon 21 Lut, 2011

W sumie nigdy nie łykałem ale może spróbuje kiedyś.
W sumie nie wiem czemu ale na pierwszy raz czyjąś wolałbym spróbować xd

speszial - Pon 28 Mar, 2011

Mi się chłopak do buzi spuszcza i nie mam problemu z połykaniem. :roll:
Boski89 - Pon 28 Mar, 2011

A ja wczoraj trysnąłem sobie na rękę, a potem wszystko dokładnie wylizałem z dłoni. :mrgreen:
wytrysk - Pon 28 Mar, 2011

Boski89 napisał/a:
A ja wczoraj trysnąłem sobie na rękę, a potem wszystko dokładnie wylizałem z dłoni. :mrgreen:

I smacznego :P (trzeba będzie kiedyś samemu spróbować, co tam się produkuje :twisted: )

SoouMouu - Nie 01 Maj, 2011

Spróbowałem kilka razy, nie było tak źle- trochę słonawa i ciepła :D Fajniej jest spuścić się sobie na twarz, fajne uczucie jak ciepła sperma ścieka po twarzy :mrgreen:
niki25 - Pon 09 Maj, 2011

SoouMouu napisał/a:
Spróbowałem kilka razy, nie było tak źle- trochę słonawa i ciepła :D Fajniej jest spuścić się sobie na twarz, fajne uczucie jak ciepła sperma ścieka po twarzy :mrgreen:


Jak miałem naście lat i dopiero zaczynałem zabawę to coś takiego nawet mi się podobało, ale już wyrosłem.

Co do tematu, raz spróbowałem tak z ciekawości.
Ale już więcej nie chce, po prostu przechodzi mi ochota, posprzątam po sobie i do następnego razu :P

men_boy - Sro 29 Cze, 2011

A ja bym spróbował...
Co radzicie? Jak najlepiej smakuje? Wziąć z ręki czy jak?

Shnitzel - Sob 02 Lip, 2011

najlepiej skierować prosto w usta
men_boy - Sob 02 Lip, 2011

.? Czyli kończyć do góry nogami? Jak skierować w usta?
Shnitzel - Wto 05 Lip, 2011

no tak, zaciągasz nogi za głowę tak by trysnąć prosto w usta
legolas1 - Wto 05 Lip, 2011

a jak się wystarczająco nagniesz i wygniesz to sam sobie będziesz mógł loda zrobić :)
izia862 - Czw 07 Lip, 2011

witam
Zgadzam sie z opiniami iz polykanie i smak spermy jest dobry. jednak trzeba przyznac ze kazda jakosc spermy czlowieka jest inna, inaczej pachnie inny ma smak. dlatego uwazam ze zycie jest po to aby moc z niego kozystac i nie rozumiem ludzi ktorzy nigdy tego nie probowali a mowia ze to nie dobre, ochydne czy zle. zeby co kolwiek na ten temat powiedziec trzeba najpierw sprobowac a nie wyciagac pochopne wnioski. Sprobuj potem komentuj takie moje zdanie




Edit: Usunąłem spam.
randy

legolas1 - Czw 07 Lip, 2011

Do Admina/Moderatora. Zgłaszam przedostatnie zdanie z powyższego postu do usunięcia, jako przejaw nachalnego ostatnimi czasy spamowania.




Edit: Zrobione.
randy

maaaks - Czw 28 Lip, 2011

Na samym początku, miałem opory przed własna spermą. Moim zdaniem najlepszą techniką na samym początku, jest technika na plecach a nogi za głową. Wtedy waląc masz ostrą ochota na spermę a następnie wytrysk prosto do buzi lub na twarz. zależy jak poleci :)
Rufus1 - Pią 29 Lip, 2011

izia862, zgadzam się z Tobą , aby mieć coś do powiedzenia należy najpierw się samemu przekonać a dopiero póżniej komentować
karamba18 - Sro 17 Sie, 2011

Ja juź próbowałem kilka razy mojej ale jej zapach jest zbyt intensywny nie mam pojęcia czemu. Ale połknąć połknąłem. Ale zastanawia mnie czemu jej zapach jest taki intensywny. I leci po prostu mnóstwo ale o jakiejś dziwnej konsystencji. Takie jakby zsiadłe mleko, źe wewnątrz jest białe a na zewnątrz przeźroczyste i jakby szaro-żółtawe. To narmalne :p?
Shnitzel - Pią 19 Sie, 2011

Za rzadko walone ;)
karamba18 - Pią 19 Sie, 2011

Z 3 razy w tygodniu to rzadko ^^? Owszem miałem kiedyś taki okres, że nie waliłem z 2 miesiące albo i więcej ale to było jakieś dwa lata temu. Czy to mogło mieć jakiś wpływ?
preston-17 - Pią 19 Sie, 2011

Wątpię. Po prostu twoja sperma jest jaka jest. Prędzej to może mieć związek ze stylem życia, bądź dietą.

Ja kilka razy próbowałem swojej spermy. Nie żeby delicja, ale odruchu wymiotnego nie miałem :)

marcin23poznan - Pią 19 Sie, 2011

Czasami mi się zdarza, jak ochotę sobie dłużej powalić. Czasami też zdarza mi się zlizywać z dziewczyny jak się na nią spuszczę.
bimalco - Pią 30 Gru, 2011

Od czasu, gdy odkryłem przyjemność masturbacji niemal zawsze miałem ochotę skosztować, jak smakuje sperma. Zawsze po osiągnięciu orgazmu ochota mi przechodziła. Pewnego dnia podczas onanu w wannie przypadkowo strzeliłem sobie spermą w twarz. To było coś niesamowicie przyjemnego: na języku poczułem smak słonego białka jaja kurzego, na twarzy gęsty ciepły strumień sklejający mi włosy i wąsy, a w oczach delikatne pieczenie.
Po tym zdarzeniu próbowałem uprawiać seks z innymi facetami, aby przekonać się, czy ich sperma smakuje tak samo. Z perspektywy tych doświadczeń uważam, że każdy facet ma inny smak spermy.

Luks - Pią 06 Sty, 2012

pozwalam facetowi kończyć w moich ustach , ale nie połykam
Adam67 - Sob 28 Sty, 2012

Ja kiedyś zawsze chciałem spróbować spermy, ale tak jak większości po spuszczeniu przechodziła mi ochota i metoda spuszczania prosto w usta rozwiązała problem. miałem potem wyrzuty sumienia co ja wyprawiam, ale mimo to gdy się podnieciłem znowu musiałem to zrobić. Z czasem oswoiłem się z tym (psychicznie) i teraz nie marnuję spermy. uwielbiam jej smak. Aby się przełamać po orgazmie trzeba odczekać trochę zostawiając spermę i podniecić się on nowa wtedy mamy ją przed następnym szczytowaniem i możemy delektować się jej smakiem jest to dobra metoda na przełamanie oporów. Można jej dodać do deserów, lodów lub alkoholu też łatwiej się przełamać.
andrzejgadarr - Sob 28 Sty, 2012

Cytat:
Można jej dodać do deserów, lodów lub alkoholu też łatwiej się przełamać.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

legolas1 - Sob 28 Sty, 2012

dla osób chcących się rozwijać kulinarnie w daniach ze spermą wydano już książkę kucharską. smacznego!!! :D


miniek80 - Czw 07 Mar, 2013

Ja na poczatku mialem problem z polykaniem, ale sie przekonalem. Po kazdym walonku lykam sok:)
haster69 - Czw 07 Mar, 2013

Z ciała kobiety mogę swoje nasienie zlizywać, ale tak podczas masturbacji mam opory...
Onanek96 - Sro 22 Maj, 2013

Po dłuższej abstynencji seksualnej też spróbuje się samemu spuścić do buzi. Bo przy normalnym codziennym waleniu to mało spermy wystrzeli i nie doleci do twarzy.
olszesaa - Czw 13 Cze, 2013

Ja jakoś nie jestem zwolennikiem wypijania swojej spermy:P
legolas1 - Sob 15 Cze, 2013

olszesaa napisał/a:
Ja jakoś nie jestem zwolennikiem wypijania swojej spermy:P


a cudzej :?: :mrgreen:

olszesaa - Pon 17 Cze, 2013

legolas1, tym bardziej ;) wolę kobiety :)
Laurel95 - Pią 05 Lip, 2013

Jest sposob ze juz sie nie ma wyboru.
Trzeba polozyc sie na barkach i nogi przezucic za glowe tak zeby penis byl naprzeciwko buzi i zwalic sobie i grawitacja zacznie dzialac :lol:

Miły - Sro 10 Lip, 2013

Próbowałem :D
Całkiem spoko :P Niema to jak nowe doświadczenie.

legolas1 - Sro 10 Lip, 2013

Miły, i jakie wrażenia smakowe? :P
Miły - Czw 11 Lip, 2013

Wiesz... roznych rzecy sie probowalo xD
Co do smaku... Nie powiem, ze ten trafil na liste moich ulubionych deserow, ale ogolnie bylo fajnie. Bawisz sie ptaszkiem, myslisz co by tutaj nowego wymyslić, no wiec siup xD

legolas1 - Pią 12 Lip, 2013

Miły napisał/a:
Wiesz... roznych rzecy sie probowalo xD


tzn? może coś opowiesz :P i podzielisz się z nami jakimiś ciekawymi informacjami :mrgreen:

Trawit - Pią 12 Lip, 2013

Wiecie co, ja mam obrzydzenie do spermy, bo jeżeli to będzie preejakulat to jest ryzyko zarażenia HIV.
Miły - Pią 12 Lip, 2013

smak wiadomo uzalezniony jest od tego co sami spozwamy.
Kiedys bawilem sie ptaszkiem, zachcialm czegos wiecej niz "na klate" i powycierac.
W koncu trzeba popelniac bledy młodosci, poki jest szansa ;P

legolas1 - Pią 12 Lip, 2013

Trawit, nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Co ma preejakulat do spermy? Jeśli jesteś zakażony HIV to wirus może być obecny zarówno w preejakulacie jak i w samej spermie. Natomiast jeśli połykasz własną to już drugi raz się nie zarazisz ;)
arrek99 - Sro 23 Paź, 2013

Ciekawa sprawa.. Dla takiej gwiazdy jak ona to żaden problem i ona kocha to robić.. - niesamowita kobieta :)
sneakerfan - Sob 25 Sty, 2014

Nie wiem ale swoją raz próbowałem norma ale kolegów jest lepsza jakoś inaczej sie połyka :P

[ Dodano: Nie 16 Mar, 2014 ]
Ja niemam problemu ze sperma łykałem próbowałem swoja jak również kolegi jest ok nie ma co przesadzac wiadomo jeszcze komu sie połyka sperme nie pierwszemu lepszemu koledze to musi byc zaufany kolega

TakiJakis - Czw 02 Paź, 2014

Ja tam swoją bardzo lubię, jem dużo owoców, nie pije i nie palę :) słodziutka :3
boy2010 - Czw 02 Paź, 2014

TakiJakis to przyślij mi szklaneczkę bym też spróbował smaku :wink: :wink: :lol: :lol:
TakiJakis - Czw 02 Paź, 2014

zimne niedobre :P z gwinta się pije :P
boy2010 - Czw 02 Paź, 2014

czy mówimy o tym samym :?: :wink:
TakiJakis - Czw 02 Paź, 2014

a o czym Ty mówisz? :D
kutas1995 - Pon 06 Paź, 2014

slodziutka :D
6GhosT9 - Pon 09 Lut, 2015

Moja jest lekko słonawa, ale po pewnym czasie można się przyzwyczaić i czerpać z tego prawdziwą przyjemność ;)
michal2342 - Sro 11 Lut, 2015

Ja swojej nie probowalem hmm a mojej partnerce nie smakuje i nie jest za polykaniem mimo prob namawiania
kacperro1 - Pon 12 Wrz, 2016

No i jak smakuje wasza sperma? bo zastanawiam się, czy u wszystkich jest gorzka tak jak u mnie. Lubię łykać swoją.
onesa - Wto 13 Wrz, 2016

kacperro1, dziękujemy że podzieliłeś się z nami tą informacją
Kuba85 - Wto 13 Wrz, 2016

onesa, ;)
kacperro1, gorzki smak nasienia to wina takich elementów jak papierosy, alkohol, kawa i dieta bogata w mięso. Jak chcesz zmienić smak, to polecam picie soku z ananasa. Po jednym kartonie nic się nie zmieni ale jak zaczniesz regularnie pić, będą efekty.

onesa - Wto 13 Wrz, 2016

Kuba85, no ja jeszcze tak nie eksperymentowałam, ciekawa jestem czy będzie taki rezultat jak mówisz :p

chodzi o to żeby facet pił tą "wodę" z puszki ananasa?

Kuba85 - Sro 14 Wrz, 2016

onesa, nie tylko tą "wodę". są też zwykłe soki z ananasem.
onesa - Czw 15 Wrz, 2016

Kuba85, zapamiętam. A ktoś z was panowie przetestował ten sposób na sobie?
karol00 - Pon 26 Wrz, 2016

onesa, potwierdzam, sposób działa :mrgreen:
skrzywicki - Wto 11 Paź, 2016
Temat postu: Re: połykanie spermy
michal1989 napisał/a:
od pewnego czsu połykam wasna sperme. czy wiaza sie z tym jakies proglemy zdrowotne??




raczej nie...wiecej bialka sobie dostarczasz :)

lubiecam - Pią 14 Paź, 2016

karol00, o to trzeba wypróbować :D
karol00 - Pią 28 Paź, 2016

lubiecam, i jak efekty? ;)
marek40 - Wto 15 Lis, 2016

Kobietom nie szkodzi, to facetom też nie powinno:)ale ja jednak na razie nie spróbuję, jakoś nie bardzo mnie ciągnie do łykania własnej spermy.
zbychwawawa - Sro 30 Lis, 2016

karol00, działa serio ? no ja tam jeszcze na sobie nie próbowałem :D a ile to trzeba stosować?
kaliff33 - Pon 16 Sty, 2017

Mnie jakoś to nie ciekawi, nawet po kosztowaniu soku z ananasa.
OnanistaTarnow - Czw 11 Maj, 2017

Uwielbiam i własną spermę i czyjąś... Uwielbiam też mieć zbryzganą twarz...
Elmer22 - Nie 06 Sie, 2017

...
cardin - Wto 08 Sie, 2017

Chyba nie ma już panów, którzy nie spróbowali samych siebie. Nie jestem inny w tej kwestii.
onesa - Wto 08 Sie, 2017

cardin, każdy nie ważne od orientacji ?
cardin - Sro 09 Sie, 2017

No myślę, że to ciekawi facetów albo nawet partnerka po lodziku ich zaskoczy. 8)
onesa - Czw 10 Sie, 2017

cardin, masz coś na myśli jak Snowballing?
cardin - Czw 10 Sie, 2017

Dokładnie to miałem na myśli - nawet nie wiedziałem, że to posiada własną nazwę.
Viridis - Czw 10 Sie, 2017

[edit]
onesa - Pią 11 Sie, 2017

A jest na to jakieś polskie nazewnictwo ?
haster69 - Nie 13 Sie, 2017

Nie ma. Po prostu wymiana nasienia między osobami (takie z ust do ust lub plucie spermą)
onesa - Nie 13 Sie, 2017

jedni nazywają to śnieżkowaniem ale nie wiem czy to poprawne :P
haster69 - Nie 20 Sie, 2017

Bezsensowne, dosłowne przetłumaczenie z angielskiego. :/
Nunak - Pon 21 Sie, 2017

haster69, śnieżkowanie dziwnie brzmi, może dlatego, że jest nowe.
"Nastolatek" też jest bezsensowne?

onesa - Sro 23 Sie, 2017

haster69 no ja tego tłumaczenia nie wymyśliłam
Viridis - Sro 23 Sie, 2017

[edit]
cardin - Sro 23 Sie, 2017

Viridis, a Ty sam siebie próbowałeś? 8)
Viridis - Sro 23 Sie, 2017

[edit]
AgataPe1989 - Czw 07 Wrz, 2017

Tak marudzicie, a my kobiety musimy to za kazdym prawie razem polykac :roll:
DTTPO - Czw 07 Wrz, 2017

Jeżeli w seksie ktoś coś musi, to jest coś nie tak. Moja żona nie lubi spermy i od lat nie doszedłem jej w ustach. Pierwszy raz jak przypadkiem doszedłem, to od razu wszystko ustami od niej przejąłem, ale ona i tak tego smaku nie lubi, na wymioty się jej zbiera, to tak nie kończymy i żyjemy :)
cardin - Czw 07 Wrz, 2017

DTTPO, a samemu Ci się zdarza jeszcze próbować własnej? :>
yński - Czw 07 Wrz, 2017

Ja polykam zawsze po masturbacji, szkoła tracić cenne elementy ;)
DTTPO - Pią 08 Wrz, 2017

cardin, tak nie za często, ale cały czas regularnie zjadam swoja spermę. Co kilka miesięcy mnie np. Nachodzi ochota na strzał do buzi.
haster69 - Sob 09 Wrz, 2017

AgataPe1989 napisał/a:
Tak marudzicie, a my kobiety musimy to za kazdym prawie razem polykac :roll:


Kto wam każe? :lol:

AgataPe1989 - Nie 10 Wrz, 2017

haster69 napisał/a:
AgataPe1989 napisał/a:
Tak marudzicie, a my kobiety musimy to za kazdym prawie razem polykac :roll:


Kto wam każe? :lol:


niby nikt a jednak wszyscy faceci mowia ,ze z polykiem fajniej :mrgreen:

onesa - Pon 11 Wrz, 2017

AgataPe1989, ale masz problem.
mlody96 - Czw 14 Wrz, 2017

ja tez połykam swoja i chłopaka mojego bez problemu, czasami nawet 3 razy dziennie ;)
zibi1993 - Czw 14 Wrz, 2017

Ja często po masturbacji połykam swoją spermę. Mi smakuje.
zbychwawawa - Czw 21 Wrz, 2017

AgataPe1989, chwalisz się że lubisz czy jak?
onesa - Pią 22 Wrz, 2017

zbychwawawa, przyszła po marudziła i poszła
AgataPe1989 - Sro 27 Wrz, 2017

zbychwawawa napisał/a:
AgataPe1989, chwalisz się że lubisz czy jak?


nie, wlasnie żale sie , że nie lubie

onesa - Sro 27 Wrz, 2017

AgataPe1989, myślisz że pisanie o tym tutaj coś pomoże?
Seba on - Pon 18 Gru, 2017

ja swoja sperme uwielbiam:) zreszta inna tez hiih
onesa - Wto 19 Gru, 2017

Seba on napisał/a:
ja swoja sperme uwielbiam:)


obieg zamknięty

zbychwawawa - Pią 22 Gru, 2017

Seba on, nie lubisz jak się coś zmarnuje tak ? :D
Seba on - Wto 26 Gru, 2017

nie czysta slodycz
Qristo - Sro 27 Gru, 2017

Seba on napisał/a:
nie czysta slodycz

Rozumiem, że nie palisz, nie pijesz alkoholu i zdrowo się odżywiasz?

onesa - Sro 27 Gru, 2017

Qristo, już było kilka tematów na temat smaku na forum
Seba on - Pią 29 Gru, 2017

czasem sobie wypije i nie palę a sperme lubię bo mi smakuje:)
zbychwawawa - Pią 29 Gru, 2017

Seba on, a rób co tam lubisz, mówisz to też znajomym ?
Seba on - Nie 31 Gru, 2017

paru wie bo też to robią.
rympalanna - Sro 10 Sty, 2018

Ja tam lubię, tym bardziej jak moj chlopak nie pali i mało pije :) Smaki wtedy są :D
zbychwawawa - Pon 15 Sty, 2018

rympalanna, taka obeznana ?
rympalanna - Czw 18 Sty, 2018

Jeśli chodzi o mojego chłopaka - tak :)
zbychwawawa - Nie 28 Sty, 2018

rympalanna, zaspokoiłaś moją ciekawość
onesa - Wto 30 Sty, 2018

rympalanna, super że podzieliłaś się z nami tą informacją
one_hour - Czw 08 Mar, 2018

Moja kobieta mówi, że moja sperma jest pyszna i podnieca ją to, jak obciąga mi do końca i połyka. :)
Sam osobiście spróbować nie chcę, odrzuca mnie to, lecz pewnie troszkę mi się musiało dostać do ust, kiedy całuję moją kobietę, po spuszczeniu się w jej ustach.

onesa - Sro 14 Mar, 2018

one_hour, już spokojnie nie chwal się w każdym temacie
AgataPe1989 - Pią 16 Mar, 2018

Ja musze przyznac ze jak facet pali i duzo pije, szczegolnie piwa, to sperma smakuje okropnie.
Ma mdly gorzko zgnily smak. Idzie zwymiotowac :shock:

onesa - Nie 18 Mar, 2018

to zmień mu dietę
one_hour - Pon 19 Mar, 2018

Zacząłem znowu palić i odbiło się na smaku spermy, jest teraz gorzka. :?
zbychwawawa - Sob 24 Mar, 2018

AgataPe1989 umiesz rozróżnić który facet pali a który nie?
haster69 - Pon 02 Kwi, 2018

W czym problem? Od palaczy strasznie czuć zapach dymu. Nawet jak się wyperfumuja.
onesa - Sro 04 Kwi, 2018

e-papieros też zmienia?
AgataPe1989 - Czw 03 Maj, 2018

zbychwawawa napisał/a:
AgataPe1989 umiesz rozróżnić który facet pali a który nie?


Tak... Po smaku i zapachu spermy da rade to rozróżnić od razu.

[ Dodano: Czw 03 Maj, 2018 ]
haster69 napisał/a:
W czym problem? Od palaczy strasznie czuć zapach dymu. Nawet jak się wyperfumuja.


To nie tylko z ust czuć przecież, ale też np w ich pocie. Ten syf z papierosowego dymu także sie odklada w spermie, stad fatalny smak, kolor i zapach spermy u palaczy.

zbychwawawa - Czw 17 Maj, 2018

Ja jestem nie palący to może i lepiej :D
AgataPe1989 - Sob 19 Maj, 2018

zbychwawawa napisał/a:
Ja jestem nie palący to może i lepiej :D


Oj uwierz mi to jest o wiele lepsze :mrgreen:

onesa - Sob 19 Maj, 2018

są na forum palący faceci którym ich partnerka nie odmawia ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group