Inne problemy - Brak czucia

Johnny99 - Wto 10 Lut, 2009
Temat postu: Brak czucia
Witam mam 18 lat dużo się masturbuje, niemal codziennie i od długiego czasu mam bardzo słabe czucie w swoim penisie. Z erekcją też nie jest tak łatwo jak kiedyś, trzeba się bardziej "wysilić". A kiedy już ją mam i dotykam członka to prawie go nie czuje(w sumie największe czucie mam w żołędzi,w reszcie jest ono bardzo słabe). Nie wiem o co chodzi, mógłby mi ktoś pomóc?..
ukrryty - Sro 11 Lut, 2009

ja bym poszedł do lekarza..
BASF - Sro 11 Lut, 2009

A ja polecam troszkę abstynencji w sferach sexualnych.
mirojaro - Czw 12 Lut, 2009

Dokladnie :) To tak jak z podnoszeniem ciezarów: wycwiczyles sie. Inna sprawa moze byc niezdrowy tryb zycia, zmeczenie, stres..
ptasznik15 - Nie 15 Lut, 2009

A powiedz mi czy masz takie wrażanie (w trakcie spoczynku) że prącie jest "niedokrwione" i masz takie dziwne uczucie bezwładności i czujesz lekkie łaskotanie w całym prąciu?
Johnny99 - Sob 28 Mar, 2009

ja już nie wiem o co chodzi :/ Nie mam problemów z erekcją ale mam słabe czucie w penisie. Wczoraj się obudziłem wieczorem i jakby się troszkę pogorszyło.. Nie wiem o co może chodzić. Na żołędzi mam czucie ale w reszcie bardzo słabe. Gdyby był nieukrwiony to przecież bym miał problem z erekcją.. Może ograniczę się w masturbacji, przeczekam tak z tydzień czy dwa i może coś się polepszy, nie wiem sam już
ptasznik15 - Sob 28 Mar, 2009

Chłopie - dobra rada - ogranicz walenie jak to możliwe!!! Wejdź sobie na dział masturbacja na tym forum to sobie poczytasz. Ja mam tak jak Ty, tylko że dochodzi do tego zaburzenia erekcji, a mam 18 lat!. Waliłem od dłuższego czasu po 3 razy dziennie to mam ;(...

Ty możesz mieć też przez to.

alaksaj - Czw 11 Cze, 2009

mam ten sam problem co Johnny99. Mam teraz 19 lat i dosyć często się masturbowałem. Teraz mi to przeszkadza, nie mam jakichś problemów z erekcją ale ten brak czucia jest wkurzający. Czasami nawet nie mogę zasnąć bo to takie dziwne uczucie. Ostatni raz się masturbowałem 2 dni temu, ale nie wiem czy po prostu przerwa w masturbacji może pomóc, co o tym myślicie?
ptasznik15 - Czw 11 Cze, 2009

Tak - zauważyłem (w moim przypadku) że po 2 dniach jest w miarę w porządku. Pewnie jak się jeszcze trochę wstrzymać to po dłuższej przerwie byłoby jeszcze lepiej. Ja pomimo tego problemu dalej nie mogę wytrzymać i 3 dni przerwy to max.
Boss - Czw 11 Cze, 2009

Znajdź sobie jakąś męczącą i absorbującą czas prace.;p Ja w tamtym roku cały sierpień nie waliłem bo pracowałem. Zawsze byłem tak zmęczony, że nie miałem siły. ;p
ptasznik15 - Pią 12 Cze, 2009

Ooo stary - to Ty chyba w kamieniołomie robiłeś. Ja to mam na to ochotę chociaż nie wiem co bym robił.
Boss - Pią 12 Cze, 2009

Zatrudnij się na wsi. Niezły hardcore i płace w miare. ;p
alaksaj - Sro 24 Cze, 2009

no spróbuję się powstrzymać, tylko najdziwniejsze jest to że pogarsza się nie bezpośrednio po masturbacji ale wieczorem, np wczoraj jak spałem to nie mogłem zasnąć i miałem wrażenie jakbym miał jeszcze mniej czucia w penisie niż miałem wcześniej
3tom - Sro 24 Cze, 2009

alaksaj napisał/a:
najdziwniejsze jest to że pogarsza się nie bezpośrednio po masturbacji ale wieczorem,

Może nosisz zbyt obcisłą bieliznę?
Gdzieś musi być ucisk na tętnice i na nerwy i to powoduje brak czucia.

alaksaj - Wto 25 Sie, 2009

No właśnie wątpię żeby to była kwestia obcisłej bielizny. Może to serio przez tą masturbacje. Kiedyś miałem stulejkę, ale z czasem skóra się rozciągnęła i napletek schodzi całkowicie tyle że mam wiązadełko które podczas wzwodu jest naciągnięte. Nie chce mieć problemów z penisem w przyszłości, nie wiem jednak o co chodzi z tym brakiem czucia..
ptasznik15 - Wto 25 Sie, 2009

U mnie objawia się ta że:

1. Trzepanko nie przynosi tyle przyjemności

2. Poranna erekcja jest nie zawsze

3. Czasem tak dziwnie łaskocze, mrowi.

4. Po sikaniu mam wrażenie jakby ujście cewki i żołądź była mokra.

alaksaj - Sob 29 Sie, 2009

kurde nei wiem co mam robić, boje się że się pogorszy i totalnie stracę w nim czucie. No ale co może pomóc wizyta u lekarza?.. Nie wiem, chyba muszę być dobrej myśli i tyle
ptasznik15 - Sob 29 Sie, 2009

Wstrzemięźliwość w sferach trzepanka radziłbym. 2 - 3 dni i jest u mnie co raz lepiej. A poza tym w pewnym momencie to już hipochondria i zaczynasz sobie to wmawiać, a wzystko jest ok.

Może się przetrenowałeś po prostu. Daj szefowi odpocząć:)

alaksaj - Nie 30 Sie, 2009

No chyba na to wychodzi. Nie wiem czy 2,3 dni coś u mnie dadzą no ale poczekam jakoś dłużej. Dzisiaj obudziłem się z erekcją i zauważyłem ją dopiero jak spojrzałem pod kołdrę. To chyba dobry znak żeby dać sobie trochę luzu
ptasznik15 - Nie 30 Sie, 2009

Dokładnie, jak nie czujesz że masz erekcję, tzn że musisz trochę odpuścić.

A czy masz takie wrażenie jakby żołądź była "niedokrwiona" (taka miękka, i "dziwna"), bo ja tak mam???

alaksaj - Wto 08 Wrz, 2009

Nie wiem dziwne to jest, coś nie bardzo wierzę że przestanę się masturbować i nagle jakimś cudem odzyskam całkowite czucie w penisie. Ale z drugiej strony nie wiem o co może chodzić
ptasznik15 - Wto 08 Wrz, 2009

To jest po prostu przemęczenie. Musisz dać mu odpocząć.
alaksaj - Sob 21 Lis, 2009

Witam, wystąpił kolejny problem. Wczoraj dziewczyna robiła mi dobrze ręką, no nie powiem że było to jakieś bardzo delikatne. No i zarówno wczoraj wieczorem jak i teraz moja erekcja jest jakaś taka dziwna, penis nie stoi tak jak zwykle, jest lekko zwiotczały. Zazwyczaj powoli jak dostawałem erekcji mój penis już powoli się "wznosił" a teraz powiększa się i leży jak kłoda, dopiero po dłuższym czasie zaczyna stać w miarę jak powinien. Lekarstwem na to jest przerwa czy coś poważniejszego?

[ Dodano: Pon 14 Gru, 2009 ]
z erekcją jest już wszystko ok, ale kurde dalej nie mogę pojąć o co chodzi z tym moim czuciem ;/ teraz znowu wydaje mi się jakbym miał go mniej.. nie wiem już gdzie leży problem :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group