Cofnięty penis - Czy penis może sie zmniejszyć?!

grunwald1410 - Wto 18 Lis, 2008
Temat postu: Czy penis może sie zmniejszyć?!
Witam..nie wiem czy dobrze wybrałem dział forum,ale mam pewien problem,wydaje mi sie,a nawet jestem pewien,że moj penis się zmniejszył..w stanie spoczynku jest mniejszy niż był kiedyś,niby to nic,ale odnosze wrażenie,że coś jest nie tak..dodam ze mam 19 lat, podczas wzwodu mam też wrazenie,że jest on niedostatecznie twardy pozostając w bezruchu,że tak powiem kurczy się w miare syzbko..gdzie wczesniej stał nawet długo..,napletek w sumie nie schodiz mi sam,musze go zzsunąc,ale nie mam z tym zadnego problemu,bo schodzi gładko,czyli stulejki itp odpadają,dodam,że ćwicze na siłowni,ale w sumie tylko górne partie mięsni ,a poczynając od pasa w dól nic,gdyz z aktywnego zycia wyeliminowała mnie kontuzja kolana-->zero biegania grania w pilke itp...Czy to może byc związne z brakiem kondycji-- wydaje mi sie,żepo prostu przez brak ruchu(1.5 roku) to sie dzieje,że za mało krwi dociera do cial jamistych..
Proszeo rzetelne odpowiedzi,bo bardzo mnie to dręczy...

[ Dodano: Pon 08 Gru, 2008 ]
czy dpstane jakąkolwiek podpowiedź.porade?bo jak narazie to widze zero pomocy...a liczyłem tylko na pare odpowiedzi

johny112 - Sob 03 Sty, 2009

Twoje obserwację są ok! Może tak być jak piszesz!

Siłownia prawie na pewno jest tego przyczyną !!

facet - Nie 04 Sty, 2009

Dlatego też o kulturystach mówi się że mają małe przyrodzenie. Zażywasz "wspomagacze" na przyrost mięśni?
dupacz - Pon 26 Sty, 2009

gdy przezywasz orgazm to gdy czlonek jest w spoczynku to jest wiekszy niz taki ktory nie przezyl orgazmu (sexu czy masturbacji)

albo dlugo nie mailes orgazmu albo jezeli zazywasz wspomagacze to moze byc to

lgood - Pon 02 Lis, 2009

jesli mooge spytac to co maja wspomagacze do zmniejszania sie penisa?? na jakiej zasadzie to dziala?? ze jadra sie kurcza to normalne ale ze penis to nie slyszalem nigdy o czyms takim, niech mi ktos to wyjasni
wyraz - Czw 15 Mar, 2012

Witam!
Dopiszę parę rzeczy które znalazłem w necie.... i widzę po sobie
Rzadsze uprawianie sexu jak też masturbacje powodują zmniejszenie się penisa w stanie spoczynku. I tez chyba w zwodzie niestety....
Dopiszę że moja kobieta jest w 3 miesiącu ciąży, a gdzieś wyczytałem że mężczyźnie wtedy wydziela się mniej testosteronu...
Jakby mi ktoś to potwierdził lub zanegował bym był wdzięczny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group