Luźne dyskusje o męskich sprawach - Naturysta-nudysta

love508 - Pon 25 Lut, 2008
Temat postu: Naturysta-nudysta
kto z was jest ? kto z was prowadzi taki tryb zycia

Ja jestem, uwielbiam isc na specialne miejsca do tego wyznaczone, rozebrac sie i opoalac sie nago. suuuper klimacik

mmc - Pon 25 Lut, 2008

to gratuluje odwagi :) może kiedyś też się zdobędę na odwagę :D
love508 - Pon 25 Lut, 2008

mmc napisał/a:
to gratuluje odwagi :) może kiedyś też się zdobędę na odwagę :D

na poczatku bylo ciezko, weszlem na plaze normalnie jeszcze ubrany a tu wszystkie oczy na mnie cos w stylu " patrzcie przyszlo nowe mięsko" najciezej bylo mi sie pierwszy raz rozebrac bo wszyscy sie gapili wprost ale zebralem sie w sobie i juz, rozebralem sie a potem juz bylo super

myopic - Pon 25 Lut, 2008

Latem często chodzę na plażę nudystów. Lubię opalać się nago i nie wstydzę się swojego ciała, choć nie mam się czym chwalić :) Prawdę mówiąc nie lubię zachowania pewnych facetów, którzy chamsko się przyglądają, jak leżę na ręczniku. Uważam, że jest to obleśne, kiedy ktoś się chowa za krzakami, aby zobaczyć jak wygląda mój penis. Miałem też niezbyt przyjemne rozmowy z gejami, którzy proponowali "zabawianie się" i do których nie docierało, że jestem hetero. Nie dziwię się, że ludzie nie przepadają za gejami. Po takich zachowaniach sam miałem mieszane uczucia, ale ostatecznie nie należy generalizować, że wszyscy tacy są.
paulinka - Pon 25 Lut, 2008

ja chyba za bardzo wstydliwa jestem jak poznam kogoś nowego to na początku sie krępuje żeby sie rozebrać a poza tym raczej wolę swoje intymne miejsca zostawić dla wybranych
gmail - Pon 25 Lut, 2008

a gdzie w polsce sa plaze nudystow?
jest jakas na Mazurach?

Krzysiek17 - Wto 26 Lut, 2008

W miejscowości Rowy nad morzem.
kwiatluk - Sro 27 Lut, 2008

szkoda że mam tam kawałek... ale latem zobaczymy:-)
Krzysiek17 - Sro 27 Lut, 2008

Heh :) Ja bym tak nie mógł nago chodzić koło kogoś, heh co by było jak by mi się nagle wyprostował? na widok gołej laski :)
kwiatluk - Nie 02 Mar, 2008

ciekawe jaka byłaby reakcja innych :P
gmail - Nie 02 Mar, 2008

a moze kiedys wyskoczymy ekipa forumowiczow na jaka plaze nudystow w wakacje ?:D
Dwight - Nie 02 Mar, 2008

^.- na waleta ? : D owszem jak nikogo nie ma XDD
gmail - Nie 02 Mar, 2008

co wy na ten wyskok ?:)
love508 - Pon 03 Mar, 2008

gmail napisał/a:
co wy na ten wyskok ?:)

zgadzam sie

gmail - Pon 03 Mar, 2008

no to trzeba bedzie ugadac termin i miejsce :)
i szukac chetnych:D

roland - Wto 04 Mar, 2008

Ja bym z checia sie na takie cos wybral ale niestety moje miejsce zamieszkania nie pozwala :/
lolek17 - Wto 04 Mar, 2008

plaża nudystów hmm..... chyba by mój sprzet sie wykonczył od stania.... :p nie wiem czy bym mógł go powstrzymać, to chyab tak odruchowo :p ale... to chyab normalne :lol:
gmail - Wto 04 Mar, 2008

lolek17, jesli nie dalbys rady to bysmy CI pomogli :P
roland, przeciez zawsze mozna dojechac:D do wawki a pozniej ekipa nad morze :D

paulinka - Wto 04 Mar, 2008

a ja w krzakach z lornetka ;P hehe
gmail - Wto 04 Mar, 2008

mozesz dolaczyc do nas:D
love508 - Sro 05 Mar, 2008

ustalamy termin i miejsce ?
gmail - Sro 05 Mar, 2008

love508, ile masz lat?
moze za wczesnie jeszcze na ustalanie terminu, ale wiesz..... w gre wchodza oczywiscie wakacje jak bedzie cieplo :D

love508 - Sob 24 Sty, 2009

trzeba w koncu o tym pomyslec bo juz rok minol :)
myopic - Sob 14 Lut, 2009

Zdjęcia z plaży nudystów :)

Hubertttus - Nie 15 Lut, 2009

Pięknie wyciełeś głowę ale w ogóle ładne wszystkie Twoje fotki.
ukrryty - Nie 15 Lut, 2009

plaża nudystów, a w tle wszyscy w ubraniach po powiększeniu zdjęcia? dobre ;d
myopic - Nie 15 Lut, 2009

ukrryty napisał/a:
plaża nudystów, a w tle wszyscy w ubraniach po powiększeniu zdjęcia? dobre ;d

Uważam, że byłoby to niekulturalne robić zdjęcia osobom na plaży, dlatego ujęcia są na część "ubraną". Po drugiej stronie obiektywu same golasy :lol:

lukaslukas - Pią 13 Mar, 2009

myopic bardzo fajne zdjęcia. też chciałbym się kiedyś wybrać na plażę nudystów, ale jakoś do tej pory nie miałem okazji, poza tym nie bardzo wiem gdzie się takie plaże znajdują.
Seba081 - Sob 14 Mar, 2009

Ja już bylem 2 lata temu, ale doczepił się do mnie jakiś zbok, teraz nie chce tam już chodzić.
Nie chce prowokować swoim ciałem ludzi którzy maja chora psyche.

kamieniołom - Sob 13 Cze, 2009

Kiedyś skorzystałem z uroków nagiego plażowania, ale zdarzyło się to tylko raz, kiedy zapomniałem kąpielówek i z kolegą wskoczyliśmy na waleta do jeziora. Super przeżycie. Ostatnio zastanawiałem się nad pójściem na plażę dla naturystów, ale jednak zrezygnowałem.
Shnitzel - Nie 26 Lip, 2009

Poszedł bym na taka plaze ale bardziej ustronna a nie masową...
love508 - Sro 21 Lip, 2010

tydzien temu wrcilem z 10-dniowej kuracji naturystycznej bylo super, trza sie teraz w polsce zmowic i sie wybrac z tej stronki
luter - Wto 27 Lip, 2010

bylem na takiej dzikiej plaży na Majorce, bylo tam niewiele ludzi i calkiem sympatycznie -