Tabu czy strach. - Czy uzywasz wibratora gdy sie ze soba kochasz?

Maxie - Nie 09 Gru, 2007
Temat postu: Czy uzywasz wibratora gdy sie ze soba kochasz?
Zastanawiam czy niektorzy uzywaja wibratory badz inne "zabawki"Wierze ze na tej stronie sa ludzie niepruderyjni i otwarci.Ja,na przyklad uwielbiam swojego plastikowego "przyjaciela"Pamietam kiedy kochalem sie z "nim po raz pierwszy".Bylo to nie tak dawno.Zawsze uwielbialem i uwielbiam sie onanizowac ale zawsze czegos mi brakowalo.Pierwszym razem czulem cos z zazenowania i zawstydzenia ale wiedzialem ze na tym sie nie skonczy i od tej pory zawsze uzywam wibratora albo dildo kedy jest po temu okazja.Zapraszam do kulturalnej dyskusji i wymiany doswiadczen jasli macie jakies.
Nox2 - Wto 11 Gru, 2007

Nigdy przenigdy....
stefek11 - Nie 06 Sty, 2008

Kobieta to jak najbardzie ale ja wole bobaraszkować z dziewczyną:)
Ale każdy jest inny i dla mnie to wszystko jedno co kto robi:)
Jak kto woli i tyle

akcent - Pią 04 Kwi, 2008

Chłopak z zabawkami? Hmm troszkę mi sie to nie widzi :mrgreen: No bo gdzie sobie to wsadzisz?
zola - Pią 04 Kwi, 2008

akcent napisał/a:
Chłopak z zabawkami? Hmm troszkę mi sie to nie widzi :mrgreen: No bo gdzie sobie to wsadzisz?


no pomyśl gdzie....

M-H - Pią 04 Kwi, 2008

Dziewczyna jak najbardziej... ale facet? Fuj. Mnie na sama mysl tylek boli...
zola - Pią 04 Kwi, 2008

to po co się wypowiadasz w tym dziale, jak nie rozumiesz tego...
Julcio - Pią 11 Kwi, 2008

ja nie używam wibratora, ale czasem używam dildo, do pieszczenia swojej dziurki :)
I jest to bardzo przyjemne. A jeszcze przyjemniejsze gdy to robi moja kochana żona :D :oops:

Hariko - Sro 16 Lip, 2008

orgazm analny moze byc bardziej przyjemny o ile nauczymy sie rozluzniac zwieracz...
ruski - Sob 19 Lip, 2008

Oj tak, trzeba luzować zwieracz, bo inaczej to tylko boli i nie daje przyjemności.
Jak byłem w liceum to tak zacząłem eksperymentować bardziej z penetracją analną, powiem, że niezbyt przepadam za zwyczajnym dildo, wolę coś żywszego:))) jeśli nie mam prawdziwego penisa pod ręką, to biorę wibrator, a i sam go sobie nie kupowałem, dostałem od chłopaka:) i powiem, że większą przyjemność sprawia mi gdy wkładam jemu, niż sobie

Ace23 - Sob 23 Sie, 2008

ja uzywam wibratorka potrafie siedziec z nim caly wieczor i jak uzyje jakiegos olejku zeby wsadzic to nie boli a pozniej to sama przyjemnosc .. niedowiarka radze sprobowac zanim ocenia
darayavahus - Pią 12 Gru, 2008

Tak tak .. zdecydowanie stymulacja dziurki pobudza na maxa.. Też używam wibratorka i normalnie odlot.. Jak się człowiek masturbuje przez tyle lat to pozniej jednak brakuje jakiegoś urozmaicenia.. Pobudzanie analne jak najbardziej a kogo to obrzydza powinien spróbować najpierw zanim oceni :)
marcinekk - Sro 18 Sty, 2012

Cześć, ja próbuję ostatnio z małym wibratorem ale jak wkładam nawet z nawilżeniem to odczuwam ból.. Ale jak już wejdzie i nim delikatnie poruszam jest super.. Tylko jak wyćwiczyć to żeby przy wkładaniu i wyjmowaniu nie bolało ..? pozdro
nod - Sro 01 Lut, 2012

marcinekk napisał/a:
Cześć, ja próbuję ostatnio z małym wibratorem ale jak wkładam nawet z nawilżeniem to odczuwam ból.. Ale jak już wejdzie i nim delikatnie poruszam jest super.. Tylko jak wyćwiczyć to żeby przy wkładaniu i wyjmowaniu nie bolało ..? pozdro


Wkładaj etapami - najpierw z 1-3 cm, robiąc głęboki wdech. Zatrzymaj się. Następnie ściśnij zwieracz, tak by mocno objąć wibrator. Rozluźnij zwieracz i na wdechu włóż do końca. Mi taka technika pomaga. No i oczywiście dobre nawilżenie, po testach najlepiej podszedł mi żel KY. Czasem też używam popka :D

nikosex - Sob 06 Gru, 2014

ja przy wspólnej masturbacji z kobietą czasem uzywam korka :]
redman32 - Nie 07 Gru, 2014

korka???
franeeeek - Sob 05 Wrz, 2015

Ja czasem używam, nie zawsze mam jednak na to ochote. Mam taki korek jak to podobno sie profesjonalnie nazywa z przyssawka. Normalnie ma kształt penisa itp itd.
Bardzo fajne mozna przyczepić do sciany i bardzo mocno sie trzyma.

[ Dodano: Sob 05 Wrz, 2015 ]
redman32 napisał/a:
korka???


Pewno chodzi o korki analne badz tak jak napisalem wyzej wibrator/dildo z przyssawka bez zadnych wibracji zwane jest korkiem analnym

onesa - Sob 05 Wrz, 2015

franeeeek, jakiej to jest długości?
franeeeek - Sro 09 Wrz, 2015

onesa,
Oj nie pamietam. Sprawdzę gdy bede mial go przy sobie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group