Wymarzone/wymarzeni - Bielizna (szczegolnie dla kobiet)

antek115 - Wto 02 Paź, 2007
Temat postu: Bielizna (szczegolnie dla kobiet)
NIe wiem czy to dobry temat ale mi sie bardzo podoba gdy to robie to a ona jest ubrana w to co ja chce. szczegolnie bielizne.I dla kobiet : jaka nosicie bielizne?(rodzaj kolor material)
paulinka - Wto 02 Paź, 2007

mam chyba wszystkie kolorki jakie znam i różne materiały :( najbardziej lubię satynowe i koronkowe stringi a stanik z usztywniaczem żeby je wyeksponować co do kolorów na ogół zależy to od stroju ale czarny czerwony niebieski biały to chyba moje ulubione :) - nie nawidzę różowego wszystkiego co różowe i tego nawet dla chłopaka bym nie ubrała
axa - Wto 02 Paź, 2007

paulinka napisał/a:
mam chyba wszystkie kolorki jakie znam i różne materiały :( najbardziej lubię satynowe i koronkowe stringi a stanik z usztywniaczem żeby je wyeksponować co do kolorów na ogół zależy to od stroju ale czarny czerwony niebieski biały to chyba moje ulubione :) - nie nawidzę różowego wszystkiego co różowe i tego nawet dla chłopaka bym nie ubrała


a ja lubie różowy :P
więc : różowy, czarny, granatowy, czerwony,biały ( ale bardzo rzadko) i wszystkie inne co akurat fajnie wyglądają.

SweetestGirl - Nie 01 Mar, 2009

czerwień i czerń :)oczywiście koronki lub satyna :)
Fluff - Czw 30 Lip, 2009

bielizna to mój mały bzik... więc kolorki się znajdą wszystkie, kroje pewnie też... do tego uwielbiam takie koszulki koronkowe do spania :)
a dla Panów, którzy szukają prezentu dla swojej Pani polecam intymna.pl -->świetny wybór, doskonała jakość :)

hekman - Wto 23 Sie, 2016

Lubię jak moja dziewczyna się ubierze w koronkowy komplecik i zrobi mi taką niespodziankę :lol: zdecydowanie uwielbiam koronki i pończochy :D czasami mi otwiera drzwi w samej bieliźnie i mamy deser przed kolacją :mrgreen: wie dokładnie co lubię i najlepsze jest to, że ona lubi nosić bieliznę, która mi się podoba
Kuba85 - Czw 25 Sie, 2016

hekman, siedem lat, siedem długich lat, panie wyżej czekały na Twojego posta.
Czy to jest złota łopata, czy już koparka?

Per Rectum - Czw 25 Sie, 2016

Ja bym przyznał dużą koparę za ten odkop. :mrgreen:
onesa - Czw 25 Sie, 2016

hekman, nagroda dla ciebie, duża złota kopara aż się na forum nie mieści


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group