Tabletki i kremy - LIBIDOFORTE

sill - Czw 06 Wrz, 2007
Temat postu: LIBIDOFORTE
Nie ma ktoś tanio do załatwienia tych tabletek???
zazell - Nie 09 Wrz, 2007

Hej, w aptekach internetowych widzialem nawet po 41 pln musisz poszukac.
kris30l - Wto 18 Wrz, 2007

a czy mozna to kupic w zwyklej aptece?

Nikt nie odpisal to sam sobie odpowiem :lol: . Na ten lek natrafilem przypadkiem w dziale samoobslugowym jednej z aptek Cefarmu i o czywiscie kupilem cena 50pln za tabletke , a pudelko takie ze by sie zmiescilo 10 sztuk . Wkrotce jak wybiore sie do dziewczyny wyprobuje skutecznosc dzialania.

[ Dodano: Sob 06 Paź, 2007 ]
Dzis wyprobowalem i faktycznie dziala . Odbylem udany stosunek i pocZulem sie 10 lat mlodszy .

sill - Wto 09 Paź, 2007

Hehe :) no bo Libidoforte naprawde działa. Ja też polecam, tylko ta cena... :x :D
Bartollo - Sro 20 Lut, 2008

No cena powala. Ja postawilem na dluzsza kuracje, ktora daje długotrwałe efekty - Permen.
jtd - Sro 20 Lut, 2008

Skoro mowicie ze dziala - to podajcie jakis efekt konkretny, a nie tylko ogolniki...
Bartollo - Pon 10 Mar, 2008

Jeśli chodzi o mnie, to cóż mogę napisać - miałem problemy z erekcją,a teraz praktycznie one nie występują. Więc w tym wypadku 100 % skuteczności :D
Powiększony - Pią 25 Wrz, 2020

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group