Ćwiczenia - bielizna

pawel261 - Pią 10 Sie, 2007
Temat postu: bielizna
Jestem nowy na forum wiec witam wszystkich!!
Moj penis jest przygiety do dołu, na ogol nosze zwykle gacie i slyszalem ze cwiczenia na prostowanie i noszenie wacka w sposob kontrujacy skrzywizne (czyli w moim przypadku do gory) pomoze go wyprostowac i kieruje sie z zapytaniem czy to ma w sobie cos z prawdy??lebiej byloby gdybym nosil go w zwyklych gaciach do gory czy normalnie w bokserkach ??(jesli chodzi o rozmiar to ok 19cm) jakie jest wasze zdanie na ten temat?? A poza tym to tyle sie juz naczytalem na ten temat ze juz nie wiem co o tym myslec. prosze o pomoc
pozdrawiam :D

BASF - Pią 10 Sie, 2007

Jak tak noszę mojego od 14 roku życie bo zagina się w dół jak banan i nie dało to nic... Ale w niczym moje skrzywienie nie przeszkadza... na szczęście :)
pawel261 - Sob 11 Sie, 2007

A skad wiesz czy nie bylby jeszcze bardziej zagiety gdybys go w ten sposob nie nosil?? Tego nie wiesz :D
BASF - Sob 11 Sie, 2007

Wiem, bo skrzywionego do dołu mam od dzieciństwa i zawsze nosiłem do dołu. Potem właśnie gdy zacząłem się poważniej interesować moim ciałem chcać go "wyprostować" zacząłem go nosić do góry... Taka moja natura, że tak zostało ale nie przeszkadza mi to.
marcin060685 - Pon 20 Sie, 2007

moj wacek lezy jak chce.. na boku, do gory - zadziej w dol (nie chce wygladac jak "ken") po co chowac (na dol) swoje klejnoty? niech kobiety widza ze masz jaja hehe :) a ponoc krzywizna nei przeszkadza w sexie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group