Galeria zdjęć - FOTKI - Nasze pośladki, dupki oraz dziurki

LIBLINKS - Wto 17 Lip, 2007
Temat postu: FOTKI - Nasze pośladki, dupki oraz dziurki
kilka dni temu byłem na zabiegu u kosmetyczki na depilacji całego ciała

najbardziej co mi się podoba z wydepilowanych części ciała to moje posladki, moje nogi i pachy
wydają sie teraz takie sexowne i bardzo młode (nie chce sobie wlewać) ale czekam na waszą ocene






jak macie fotki swoich poośladków (tylko posladków) to wlepiajcie je tutaj

lubom - Wto 17 Lip, 2007

fajne nogi :D
Alex-sex - Wto 17 Lip, 2007

zdjęcie robione u mojej sweet :*

prem - Wto 17 Lip, 2007

bardzo fajne zdjatka, moze ja tez sie skusze i sobie wydepiluje swoje nozki i posladeczki. Wloski lonowe to gole od baaaardzo dluga ale nog jeszcze nie depilowalem.
Czekam na kolejne fotki :-)

kocurek - Wto 17 Lip, 2007
Temat postu: Re: FOTKI - Nasze pośladki
liblinks, no ba, śliczne ciało :) moja znajoma od dłuższego czasu chciałaby mi nogi wydepilować, może zaszaleje w te wakacje :)

moja ocena -> "bardzo dobry"
[coś musi być tylko dla mojego boya :) ]

Bruno Pelletier - Wto 17 Lip, 2007

LIBLINKS, zdradź nam mój Drogi ile taka przyjemnośc kosztuje - no i - czy miałeś spore owłosienie :)
paulinka - Sro 18 Lip, 2007

LIBLINKS
nigdy nie byłam za tym żeby facet golił nogi a o pośladkach goleniu to nawet nie myślałam ale jak obejrzałam fotkę zrobiłam sie mokra i od dziś zgadzam sie na każda męska depilacje....

jesteś boski... uuuuuuuuuuuu ale mnie chcica naszła...... jadę do byłego :P i to na serio...
boski jesteś uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Alex-sex
fajnie widać mięśnie po bokach jakbyś sporo grał w nogę :P tak przynajmniej większość pośladków piłkarzy jakich nago widziałam wyglądało :)

muchomorek - Sro 18 Lip, 2007

Szkoda że nie mam teraz aparatu, wstawił bym moją małpią pupe :) hihihi
LIBLINKS - Pią 20 Lip, 2007

Dziękuje za przemiłe komentarze
Za depilacje płaciłem tak:
Oczywiście włosy na ramionach (rękach) sobie zostawiłem bo coś musi być a po za tym prawie ich nie miałem… [szczytem było by golić sobie ręce, ręce golą sobie na prawdę tylko kobiety…]
Za ramiona (pachy) 300 zł bo robiłem to laserowo czyli włosy nie będą odrastały przez pół roku – do roku zależy od organizmu
Całe nogi + bikini 150 (normalnie , tzn jakimś kremem potem jakimś plastikiem mi gościu przejeżdżał po nogach a potem włoski same odpadały)
Pośladki 250 (laserowo)
Brzuch 70
W okół brodawek piersiowych 50
Klatak piersiowa 70

W sumie 890
A ze w tym salonie kosmetycznym gdzie byłem była letnie promocja „Wyrównujemy ceny” to zapłaciłem 800 zł :)

ogólnie wszędzie są takie same ceny tylko właśnie musicie szukać jakiś takich promocji jaką ja akurat miałem ze zaoszczędziłem 90 zł (już w tym miałem klatke piersiowa za darmo zrobioną mozna by tak powiedziec)
poszukajcie np. w google.pl

muchomorek - Pią 20 Lip, 2007

800 zeta za depilacje?? O kurde... Mnie by szkoda było, po cholere ;) No ale jak się ma tyle wolnej kasy :P
rutin83 - Pią 20 Lip, 2007

MAM TAKIE PYTANIE A ILE KOSZTUJE SAM DEPILACJA PACH ????
LIBLINKS - Sob 21 Lip, 2007

zalezy od metody

tam gdzi eja byłem to metoda tradycyjna kosztowała 40 zł a laserowa 300 zł

[ Dodano: Sro 25 Lip, 2007 ]
moźe jakies Panie zamieszcza tutaj swoje piekne posladki :) :P

brutalinski - Sro 01 Sie, 2007

http://img505.imageshack....iiyugsfvdg1.jpg

Ehh, to i ja wrzuce tu swoj tyl(ek) :P

skywalker - Czw 02 Sie, 2007

Hehe Patrzysz a tam sąsiadki z naprzeciwka patrzą przez okno z lornetką :) fajna fotka :)
kocurek - Czw 02 Sie, 2007

jak lubią :P w sumie jest na co popatrzeć :P
stefek11 - Czw 02 Sie, 2007

dziewczyna z sąsiedztwa:D
brutalinski - Czw 02 Sie, 2007

Na sąsiedztwo się nie skarżę... Jak chcą - niech patrzą ;) A jest na co wzrok zawiesić... (nie to, żebym się chwalił;) )

http://img171.imageshack....4/120307sk6.jpg

adadverts - Pią 03 Sie, 2007

To może się jeszcze widokiem z przodu w odpowiedniej galerii pochwalisz? :wink:
Julcio - Pią 03 Sie, 2007

brutalinski napisał/a:
Na sąsiedztwo się nie skarżę... Jak chcą - niech patrzą ;) A jest na co wzrok zawiesić... (nie to, żebym się chwalił;) )

http://img171.imageshack....4/120307sk6.jpg


naprawde sliczne posladki, az musze pogratulowac !!

paulinka - Pią 03 Sie, 2007

brutalinski mmmm
ja chce takiego sąsiada :P

phoenix88 - Nie 05 Sie, 2007

Teraz cos ode mnie ;] i jak ?




Julcio - Nie 05 Sie, 2007

phoenix88 napisał/a:
Teraz cos ode mnie ;] i jak ?

[url=http://images28.foto...dbm.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://images28.foto...2am.jpg]Obrazek[/URL]


widze ze tez fajna wydepilowana pupcia, .

adadverts - Pon 06 Sie, 2007

Szkoda, że nieopalona :)
ktosktosktos - Pon 06 Sie, 2007

mój owłosiony tyłek.
powiedzcie ludzie jak to wydepilować? wizyta w salonie piękności odpada ;) i jak często będę musiał to później robić.

bad ziom - Pon 06 Sie, 2007

AAA! Malpa! :D
Nie no przydalaby sie depilacja, hmm maszynka odpada, bo nie usiadziesz przez kilka dni, najlepsze beda kremy do depilacji :)

skywalker - Pon 06 Sie, 2007

Hehe widzę że z niektórych partii włosów mógłbyś nawet warkoczyki upleść :P
adadverts - Pon 06 Sie, 2007

ktosktosktos napisał/a:
powiedzcie ludzie jak to wydepilować? wizyta w salonie piękności odpada i jak często będę musiał to później robić.

Ja bym w tym przypadku polecił plastry z woskiem - rozgrzewasz w ręku, przyklejasz do ciała i odrywasz razem z włosami. Boli mocno, ale krótko :) Każdy plaster można użyć kilka razy (a w opakowaniu za 15 zł jest aż 20 sztuk, także starczy na długo). Włosy odrastają gdzieś tak po 4-6 tygodniach.

paulinka - Pon 06 Sie, 2007

adadverts próbowałam plastrów na nogach bolało tak że poleciały mi łzy miejscami z mieszków włosowych poleciała krew usunęło niecałą połowę włosków byłam wściekła bo jeszcze resztki wosku zostały mi i zużyłam prawie cały olejek jaki tam dali żeby to usunąć a jeszcze dostałam podrażnienia i 2 dni miałam bolące i okropnie wyglądające krosty a nogi i tak musiałam ogolić bo połowa włosów była stwierdziłam że może włosy były za krótkie i zapuściłam dłuższe i sprobowałam 2 raz efekt był taki sam wiec nie polecam
adadverts - Pon 06 Sie, 2007

Jak usunęło połowę, to trzeba było w to miejsce jeszcze jeden plaster przykleić i usunąć drugą połowę :)
Ja tam osobistego doświadczenia z plastrami nie mam, ale moja była dziewczyna właśnie w ten sposób depilowała nogi i bardzo chwaliła :)

paulinka - Pon 06 Sie, 2007

wiesz miałam zakrwawione nogi ryczałam jak małe dziecko i już wtedy nie miała ochoty patrzeć na te plastry mam za silne owłosienie za dużo testosteronu i pewnie dlatego tu tyle siedzę :) do samych narodzin przez 9 miesięcy mamusia mówiła do mnie Piotruś bo tak wyszło na USG i może sie to dalej na mnie odbija :P

moja koleżankę tez chwaliła ale mi nie odpowiada zależy od osoby a raczej od owłosienia

Bruno Pelletier - Pią 10 Sie, 2007

ktosktosktos napisał/a:
mój owłosiony tyłek.
powiedzcie ludzie jak to wydepilować? wizyta w salonie piękności odpada ;) i jak często będę musiał to później robić.



nie depiluj - przecież nie wszyscy lubią gładkie pupcie :)

pamiętaj, że spore owłosienie jest oznaką "jurności" :)

buble-buble - Sob 11 Sie, 2007

jur czego?
muchomorek - Sob 11 Sie, 2007

Po co golić tyłek, to bez sensu bo i tak odrosną, jak ktoś taki ma to trzeba się z tym pogodzić. A myślę że tak wygląda się bardziej męsko :) Jak będe mógł to wrzuce swoją kudłatą pupe :)
Bruno Pelletier - Nie 12 Sie, 2007

buble-buble, nie wiesz co to znaczy "być jurnym" ? :|
adadverts - Wto 14 Sie, 2007

muchomorek napisał/a:
Po co golić tyłek, to bez sensu bo i tak odrosną, jak ktoś taki ma to trzeba się z tym pogodzić. A myślę że tak wygląda się bardziej męsko

Też mi się tak wydaje :) No ale pytał o poradę, więc napisałem...

heroes84 - Sro 15 Sie, 2007

To wstawiam swoje :)





paulinka - Sro 15 Sie, 2007

heroes84 można pomacać ???? :P :P :P
tomek333 - Sro 15 Sie, 2007

ja nie moge jurność nie wiedziec coto? :shock:
Bruno Pelletier - Czw 16 Sie, 2007

"...Cechą dziedziczoną jest jurność, która określa ogólne zdolności organizmu do rozmnażania. Jurność ma wpływ na długość życia osobnika, długość okresu odpoczynku, szybkość poruszania się i prawdopodobieństwo mutacji podczas rozrodu..."


nigdy nie słyszałeś tego określenia??? :roll:

Julcio - Czw 16 Sie, 2007

heroes84 napisał/a:
To wstawiam swoje :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Heroes84, czy mi sie zdaje czy nosisz stringi na tych zdjeciach??
Ps.fajne fotki

gajusz - Nie 19 Sie, 2007

A ja daje swoje coprawda w kiepskiej jakości ale jutro dam już dobre :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Radek24 - Pon 20 Sie, 2007

Co powiecie na mój tyłek i dziurke



Shot with HP Photosmart E427

maropodole - Wto 21 Sie, 2007

:/
gajusz - Wto 21 Sie, 2007

lol coś ci troszkę odstaje xD
heroes84 - Wto 21 Sie, 2007

Na moich fotkach są te oto stringi:



które dostałem w prezencie od mej laski. :)

myopic - Wto 21 Sie, 2007

To i ja dam swoje:
http://www.fotosik.pl/pok...1fbd49be69.html
http://www.fotosik.pl/pok...476388bb93.html

zarkavi - Pon 10 Wrz, 2007


CheshireCat - Pon 10 Wrz, 2007

włochata ale fajna :D
Julcio - Pon 10 Wrz, 2007

wydaje mi się że lepiej by wyglądała gdyby ta pupa była ogolona
zola - Pon 10 Wrz, 2007

zarkavi, to Twój tyłeczek, i nie wstydzisz się z takim chodzić
Spartakus - Wto 11 Wrz, 2007

Paulinka jestes? pokaz swój tyłeczek
paulinka - Wto 11 Wrz, 2007

mój mogą oglądać tylko wybrani :P
mar22 - Sob 15 Wrz, 2007

dorzucę coś swojego :oops:


CheshireCat - Nie 16 Wrz, 2007

to Pana juz w wszystkich stron można obejrzeć
i z tej również ładnie :D

myopic - Pon 17 Wrz, 2007

więcej na www.myopic.fotosik.pl
http://www.fotosik.pl/pok...ace6e26132.html
http://www.fotosik.pl/pok...9b60ebe737.html
http://www.fotosik.pl/pok...a376b6062b.html

Hubertttus - Sob 29 Wrz, 2007

Temat już przysechł więc mam pytanie,czy do tych pośladków pasują stringi :?:
axa - Sob 29 Wrz, 2007

ja uważam, że stringi w ogóle do męskich pośladków nie pasują!
mar22 - Nie 07 Paź, 2007

Hubertttus napisał/a:
Temat już przysechł więc mam pytanie,czy do tych pośladków pasują stringi :?:


Myślę, że wszystko pasuje, w czym czujesz się dobrze :D

Tomek18 - Pon 08 Paź, 2007

temat pośladków...
hmmm... w sumie zdjęcie swojej pupy na kompie mam to czemu mam tutaj nie wsadzić...


Julcio - Pon 08 Paź, 2007

Moim zdaniem, moze i fajnie by to zdjecie wygladalo,ale to wlosy bardzo zmieniaja to zdjecie. Gdyby ich nie bylo, moglo by to wygladac nawet fajnie.Pupa calkiem,calkiem, ale proponuje wygolic zadek ;)
adadverts - Sro 10 Paź, 2007

Facet nie niemowlak - musi mieć trochę włosów tu i tam :wink:
David1987 - Wto 16 Paź, 2007

:)
Plumka - Sro 17 Paź, 2007

Moim zdaniem świetna :)
axa - Sro 17 Paź, 2007

moim zdaniem tyłeczek zgabniusi, tylko ten różowy "pampers" nie potrzebny na tym zdjęciu
Dwight - Nie 02 Mar, 2008

nooo efekty zaje****** na focie u ziomka nr 1 ;] solarka i depilacja calkiem fajnie wyglada ; ] a ja jakos lubie swoje wloski : ] i nie mam zamiaru sie ich pozbywac poki co
gmail - Nie 02 Mar, 2008

David1987, jestes extra! umiescisz jeszcze jakies foty?
Szymon7 - Pią 07 Mar, 2008

To moje pośladki :P



gmail - Pią 07 Mar, 2008

Szymon7, ty tez jestes extra :P
daj wiecej :P

dario.net - Sob 08 Mar, 2008

:lol:
gmail - Sob 08 Mar, 2008

dario.net, mlodziutkie cialko:P
gmail - Nie 09 Mar, 2008

pipipi, moze dario.net ma juz partnera:) i innego nie potrzebuje :P
dario.net - Pon 10 Mar, 2008

:roll: Mam partnera juz od 6 lat, i jest super!!!!! :roll:
Dzięki za miłe komentarze :D

gmail - Pon 10 Mar, 2008

pipipi, w dupke jest przyjemnie?:P
paulinka - Wto 11 Mar, 2008

dario.net, masz 32 lata a tyłek 16 latka
gmail - Wto 11 Mar, 2008

pipipi, ja tez bardzo lubie analik - jakos kreci mnie to. lubie 3mac dziewczyne za posladki.... hmmmm .:P
kapcius - Czw 13 Mar, 2008

pchać w kakao stworzone do wydalania, JAH
adonius - Czw 13 Mar, 2008

No mnie to troszkę odrzuca niestety.... :?
kapcius - Pią 21 Mar, 2008

i dobrze, kobiety 3ba szanowac
dario.net - Nie 30 Mar, 2008

paulinka napisał/a:
dario.net, masz 32 lata a tyłek 16 latka


mam nadzieję, że to komplement??? :D
pzdr. :D

paulinka - Nie 30 Mar, 2008

dario.net, jak dla mnie jest super :P
snapee - Nie 06 Kwi, 2008

Radek24 napisał/a:
Co powiecie na mój tyłek i dziurke

[url=http://img515.images....th.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://img515.images...pz9.jpg]Obrazek[/URL]
Shot with HP Photosmart E427


hehe wyglada to tak jakbyś miał podwójną dziurkę ;) skąd taki efekt? :P liczne zabawy analne?

co do reszty xD zauważyłem że przeważnie macie mocno zarośniete pośladki i samego rowka, nie przycinacie włosów? ja przycinam bo wg mnie jest bardziej to hignieniczne

maniac - Pon 02 Cze, 2008

Oto moj tyleczek, jedyny problem ze jest bardzo zarosniety, nie chce golic poniewaz szybko beda odrastaly, ale wasze opinie sie przydadza, a jak ktos sie zdecyduje powiedziec zebym przycial, to prosze o porady " Jak? " ... Ogolnie uprawiam kulturystyke od 2 miechow, nie ciezarowiec dla ciemnych :P . I chcialbym potem na pokazach tylek tez swoj odkryc tylko jest bardzo zarosniety w wieku 16 lat taki zarost :| o boshh :(

Zdaje sobie sprawe ze sa wsrod nas na forum homo i te inne peedosy, ale nie obchodzi mnie to, niech patrza ale nie dotkna (: , nie jestem gejem, i to wiem w 100%, jestem na tym forum oczywiscie bo mam kompleksy, i chce zobaczyc innych factow tylki, czy gola czy jak, bo wiecie :| ...


http://img525.imageshack....s4010004sl3.jpg

zola - Pon 02 Cze, 2008

maniac, powinieneś z tym coś zrobić takie jest moje zdanie, choć może taka juz twoja uroda bo te włosy ciągna sie po nogach az na plecy, więc jak wygolisz tyłek na zero smiesznie bedzie to troche wygladac
maniac - Pon 02 Cze, 2008

He he, ty mi to mowisz, zrobilem juz tak raz, d.... lysa nogi owlosnione i lekko plecy(na kosci ogonowej) powiem ze nie wygladalo to az tak zle... Zawsze mialem takie wlochy, na nogach mi rosna i na recach tez zreszta :| .
paulinka - Czw 05 Cze, 2008

maniac, myślę że jeżeli już trafisz na poważne zawody kulturystyczne to tam ważne jest estetyka i wtedy nie golenie a depilacja najlepiej u kosmetyczki albo usuwanie laserowe a jak tak sam dla siebie to myślę że fajny tyłeczek ;) ja kocham ogólnie tyłeczki taki nie za duże i umięśnione a czy ma włosy czy nie ta jakoś mało ważne ;)
maniac - Pią 06 Cze, 2008

Dziekuje Paulinka

Powiem sam że pośladki po ogoleniu są "Okrągle i Mięsiste". Można powiedzieć że dużo dziewczyn za nie lapie nie ukrywajmy :D !!...

W sumie narazie się nie będe martwil, poczekam jeszcze z 2 lata :D :)

xxx

Szymon7 - Sob 07 Cze, 2008

Coś ode mnie :P


Julcio - Sob 07 Cze, 2008

Szymon7, bardzo fajna fotka. Powinieneś stworzyć jakiś foto album z takimi fotkami. Tak samo jak twój avatar. Po prostu super. Twoją fotkę nazwałbym sztuką.
Pozdrawiam i czekam na więcej.

kapcius - Sob 07 Cze, 2008

"Sztuka" hahaa, dobre sobie :P To jest najwyżej nieudaną małą fotka zrobiona przez telefon albo słabego cyfraka. Błagam, nie obrażaj prawdziwej Sztuki przez duże S ;]
Julcio - Sob 07 Cze, 2008

kapcius napisał/a:
"Sztuka" hahaa, dobre sobie :P To jest najwyżej nieudaną małą fotka zrobiona przez telefon albo słabego cyfraka. Błagam, nie obrażaj prawdziwej Sztuki przez duże S ;]


chodzi mi oto, że jest to fajny erotyzm. Ciałko niczego sobie a i ujęcie ciekawe. Możliwe że przy powiększeniu utraciło by swój wdzięk. nie mówię że zdjęcie zostało zrobione profesjonalnym aparatem i przez profesjonalistę, ale podobają mi się tego typu zdjęcia. I mam prawo aby mi się one podobały, nieprawdaż?? Może przesadziłem że to Sztuka przez duże "S" ale mi się ta fotka podoba.
Pozdrawiam Kapcius

Szymon7 - Sob 07 Cze, 2008

kapcius napisał/a:
"Sztuka" hahaa, dobre sobie :P To jest najwyżej nieudaną małą fotka zrobiona przez telefon albo słabego cyfraka. Błagam, nie obrażaj prawdziwej Sztuki przez duże S ;]


Śmiech przez łzy rozpaczy 8) Jesteś rozgoryczony i żałosny, z każdym postem pogrążasz się coraz bardziej i pokazujesz jak bardzo jesteś prymitywny :|

[ Dodano: Sob 07 Cze, 2008 ]
Co do fotek- tak, były robione słabą cyfrówka- innej nie mam :wink:

Julcio - Sob 07 Cze, 2008

Szymon7 napisał/a:
Co do fotek- tak, były robione słabą cyfrówka- innej nie mam :wink:


nie zawsze potrzeba dobrej cyfrówki aby zdjęcia były fajne. Jeszcze raz gratuluję fajnej fotki i oby tak dalej.
Pozdrawiam

kapcius - Sob 07 Cze, 2008

Szymon7 napisał/a:
Śmiech przez łzy rozpaczy 8) Jesteś rozgoryczony i żałosny, z każdym postem pogrążasz się coraz bardziej i pokazujesz jak bardzo jesteś prymitywny :|


ROTFL

Poza tym nie obrazam ciebie tylko odniosłem się do słów Julcia, że to prawdziwa sztuka ;] zwykłe tam zdjęcie. Na pewno byłoby lepsze gdyby jakość była lepsza, tyle ;]

Bruno Pelletier - Nie 08 Cze, 2008

maniac, a dlaczego Ty się tak tłumaczysz? Znasz powiedzenie, że "winny sie tłumaczy" ? ;)

a tak na poważnie - całkiem sympatycznie wyglądasz o "drugiej strony" :)

kapcius - Pon 09 Cze, 2008

Ee no i znowu pipi.zal.pl. Człowieku, co ty tak tego supeer szymoneczka wychwalasz :| to jest twoj bóg, super ideał, wzór do naśladowania?

fajnie masz. I to forum chyba nie jest od tego: "A TY MASZ BRZYDKIEGO KUTASA SPÓJRZ JAKIEGO MA SZYMON7 TO JEST DOPIERO menSZCZYzna, A JAKA MA DUPE, JAK TAKIEJ NIE MASZ TO SPIER... Z FORUM"

..............

Szymon7 - Pon 09 Cze, 2008

Kapcius dziecko zejdź ze mnie 8) Idź lepiej odmów dziesiątkę różańca albo poczytaj modlitewnik 8)
kapcius - Wto 10 Cze, 2008

sorry pipKU, ale cytowałem ciebie ;] Wiesz, skoro te twoje szymki i inne dziady są gorsi ode mnie to rzeczywiście, ja sie z tego faktu bardzo cieszę. Przynajmniej nie zaliczam się do gołodupców z "super niepowtarzalnym sprzętem" wielbionym przez takich homoskich pipitków ;]
kapcius - Wto 10 Cze, 2008

Gówno ma większe iQ od twojego ;]
maniac - Sro 11 Cze, 2008

Wscieklizna macicy -.-, i tak nic sobie nie udowodnicie, i z kazdym argumentem pokazujecie na co was stac :L ... Porazka. Homo wydychac..!! :D :D:D
Szymon7 - Sro 11 Cze, 2008

Naoglądał się "Dnia świra" i... coś mu się porobiło :twisted:
maniac - Czw 12 Cze, 2008

Ciezko sie wyslowic, slowniczek mam pod reka, chcialbym zobaczyc jak ty bys sobie radzil za granica :) . Powiedzialem ze jezeli bys byl madry, dawno bys zamknal gebe zamiast kontunowac ten argument nie pokazuj na co cie stac .
Szymon7 - Czw 12 Cze, 2008

Kup lepszy słownik :P
kapcius - Czw 12 Cze, 2008

maniac napisał/a:
chcialbym zobaczyc jak ty bys sobie radzil za granica :)
ojejku, ale tutaj mamy Polonie z całego świata, hoho ^ to już zagranicznych penisów.comów nie ma?:P
maniac - Pią 13 Cze, 2008

Szymon jestes zwyklym wyjechanym w dupsko za przeproszeniem gnojem :) , wyzywaj mnie jak chcesz, i tak mnie przez internet nie zranisz, chcialbym naprawde widziec jak probojesz w real, czy jestes naprawde taki czy poprostu jakis je bniety okularnik przydupas (:. Jestes glupim obszczanym gejem ktorzy powinni byc traktowani jak "Pedofile" w wiezieniach :) Koniec kropka.
heroes84 - Pią 13 Cze, 2008

Drodzy Panowie

Nie kłóćmy się!!!
To jest forum fo wrzucania fotek. Jeżeli ktoś chę wymienić swoje osobiste poglądy to proszę na PW. Jesteśmy ludźmi dorosłymi i nie wypada więc tak się obrażać. Poza tym kłótnia nie wnosi nic konstruktywnego ponieważ i tak jesteśmy wszyscy sobie obcy. Bądźmy tolerancyjni. Nie ważne kto jest jakiej orientacji, albo kto robi jakim aparatem fotki (ja robiłem komórą i się podobały). Ta jak i inna galeria ma za zadanie nie wyśmiewać ludzi, lecz uzmysłowić im, że nikt nie powinien mieć kompleksów, bo nie wszyscy mają penisy po 20 cm (sam takiego nie mam :P ), nie każdy musi tez mieć ładny tyłek. Nie każdy musi być też hetero (sam osobiście znam 3 gejów i mimo iż czasami przesadzali z tekstami, to i tak uważam że są spoko ludzie i ich lubię). Odłóżmy więc miecze, a adrenalinkę wyrzućmy na przykład przy piwku oglądając mecze ;)

maniac - Sob 14 Cze, 2008

oo
kocurek - Sob 14 Cze, 2008

ja bym prosił moda o parę banów
Bruno Pelletier - Sob 14 Cze, 2008

maniac, przemawia przez Ciebie pewna nieświadomość. Wyobraź sobie, że wśród gayów są także jednostki myślące, kochające i wykształcone. Czego Ty się tak uczepiłeś gayów? Przecież homoseksualizm nie jest problemem samym w sobie. To problem którzy stworzyli sobie heterycy. Poza tym, zastanów się, czy nie warto przeciwdziałać przemocy, handlowi narkotykami, pedofilstwu itp. zamiast zawracać gitarę tematem od którego chce mi się już powoli rzygać.
maniac - Sob 14 Cze, 2008

Dobra pipi zamknij sie g..., juz sie nie bede znizal.
Szymon7 - Nie 15 Cze, 2008

maniac napisał/a:
Dobra pipi zamknij sie g..., juz sie nie bede znizal.


Zniżać? :shock: Niżej najzwyczajniej w świecie się nie da :shock: To, co sobą reprezentujesz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu :? Twoje teksty są prymitywne... ty jesteś prymitywny i obcesowy.
Już abstrahując od tego jaki jesteś... Fakt faktem wchodzisz tu oglądać penisy i męskie pośladki, żałosne...

kapcius - Nie 15 Cze, 2008

Szymon7 napisał/a:
Fakt faktem wchodzisz tu oglądać penisy i męskie pośladki, żałosne...


Eee, to jest jakiś stereotyp? to, że 99% userów wchodzi tutaj po to, aby zwalić konia oglądając fotki innych, ściągnąć je na kompa i robić to już bez udziału forum, to nie znaczy, że wszyscy tak robią O.O Ja jestem tu np. żeby wymienić swoje zdanie z innymi, na co dzień nie mam okazji porozmawiać o różnych rzeczach, które większość ludzi uważa za tabu, lub po prostu osobiste.

ECH

maniac - Pon 16 Cze, 2008

Szymon ty tez lez ge ju :) nie chwal sie na co cie stac :D mojim zdaniem jestes tylko durnym kujonem siad do ksiazek, bo ci ktos dopier na ulicy chudzielcu ;) Kapcius racja.
zola - Pon 16 Cze, 2008

maniac napisał/a:
Szymon ty tez lez ge ju :) nie chwal sie na co cie stac :D mojim zdaniem jestes tylko durnym kujonem siad do ksiazek, bo ci ktos dopier na ulicy chudzielcu ;) Kapcius racja.


Proszę o powstrzymanie się z głupimi komentarzami bądź załatwieniem tego przez PW

kapcius - Pon 16 Cze, 2008

maniac napisał/a:
:D mojim zdaniem jestes tylko durnym kujonem siad do ksiazek, bo ci ktos dopier na ulicy chudzielcu ;)
Noo, albo zabierze fOnIQ i już nie będziesz pstrykał suuper seksownych fot
Szymon7 - Pon 16 Cze, 2008

maniac napisał/a:
Szymon ty tez lez ge ju :) nie chwal sie na co cie stac :D mojim zdaniem jestes tylko durnym kujonem siad do ksiazek, bo ci ktos dopier na ulicy chudzielcu ;) Kapcius racja.


Znasz to z autopsji imbecylu? 8) Musisz mieć jakieś kompleksy na tym tle. Zresztą nie będę już komentować twoich jakże tępych postów, bo widać nie ma już po co, skoro i tak połowy tego co do ciebie piszą nie rozumiesz.

PS. tobie przeczytanie kilku książek też by nie zaszkodziło. I przy okazji, odnośnie mojej wagi- waga jak to waga, zawsze można przybrać czy zrzucić kilka kilogramów... i tu jest między nami subtelna różnica- ja przytyje, za to ty mądry już nigdy nie będziesz :wink:

kapcius wracaj wkuwać modlitewnik, może znowu zaskoczysz mnie czymś uduchowionym :mrgreen: aa i potrenuj tą cieniznę z majteczek :mrgreen:

pozdrawiam ciepło :D

kapcius - Pon 16 Cze, 2008

Szymon7 napisał/a:
kapcius wracaj wkuwać modlitewnik, może znowu zaskoczysz mnie czymś uduchowionym :mrgreen: aa i potrenuj tą cieniznę z majteczek :mrgreen:


Widzę, że jesteś bardzo monotonny. Cóż, bywa ;]

maniac - Pon 16 Cze, 2008

Szymon, zamknij tego ge jowatego homo ryja. Serialnie nie mam ochoty gadać z ge jami, bo zabilbym cię wlasnymi rekoma, udusil jak psa jak byś kolo mnie stanal.

Kapcius wlasnie, to jest to slowo "Monotonny".

kapcius - Wto 17 Cze, 2008

pipipi napisał/a:
Ty się nie nakręcaj przez takiego ćwoka jak maniac , bo już jakiś czas byłeś grzeczny :mrgreen:
<aniolek>
maniac - Sro 18 Cze, 2008

Cwoka wiesz gdzie znajdziesz? W rodzinie menelu :) Jestes zwyklym obwislym homo, mowisz ze ja nie mam manier ? Czy to chcesz powiedziec? Mow sobie jak chcesz, ale i tak nadal mysle ze ty jestes pusty i bez zycia :| siedzisz 24/7 na forum obciagajac sobie na widok ku tasa 20 cmetrowego, i nie pier ze jestem tutaj bo jestem gejem czy nie wiem co, nie twoja zasrana sprawa czemu tu jestem ok??
Szymon7 - Sro 18 Cze, 2008

Cytat:
Widzę, że jesteś bardzo monotonny. Cóż, bywa ;]


Chciałeś może napisać monotematyczny? :twisted: Nota bene maniac ile mnie jeszcze będziesz straszyć zza granicy? :twisted: łatwo tak zza biurka, nie? :twisted: ciekawe czy byłbyś mocny w realu w tym swoim osmarkanym pyszczku :twisted:

[ Dodano: Sro 18 Cze, 2008 ]
maniac napisał/a:
Serialnie


SERIALNIE Cię pozdrawiam :twisted:

sendor - Czw 19 Cze, 2008

ludziska dajcie spokoj, jak ja sie uspokoilem i sie przestalem klocic co przy moim temperamencie i bombie atomowej we mnie jest niczym cud, to wy tez mozecie <peace>
Hariko - Nie 13 Lip, 2008

jak posladki, to posladki....



adadverts - Nie 10 Sie, 2008

Świetne fotki, pps_84, zwłaszcza ta ostatnia :D
myopic - Wto 19 Sie, 2008

[img][/img] [img][/img] [img][/img]


więcej na www.myopic.fotosik.pl

love69 - Nie 07 Wrz, 2008

fajne tyłeczki który należy do geja?
Hariko - Pon 08 Wrz, 2008

hahahahahah..a jakie to ma znaczenie????
love69 - Sro 10 Wrz, 2008

też masz ładny tyłek.
matekkkk - Czw 09 Paź, 2008

moje skromne pośladeczi
http://www.fotosik.pl/pok...d8dc99208d.html
http://www.fotosik.pl/pok...385a10bc46.html

Hubertttus - Pią 10 Paź, 2008

matekkk; ładne ,ładne pośladki i nie tylko z tyłu :P
pps_84 - Pon 13 Paź, 2008



hitklift - Pon 13 Paź, 2008

Fajne zdjęcia i fajna dupcia
Anonim1991 - Sro 15 Paź, 2008

Pomóżcie...Mam owłosioną pupe jak nie wiem kto(inne miejsca też =/) mam z tego powodu niezłe kompleksy co z tym zrobić golić po 3 dniach bym nigdzie nie usiadł itd. znacie jakieś dobre metody? HELP jeśli chodzi o laserową jeśli ktoś na takowej był to niech mi coś o tym powiem byłbym wdzięczny ale myśle że nie było by mnie stać na wydanie 1500 zł w ciągu pół roku na kilka zabiegów może zna ktoś jakieś inne metody Pozdrawiam
zarkavi - Pią 17 Paź, 2008

Anonim1991 napisał/a:
Pomóżcie...Mam owłosioną pupe jak nie wiem kto(inne miejsca też =/) mam z tego powodu niezłe kompleksy co z tym zrobić golić po 3 dniach bym nigdzie nie usiadł itd. znacie jakieś dobre metody? HELP jeśli chodzi o laserową jeśli ktoś na takowej był to niech mi coś o tym powiem byłbym wdzięczny ale myśle że nie było by mnie stać na wydanie 1500 zł w ciągu pół roku na kilka zabiegów może zna ktoś jakieś inne metody Pozdrawiam

Ja też mam taką i się tym nie przejmuję, przynajmniej męsko to wygląda! Zaakceptuj siebie!

mesjasz - Pon 20 Paź, 2008

może niedługo bedziecie wstawiać foty dziury wylotowej? świrrrusy :P
matteusz - Sro 22 Paź, 2008

mesjasz, jak ci przeszkadza to wejdz sobie na strone katolicką
apollo88 - Sob 01 Lis, 2008

Mój były nie mógł się nimi nacieszyć :P

Jak Wam się podoba?

pawcio723 - Nie 02 Lis, 2008

zgrabna masz :)
Hubertttus - Pon 03 Lis, 2008

apollo88 napisał/a:
Mój były nie mógł się nimi nacieszyć
Jak Wam się podoba?

Apollo88 czy nie szkoda ci takiej pałkji dla drugiego faceta,przecierz za Toba wszystkie dzieczyny posikują(robia sie wilgotne).

Julcio - Pon 03 Lis, 2008

Hubertttus, nie tylko kobiety ;) faceci również ;)
Sam bym na niego poleciał ;)

apollo88 - Wto 04 Lis, 2008

Sam wiem tylko o jednej :lol:
A cóż mogę poradzić na to że mnie nie kręcą... z resztą teraz nie chciał bym już tego zmieniać :wink:

paulinka - Sro 05 Lis, 2008

apollo88, słonko widocznie nie poznałeś odpowiedniej ;P ale nie wnikam życzę szczęścia, a tyłeczek słodziutki ;)
sweter15 - Sob 08 Lis, 2008

gajusz, daj inne zdjecia bo te nie wchodzą
Bruno Pelletier - Wto 25 Lis, 2008

paulinka, nie poznał odpowiedniej? nie rozumiesz, że gaye najzwyczajniej w świecie wolą facetów? Nawet piękna kobieta, która stanie na ich drodze, nie jest dla nich atrakcyjnym kąskiem?
Wydawało mi się, że rozumiesz "te" klimaty...

paulinka - Wto 25 Lis, 2008

Bruno Pelletier, kumam tylko tak napisałam bo apollo mi się podoba ;P ale to miało być bardziej w formie -kochanie jakbyś mnie poznał byłbyś mój ;) ale z żartem oczywiście ;)
Bruno Pelletier - Czw 27 Lis, 2008

ok - zrozumieałem - ja do fajnych heteryków też tak mówię... tzn. mówiłem :)
addam - Pią 12 Gru, 2008

To ja:


darayavahus - Pią 12 Gru, 2008

Coś ode mnie




Hubertttus - Pią 12 Gru, 2008

Bardzo artystyczne fotki. Super. :idea:
Julcio - Pią 12 Gru, 2008

addam, oraz darayavahus, super foteczki :D
Normalnie aż by chciało się poklepać te pupcie :oops:

addam - Sob 13 Gru, 2008

Post wyedytowany. Niestosowne pytanie tu zadałem, raczej z tych bardziej na PW. Tak że pozwoliłem sobie je usunąć.
Druga edycja - teraz widzę, że jak bym przeczytał inne wątki, to i tak bym wiedział.:D

tomasz8771 - Pon 29 Gru, 2008

Teraz mój tyłek:) Kiedyś był ładniejszy, no ale..:)
love69 - Pon 29 Gru, 2008

fajny masz tyłek
Chrispiano - Czw 08 Sty, 2009

Witam
Pisze po raz pierwszy tutaj i proszę o ocenę moich pośladków.

http://gfx.efotek.pl/imag...aempv5wbkdg.jpg

pozdro

love69 - Czw 08 Sty, 2009

twój tyłek jest fajny
apollo88 - Czw 08 Sty, 2009

love69 napisał/a:
twój tyłek jest fajny

Dokładnie, zrób jeszcze tylko porządek z włosami z przodu, i będzie ideał 8)

coolega - Wto 03 Lut, 2009

Postanowiłem odświeżyć wątek :)
Moje 4 litery 8) :

http://img27.imageshack.us/my.php?image=aag6.jpg

Jak Wam się widzi? :P

love69 - Sro 04 Lut, 2009

fajny :)
emdej - Sro 04 Lut, 2009

Oto moja pupa :P


Hariko - Czw 05 Lut, 2009


MarcVanDamme - Czw 05 Lut, 2009

Napinka tyłka :P chciałem pokazać, że umiem zrobić serduszko! ;) ) Podoba się ?;p



Hubertttus - Czw 05 Lut, 2009

Rzeczywiście piękne serduszko :roll:
adamekk6 - Pią 06 Lut, 2009

MarcVanDamme, hehe dobry jestes :mrgreen:
Hariko - Sob 07 Lut, 2009

musze i ja wyprobowac , czy i mnie sie uda zrobic takie serduszko!!! LOL
tymczasem moze cos takiego???

mirojaro - Czw 12 Lut, 2009

A ja mam pytanie z innej beczki.. Mam 21 lat i kompletnie zero zarostu na samych posladkach. I tu sie rodzi refleksja skierowana do kobiet: czy taki facet nie wydaje sie wam dziecinny? Do tego dochodzi totalny brak zarostu na klatce piersiowej i pleckach :D Odnosnie nog tez sie nie moge wypowiadac gdyz ze wzgledu na moje blond wlosy nie widac go prawie :) Ale 'tam z przodu' bush jest :P Przycinany bo przycinany ale wystepuje :)
redgreen - Nie 22 Lut, 2009

Pierwszy post, więc witam wszystkich :)

Coś ode mnie:


3tom - Nie 22 Lut, 2009

Na tym zdjęciu widać, że jesteś dobrze zbudowany.
napalony93 - Nie 22 Lut, 2009

mój tyłeczek troche owłosiony

dario.net - Pią 20 Mar, 2009

:roll:


facet1989 - Czw 16 Kwi, 2009

kolor pościeli zajebisty taki męski :D
adamekk6 - Czw 16 Kwi, 2009

dario.net, jaka poza xD
8)

Hubertttus - Czw 16 Kwi, 2009

No tak porządna poza..,nie tylko pośladki zprezentował.Brawo.
on84 - Pon 20 Kwi, 2009


Chrispiano - Czw 23 Kwi, 2009

hej wstawiam swoje
http://img209.imageshack.us/img209/9154/dsc1.jpg
http://img140.imageshack.us/img140/5057/dsc2r.jpg
http://img140.imageshack.us/img140/3589/dsc3p.jpg

dario.net - Pią 24 Kwi, 2009

facet1989 napisał/a:
kolor pościeli zajebisty taki męski :D


taką żona kupuje, Pzdr :)

3tom - Pią 24 Kwi, 2009

dario.net napisał/a:
:roll: Mam partnera juz od 6 lat, i jest super!!!!! :roll:
Dzięki za miłe komentarze :D


Raz piszesz, że masz partnera, a drugim razem, ze żonę. Jesteś bi?

dario.net - Pią 24 Kwi, 2009

3tom napisał/a:
dario.net napisał/a:
:roll: Mam partnera juz od 6 lat, i jest super!!!!! :roll:
Dzięki za miłe komentarze :D


Raz piszesz, że masz partnera, a drugim razem, ze żonę. Jesteś bi?


jestem hetero, a w/w post można sobie rzeczywiście dwuznacznie tłumaczyć, mi chodziło akurat o moją zonę :)

flejszar - Nie 09 Sie, 2009

Oto moje "cztery litery"

pipipi - Nie 09 Sie, 2009

Hejka flejszar :-)
Zaglądał tam już ktoś ? ( takie pośladki mają greckie posągi ) :-)

skarls - Nie 09 Sie, 2009

I moja pupa ;)


debe_moderator - Pią 16 Paź, 2009

Moja pupcia :)
Ciężko sie robi autoportret czterech liter :/

dario.net - Pon 30 Lis, 2009

:P

JaCooo - Sob 05 Gru, 2009

fajne ujecie :D
rubinowy1 - Czw 17 Gru, 2009

moja pupa :D
I mój otworek :D

Luks - Wto 22 Gru, 2009

widze kolega juz przygotowany do ataku :lol:
Agares - Wto 22 Gru, 2009

Nie że się czepiam, ale miało być pośladki a nie otwór nie? Haha :D
Barque - Wto 22 Gru, 2009

jestem zszokowany :roll: :|
Bruno Pelletier - Sob 09 Sty, 2010

Hariko, flejszar, skarls - REWELACJA :wink:

dario.net, jeśli to faktycznie Twoje zdjęcia - gratuluję ;)

Kakadu181 - Sro 24 Lut, 2010

spoko
noemalny09 - Sro 24 Lut, 2010

większych zdjęć nie mogłeś wstawic???
Kakadu181 - Sro 24 Lut, 2010

u mnie są normalnej wielkości... sa jedynie wyzsze od tych z poprzedniego postu...
emdej - Nie 28 Lut, 2010

Moja pupa :P


Hubertttus - Czw 18 Mar, 2010

Ale Ci wisi :)
voltfest - Wto 13 Kwi, 2010

d.... was nie boli? :x
mgamer31 - Czw 15 Kwi, 2010

hahah
adadverts - Pią 23 Kwi, 2010

Bardzo ładna :)
flejszar - Pią 01 Paź, 2010

... dla odświeżenia tematu
monte_96 - Sob 02 Paź, 2010

Przesympatyczna ;)
Rufus1 - Wto 05 Paź, 2010

monte_96, ladną masz tę pupcię
harry_22 - Czw 07 Paź, 2010

same rewelacje :) aż zazdroszczę...
monte_96 - Nie 10 Paź, 2010

Ja? Ale ja tu jeszcze przecież nie zamieściłem zdjęcia ;)
Rufus1 - Wto 12 Paź, 2010

flejszar, to mial być do Ciebie skierowany ten komentarz
emdej - Wto 19 Paź, 2010


Rufus1 - Wto 19 Paź, 2010

slimek, ouocia niczego sobie
MultiMrKiwi - Sob 23 Paź, 2010

Fajna :D
pipipi - Sob 05 Lut, 2011

"slimek" the best ! :mrgreen:

[ Dodano: Sob 05 Lut, 2011 ]
"slimek" masz fajne te pośladki , takie gładkie połączone z owłosionymi nogami to rarytas :mrgreen:

wytrysk - Sob 19 Lut, 2011

Teraz moje. Oceniać (tylko znów nie gadać o zaroście, wszystko w swoim czasie :P ).

Rufus1 - Pon 21 Lut, 2011

wytrysk, fajna dupcia
wytrysk - Pon 21 Lut, 2011

Rufus1 napisał/a:
wytrysk, fajna dupcia


Dzięki Rufus1 :mrgreen:

maxsiu16 - Sro 02 Mar, 2011

fajna dupcia wytrysk
Sandra - Sro 03 Sie, 2011

flejszar, normalnie jest pod wrazeniem -coz za tyleczek;)
slimek, kolejny piekny tyleczek;)

[ Dodano: Czw 04 Sie, 2011 ]
Czemu temat ucichł?;)

spodek3 - Wto 09 Sie, 2011

my ass


legolas1 - Sro 10 Sie, 2011

Sandra napisał/a:
flejszar, normalnie jest pod wrazeniem -coz za tyleczek;)
slimek, kolejny piekny tyleczek;)

[ Dodano: Czw 04 Sie, 2011 ]
Czemu temat ucichł?;)


jeszcze nie całkiem ucichł :P
aby go podtrzymać przy życiu - moje cztery litery:


Rufus1 - Sro 10 Sie, 2011

spodek3, legolas1, jak na mężczyzn , macie fajne dupcie
pipipi - Sro 10 Sie, 2011
Temat postu: Ech.....
Nie chcę Was chłopaki martwić ale ... macie płaskie pośladki .
Zobaczcie jaką super oucie ma "slimek" ... to jest dopiero dupcia ! :P

GordonGekko - Sro 10 Sie, 2011

pipipi, a ty znów z tym slimkiem :)
legolas1 - Czw 11 Sie, 2011

GordonGekko napisał/a:
pipipi, a ty znów z tym slimkiem :)

widać stara miłość nie rdzewieje :P przynajmniej ogranicza się teraz tylko do jednego postu a nie zalewa wyznaniami swojej miłości całego forum :)

pipipi - Czw 11 Sie, 2011
Temat postu: Ach Gordon i legolas1 ...
ja o "slimku" a Wy o mnie :mrgreen:
No nie można się zakochać w takiej ouci ? :lol:
PS.
Raz poszalałem , nie powiem :P

legolas1 - Czw 11 Sie, 2011

pipipi, to skoro już jesteś na tym wątku to pokazałbyś swoje cztery litery :)
pipipi - Czw 11 Sie, 2011
Temat postu: Łeeeeee....
Też mam płaskie pośladki , jakbym miał takie jak "..." to bym tu brylował :P
vaq - Sob 17 Wrz, 2011


polak_mały - Sob 17 Wrz, 2011
Temat postu: Dupsko
No i moje dupsko
Rufus1 - Pon 19 Wrz, 2011

vaq, fajna dupcia , ksztaltna
młody555 - Wto 22 Lis, 2011

http://postimage.org/image/w5f8fyrtl/
tighmy - Sro 14 Gru, 2011

temat dawno nie rozwijany

flejszar
masz naprawdę fajny tyłek :)

Luks - Czw 15 Gru, 2011

legolas i młody , fajne dupeczki :)
Dragonik - Wto 27 Gru, 2011

to ja tez dam :) :oops: :oops:


legolas1 - Wto 27 Gru, 2011

Dragonik, hehehe muszę przyznać, że zdecydowałeś się na bardzo odważne ujęcie :twisted: :twisted: :twisted:
sam robiłeś foto czy ktoś Ci pomagał? :P

Luks - Wto 27 Gru, 2011

bardzo odważne , hehe , zamiast pośladków widzimy bardziej dziurkę :oops:
ale może to bardziej ciekawe :P

legolas1 - Wto 27 Gru, 2011

Luks, a kiedy możemy spodziewać się zdjęć Twoich dostojnych czterech liter? :lol: rodzaj ujęcia pozostawiamy do wyboru :P
Spięty - Wto 27 Gru, 2011

pierwszy mój post :P
pipipi - Wto 27 Gru, 2011

Oby nie ostatni :P :shock:
tighmy - Wto 27 Gru, 2011

Dragonik będę się powtarzał, ciekawe ujęcie, dawno tu takiego nie było, fajna pupcia z dziurką :D

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2011 ]
Spięty niezły tyłeczek, od niedawna wpis a już tyle pobrań :) jest na co popatrzeć

Rufus1 - Sro 28 Gru, 2011

Dragonik, oryginalna fotka ale masz się czym pochwalić
Spięty, też nic nie brakuje Twojej pupci

RealBlondie - Sro 28 Gru, 2011

Dragonik napisał/a:
to ja tez dam :) :oops: :oops:

[url=http://images27.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]

Co ty chłopie gejem jesteś? Faceci nie powinni golić rowa...

Spięty - Sro 28 Gru, 2011

RealBlondie napisał/a:
Dragonik napisał/a:
to ja tez dam :) :oops: :oops:

[url=http://images27.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]

Co ty chłopie gejem jesteś? Faceci nie powinni golić rowa...


Dobrze, że chłop higienę utrzymuje. Uprzedzeniom i stereotypom mówię NIE.

RealBlondie - Sro 28 Gru, 2011

Spięty napisał/a:
RealBlondie napisał/a:
Dragonik napisał/a:
to ja tez dam :) :oops: :oops:

[url=http://images27.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]

Co ty chłopie gejem jesteś? Faceci nie powinni golić rowa...


Dobrze, że chłop higienę utrzymuje. Uprzedzeniom i stereotypom mówię NIE.

Higiena higieną, niedługo nogi zaczniecie golić bo przecież to takie higieniczne.

GordonGekko - Sro 28 Gru, 2011

RealBlondie, jeśli chce to niech goli, jeżeli mu wygodnie. Sam od czasu do czasu golę miejsca intymne, pod pachami i klatkę. Pozdrawiam
legolas1 - Sro 28 Gru, 2011

moda, w tym ta na golenie różnych partii ciała bardzo się zmienia z czasem. jeszcze nie tak dawno niewyobrażalne było aby kobiety goliły sobie pachy i okolice intymne... a teraz? tak samo jest u mężczyzn tyle, że trochę wolniej się to przyjmuje w społeczeństwach. dlatego, tak jak przedmówcy uważam, że jeśli komuś tak jest wygodniej, lepiej, zapewnia większe uczucie higieny to niech się goli gdzie tylko chce, nie zważając na opinie innych.
Luks - Czw 29 Gru, 2011

legolas1 napisał/a:
Luks, a kiedy możemy spodziewać się zdjęć Twoich dostojnych czterech liter? :lol: rodzaj ujęcia pozostawiamy do wyboru :P



moje cztery litery można zobaczyć i nie tylko :lol: wyłącznied na żywo , hehe

xxx151 - Pią 30 Gru, 2011

moje fotki tylko niewyraźne..

[ Dodano: Pią 30 Gru, 2011 ]
i kolejna:

Valeriano - Czw 05 Sty, 2012

heroes84, jestem heteroseksualny i może to zabrzmi dziwnie (choc nie dbam o to), to musze powiedzieć że piękny tyłeczek taki krąglutki. Jak widzę piękny tyłek (czy kobiecy czy męski) to oko aż się błyszczy :twisted: to mój fetysz mam hopla na punkcie wszystkich tyłków :P

[ Dodano: Czw 05 Sty, 2012 ]
tomasz8771, niesamowity kolejny tyłek :twisted: (wybaczcie Panowie)
flejszar, kolejna piękność :twisted:
legolas1, ahhh tylko gdyby posladki były bardziej rozluźnione byłoby cudnie :twisted:
Dragonik, woooow aż mi w gatkach zadrżało, fantastyczne zdjecie :oops: :oops: :twisted:

panowie jesli kogos urazilem przepraszam

piotr323 - Nie 15 Sty, 2012

moje cztery litery :P
Valeriano - Nie 15 Sty, 2012

piotr323, rewelacyjny tyłek, a pierwsze zdjęcie jest po prostu bomba :twisted: :twisted: ahh, cóż za krągłości :) :):)
piotr323 - Pon 16 Sty, 2012

dzieki
maranmat - Pon 16 Sty, 2012
Temat postu: Moja pupa
A to może i dodam swoja :d


Choć w moim przypadku to nie ma sie czym chwalić :(

rafalpl - Pon 16 Sty, 2012
Temat postu: Hej
Pokażę Wam swój tyłek, co sądzicie?...
legolas1 - Pon 16 Sty, 2012

rafalpl, bardzo fajny tyłek, jednak jak dla mnie trochę za bardzo zarośnięty :wink:
Valeriano - Pon 16 Sty, 2012

rafalpl, moim zdaniem jest niesamowity. spojrzcie na to jak jest krągły, jakie ładne pośladeczki, i owłosienie jest ok, w sam raz :twisted:

maranmat, uwazam ze jest sie czym chwailic. kwał dobrych pośladków, atutem jest piękne długie wcięcie. nie ma co, mozna sie spokojnie chwalic :twisted:

maranmat - Wto 17 Sty, 2012
Temat postu: Re: Hej
rafalpl napisał/a:
Pokażę Wam swój tyłek, co sądzicie?...



Super foty:d a te soxy to juz odlot :D

Rufus1 - Wto 17 Sty, 2012

maranmat, rafalpl, fajne tyleczki
piotr323 - Wto 17 Sty, 2012

i jak wam sie podoba :p
janpolak - Czw 16 Lut, 2012

:)

[ Dodano: Czw 16 Lut, 2012 ]
:) )

frodo.88 - Czw 16 Lut, 2012

janpolak, piotr323, wspaniałe pośladki!!!!
chrisso - Wto 20 Mar, 2012

No to wstawiam swoją pupę :)
oceniajcie

Luks - Sob 24 Mar, 2012

fajna d.... , takie jabłko :P do schrupania
maxsiu16 - Czw 05 Kwi, 2012

chriss jaka dudeczka te okragłosci ,Luks zgadzam sie z toba niezłe jebanko :P :P :P
artiii - Nie 22 Kwi, 2012

:)
legolas1 - Nie 22 Kwi, 2012

artiii, gratuluje to chyba pierwsze zdjęcie plenerowe na forum :D
Valeriano - Nie 22 Kwi, 2012

artiii, jestem pod megaśnym wrażeniem. Bardzo ładne zdjęcie, a jeszcze ładniejsze policzki :twisted:
penisman - Nie 06 Maj, 2012

artiii, naprawdę fajne :)
kuba1990 - Sro 04 Lip, 2012


penisman - Czw 19 Lip, 2012

kuba1990, nieźle ;)
haster69 - Wto 24 Lip, 2012

No to czas na moje :)
Klik

janek3991 - Sro 25 Lip, 2012

świetne zdj mmmm :twisted:
jeszcze lepszy tyłeczek :twisted: :twisted:

haster69 - Czw 26 Lip, 2012

Dzięki!
penisman - Wto 31 Lip, 2012

haster 69 :oops:
jakibezsens - Pon 13 Sie, 2012

mój:
piotrrq - Pią 17 Sie, 2012

delete.
haster69 - Wto 11 Wrz, 2012

Kolejna moja fotka :)
Co mi zrobisz?

bezimienny - Wto 11 Wrz, 2012

Haster jestem Twoim fanem.. :) a może jakieś cieknące zdjęcie???
haster69 - Pon 17 Wrz, 2012

Cieknące zdjęcie? W sensie jakim?
anonim535 - Pon 17 Wrz, 2012

A to moj:

http://www.fotosik.pl/pok...2bb4dacfed.html

penisman - Pią 28 Wrz, 2012

anonim535, usunęli ci :/
Najss - Czw 15 Lis, 2012

czas i na mnie :)
penisman - Pon 26 Lis, 2012

haster69, świetne
haster69 - Sob 08 Gru, 2012

Dzięki
mayki20 - Nie 30 Gru, 2012

oto moj 21cm ocniać ;) www.oncam.tv/pl/pp/on23lata21cm
legolas1 - Nie 30 Gru, 2012

mayki20, nie spamuj :!: :!: :!:
twoje 21 cm w innym temacie poproszę :wink:

mati0393 - Czw 21 Lut, 2013

A oto moje pośladki, oceniajcie ;) http://postimage.org/image/68frvmzrp/
legolas1 - Czw 21 Lut, 2013

mati0393, pośladki jak i cała figura pierwsza klasa :wink:
poznaję znak wodny pewnego portalu :P

Qristo - Pią 01 Mar, 2013

mati0393 napisał/a:
A oto moje pośladki, oceniajcie ;) http://postimage.org/image/68frvmzrp/

Fajna dupcia :wink:

jakutamadiha - Pon 04 Mar, 2013

n
penisman - Czw 21 Mar, 2013

mati 0393 świetne pośladki
jakutamadiha też niezłe :)

anonim535 - Pon 15 Kwi, 2013

http://www.fotosik.pl/pok...f4446bab55.html
penisman - Wto 16 Kwi, 2013

anonim535, piękne pośladki
mmaciek7 - Sro 31 Lip, 2013

...
maje - Sro 31 Lip, 2013

mmaciek7, a odważysz się wstawić zdjęcie swojego rowa?
mmaciek7 - Sro 31 Lip, 2013

...
legolas1 - Sro 31 Lip, 2013

mmaciek7 napisał/a:
maje, a po co? :D Wątpię, by kogoś mój rowek interesował. :P
Publicznie raczej nie. :P


czyżby to oznaczało, że prywatnie tak? :P :mrgreen:

mmaciek7 - Sro 31 Lip, 2013

...
legolas1 - Sro 31 Lip, 2013

ale tak to zabrzmiało :) przynajmniej dla mnie :D
maje - Sro 31 Lip, 2013

mmaciek7, nie wsytdź się, jesteś fajnie zbudowany, to możesz sie tu nam pochwalić trochę. Może ktoś sobie przy twoim zdjęciu strzepie. Przecież nie mówimy o twarzy.
legolas1 - Czw 01 Sie, 2013

maje, a kiedy zobaczymy Twoją pupę? :lol:
mmaciek7 - Czw 01 Sie, 2013

...
legolas1 - Czw 01 Sie, 2013

mmaciek7, ja już swego czasu wstawiałem :D
maje - Czw 01 Sie, 2013

mmaciek7, już wstawiałem zdjęcie z napletem ściągniętym na maksa.
http://pokazywarka.pl/yz59jl/
Próbowałem robić zdjęcia telefonem, ale lipna jakość wychodzi. Poza tym masz znacznie ładniejsze ciało i więcej do pokazania. Ja mam zarośniętą dupę, nie ma co oglądać.

mmaciek7 - Czw 01 Sie, 2013

...
legolas1 - Czw 01 Sie, 2013

mmaciek7, oj tam, oj tam :P d.... aż tak się od tamtego czasu nie zmieniła :mrgreen:
emdej - Pon 05 Sie, 2013

Przypomnę o sobie, dawno mnie tu nie było :wink:


legolas1 - Pon 05 Sie, 2013

emdej, rewelacyjna pupa :) a jock-strapy też niczego sobie :) ciekaw jestem jak wyglądają od przodu :mrgreen:
anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/full/358894
maje - Pon 05 Sie, 2013

anonim535, Tu jest super. Masz bardzo fajne owłosienie.

[ Dodano: Pon 05 Sie, 2013 ]
emdej, Bardzo apetyczny tyłeczek, seksowne owłosione nogi. Wklej gdzieś zdjęcie stóp. Pewnie też są fajne.

anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

Skoro chcecie :P

http://www.picshot.pl/public/view/full/358905

maje - Pon 05 Sie, 2013

anonim535, Super. Fajne nogi i stopy. I pozycja fajna, ale szkoda, że zdjęcie jest w majtkach. W tej pozycji świetny widok byłby bez majtek.
anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

Z pewnościa byś chciał zobaczyć :P
maje - Pon 05 Sie, 2013

I zalać matrycę.
anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

Tak dobrze nie będzie.... chyba :P
maje - Pon 05 Sie, 2013

Podejrzewam, że dasz się namówić. Wejdź na chat
emdej - Sro 07 Sie, 2013

legolas1 napisał/a:
emdej, rewelacyjna pupa :) a jock-strapy też niczego sobie :) ciekaw jestem jak wyglądają od przodu :mrgreen:


Przód :P



A skoro pośladki, to jeszcze to:


maje - Sro 07 Sie, 2013

emdej, moglbys lekko rozchylic posladki.
Miły - Pią 09 Sie, 2013

u lala ^^
niezła prezentacja ^^

anonim535 - Nie 18 Sie, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/full/362420

http://www.picshot.pl/public/view/362696

salata00 - Pon 19 Sie, 2013

A oto mój tyłek ; )

http://zapodaj.net/f39d2a4848aa3.jpg.html

legolas1 - Pon 19 Sie, 2013

salata00, bardzo fajne pośladki, takie równo owłosione :lol: szkoda tylko, że tak mocno zaciśnięte :mrgreen:
anonim535 - Sro 21 Sie, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/full/362669
maje - Sro 21 Sie, 2013

anonim535, dupcia zayebiscie seksowna, myślę, że wielu kolegów miałoby ochotę ją zaliczyć. Panowie, kto by miał ochotę??
legolas1 - Sro 21 Sie, 2013

anonim535, no, no cóż za wyzywająca poza :mrgreen: świetne zdjęcie
salata00 - Sro 21 Sie, 2013

maje oj ja bym z chęcią się dobrał do tego cuda :lol:
anonim535 - Sob 24 Sie, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/full/364114
black1298 - Sob 24 Sie, 2013

mniam mniam :D
anonim535 - Sob 24 Sie, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/full/364265
maje - Nie 25 Sie, 2013

anonim535, kolego, coraz odważniejsze zdjęcia. Chyba chciałbyś, żeby ktos się tym tyłkiem zajął?
haster69 - Nie 25 Sie, 2013

Wrzucaj na imagebam, bo tam nie usuwaja zdjec
emdej - Pon 26 Sie, 2013


anonim535 - Nie 15 Wrz, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/full/369266
http://www.picshot.pl/public/view/full/369267

http://www.picshot.pl/public/view/full/369333

penisman - Nie 15 Wrz, 2013

anonim535 bardzo fajne zdjęcia :oops:
emdej <3

anonim535 - Pon 16 Wrz, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/full/369677

[ Dodano: Pon 16 Wrz, 2013 ]
http://www.picshot.pl/public/view/full/369720

penisman - Wto 17 Wrz, 2013

anonim 535 :oops:
bartas77 - Czw 19 Wrz, 2013

Anonim535 ruchałbym :D
kolo280 - Pon 21 Paź, 2013

I jak??? :D



boy2010 - Wto 03 Gru, 2013

:shock:
:lol:

anonim535 - Sro 11 Gru, 2013





[ Dodano: Sro 11 Gru, 2013 ]



penisman - Czw 12 Gru, 2013

co za pośladki ^^
boy2010 - Czw 12 Gru, 2013

anonim535 ładny tyłek :wink: :lol:
Najss - Nie 02 Lut, 2014


Troche włochaty :P


[ Dodano: Wto 25 Lut, 2014 ]
http://postimg.org/image/xzdrg3unv/

maurito - Wto 04 Mar, 2014

www.amateri.pl/g650470-more-2/1
Luks - Pią 14 Mar, 2014

najss - fajna , krągła dupcia

nie myślałeś aby ją wydepilowac ?

Najss - Pią 14 Mar, 2014

stare fotki hehe , jest już wydepilowana :)
Luks - Nie 16 Mar, 2014

8)
boy2010 - Pon 17 Mar, 2014

Najss to na co czekasz ? :roll: wrzuć aktualne :wink:
Najss - Sob 22 Mar, 2014

http://postimg.org/image/53s72xpml/
http://postimg.org/image/5tfzp4rqp/
http://postimg.org/image/ey3rsdczf/

Już została rozdziewiczona :D

boy2010 - Sob 22 Mar, 2014

Najss :shock: :lol: :P taka pupcia że aż się chce lizać :oops: :wink:
Najss - Sob 22 Mar, 2014

Dziękuje :oops:
mUody - Nie 23 Mar, 2014

delete
Najss - Pon 24 Mar, 2014

Jest fajniejsze uczucie jak ma sie wydepilowana dupcie :P
penisman - Sro 26 Mar, 2014

maurito super sesja! :oops:
pieminek - Pon 07 Kwi, 2014

niestety jeszcze zarośnięta troszkę :D

http://postimg.org/image/tu1qz9w45/

http://postimg.org/image/4eqb6dfm5/

legolas1 - Wto 08 Kwi, 2014

pieminek, świetna pupa, a takie zarośnięcie wcale w niczym nie przeszkadza :wink:
_rekin_ - Pią 11 Kwi, 2014

A jak podoba się Wam mój tył?

http://static.pokazywarka...zdjecie2194.jpg

pieminek - Sob 12 Kwi, 2014

_rekin_, tył bardzo dobry :D ale mógłbyś trochę się rozluźnić i nie spinać tak pośladków :) ) ale ogólnie jest na co popatrzeć ;)
_rekin_ - Sob 12 Kwi, 2014

Dzięki za opinię Pieminek :) Może niebawem wrzucę zdjęcie z bardziej rozluźnionymi :D
naroznik01 - Sob 26 Kwi, 2014

proszę o ocenę :P


nogitsune - Sob 26 Kwi, 2014

naroznik01, Mmm, bardzo zgrabny :)
legolas1 - Sob 26 Kwi, 2014

nogitsune, całkowicie się z Tobą zgadzam. naroznik01 ma bardzo apetyczne 4 litery :wink:
MlodziakzDaleka - Sro 21 Maj, 2014

A co powiecie o mojej dziewiczej dupce :)
http://postimg.org/image/58c2f9bz9/
http://postimg.org/image/ykt6ignd7/

MrHead - Czw 22 Maj, 2014

MlodziakzDaleka napisał/a:
A co powiecie o mojej dziewiczej dupce :)
http://postimg.org/image/58c2f9bz9/
http://postimg.org/image/ykt6ignd7/

Mniam daj liza :oops:

y88 - Czw 22 Maj, 2014

MlodziakzDaleka, założe się, że wielu chłopaków zwaliło sobie konia patrząc na twój tyłeczek. Ja też. Jest bardzo seksowny i mocno pobudza wyobraźnię. Czy ktoś już w z niego korzystał? Albo czy bawisz się jakimiś zabawkami w nim?
MlodziakzDaleka - Czw 22 Maj, 2014

y88, Dupcia jest nie uzywana a co narobilem ci smaka ;p
y88 - Czw 22 Maj, 2014

MlodziakzDaleka, zajebiście, z przyjemnością bym ci ją wylizał. Też masz podobne zachcianki?
MlodziakzDaleka - Czw 22 Maj, 2014

y88, moze liznac bym ci dal :wink:
nogitsune - Sob 24 Maj, 2014

A co powiecie na moją? :wink:

mati8261 - Sob 24 Maj, 2014

nogitsune,
Wygląda nieźle :wink:

anonim535 - Nie 08 Cze, 2014

http://www.fotosik.pl/pok...933dad2970.html

http://www.fotosik.pl/pok...8ac792e812.html

patryk161 - Nie 08 Cze, 2014

http://www.sendspace.com/file/4sb20w oceniac
wojtek0011 - Nie 08 Cze, 2014

patryk161 napisał/a:
http://www.sendspace.com/file/4sb20w oceniac


Super. Może dodałbyś tak więcej i bez bielizny? :wink: Jakaś aktualizacja zdjęć penisa też by się przydała. :D

Luks - Nie 15 Cze, 2014

To mój facet :)



[ Dodano: Nie 15 Cze, 2014 ]
A to ja :P



MlodziakzDaleka - Sro 31 Gru, 2014

widze ze temat ucichl wiec wstawie cos od siebie ;)
http://postimg.org/image/9ek726kml/ :oops:

boy2010 - Czw 01 Sty, 2015

MlodziakzDaleka tyłeczek niczego sobie :wink: a może byś pokazał też swój ''skarb'' :?: :oops:
lubelsky - Pią 02 Sty, 2015

fajne foty. a to moja pupa:

http://s5.postimg.org/otntp9et3/pupa.jpg

co myslicie?

boy2010 - Sob 03 Sty, 2015

lubelsky całkiem zgrabna ta twoja d.... :wink: :lol: i nawet widać trochę jajek :wink:
anonim535 - Czw 22 Sty, 2015

http://www.fotosik.pl/pok...2c5c4d4b98.html
http://www.fotosik.pl/pok...178a9308dd.html

abecde6 - Sro 28 Sty, 2015

....
thedarkjoker - Pią 30 Sty, 2015

..
abecde6 - Sob 31 Sty, 2015

nima :D
Penitren - Sob 31 Sty, 2015

thedarkjoker, Ale dupcia tylko wjechać :D
krystek_walikon - Sob 31 Sty, 2015

Penitren, ja tak pomyślałem przy czwartym zdjęciu abecde6 – nawet już gotowy byłem do wjechania po obejrzeniu tej foty :P
abecde6 - Sob 31 Sty, 2015

chetnie :)
Penitren - Sob 31 Sty, 2015

krystek_walikon, Mnie tam foty abcde6 za bardzo nie pociągają xD wolę innych
abecde6 - Sob 31 Sty, 2015

Penitren napisał/a:
krystek_walikon, Mnie tam foty abcde6 za bardzo nie pociągają xD wolę innych


Penitren ale jestes :D

Penitren - Nie 01 Lut, 2015

abecde6, sorki xD taki już jestem
abecde6 - Nie 01 Lut, 2015

Penitren napisał/a:
abecde6, sorki xD taki już jestem


Spoko ;) ale twoje zdjęcia były super :D

mlodypoz92 - Nie 08 Lut, 2015

Zerknijcie też na mój tyłek ;)

http://s6.postimg.org/ozv...0523_180026.jpg

http://s6.postimg.org/lhj...0523_180301.jpg

boy2010 - Nie 08 Lut, 2015

nic tylko ............ :wink:

ładny tyłek :oops:

krystek_walikon - Nie 08 Lut, 2015

jestem utwardzony drugą fotą :mrgreen: mlodypoz92, nie ma wątpliwości, że potrafisz zaprezentować dobrze swoje atuty ;]
Darek92 - Pon 09 Lut, 2015

Bajerancka dziurka :D
mlodypoz92 - Pon 09 Lut, 2015

Starałem się! :D Długo robiłem te zdjęcia, ale w końcu wybrałem odpowiednie :D
krystek_walikon - Pon 09 Lut, 2015

Wyszło super. Teraz tylko jeszcze postaraj się o fotę jak rozchylasz wejście palcami ;]
anonim535 - Sob 14 Mar, 2015

http://www.fotosik.pl/pok...b291120e17.html
http://www.fotosik.pl/pok...ad5a85dafa.html

krystek_walikon - Nie 15 Mar, 2015

Druga fotka bezbłędna, tak właśnie trzeba prezentować gorącą FAJNą DUPę
<3

anonim535 - Nie 15 Mar, 2015

dzięki :lol:
Kaktusowaty - Nie 05 Kwi, 2015

Dla wielbicieli owłosionych dziurek :P http://postimg.org/gallery/22wsprmke/
boy2010 - Nie 05 Kwi, 2015

:( szkoda że taki zarośnięty , ale tyłek 1 klasa :wink:
krystek_walikon - Pon 06 Kwi, 2015

Szkoda :?: :?:

Właśnie zajebiście, że taki jest :mrgreen:

MałyPotworek - Pon 06 Kwi, 2015

Ten wyżej dobrze gada :D
lolloko - Wto 07 Kwi, 2015

krystek_walikon napisał/a:
Szkoda :?: :?:

Właśnie zajebiście, że taki jest :mrgreen:


Zgadzam się w 100 %, to znaczy że jest normalnym facetem. Golenie dupska to już na prawdę przesada :)

fifinow88 - Pią 10 Kwi, 2015

mój tyłek - wiem, że nie jest zbyt zgrabny, ale taki już jest :)

http://pokazywarka.pl/59nhoj/

legolas1 - Pią 10 Kwi, 2015

fifinow88, całkiem przyzwoity tyłek, nie ma się czego czepiać :P jak możesz to zrób też zdjęcie z boku
fifinow88 - Pią 10 Kwi, 2015

no dzięki :) ale zdjęcie tyłka z boku czy jak?
legolas1 - Pią 10 Kwi, 2015

tak, tyłka.
0wlosiony - Sob 11 Kwi, 2015

http://www.fotosik.pl/pok...8366f2ad49.html
A to jaa :3

legolas1 - Sob 11 Kwi, 2015

0wlosiony, fajne ujęcie i naprawdę apetyczne ciało :P
fifinow88 - Nie 12 Kwi, 2015

0wlosiony, nick do zdjęcia nie pasuje :P ale pupa bardzo zgrabna!

ja wrzucam na życzenie legolasa fotę z boku :)

http://pokazywarka.pl/fqkm4o/

damianekgay - Pon 13 Kwi, 2015

http://postimg.org/gallery/2uym8vq04/

takie tam kiedyś robione :)

Xposed - Sob 18 Kwi, 2015

Mam nadzieję, że się podoba.
Jeżeli tak, możecie pisać na PW, może będzie więcej ;-)
http://postimg.org/image/9a9z795xt/
http://postimg.org/image/vxp8delht/

boy2010 - Sob 18 Kwi, 2015

Xposed fajna zgrabna dupcia :oops: :wink:
krystek_walikon - Nie 19 Kwi, 2015

Xposed, nie załuj nam jeszcze takich jak to drugie, bo wielu oglądających na pewno odruchowo wysunęło jęzor w kierunku monitora :P
vondek - Pon 20 Kwi, 2015

Jeden z najladniejszych zadkow jakie tu widzialem ;)
buldogang - Pon 20 Kwi, 2015

A o to i mój tyłek :) Proszę o opinie.

http://www.fotosik.pl/pok...3b8bcd4338.html
http://www.fotosik.pl/pok...8cd7e2f472.html
http://plwww.fotosik./pok...442efa004d.html
http://www.fotosik.pl/pok...25e343f1ab.html

Xposed - Pon 20 Kwi, 2015

vondek napisał/a:
Jeden z najladniejszych zadkow jakie tu widzialem ;)


Dziękuję bardzo :*

fifinow88 - Pon 20 Kwi, 2015

Xposed, bardzo fajna :) zazdroszczę tak małego owłosienia...
kutas1995 - Sro 22 Kwi, 2015

buldogang napisał/a:
A o to i mój tyłek :) Proszę o opinie.

[url=http://images68.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://images68.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://images66.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://images66.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]
jak będą chętni to wrzucę coś jeszcze. :mrgreen:



ten pan wygrywa ;) wsadzilbym ci paluszka w tylek

krystek_walikon - Czw 23 Kwi, 2015

nom, przy ostatniej fotce tego pana nie ma możliwości, żeby się nie skusić :P
buldogang - Czw 23 Kwi, 2015

Miło mi, że się podoba, później może wstawię coś jeszcze. :mrgreen:
abecde6 - Pon 08 Cze, 2015

Gffjj
MałyPotworek - Pon 08 Cze, 2015

I jakie gładkie :p
Lukaszii - Sro 10 Cze, 2015

To moja :)

http://postimg.org/image/uob69bjrt/87bb8e8a/
http://postimg.org/image/3u3l3ma2r/4d487902/

:)

Per Rectum - Sro 10 Cze, 2015

Lukaszii napisał/a:
To moja :)

http://postimg.org/image/uob69bjrt/87bb8e8a/
http://postimg.org/image/3u3l3ma2r/4d487902/

:)


Pokazałeś więcej niż pośladki. I dobrze, bo masz piękne, wysportowane ciało. Jest na co patrzeć.
A pośladki przyjemnie kształtne, jak cała reszta. Mogą się podobać!

Pinoki0 - Czw 11 Cze, 2015

Drugi linczek mi nie wchodzi :) a pierwszy spoko :P
Lukaszii - Pon 15 Cze, 2015

teraz powinno byc ok :)

http://postimg.org/image/mifvvl62z/363c560a/

komono2 - Pią 19 Cze, 2015

buldogang, popiszesz na gg 52569792 pisz
Per Rectum - Pią 19 Cze, 2015

komono2 napisał/a:
[ Dodano: Pią 19 Cze, 2015 ]
http://i.imgur.com/xXM1kbi.jpg


Świetny tyłek i jajeczka :-)
Podoba mi się.

slawers50 - Pią 19 Cze, 2015
Temat postu: napisz GG:48680214 lub skype slawers3
chcecie to napiscie na moje napisz GG:48680214 lub skype slawers3 , tez ma foty moje czlonka
komono2 - Sob 20 Cze, 2015

Xxxxx
MałyPotworek - Sob 20 Cze, 2015

komono2, zajebiste ujecie :D Ile masz lat?
młody20 - Sob 27 Cze, 2015

brak
Per Rectum - Sob 27 Cze, 2015

młody20 napisał/a:
http://postimg.org/image/z2zyj8ab7/825407fd/


Niezłe "majtki", przydałoby się pobiegać trochę nago gdzieś w plenerze :-)
A tak w ogóle to b. przyjemny zadek. Lubię skąpo owłosione.

młody20 - Sob 27 Cze, 2015

brak
Per Rectum - Sob 27 Cze, 2015

młody20 napisał/a:
hehe dzięki :)
takie pytanko czego pobiegać nago w plenerze?


Wybacz, ale nie łapię Twojego pytania.
Jak pobiegasz nago w plenerze na słoneczku, to zniknie ta różnica między plecami i nogami a pośladkami. Twoje "majtki" zbledą. A tak poza tym, to w ogóle mi to nie przeszkadza. To była tylko taka luźna, żartobliwa uwaga, bo "slipy" masz bardzo wyraźne. Twoja pupa dawno słonka nie widziała :-)

młody20 - Sob 27 Cze, 2015

brak
Per Rectum - Sob 27 Cze, 2015

młody20 napisał/a:
Hehe o to chodziło :) jednak wolalbym poleżeć :)


"Pobieganie nago", to taka przenośnia. Leżenie plackiem również się w tym zawiera :-)

Lepiej wrzuć coś więcej, jak masz. A jak nie masz, to dopstrykaj. Narobiłeś apetytu jednym jedynym zdjęciem, a teraz myślisz damy Ci tu na forum święty spokój :-)

młody20 - Sob 27 Cze, 2015

brak
Per Rectum - Sob 27 Cze, 2015

młody20 napisał/a:
Są moje fotki na forum.


Widziałem, widziałem. I podziwiałem. Ale pupy za dużo tam nie było.
Ledwie dwa mogłyby się nadać do tej galerii:
www.postimg.org/image/hsfqikd3b/
www.postimg.org/image/nmoswprf5/

Tak, więc bierz się drogi Kolego do roboty :-)

MałyPotworek - Sob 27 Cze, 2015

Per Rectum, bardzo fajne ujęcia :D Drugie najlepsze :p
thomj - Wto 30 Cze, 2015

komono2, zajebista fota :D
komono2 - Wto 30 Cze, 2015

thomj, dzięki
buldogang - Pon 24 Sie, 2015

No to ja też odświeżę temat. Co sądzicie? :lol:
komono2 - Pon 24 Sie, 2015

Fajnie zwisa ci kutek dupcia spoko
boy2010 - Pon 24 Sie, 2015

ładna dupcia :wink: :oops:
Per Rectum - Wto 25 Sie, 2015

buldogang napisał/a:
No to ja też odświeżę temat. Co sądzicie? :lol:

Obrazek


Mniam! Pougniatało by się trochę...

Kaktusowaty - Pon 31 Sie, 2015

Czas poodświeżać :P

http://s30.postimg.org/x0...0831_123803.jpg
http://s30.postimg.org/6q...0831_123857.jpg
http://s30.postimg.org/t5...0831_124152.jpg

Per Rectum - Pon 31 Sie, 2015

Kaktusowaty napisał/a:
Czas poodświeżać :P

http://s30.postimg.org/x0...0831_123803.jpg
http://s30.postimg.org/6q...0831_123857.jpg
http://s30.postimg.org/t5...0831_124152.jpg


Piękna pupa, słodka dziurka. Ślinka cieknie...
Na dodatek widzę, że lubisz zajrzeć głębiej "per rectum" :-)
Dzięki za dobre foty!

Per Rectum - Wto 01 Wrz, 2015

bartek141294 napisał/a:
:?: :?: :?:
http://images66.fotosik.p...1f0322a2med.jpg


Przyjemna, gładka i kształtna pupa! I coś tam tajemniczego wystaje między nogami... :-)
Fajnie, że i Ty urozmaiciłeś ten dział.

boy2010 - Wto 01 Wrz, 2015

:shock: no .... niezły tyłek :wink: bartek141294

[ Dodano: Wto 01 Wrz, 2015 ]
Kaktusowaty rewelacyjne fotki i widok :wink:

krystek_walikon - Sob 05 Wrz, 2015

Kaktusowaty, czekałem na twoje nowe fotki... Warto było... Ale kurczę, dlaczego tylko trzy :)
mac95 - Wto 08 Wrz, 2015


boy2010 - Wto 08 Wrz, 2015

zgrabny tyłek :wink:
Qristo - Sro 09 Wrz, 2015

buldogang napisał/a:
No to ja też odświeżę temat. Co sądzicie? :lol:

Obrazek

Wjechałbym w nią po same jaja :P

mac95 napisał/a:
[url=http://images69.foto...62m.jpg]Obrazek[/URL]

Sexy dupcia :wink:

Luks - Sob 12 Wrz, 2015

bartek141294 - penis potwór :) a d.... zajebista :P
Jacob_147 - Pon 14 Wrz, 2015

Mój tyłek:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/6b9b2db2a63f2967

Co o nim sądzicie ...?

Per Rectum - Wto 15 Wrz, 2015

Jacob_147 napisał/a:
Mój tyłek:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/6b9b2db2a63f2967

Co o nim sądzicie ...?


Fajne, pełne i, mimo tego, dość kształtne pośladki.
Jestem na "tak". :-)

anonim535 - Nie 11 Paź, 2015



onesa - Pon 12 Paź, 2015

anonim535, jakie ty masz długie stopy!
mlodypoz92 - Pon 19 Paź, 2015

Łapcie moje :P
http://postimg.org/image/uo1m9nnbx/

boy2010 - Pon 19 Paź, 2015

mlodypoz92 :P
Luks - Czw 22 Paź, 2015

anonim - zajebista dupka

młodypoz - trochę się spiąłeś , rozluźnij poślady hehe

Mati24 - Nie 25 Paź, 2015

To i ja pochwale sie swoim tyłkiem:D
http://files.tinypic.pl/i/00717/pumpt7eog8jy.jpg

[ Dodano: Nie 25 Paź, 2015 ]

thomj - Nie 25 Paź, 2015

Mati24 napisał/a:
To i ja pochwale sie swoim tyłkiem:D
http://files.tinypic.pl/i/00717/pumpt7eog8jy.jpg

[ Dodano: Nie 25 Paź, 2015 ]
Obrazek


fajne :D

onesa - Pon 26 Paź, 2015

Mati24, super zdjęcie
fifinow88 - Nie 01 Lis, 2015

moja pupa

http://pokazywarka.pl/g4h7pu/

Per Rectum - Nie 01 Lis, 2015

fifinow88 napisał/a:
moja pupa

http://pokazywarka.pl/g4h7pu/


O! Fajna. Super owłosiona.

onesa - Pon 02 Lis, 2015

fifinow88, jak miś.
fifinow88 - Pon 02 Lis, 2015

onesa, to był komplement? :wink:
onesa - Wto 03 Lis, 2015

fifinow88, a nie? Takiej owłosionej jeszcze nie widziałam.
fifinow88 - Wto 03 Lis, 2015

onesa, taką miałem nadzieję, że komplement ;) w końcu misie są fajne bo mają miękkie i miłe futerko ;)
onesa - Sro 04 Lis, 2015

no pewnie
kubaaaa - Sro 18 Lis, 2015

http://pokazywarka.pl/posladek1/
cape_horn - Czw 19 Lis, 2015

Świetna młoda pupka. Szkoda tylko, że fotka jest wykadrowana. Kubaaaa, poślij jeszcze takie ujęcie, gdzie widać ja całą i trochę pleców oraz nóg.
I przy okazji chcę skomplementować Twojego gnata z innego wątku. Niesamowity!

haster69 - Pon 18 Sty, 2016

Po co to wszędzie wklejasz?
młody20 - Sob 20 Lut, 2016

brak
fifinow88 - Pon 22 Lut, 2016

młody20, bardzo zgrabny tyłek, zazdroszczę :)
młody20 - Pon 22 Lut, 2016

brak
onesa - Pon 29 Lut, 2016

temat nam się rozrasta :)
młody20, zgrabna dupka!

18Shy - Czw 03 Mar, 2016

Proszę o ocenę :)

1. http://scr.hu/5npi/ts16d
2. http://scr.hu/5npi/vhmiz
3. http://scr.hu/5npi/4exnp
4. http://scr.hu/5npi/bwszs
5. http://scr.hu/5npi/3kvy2
6. http://scr.hu/5npi/xmvvx

Przepraszam za słabą jakość :(

onesa - Czw 03 Mar, 2016

18Shy, popracuj nad jakością:P zdjęcia w innym temacie były zdecydowanie lepszej rozdzielczości.
Kuba85 - Czw 03 Mar, 2016

18Shy, jaka gładkość :) czyżbyś golił rowek ;)
18Shy - Czw 03 Mar, 2016

Kuba85 napisał/a:
18Shy, jaka gładkość :) czyżbyś golił rowek ;)


Możliwe :)

[ Dodano: Czw 03 Mar, 2016 ]
onesa napisał/a:
18Shy, popracuj nad jakością:P zdjęcia w innym temacie były zdecydowanie lepszej rozdzielczości.


A zdjęcia w temacie o którym mówisz są w lepszej jakości bo to były faktycznie zdjęcia a te tutaj to są wycięte z filmiku dlatego, że teraz zbyt duże lenistwo żeby się cały wydepilować :/

Kuba85 - Czw 03 Mar, 2016

18Shy napisał/a:
Możliwe :)
Coś mi się wydaje, że na pewno golisz i dobrze, bo to wygodne w codziennym użytkowaniu i lepiej na zdjęciach wygląda :D
onesa - Czw 03 Mar, 2016

18Shy, to mogłeś dodać film, zapewne spotkałby się tutaj z uznaniem :)
legolas1 - Czw 03 Mar, 2016

onesa napisał/a:
18Shy, to mogłeś dodać film, zapewne spotkałby się tutaj z uznaniem :)


dokładnie, po co wycinać poszczególne klatki z filmu jak można się całym dziełem pochwalić ;)

anonim535 - Pią 01 Kwi, 2016



emdej - Pią 01 Kwi, 2016

c-u-d-o :!:
tajemnica-98 - Pią 01 Kwi, 2016

To i ja przedstawię swoje
http://www.imgur.com/yDPuU6e
I jak? :P

krystek_walikon - Sob 02 Kwi, 2016

Nie jest źle, tajemnica-98, ale jedno zdjęcie to dla nas mało :P
onesa - Sob 02 Kwi, 2016

krystek_walikon, bo on tak zaczyna tajemniczo:) poczekaj zapewne się rozkręci :twisted:
anonim535 - Sob 02 Kwi, 2016

Podobno nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy :D
tajemnica-98 - Sob 02 Kwi, 2016

To łapcie jeszcze jedno
http://imgur.com/UQluBCA

Per Rectum - Sob 02 Kwi, 2016

tajemnica-98 napisał/a:
To łapcie jeszcze jedno
http://imgur.com/UQluBCA

Fajny, włochaty i bardzo miła, "tajemnicza" szparka...

krystek_walikon - Nie 03 Kwi, 2016

no i super :D
mlody_27 - Nie 03 Kwi, 2016

Oto mój tyłeczek:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/c76accb48195af92

http://www.fotosik.pl/zdjecie/a43af44183de6560#

Per Rectum - Pon 04 Kwi, 2016

mlody_27 napisał/a:
Oto mój tyłeczek:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/c76accb48195af92
http://www.fotosik.pl/zdjecie/a43af44183de6560#


Hmm. Jak dla mnie bomba. Mogę dotknąć? :-)

Kuba85 - Wto 05 Kwi, 2016

mlody_27, wow, jaka ozdoba na drugim zdjęciu :)
uki21 - Wto 05 Kwi, 2016

To i ja się pochwalę :lol:

http://static.pokazywarka...56/imag0491.jpg


http://static.pokazywarka...1118-235617.jpg

Per Rectum - Wto 05 Kwi, 2016

uki21 napisał/a:
To i ja się pochwalę :lol:
http://static.pokazywarka...56/imag0491.jpg
http://static.pokazywarka...1118-235617.jpg

Bardzo apetyczna dziurka! Ślinka leci... :P

onesa - Czw 28 Kwi, 2016

tajemnica-98, mlody_27, uki21, no jakoś wcześniejsza forma prezentowania POŚLADKÓW bardziej mi się podobała.. te zdjęcia to chyba inny dział :P
Per Rectum - Czw 28 Kwi, 2016

onesa napisał/a:
tajemnica-98, mlody_27, uki21, no jakoś wcześniejsza forma prezentowania POŚLADKÓW bardziej mi się podobała.. te zdjęcia to chyba inny dział :P

No, może są bardziej anatomiczne, ale cóż tak jesteśmy zbudowani. Chyba nie ma się czego wstydzić.
Mnie tam się podoba... :P

dejvid96 - Sro 04 Maj, 2016

http://www.fotosik.pl/zdjecie/61ef65e03bbcd855#
Takie tam tyły :-)

onesa - Czw 05 Maj, 2016

dejvid96, to takie w stylu "belfie" zawsze coś nowego :)
dejvid96 - Sob 07 Maj, 2016

Dokładnie :P
fapster98 - Pią 13 Maj, 2016

.edit.
Per Rectum - Pią 13 Maj, 2016

fapster98 napisał/a:
Na przywitanie :)

http://www.fotosik.pl/zdj...BXXs7T9CogjhCaj

Świetny, kształtny tyłek. Można pomasować? :-)

tajemnica-98 - Sro 01 Cze, 2016

Usunięto
Per Rectum - Sro 01 Cze, 2016

tajemnica-98 napisał/a:
Coś nowego dla wielbicieli dziurek :)
http://imgur.com/HQVDXDj


Śliczna, różowiutka, pachnąca... I fajne włoski. Pierwsza klasa. :P

onesa - Sro 01 Cze, 2016

tajemnica-98, Dla mnie zdecydowanie jest różnica miedzy pośladkami a dziurkami.. ja mam tylko takie odczucia?
tajemnica-98 - Sro 01 Cze, 2016

onesa, wydawało mi się że temat jest zbiorczy ;)
Per Rectum - Sro 01 Cze, 2016

Dziurka jest nieodłączną towarzyszką pośladków, nie da się jej wymazać spomiędzy nich. Więc jak dla mnie muzyka gra. Gdyby ktoś w temacie "zdjęcia twarzy" dał zbliżenie ust albo oka, to byłoby ok, czy nie? Moim zdaniem pytanie retoryczne... :wink:
onesa - Nie 05 Cze, 2016

Robiąc zdjęcie oka nie nie podpisujesz go tytułem "portret". Oczywiście odbyt jest nieodłącznym towarzyszem pośladków, ale prezentowanie tylko i wyłącznie zoomowanej dziurki jakoś MI nie pasuje do koncepcji tego tematu. Przykładowo
czytając nazwę tematu wyobrażam sobie że znajdę tam zdjęcia takie:

Co prawda połączenie pośladków i dziurki jest jak najbardziej OK:

Jeszcze trochę a ktoś tutaj wrzuci zdjęcia endoskopowe :D

tajemnica-98 - Nie 05 Cze, 2016

onesa, zdjęcie usunąłem. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem
Per Rectum - Nie 05 Cze, 2016

tajemnica-98 napisał/a:
onesa, zdjęcie usunąłem. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem

Myślę, że nikogo nie uraziłeś. I inni, którzy wcześniej dali podobne zdjęcia, raczej też nie (nie było głosów oburzenia).
Dla mnie ten temat pozostawia jednak pewną dowolność interpretacji. Nie brzmi on np. Portrety naszych półdupków. :wink:
Nie ma oczywiście co kruszyć kopii, czy pasuje (w zbliżeniu) w tej galerii to, co jest położone międzypośladkowo, czy nie. Poza tym administracja, w osobie naszej Szanownej onesy, ma tu ostatnie słowo, więc i ja ostatecznie przychylam się do Jej zdania.
Oczywiście zawsze można przecież założyć osobną galerię, gdzie można będzie prezentować pupę z wyraźnie uwidocznionym otworkiem, a zbliżenia będą mile widziane. :)

PS. Fajny ten animowany gif! :P

onesa - Nie 05 Cze, 2016

tajemnica-98 oraz Per Rectum, nikogo nie obraziliście zdjęciami czy tez wpisami. Wywołałam pewną dyskusję w tym temacie i cieszy mnie to że użytkownicy aktywnie się dołączyli i podzielili swoimi opiniami.

Per Rectum, można założyć nową galerię, ale mam lepszy pomysł! można po prostu zmodyfikować nazwę tematu na coś w stylu "Nasze pośladki, dupki oraz dziurki". Wtedy każdy będzie wiedział w jaki dokładnie temat wchodzi i czego się może tam spodziewać.

Ps. tak myślałam że gif się spodoba :P

Per Rectum - Nie 05 Cze, 2016

onesa napisał/a:
tajemnica-98 oraz Per Rectum, nikogo nie obraziliście zdjęciami czy tez wpisami. Wywołałam pewną dyskusję w tym temacie i cieszy mnie to że użytkownicy aktywnie się dołączyli i podzielili swoimi opiniami.

Per Rectum, można założyć nową galerię, ale mam lepszy pomysł! można po prostu zmodyfikować nazwę tematu na coś w stylu "Nasze pośladki, dupki oraz dziurki". Wtedy każdy będzie wiedział w jaki dokładnie temat wchodzi i czego się może tam spodziewać.

Ps. tak myślałam że gif się spodoba :P

Super, to ja głosuję za zmianą tematu (jeśli masz taką moc sprawczą). :-) Może wtedy nie będzie kontrowersji i będzie wiadomo, co można, a co nie i czego w ogóle się spodziewać.

PS. Ten ostatni obrazek też fajny. Bardzo "perrektalny"... :wink:

onesa - Pon 06 Cze, 2016

Per Rectum, Zrobione.
Per Rectum - Wto 07 Cze, 2016

onesa napisał/a:
Per Rectum, Zrobione.

Ha! Dzięki! No to już teraz nikt nie będzie miał wątpliwości...

W takim razie, jako jednemu z inicjatorów tej zmiany, wypada mi zapoczątkować jakoś ten odświeżony dział:
http://tinyurl.com/hwabxn6

PS. Tajemnica-98 możesz przywrócić swoje zdjęcie! :P

Sexbi - Pią 10 Cze, 2016

http://www.gg.pl/dysk/EEa...27_23.31.32.jpg
http://www.gg.pl/dysk/OTm...0528_123749.jpg

emdej - Pią 10 Cze, 2016

Bardziej ogólnikowo, mniej szczegółowo, tak jak lubię ;)


Luks - Pią 10 Cze, 2016

ulalala :P
jurandzespychow - Pią 10 Cze, 2016

W sumie wstawiałem już w swoim temacie, ale tutaj taki temat zbiorczy to też wstawię :)


Per Rectum - Pią 10 Cze, 2016

Sexbi napisał/a:
http://www.gg.pl/dysk/EEa...27_23.31.32.jpg
http://www.gg.pl/dysk/OTm...0528_123749.jpg


Kolega Sexbi jak zawsze w formie...

[ Dodano: Pią 10 Cze, 2016 ]
emdej napisał/a:
Bardziej ogólnikowo, mniej szczegółowo, tak jak lubię ;)

Obrazek


Bardzo ładne OGÓLNIKI! :)

[ Dodano: Pią 10 Cze, 2016 ]
jurandzespychow napisał/a:
W sumie wstawiałem już w swoim temacie, ale tutaj taki temat zbiorczy to też wstawię :)

Obrazek

Mogę tylko powtórzyć mój poprzedni komentarz... WOW!

młody20 - Pią 24 Cze, 2016

brak
Per Rectum - Pią 24 Cze, 2016

młody20 napisał/a:
[url=https://s32.postimg.org/iwhpvtfa9/IMG_20160624_090752.jpg]Obrazek[/url]

[url=https://s32.postimg.org/vcefpk8m9/IMG_20160624_090712.jpg]Obrazek[/url]


upload image online

[ Dodano: Pią 24 Cze, 2016 ]
[url=https://s32.postimg.org/8fjn6c41d/IMG_20160624_090115071.jpg]Obrazek[/url]


Łał! Świetne! Bardzo seksowne. Szczególnie ostatnie... :P
Plus bardzo przyjemny penis. Jest co oglądać!

onesa - Pią 24 Cze, 2016

Per Rectum, to ostatnie przypomina mi słonika :D pierwsze skojarzenie :)
Per Rectum - Pią 24 Cze, 2016

onesa napisał/a:
Per Rectum, to ostatnie przypomina mi słonika :D pierwsze skojarzenie :)

Fajny słonik! :P

młody20 - Nie 26 Cze, 2016

brak
Per Rectum - Nie 26 Cze, 2016

młody20 napisał/a:
Dupcia
[url=https://s31.postimg.org/ryk981q47/IMG_20160626_133020.jpg]Obrazek[/url]

[url=https://s31.postimg.org/n2l7u3fcn/IMG_20160626_132937.jpg]Obrazek[/url]





Fajna, jędrna dupcia. Jest za co złapać. :P
Lubię plenerowe zdjęcia. Przyjemne miejsce wybrałeś, wśród drzew, a jednocześnie dobrze oświetlone.

młody20 - Nie 26 Cze, 2016

brak
Per Rectum - Pon 27 Cze, 2016

młody20 napisał/a:
Dzięki P.R.

Cała przyjemność po mojej stronie... :)

onesa - Pon 27 Cze, 2016

młody20, tak rześko i letnie, super:)
jurandzespychow - Sob 23 Lip, 2016


siema92 - Sob 23 Lip, 2016




Per Rectum - Sob 23 Lip, 2016

siema92 napisał/a:
[url=http://thumbnails116...311.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://thumbnails116...314.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://thumbnails115...317.jpg]Obrazek[/URL]

Wow! Świetna dupka i świetna dziurka... :P

onesa - Sob 23 Lip, 2016

jurandzespychow, siema92, pośladki :) chyba ktoś tutaj robi przysiady ? :>
siema92 - Sob 23 Lip, 2016

onesa tak jak jest napisane w temacie - jest wszystko :)
młody20 - Nie 24 Lip, 2016

brak
Kuba85 - Nie 24 Lip, 2016

siema92, aż nabrałem apetytu :)
młody20, przesuń się trochę, bo też bym poleżał :P

młody20 - Nie 24 Lip, 2016

brak
Kuba85 - Nie 24 Lip, 2016

młody nie dziękuj tylko rusz się kawałek, bo obok takiej dupki miło by poleżeć :P
onesa - Nie 24 Lip, 2016

młody20, zdjęcia w stylu "belfie" jak najbardziej się podobają ! :)
mlodziakpoz - Wto 26 Lip, 2016

:lol: :lol:
Kuba85 - Sro 27 Lip, 2016

mlodziakpoz, na tym zdjęciu nie widać nic z tej depilacji, trzeba dać zbliżenie :P
mlodziakpoz - Sro 27 Lip, 2016

Kuba85, widać widać :P
fapster98 - Pią 05 Sie, 2016

.edit.
mlodziakpoz - Sob 06 Sie, 2016

fapster98, ładnie tu :wink:
onesa - Nie 07 Sie, 2016

mlodziakpoz, a ja tam widzę wygolenie :) nieźle
fapster98, witamy po przerwie, ładne ujęcie:)

mlody_27 - Nie 07 Sie, 2016

A oto moje pośladki oraz dziurka:
https://zapodaj.net/1bd5e15ba08ff.jpg.html

Per Rectum - Nie 07 Sie, 2016

mlody_27 napisał/a:
A oto moje pośladki oraz dziurka:
https://zapodaj.net/1bd5e15ba08ff.jpg.html

Nieźle! Można dostać apetytu... :P

Chyba byłoby lepiej jakbyś nie golił wokół dziurki, a np. jedynie podcinał jak wyrosną zbyt długie. Takie pojedyncze, "losowo" odrastające włosy, jak widać na zdjęciu, nie pasują jakoś do obrazka. A włosy z tego co widzę masz ładne, bardzo ciemne.

mlody_27 - Nie 07 Sie, 2016

https://zapodaj.net/fddb97ba3c41f.jpg.html
Per Rectum - Nie 07 Sie, 2016

mlody_27 napisał/a:
https://zapodaj.net/fddb97ba3c41f.jpg.html

To teraz jeszcze pokaż otwartą szparkę tuż po wyciągnięciu tego urządzenia... :P

Kuba85 - Pon 08 Sie, 2016

Per Rectum napisał/a:
Chyba byłoby lepiej jakbyś nie golił wokół dziurki
Zależy od gustu, ja wolę jak jest gładko wszędzie :) mlody_27, świetna dziurka, aż język sam zaczął w koło chodzić ;)
Per Rectum - Pon 08 Sie, 2016

Kuba85 napisał/a:
Per Rectum napisał/a:
Chyba byłoby lepiej jakbyś nie golił wokół dziurki
Zależy od gustu, ja wolę jak jest gładko wszędzie :) mlody_27, świetna dziurka, aż język sam zaczął w koło chodzić ;)

Oczywiście, że to kwestia gustu. :) Można lubić tak, bądź tak.
Uważam jedynie, że albo ogolić bardzo dokładnie, albo nie golić. Takie odrastające gdzieniegdzie włoski są z punktu widzenia estetyki trochę niepotrzebne.
(Nie jest to krytyka, ani żadne marudzenie z mojej strony - to bardzo istotne! Zdjęcia kolegi są super apetyczne i chwała mu za to, że się z nami podzielił! Absolutnie się zgadzam z Twoim zdaniem, że "język sam zaczął wkoło chodzić". Po przemyśleniu, mogę nawet powiedzieć "pal diabli estetykę, ważne że tyłek i dziurka są extra!" :P ).

bigay2016 - Wto 09 Sie, 2016

mlody_27 napisał/a:
https://zapodaj.net/fddb97ba3c41f.jpg.html


No muszę powiedzieć, że dziurkę to ty masz zajebistą. ;)

A ja załączam moją fotkę. :)

https://zapodaj.net/75a355d6191d3.jpg.html

Per Rectum - Wto 09 Sie, 2016

bigay2016 napisał/a:

A ja załączam moją fotkę. :)

https://zapodaj.net/75a355d6191d3.jpg.html


Wow. Super sexy włochaty tyłek i fajna dziurka! Różowawa przyjemna moszna jest dodatkową ozdobą tej fotografii. Jest na co patrzeć! :P

bigay2016 - Sro 10 Sie, 2016

Per Rectum napisał/a:


https://zapodaj.net/75a355d6191d3.jpg.html


Wow. Super sexy włochaty tyłek i fajna dziurka! Różowawa przyjemna moszna jest dodatkową ozdobą tej fotografii. Jest na co patrzeć! :P [/quote]

Miło słyszeć, cieszę się, że się podoba. ;)

Per Rectum - Sro 10 Sie, 2016

Cytat:
Miło słyszeć, cieszę się, że się podoba.

No, to prawda - podoba się. Proszę o jeszcze... :P

bigay2016 - Sro 10 Sie, 2016

Cytat:
No, to prawda - podoba się. Proszę o jeszcze... :P


Później może jakieś dorobię to dorzucę. :P

Cuteboy195 - Sro 10 Sie, 2016

http://www.fotosik.pl/zdjecie/32b1a1c0314a9648
http://www.fotosik.pl/zdjecie/a34addf6e3bfea9d

[ Dodano: Sro 10 Sie, 2016 ]
Cz 2
http://www.fotosik.pl/zdjecie/7eb18a290550491f
http://www.fotosik.pl/zdjecie/2f1d3fe7456e6a0e
http://www.fotosik.pl/zdjecie/d208cc157cd7252e

Per Rectum - Sro 10 Sie, 2016

Cuteboy195 napisał/a:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/32b1a1c0314a9648
http://www.fotosik.pl/zdjecie/a34addf6e3bfea9d

[ Dodano: Sro 10 Sie, 2016 ]
Cz 2
http://www.fotosik.pl/zdjecie/7eb18a290550491f
http://www.fotosik.pl/zdjecie/2f1d3fe7456e6a0e
http://www.fotosik.pl/zdjecie/d208cc157cd7252e


O, kurde! Nie da rady obojętnie przejść koło tych zdjęć!

onesa - Sro 10 Sie, 2016

Cuteboy195, całkiem całkiem te pośladki na zdjęciu fotosik.pl/zdjecie/7eb18a290550491f
Lerge - Pon 29 Sie, 2016

no to i ja wrzucam :D :D

http://images75.fotosik.p...5844c8f1med.jpg

http://images78.fotosik.p...ee33b70fmed.jpg

http://images78.fotosik.p...a09f4cb2med.jpg

Kuba85 - Pon 29 Sie, 2016

Lerge, no, no, no. Widzę że nie tylko jajka ogoliłeś :D
Lerge - Pon 29 Sie, 2016

Kuba85, hehe no tak wyszło :D
Kuba85 - Pon 29 Sie, 2016

Lerge, dobrze wyszło, tam włosy też nie potrzebne, a wręcz nie wskazane.
Odważne kroki jak na ten wiek.

onesa - Pon 29 Sie, 2016

Lerge, spięte pośladki 3 zdjęcie, nieźle :)
fapster98 - Pon 29 Sie, 2016

.edit.
onesa - Wto 30 Sie, 2016

fapster98, czym robisz zdjęcia? co to za aparat? dobra jakoś :)
fapster98 - Wto 30 Sie, 2016

.edit.
onesa - Wto 30 Sie, 2016

fapster98, nieźle, co niektórzy powinni brać przykład.
fapster98 - Czw 01 Wrz, 2016

.edit.
jurandzespychow - Sob 03 Wrz, 2016

https://zapodaj.net/images/bb25da2bca2c0.jpg
anusek79 - Sob 03 Wrz, 2016

jurandzespychow napisał/a:
https://zapodaj.net/images/bb25da2bca2c0.jpg

Masz potencjał :D Bardzo apetyczne jesteś.

onesa - Sob 03 Wrz, 2016

fapster98, ta pierwsza sesja jakoś taka bardziej klimatyczna
Per Rectum - Sob 03 Wrz, 2016

jurandzespychow napisał/a:
https://zapodaj.net/images/bb25da2bca2c0.jpg

Suuuper! Ślinka cieknie... :P

anonim535 - Pon 05 Wrz, 2016



[ Dodano: Pon 05 Wrz, 2016 ]
Golić czy nie? :)

Kuba85 - Pon 05 Wrz, 2016

anonim535 napisał/a:
Golić czy nie? :)
Dla mnie golić ale są i tacy co lubią włosy.
Per Rectum - Pon 05 Wrz, 2016

anonim535 napisał/a:
Golić czy nie? :)

Nie golić, ale są i tacy co lubią bez włosów. ;)

dd163040 - Pon 05 Wrz, 2016

anonim535, absolutnie nie golić! :twisted:
bogi - Sro 07 Wrz, 2016

To moja dziurka
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,dziurka-2.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...e-slonca-7.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...e-slonca-5.html
I mój tyłek
http://www.hot.jpg.pl/zdj...nny-spacer.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...eopalone-2.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...eopalone-1.html

Jeśli chcecie więcej to napiszcie
Pozdrawiam

takisobieja - Sro 07 Wrz, 2016
Temat postu: :)
fajna ;p
bogi - Sro 07 Wrz, 2016

A bardziej szczegółowo?? Co takie fajne?
Pozdrawiam

Per Rectum - Sro 07 Wrz, 2016

bogi napisał/a:
A bardziej szczegółowo?? Co takie fajne?
Pozdrawiam

Fajna mięsista (blada) dupka. :) Szczególnie apetyczna porządnie wypięta.
Do tego bardzo przyjemne, ładnie uformowane "słoneczko". :P

Pozdrawiam

bogi - Czw 08 Wrz, 2016

I jeszcze
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,239180,nago-3.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...eopalone-6.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...d-morzem-2.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...podwozie-5.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...one-slonce.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...podwozie-4.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-w-lesie-1.html

Komentarze mile widziane
Pozdrawiam

onesa - Czw 08 Wrz, 2016

bogi, ja tu tylko oceniam pośladki, Poranny spacer i Nieopalone 1 najlepsze. Chociaż mógłbyś tak trochę opalić się w tych miejscach :P
bogi - Czw 08 Wrz, 2016

onesa, byłem kilka razy na plaży naturystów, ale od razu różowy jak świnka i za skóry obłażę. Zbyt delikatną mam tam skórę :-D
Pozdrawiam

[ Dodano: Sob 10 Wrz, 2016 ]
Cześć, żadnych komentarzy do zdjęć?? :-(
Pozdrawiam

uki21 - Wto 13 Wrz, 2016

A tutaj kilka fotek mojego "analka" :mrgreen:

https://zapodaj.net/ca9dfd8d9790e.jpg.html

https://zapodaj.net/d5b102fe13198.jpg.html

https://zapodaj.net/a492a367273d3.jpg.html

https://zapodaj.net/41144fb483d25.jpg.html

https://zapodaj.net/f2724d79e3518.jpg.html

Wyuzdany - Wto 13 Wrz, 2016

Miałem dylemat gdzie wstawić, więc przepraszam jak zły temat :D http://imgur.com/R84wFab
onesa - Czw 15 Wrz, 2016

Wyuzdany, ja sama nie wiem do czego to zakwalifikować.. trochę jajek trochę dupki.. inni panowie niech powiedzą czy to zdjęcie tutaj pasuje :P
Per Rectum - Czw 15 Wrz, 2016

onesa napisał/a:
ja sama nie wiem do czego to zakwalifikować.. trochę jajek trochę dupki.. inni panowie niech powiedzą czy to zdjęcie tutaj pasuje :P

Moim zdaniem, może być i tutaj, nie przesadzałbym z tym szufladkowaniem. Z drugiej strony, nie da się ukryć, że to moszna jest głównym punktem (i atutem! :P ) tego zdjęcia.

bogi - Czw 15 Wrz, 2016

I jeszcze
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,240062,tylek.html

Pozdrawiam

Per Rectum - Czw 15 Wrz, 2016

bogi napisał/a:
I jeszcze
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,240062,tylek.html

Pozdrawiam


Fajne! Wypięty w kosmos i przyjemnie owłosiony. Czegóż więcej chcieć do szczęścia...

bogi - Pią 16 Wrz, 2016

Jeśli za dużo to piszcie
Tutaj podczas kąpieli
http://www.hot.jpg.pl/zdj...rysznic-11.html
Pozdrawiam

onesa - Pią 16 Wrz, 2016

bogi, możesz wrzucać zdjęcia, tylko czy nie lepiej na przykład zebrać kilka i wrzucić jako pakiet? bo panowie z twoim tempem to nie nadążają komentować, codziennie nowy post i jedno nowe zdjęcie.
bogi - Nie 02 Paź, 2016

http://www.hot.jpg.pl/zdj...w-kuchni-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,242557,tylek.html
Pozdrawiam

Rufus1 - Nie 02 Paź, 2016

bogi, fajna zgrabna dupcia
Per Rectum - Nie 02 Paź, 2016

bogi napisał/a:
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,242534,zabawa-w-kuchni-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,242557,tylek.html
Pozdrawiam

Przyjemne, apetyczne ujęcia zgrabnej pupy.

bogi - Nie 02 Paź, 2016

Dzięki, jak chcecie więcej to piszcie
Pozdrawiam

takisobieja - Nie 02 Paź, 2016

bogi, wszystko ;p
onesa - Nie 02 Paź, 2016

bogi, możesz kontynuować sesje Zabawa w kuchni, tylko się nie poparz
bogi - Sro 05 Paź, 2016

onesa mówisz i masz:
http://www.hot.jpg.pl/zdj...w-kuchni-4.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...w-kuchni-5.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...w-kuchni-6.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...w-kuchni-7.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...w-kuchni-8.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...w-kuchni-9.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-kuchni-10.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-kuchni-12.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-kuchni-13.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-kuchni-14.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-kuchni-15.html
Pozdrawiam

misiu 25 - Pon 10 Paź, 2016

Moja dupcia :) mam nadzieje że się wam spodoba

https://s25.postimg.org/jmellddlb/Bez_tytu_u.png
https://s25.postimg.org/tz0w7g74f/zzz.png
https://s25.postimg.org/iny8j309b/ffvc.png
https://s25.postimg.org/cct12nz0v/SAM_0330.jpg

bogi - Nie 16 Paź, 2016

Świeżutkie zdjęcia
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,244117,dupcia-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,244118,dupcia-2.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,243219,dupcia.html

Jak zwykle proszę o komentarze.
Pozdrawiam

misiu 25 - Nie 16 Paź, 2016

bogi bardzo apetyczna dupcia aż ślinka cieknie:)
uki21 - Pon 17 Paź, 2016

misiu 25, extra dziurka, mnie się podoba bardzo :lol:
mlody_27 - Nie 23 Paź, 2016

https://zapodaj.net/263cfb80acbad.jpg.html
newyoungdick - Sro 30 Lis, 2016

tylek moj 1
emdej - Wto 13 Gru, 2016

newyoungdick, zgrabny ;)
bogi - Pon 26 Gru, 2016

Pozdrawiam
men78 - Czw 05 Sty, 2017

Super zdjęcia
damianFAP - Pią 06 Sty, 2017
Temat postu: a to moje pośladki ;)
fajna, nie? :)

http://static.jpg.pl/stat...33d2_normal.jpg

Per Rectum - Pią 06 Sty, 2017
Temat postu: Re: a to moje pośladki ;)
damianFAP napisał/a:
fajna, nie? :)

http://static.jpg.pl/stat...33d2_normal.jpg

Super przyjemna, wlochata dupcia. Można dotknąć? :P

Kolega bogi też wrzucił miłą dla oka kolekcję.

fapster98 - Sro 18 Sty, 2017

.edit.
onesa - Sro 18 Sty, 2017

damianFAP, jak dla mnie zbyt włochata :P
Luks - Sro 08 Lut, 2017








drescode - Sob 11 Lut, 2017

A o to moja dziureczka :)

Per Rectum - Sob 11 Lut, 2017

drescode napisał/a:
A o to moja dziureczka :)
[url=https://images84.fotosik.pl/354/81f81bc4b9812006gen.jpg]Obrazek[/URL]

Słodka! :P

Kuba85 - Pon 13 Lut, 2017

drescode napisał/a:
A o to moja dziureczka
No proszę, czyli można zadbać i ładnie ogolić. Miło popatrzeć :)
MlodyPtaszek - Wto 14 Lut, 2017

Dajcie znać czy i jakie zrobić ;)
I czy się moja pupa podoba ?
https://drive.google.com/folderview?id=0B-LlZuukwgj1MXp5QzFFRXF1alE

Per Rectum - Wto 14 Lut, 2017

MlodyPtaszek napisał/a:
Dajcie znać czy i jakie zrobić ;)
I czy się moja pupa podoba ?
https://drive.google.com/folderview?id=0B-LlZuukwgj1MXp5QzFFRXF1alE

Podoba, podoba. Nawet bardzo. :P
Proszę o więcej ujęć.

onesa - Wto 14 Lut, 2017

MlodyPtaszek, nie spamuj w każdym temacie tymi samymi materiałami.
MlodyPtaszek - Wto 14 Lut, 2017

Per Rectum napisał/a:
MlodyPtaszek napisał/a:
Dajcie znać czy i jakie zrobić ;)
I czy się moja pupa podoba ?
https://drive.google.com/folderview?id=0B-LlZuukwgj1MXp5QzFFRXF1alE

Podoba, podoba. Nawet bardzo. :P
Proszę o więcej ujęć.

Okej będą :P
Sory Onesa, postaram sie to ogarnąć.

[ Dodano: Wto 14 Lut, 2017 ]
Per, a jakie ujęcia ?

Per Rectum - Wto 14 Lut, 2017

MlodyPtaszek napisał/a:
Per, a jakie ujęcia ?

Ujęć pupy można wymyślić całkiem sporo. Zobacz np. dokonania kol. bogi.
Liczę więc na Twoją inwencję, że zrobisz jeszcze coś innego. Masz fajną pupę i "słoneczko" i warto to uwiecznić. Tamte zdjęcia były bardzo dobre, więc i teraz na pewno Ci się uda zrobić coś super.

men78 - Wto 14 Lut, 2017

prosze o ocene i komentarze
http://www.fotosik.pl/zdjecie/e6fbc2d4e660fad5
http://www.fotosik.pl/zdjecie/d902933be2ebf9ec
http://www.fotosik.pl/zdjecie/2632b7c413a9b0ab

mlodziakpoz - Sob 18 Mar, 2017

:lol:
onesa - Sob 18 Mar, 2017

mlodziakpoz, nie spamuj tymi emotikonami
haster69 - Nie 02 Kwi, 2017

Otwarłem sezon naturystyczny :)
http://q.gs/2035752/na-wiezy

onesa - Pon 03 Kwi, 2017

haster69, uważaj żeby nikt ciebie tam nie ustrzelił.
haster69 - Pon 03 Kwi, 2017

Bez obaw :D
lotus1991 - Wto 02 Maj, 2017

A tu coś ode mnie
https://pl.xhamster.com/photos/view/7134767-141896662.html#content
https://pl.xhamster.com/photos/view/7134771-141897549.html#content

cardin - Sro 03 Maj, 2017

Gdzie to się Pan tak wystawia na trawie? 8)
lotus1991 - Sro 03 Maj, 2017

cardin napisał/a:
Gdzie to się Pan tak wystawia na trawie? 8)

Mam te szczęście, że mogę sobie tak poleżeć u siebie pod domem :-)

boyandmen - Sro 03 Maj, 2017

Zazdroszcze lotus1991, też bym tak chciał :)
przemadrzaly - Sob 13 Maj, 2017

Oto i mój tyłek. :P

https://s25.postimg.org/ac59fc3zh/P5120009.jpg
https://s25.postimg.org/c7s1qhstp/P5140010.jpg
https://s25.postimg.org/g5fbfwfn1/P5140011.jpg

Ponurak - Czw 13 Lip, 2017


onesa - Sob 15 Lip, 2017

Ponurak, to chyba nie ten dział :P (nogi)
mlody96 - Pon 11 Wrz, 2017

witam jestem tu nowy przesylam zdjecie do oceny ;) pozdrawiam

https://s26.postimg.org/4030izsuh/2020.png

Viridis - Pon 11 Wrz, 2017

[edit]
rolka - Sro 27 Wrz, 2017

Ślinka aż leci :D
onesa - Czw 28 Wrz, 2017

rolka, taki duży facet a ślina mu leci

Ogarnij następnym razem te posty a nie jedno, dwa, trzy słowa publikujesz.

dd163040 - Pią 24 Lis, 2017

A tutaj moja dziewicza dziurka :twisted: Jak się podoba?
https://imgur.com/a/ah8d0

Per Rectum - Sob 25 Lis, 2017

dd163040 napisał/a:
A tutaj moja dziewicza dziurka :twisted: Jak się podoba?
https://imgur.com/a/ah8d0

Miodzio. I dziurka i dupka. :P

bogi - Pon 18 Gru, 2017

http://www.hot.jpg.pl/zdj...y-spacer-1.html
Pozdrawiam

DTTPO - Pon 18 Gru, 2017

bogi, poranny spacer 1 - zarąbiste zdjęcie! To słońce i te chmury, jak marzenie.
bogi - Wto 20 Lut, 2018

Pozdrawiam
Eryk17 - Pon 17 Wrz, 2018

To i ja coś wrzucę :D
[/URL]

Czuly91 - Wto 18 Wrz, 2018


artiii2 - Nie 27 Sty, 2019

--
bogi - Czw 25 Kwi, 2019

Kilka zdjęć
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,414556,dupka.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,414560,spacer.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,w-lesie-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,w-lesie-2.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,w-lesie-3.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,w-lesie-4.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...w-lesie-10.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...e-slonca-4.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...e-slonca-2.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-slonca-10.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,414561,d.....html
Mile widziane komentarze

Pozdrawiam

onesa - Pią 26 Kwi, 2019

Jeden link coś się zepsuł, usunęłam. Spróbuj wrzucić raz jeszcze na serwer i potem tutaj jak chcesz.
Mate90 - Pią 26 Lip, 2019

Jak się podoba ?


onesa - Sob 27 Lip, 2019

Mate90, nieźle, sam zrobiłeś to zdjęcie ?
Mate90 - Sob 27 Lip, 2019

Nie, koleżanka zrobiła.
onesa - Pon 29 Lip, 2019

Mate90, dobra koleżanka, ma oko ! :)
Mate90 - Wto 30 Lip, 2019

:D
zbychwawawa - Sro 31 Lip, 2019

Mate90, a robi też innym zdjęcia ?:D
onesa - Sro 31 Lip, 2019

Mate90, możesz polegać na koleżance z sesjami :) tylko uważaj bo jeszcze ci ją ukradną na sesje
miro123 - Czw 08 Sie, 2019

Mate90, to niech robi dalej zdjęcia ! :D
zbychwawawa - Pon 12 Sie, 2019

Ej ja nikomu nie będę podbierał koleżanki :D
onesa - Pon 12 Sie, 2019

Może się jakoś dogadacie z kolegą.

Ktoś dodaje zdjęcia ?

Mate90 - Pią 16 Sie, 2019

Nie podzielę się :P
onesa - Sob 17 Sie, 2019

Mate90, i bardzo dobrze :)

A teraz wracamy do zdjęć.

miro123 - Pią 30 Sie, 2019

Mate90, niech ci będzie to chociaż niech robi więcej sesji :D
Mate90 - Nie 13 Paź, 2019

Hej


onesa - Pon 14 Paź, 2019

Mate90, znowu robota koleżanki ?
Mate90 - Sro 16 Paź, 2019

Tym razem sam zrobiłem :)
onesa - Czw 17 Paź, 2019

Mate90, zdolny to potrafi zrobić i sam :) ktoś jeszcze dorzuci zdjęcia do tematu ?
Mate90 - Pią 18 Paź, 2019

Mam jeszcze jedno, podoba się ?


miro123 - Sob 19 Paź, 2019

Mate90, spoko ale jednak jak ktoś robi drugi to wtedy wychodzi lepiej. Musisz ogarnąć tą swoją znajomą !:)
zbychwawawa - Sro 30 Paź, 2019

Mate90, jak ktoś umie robić zdjęcia to i samemu potrafi, ja niestety należę do tej pierwszej grupy :D
bogi - Pią 17 Sty, 2020

http://www.hot.jpg.pl/zdj...-wydmach-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...odplywie-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,427118,widoki-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-morzem-13.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...a-drabinie.html
Pozdrawiam
Mile widziane komentarze

miro123 - Sob 18 Sty, 2020

Jak na robione z samowyzwalacza to nieźle. Chyba że ktoś je tobie robił.
onesa - Wto 21 Sty, 2020

Ktoś chce dodać jakieś materiały od siebie ?
bogi - Pon 03 Lut, 2020

To znaczy?
miro123 - Sro 19 Lut, 2020

No że ciężko samemu sobie zrobić zdjęcie
onesa - Sro 26 Lut, 2020

Zapraszamy chętnych do tematu
DJTOMEKK - Pon 02 Mar, 2020

dodam tez swoje :)


[ Dodano: Wto 17 Mar, 2020 ]

bogi - Pon 08 Cze, 2020

Oto kilka nowszych...
http://www.hot.jpg.pl/zdj...-o-poranku.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...ny-widok-5.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,511101,spacer-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,508380,dupka.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,w-lesie-4.html
Jak zwykle mile widziane komentarze.
Pozdrawiam

Anima2626 - Pon 08 Cze, 2020

Super :)
onesa - Wto 09 Cze, 2020

Ciekawe ujęcia w plenerze. To nad morzem?
bogi - Sro 10 Cze, 2020

Dzięki, tak to nad morzem
michalza - Czw 11 Cze, 2020

Bogi świetne zdjęcia, dawaj więcej!
DSQ1998 - Pią 12 Cze, 2020

:lol:
Naturalny85 - Pią 12 Cze, 2020

DSQ1998 Super dziurka.
onesa - Pon 15 Cze, 2020

Wszystko ładnie wypielęgnowane :)
toton - Pon 15 Cze, 2020

Fajne zdjecie!
bogi - Pią 07 Sie, 2020

Oto kilka nowych:
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,poranek-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,poranek-1.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...turystow-8.html
Które najlepsze?
Pozdrawiam

onesa - Pon 10 Sie, 2020

Bogi na jakiej plaży naturystów byłeś?

Dużo w tym roku ludzi nad Bałtykiem?

juansto - Wto 11 Sie, 2020

W tym roku od h.... osób nad morzem bo sam jestem. Tyle że na plaże nudystów jeszcze nie trafiłem. Podejrzewam, ze raczej jest dość spokojnie.
onesa - Sro 12 Sie, 2020

Sama jeszcze nigdy nie byłam w Polsce na plaży naturystów. Za granicą w Hiszpanii owszem, tam jest to bardzo popularne :) Słyszałam, ze w Polsce rownież są takie plaże.
Dekarion - Czw 13 Sie, 2020

Bogi świetne foty
bogi - Sro 26 Sie, 2020

Witam, ta plaża to jest w Brighton w UK.
Dekarion dzięki.
Pozdrawiam

siusiorek - Nie 20 Wrz, 2020

No to i moja dupka
https://www.amateri.com/pl/albumy/2282847/fiut
https://www.amateri.com/pl/albumy/2387096/zabawa

onesa - Pon 21 Wrz, 2020

Siusiorek świetna galeria.
michalza - Wto 22 Wrz, 2020

Siusiorek świetne zdjęcia. Masz więcej?
dkbb - Sro 23 Wrz, 2020


Sexbi16 - Sro 30 Wrz, 2020

Witam.






onesa - Czw 01 Paź, 2020

Sexbi, świetne ujęcia.
Ajay - Czw 01 Paź, 2020

Sexbi16 napisał/a:
Witam.

[url=https://images91.fotosik.pl/424/13b9ad73afc54c3am.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://images90.fotosik.pl/425/7e75b136a327095fm.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://images91.fotosik.pl/424/3f40712c2a3d7329m.jpg]Obrazek[/URL]


Seksownie. :) Ładne gładkie ciało. Rzadko wśród Polaków takie się spotyka.

Sexbi16 - Czw 01 Paź, 2020

onesa, Ajay, Dziękuję :)
onesa - Pią 02 Paź, 2020

Liczymy oczywiście na więcej ;)
Dekarion - Pią 02 Paź, 2020

Świetne ciało, zadbane.
Sexbi16 - Sob 03 Paź, 2020

onesa, Proszę bardzo.












juansto - Pon 05 Paź, 2020

Super wszystko widac. Dzieki za foty, wstawiaj więcej bo masz wiele ciekawych pomysłów na ujęcia
boy_2 - Nie 27 Gru, 2020

Sexbi16, Masz piękne ciało, buzia z tego co widzę też sympatyczna
mlody_27 - Pon 08 Mar, 2021

https://naforum.zapodaj.net/7b58974f23cb.jpg.html
Czerwikss - Pon 08 Mar, 2021

mlody_27 napisał/a:
https://naforum.zapodaj.net/7b58974f23cb.jpg.html


Fajnie się wygoliłeś.

michalza - Wto 09 Mar, 2021

Mlody fajnie i estetycznie
Dekarion - Sro 10 Mar, 2021

Mlody świetne zdjęcie
Ancymon - Pon 12 Kwi, 2021

flejszar, emdej, Mate90, bardzo zgrabne tyłeczki :P
Dekarion - Wto 13 Kwi, 2021

mlody_27 napisał/a:
https://naforum.zapodaj.net/7b58974f23cb.jpg.html


Fajny i zgrabny tyłek

bogi - Pią 23 Kwi, 2021

http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,569791,dupka-3.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,569790,dupka-2.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,rowerem-3.html
Które lepsze?
Pozdrawiam

betor - Pią 23 Kwi, 2021

Bogi chyba ostatnie. Lubię zdjęcia w plenerze :)
bogi - Pią 23 Kwi, 2021

Ja też lubię, jak widać to na większości moich fotek. Bardzo lubię być nago w plenerze i robić sobie fotki.
Pozdrawiam

toton - Pon 26 Kwi, 2021

Bogi zdjęcie w plenerze fajne. To nowe z tego roku?
bogi - Sro 19 Maj, 2021

Tak, z kwietnia tego roku
Pozdrawiam

toton - Sro 19 Maj, 2021

bogi napisał/a:
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,569791,dupka-3.html
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie,569790,dupka-2.html
http://www.hot.jpg.pl/zdj...,rowerem-3.html
Które lepsze?
Pozdrawiam


Podoba mi się to ostatnie z rowerem

bogi - Czw 30 Gru, 2021

Podczas zabawy na śniegu:
https://www.hot.jpg.pl/zd...a-sniegu-6.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...a-sniegu-7.html
Które lepsze?
Pozdrawiam

michalza - Pią 31 Gru, 2021

bogi napisał/a:
Podczas zabawy na śniegu:
https://www.hot.jpg.pl/zd...a-sniegu-6.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...a-sniegu-7.html
Które lepsze?
Pozdrawiam


Z tych dwóch podoba mi sie to pierwsze.

Przeciętny 30 - Nie 02 Sty, 2022

Jak wszyscy to wszyscy. Mój poranek
https://m.fotosik.pl/zdjecie/63cb582fbb00ab25

Czerwikss - Pon 03 Sty, 2022

Bogi - trzecie świetne

Przecietny ciekawa perspetyw. Kto robił zdjecie?

Przeciętny 30 - Pon 03 Sty, 2022

Niech to zostanie tajemnicą
Dekarion - Wto 04 Sty, 2022

Przeciętny 30 napisał/a:
Jak wszyscy to wszyscy. Mój poranek
https://m.fotosik.pl/zdjecie/63cb582fbb00ab25


Rewelacja

Przeciętny 30 - Wto 04 Sty, 2022

Dekarion napisał/a:
Przeciętny 30 napisał/a:
Jak wszyscy to wszyscy. Mój poranek
https://m.fotosik.pl/zdjecie/63cb582fbb00ab25


Rewelacja


Dziękuję

betor - Sro 05 Sty, 2022

Przeciętny 30 napisał/a:
Jak wszyscy to wszyscy. Mój poranek
https://m.fotosik.pl/zdjecie/63cb582fbb00ab25


Widzę, ze poranek bardzo dobrze sie zaczął :)

bogi - Pią 04 Lut, 2022

Pozdrawiam
Mateo28 - Nie 10 Kwi, 2022

bogi napisał/a:
Kilka świeżych:
https://www.hot.jpg.pl/zd...-rowerze-5.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-dziurka-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-rowerze-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-w-lesie-1.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-wyrebie-1.html
Które najlepsze??
Pozdrawiam



Wszystkie znakomite. Piękny tyłeczek, ale jakbym miał wybrać to chyba pierwsza fotka ;)

juansto - Pon 11 Kwi, 2022

Ja najbardziej lubię u Ciebie zdjęcia w pełnej naturze. Najbardziej podoba mi się to z tyłeczkiem w lesie
toton - Wto 12 Kwi, 2022

bogi napisał/a:
Kilka świeżych:
https://www.hot.jpg.pl/zd...-rowerze-5.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-dziurka-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-rowerze-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-w-lesie-1.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-wyrebie-1.html
Które najlepsze??
Pozdrawiam


Na rowerku :)

michalza - Sro 13 Kwi, 2022

Mi też się to w lesie podoba z tyłkiem
fenis - Czw 14 Kwi, 2022

Mi równeiż podobają się w naturze. Chyba te w lesie.
bogi - Sro 20 Kwi, 2022

Pozdrawiam
michalza - Sro 20 Kwi, 2022

2 pierwsze !
bogi - Pon 27 Cze, 2022

Pozdrawiam
michalza - Wto 28 Cze, 2022

bogi napisał/a:
Najnowsze
https://www.hot.jpg.pl/zd...a-trawie-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-trawie-11.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,w-lesie-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,w-lesie-4.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-deszczu-7.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-polanie-7.html

Nie mogę się zdecydować które najlepsze...
Pozdrawiam


Bogi świetna kondycja, widzę, że było opalanko na słoneczkku w tym roku?

juansto - Wto 05 Lip, 2022

bogi napisał/a:
Najnowsze
https://www.hot.jpg.pl/zd...a-trawie-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-trawie-11.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,w-lesie-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,w-lesie-4.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-deszczu-7.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...-polanie-7.html

Nie mogę się zdecydować które najlepsze...
Pozdrawiam


Swietne ujecia i dobra kondycja. MI sie podoba w deszczu

Mateo28 - Pon 02 Sty, 2023

https://fotosik.pl/zdjecie/0170bf02c3d5dc2d

Jak się podoba?

qwerty882 - Pon 02 Sty, 2023

Mateo28, świetna sylwetka hahah
michalza - Pon 02 Sty, 2023

Mateo28 napisał/a:
https://fotosik.pl/zdjecie/0170bf02c3d5dc2d

Jak się podoba?



No mi osobiście bardzo się podoba, dobrze zapozowałeś.

onesa - Wto 03 Sty, 2023

Mateo28 napisał/a:
https://fotosik.pl/zdjecie/0170bf02c3d5dc2d

Jak się podoba?


Swietna perspektywa i zdjecie

Ancymon - Sob 21 Sty, 2023

Mateo28, meeega :P
Siwy1945 - Pią 31 Mar, 2023

Świeżo zrobione nie było łatwo te dwie fotki wyszły najlepiej.

https://www.imagebam.com/view/MEJV4KB

https://www.imagebam.com/view/MEJV4KC

fenis - Wto 04 Kwi, 2023

Siwy swietne zdjecia i dobra perspektywa, faktyczie trudno czasami zrobic zdjecie z takiej pozycji
Siwy1945 - Pią 07 Kwi, 2023

fenis napisał/a:
Siwy swietne zdjecia i dobra perspektywa, faktyczie trudno czasami zrobic zdjecie z takiej pozycji


Nie było łatwo zrobić w miarę dobre zdjęcia trochę czasu mi to zajęło ale te dwa były najlepsze

Mateo28 - Pią 30 Cze, 2023

https://www.imagebam.com/view/MEMFMY5

Zapraszam do komentowania lub prywatnych wiadomości 😉

fenis - Pon 03 Lip, 2023

Swietne tyly!
Ancymon - Pon 03 Lip, 2023

Mateo28, znów super ;)
onesa - Sro 05 Lip, 2023

Swietne ujecie
Dekarion - Czw 06 Lip, 2023

Mateo28 napisał/a:
https://www.imagebam.com/view/MEMFMY5

Zapraszam do komentowania lub prywatnych wiadomości 😉


Ekstra

Czerwikss - Pią 07 Lip, 2023

Mateo28 napisał/a:
https://www.imagebam.com/view/MEMFMY5

Zapraszam do komentowania lub prywatnych wiadomości 😉


Ciekawe ujecie ;)

michalza - Czw 13 Lip, 2023

Siwy1945 napisał/a:
Świeżo zrobione nie było łatwo te dwie fotki wyszły najlepiej.

https://www.imagebam.com/view/MEJV4KB

https://www.imagebam.com/view/MEJV4KC


Swietne

Mateo28 - Pią 21 Lip, 2023

https://fotosik.pl/zdjecie/4402bc32949347f5
onesa - Pon 24 Lip, 2023

Estetycznie!
toton - Sro 09 Sie, 2023

Mateo28 napisał/a:
https://fotosik.pl/zdjecie/4402bc32949347f5


Ekstra

dkbb - Sro 30 Sie, 2023

Mateo28 napisał/a:
https://fotosik.pl/zdjecie/4402bc32949347f5


ekstra

Mateo28 - Sob 02 Wrz, 2023

Zapraszam do komentowania tu lub na PW

https://fotosik.pl/zdjecie/0e37c51ba66d5611

juansto - Pon 04 Wrz, 2023

Dobre ujęcie
Czerwikss - Wto 05 Wrz, 2023

No to i ode mnie


[ Dodano: Wto 05 Wrz, 2023 ]
Mateo28 napisał/a:
Zapraszam do komentowania tu lub na PW

https://fotosik.pl/zdjecie/0e37c51ba66d5611


Naprawdę dobry widok.

bignor - Nie 07 Sty, 2024

To i ja coś od siebie
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,798407,pien-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...i-spacer-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,w-lesie-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...od-lasem-7.html

Które najlepsze??
Nie mogę się zdecydować...

Pozdrawiam

juansto - Pon 08 Sty, 2024

Dobra kondycja bignor. Jak dla mnie chyba najlepsze z uwagi na ciekawe otoczenie w lesie.
michalza - Pon 08 Sty, 2024

bignor napisał/a:
To i ja coś od siebie
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,798407,pien-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...i-spacer-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,w-lesie-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...od-lasem-7.html

Które najlepsze??
Nie mogę się zdecydować...

Pozdrawiam


A mi się pierwsze podoba. Swietne ujecia

Ancymon - Pon 08 Sty, 2024

bignor, pierwsze super, ale ostatnie... ja bym tak nie potrafił stanąć :mrgreen:
Czerwikss - Wto 09 Sty, 2024

Najlepsze te w lesie.
Siwy1945 - Sro 10 Sty, 2024








fenis - Sro 10 Sty, 2024

Swietne ujecie, zawsze nie moge wyjsc z podziwu jak robicie te ujecia, sam probowalem i nic mi nie wychodzilo

[ Dodano: Sro 10 Sty, 2024 ]
bignor napisał/a:
To i ja coś od siebie
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,798407,pien-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...i-spacer-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,w-lesie-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...od-lasem-7.html

Które najlepsze??
Nie mogę się zdecydować...

Pozdrawiam


no super

onesa - Czw 11 Sty, 2024

Siwy1945 napisał/a:
[url=https://thumbs4.imagebam.com/37/32/a1/MERAHM5_t.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/ea/60/c5/MERAHM6_t.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/9f/fb/46/MERAHM7_t.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/88/80/2d/MERAHM8_t.jpg]Obrazek[/URL]


Super perspektywa

michalza - Pią 12 Sty, 2024

Siwy fajne jaja
gotb - Sob 13 Sty, 2024

Siwy1945 napisał/a:
[url=https://thumbs4.imagebam.com/37/32/a1/MERAHM5_t.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/ea/60/c5/MERAHM6_t.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/9f/fb/46/MERAHM7_t.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://thumbs4.imagebam.com/88/80/2d/MERAHM8_t.jpg]Obrazek[/URL]


Blado, blado, więcej słońca w te okolice! :-D

dkbb - Pon 15 Sty, 2024

Siwy skasowales zdjecia? Niczego nie widac

[ Dodano: Pon 15 Sty, 2024 ]
bignor napisał/a:
To i ja coś od siebie
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,798407,pien-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...i-spacer-3.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,w-lesie-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...od-lasem-7.html

Które najlepsze??
Nie mogę się zdecydować...

Pozdrawiam


Jak dla mnie wszystkie zajebiste. Dawaj wiecej

Mateo28 - Wto 16 Sty, 2024


dkbb - Sro 17 Sty, 2024

Swietne widoki
bignor - Sro 17 Sty, 2024

dkbb mówisz i masz...
Trochę wspomnień:
https://www.hot.jpg.pl/zd...,dziurka-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...5,dupcia-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...ta-dziurka.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...y-spacer-2.html

A z tych które najlepsze?
Pozdrawiam

klm83 - Czw 18 Sty, 2024

Też muszę sobie dziś takie zdjęcie zrobić ;) chociaż jestem hetero ;)
michalza - Czw 18 Sty, 2024

bignor napisał/a:
dkbb mówisz i masz...
Trochę wspomnień:
https://www.hot.jpg.pl/zd...,dziurka-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...5,dupcia-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...ta-dziurka.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...y-spacer-2.html

A z tych które najlepsze?
Pozdrawiam


No ja najbardizej lubię to w plenerze, czyli oczywiscie ostatnie

Ancymon - Pią 19 Sty, 2024

Mateo28, nice :P
bignor, tym razem pierwsze ;)

[ Dodano: Pią 19 Sty, 2024 ]
klm83 napisał/a:
Też muszę sobie dziś takie zdjęcie zrobić ;) chociaż jestem hetero ;)

Nie zapomnij się pochwalić ;)

onesa - Wto 23 Sty, 2024

Mi tez sie pierwsze podoba bignor!
Dekarion - Czw 25 Sty, 2024

bignor napisał/a:
dkbb mówisz i masz...
Trochę wspomnień:
https://www.hot.jpg.pl/zd...,dziurka-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...5,dupcia-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...ta-dziurka.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...y-spacer-2.html

A z tych które najlepsze?
Pozdrawiam


Ostatnie rządzi

Czerwikss - Pią 16 Lut, 2024

bignor napisał/a:
dkbb mówisz i masz...
Trochę wspomnień:
https://www.hot.jpg.pl/zd...,dziurka-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...5,dupcia-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...ta-dziurka.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...y-spacer-2.html

A z tych które najlepsze?
Pozdrawiam


Wszystkie udane

toton - Pon 19 Lut, 2024

bignor napisał/a:
dkbb mówisz i masz...
Trochę wspomnień:
https://www.hot.jpg.pl/zd...,dziurka-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...5,dupcia-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...ta-dziurka.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...y-spacer-2.html

A z tych które najlepsze?
Pozdrawiam



Dobra poza, czekamy na więcej

juansto - Wto 20 Lut, 2024

bignor napisał/a:
dkbb mówisz i masz...
Trochę wspomnień:
https://www.hot.jpg.pl/zd...,dziurka-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...5,dupcia-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...ta-dziurka.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...y-spacer-2.html

A z tych które najlepsze?
Pozdrawiam


Ekstra, dawaj więcej

bignor - Sob 13 Kwi, 2024

toton napisał/a:
Mówisz i masz więcej wspomnień:
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,302242,dupcia.html
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,324939,dziurka.html
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,324940,dupka.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,we-mgle-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,341283,dupka-2.html

Pozdrawiam

Jak zwykle mile widziane komentarze

fenis - Sob 13 Kwi, 2024

Ostatnie super! Ale pierwsze też udane
michalza - Pon 15 Kwi, 2024

bignor napisał/a:
toton napisał/a:
Mówisz i masz więcej wspomnień:
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,302242,dupcia.html
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,324939,dziurka.html
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,324940,dupka.html
https://www.hot.jpg.pl/zd...,we-mgle-2.html
https://www.hot.jpg.pl/zdjecie,341283,dupka-2.html

Pozdrawiam

Jak zwykle mile widziane komentarze


Swietne ujecia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group