Urządzenia - Czy używał ktoś penis plus????

DECA - Pon 25 Cze, 2007
Temat postu: Czy używał ktoś penis plus????
Siema!!!!!!!! jestem nowy mam pytanie czy używa lub używał ktoś penis plus....... czy możliwe są efekty powyżej 3cm ?????????? pytam ponieważ uważam iz jest to wygodniejsze od peni master czy andro penis .A nikt tu o tm użadzeniu nawet nie wspominał................ proszę o wszelkie komentaże i opinie z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam!!!!!!!!! i niech MOC będzie z Wami he he :D

[ Dodano: Pon 25 Cze, 2007 ]
A przedewszystkim czy to w ogóle działa........?????
p.s
mój błąd jest jeden temat PP na tym forum ale główny uczestnik chyba się wykruszył więc dalej nic kąkretnego na ten temat.

piszcie bo mysle że temat jest w miarę rozsądny. pozdro!!!!!!!!! :D

dopawcia - Pon 25 Cze, 2007

Ja uzywam andropenisa i uwazam ze jest wygodny a przyrost 3 cm,,, hnmmm trudno powiedziec, raczej ciezko chyba ze przy bardzo regularnym i dlugotrwalym stosowaniu. Ja licze na min 2 takze ja Ci powiem za jakis czas;)Pozdro
siemka - Sro 02 Lut, 2011

Myślę, że to najlepszy z wynalazków tego typu. Jeszcze nie mam doświadczenia ale planuję w najbliższym czasie go kupić.
Pozdro

Spoko - Nie 17 Kwi, 2011

Z zasady działania wydaje się dobry i chyba nie jest kłopotliwy. Zastanawiam się nad kupieniem go
janstando - Sro 03 Sie, 2011

czesc. miałem sobie kupić penis plus, ale polecono mi andro penis i to był chyba dobry wybór, co prawda trzeba było wydać te kilka stów ale to chyba jedna z lepszych metod do powiekszania i prostowania penisa, nosze go jakies 6 tyg i efekty naprawde obserwuje srednio co 5 dzien :) z tego co wiem są jeszcze dostepne w sklepie intymnosc.pl
12345 - Sob 06 Sie, 2011

ja tez miałem problem z wyborem andro penis czy penis plus wybrałem penis plus bo nie ma żadnych teleskopow itp śmiało mogę go nosić cały dzien w pracy bez obaw ze ktoś go zobaczy po 2 mam skrzywienie w lewa strone i noszenie go cały czas na prawej przyspieszy korektę skrzywienia
pines - Wto 20 Wrz, 2011

czy ktoś kto używał p+ może pochwalić się jakimś dobrym efektem?
analover - Wto 28 Lut, 2012

Cześć, czy używał ktoś Phallosan?
Właśnie zamówiłem Phallosan i w chwilę potem zobaczyłem, że istnieje inny extender o podobnym wyglądzie, ale nie takiej samej budowie, a nazywa się Penis Plus. Kiedy zobaczyłem, że jego cena jest sporo o 300-400zł mniejsza, to się nieźle wkurzyłem. Zwłaszcza, że na zamówione urządzenie musiałem sobie wcześniej odkładać.
W każdym razie, zawszę mogę sprzedać je na allegro. Rzecz w tym, że chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was używał któregoś z wyżej wymienionych extenderów? Zależy mi na przyroście długości i grubości.
Każda opinia będzie pomocna.
Pozdrawiam.

mark4178 - Wto 26 Kwi, 2016

Tabletki na powiększenie penisa - Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
zbychwawawa - Wto 26 Kwi, 2016

mark4178 ciekawe..
onesa - Sro 27 Kwi, 2016

zbychwawawa, dziękuje za reakcję! wracamy do tematu.
ronin36355 - Pon 02 Maj, 2016
Temat postu: Penis plus
Ja używam od roku z przerwami,sprzęt staram się zakładać codziennie na około 6 godzin.
Początki nie były łatwe,ale teraz penis jest przyzwyczajony do ucisku.Przyrost około 3 cm

Heheszel - Sro 19 Gru, 2018

Wie ktoś gdzie mozna kupić penis +?
Bo szukam go w internecie ale nie widzę nigdzie.

onesa - Nie 23 Gru, 2018

może już nie produkują ?
zbychwawawa - Pon 24 Gru, 2018

Heheszel, chyba wyszły z obiegu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group