Luźne dyskusje o męskich sprawach - Nago

Alex-sex - Sob 23 Cze, 2007
Temat postu: Nago
CZY I ILE RAZY JAKIS KOLEGA WIDZIAL WAS NAGO? mnie osobciscie nago widzialo duzo kolegow na basenie ^^, ale ze w domu u mnie to dwoch :D
skywalker - Sob 23 Cze, 2007

Na basenie kilku kumpli mnie widziało zresztą ja ich też :P A w domu jeden jak przebieraliśmy sie w śmigusa dyngusa :P
paulinka - Sob 23 Cze, 2007

mnie tylko 2 kumpele z którymi byłam w bliższych kontaktach
zola - Sob 23 Cze, 2007

na basenie to sporo osób wiadomo :D , a w domu to mój najlepszy kumpel/przyjaciel :D
Julcio - Sob 23 Cze, 2007

mysle ze na basenie to kazdego mozna zobaczyc nago wiec i mnie ktos musial widziec :roll: , natomiast z kolegow to jakis tam najlepszy przyjaciel czy tez kumpel to napewno widzial 8) . Nie koniecznie ze chcialem sie przy nim przebierac bo lubie sie obnazac :shock: ,ale jakos przy innym facecie(znajomym ktorego znam) to nie czuje wstydu jak sie przebieram. Wiec kilka krotnie mnie ktos widzial. :oops:
pawel26w - Sob 23 Cze, 2007

mnie też kiku kumpli na basenie i siłowni
heroes84 - Nie 24 Cze, 2007

przede wszystkim na basenie
m4g1k_ - Czw 28 Cze, 2007

a ja Wam powiem, że na basenie widuję niewiele znajomych osób... pewnie dlatego, że muszę do niego dojeżdżać a nie każdemu się chce... Za to cały skład drużyny piłkarskiej, w której gram, widział mnie nago... No i raczej każdy z moich kolegów :) :)
kgdynia - Sob 14 Lip, 2007
Temat postu: Re: Nago
Alex-sex napisał/a:
CZY I ILE RAZY JAKIS KOLEGA WIDZIAL WAS NAGO? mnie osobciscie nago widzialo duzo kolegow na basenie ^^, ale ze w domu u mnie to dwoch :D




na basnie to niewiem staram sie nie paradowac z moim penisem ... to bardzo intymne ... a widział go na pewno mój przyjaciel no i ja go tez jak sie przebieraliśmy ,,,

Alex-sex - Sob 14 Lip, 2007
Temat postu: Re: Nago
kgdynia napisał/a:
Alex-sex napisał/a:
CZY I ILE RAZY JAKIS KOLEGA WIDZIAL WAS NAGO? mnie osobciscie nago widzialo duzo kolegow na basenie ^^, ale ze w domu u mnie to dwoch :D




na basnie to niewiem staram sie nie paradowac z moim penisem ... to bardzo intymne ... a widział go na pewno mój przyjaciel no i ja go tez jak sie przebieraliśmy ,,,


zastanawiające czemu intymne? przeciez na basenie duzo ludzi juz az tak sie nie wstydzi paradowac nago

skywalker - Sob 14 Lip, 2007

Hehe jak byłem raz z kumplami na basenie to jeden wszedł do kabiny sie przebrać a my wszyscy przebieraliśmy w szatni przy sobie i kumple zaczęli obgadywać że tamten musi mieć malutkiego skoro chowa sie przed nami :) dlatego wole przebierać się przy wszystkich żeby ludzie nie mieli podejrzeń że mam coś do ukrycia :D
Hubertttus - Sob 14 Lip, 2007

skywalker napisał/a:
Hehe jak byłem raz z kumplami na basenie to jeden wszedł do kabiny sie przebrać a my wszyscy przebieraliśmy w szatni przy sobie i kumple zaczęli obgadywać że tamten musi mieć malutkiego skoro chowa sie przed nami :) dlatego wole przebierać się przy wszystkich żeby ludzie nie mieli podejrzeń że mam coś do ukrycia :D

Brawo masz racje nie trzeba stwarzac podejrzeń :twisted:

kgdynia - Nie 15 Lip, 2007

skywalker napisał/a:
Hehe jak byłem raz z kumplami na basenie to jeden wszedł do kabiny sie przebrać a my wszyscy przebieraliśmy w szatni przy sobie i kumple zaczęli obgadywać że tamten musi mieć malutkiego skoro chowa sie przed nami :) dlatego wole przebierać się przy wszystkich żeby ludzie nie mieli podejrzeń że mam coś do ukrycia :D




Chłopaki może dajcie każdemu wolna wole woli przebierać sie w przebieralni to jego wybór... nie każdy jest taki otwarty jak wy ! moze akurat mu stanoł i sie wstydził ... a wy odrazu ze jakiś dziwak ... bo jest tak samo jak bym was zobaczył i powiedzial o pedały przebierają sie razem sorry za przykład ale tak naprawde duzo ludzi sie przebiera przy kolegach i duzo tez wchodzi do przebieralni ...

lolek23 - Pon 16 Lip, 2007

Popieram przedmówce.
kgdynia - Sob 21 Lip, 2007

lolek23 napisał/a:
Popieram przedmówce.


dzieki za popracie !

czarny93 - Wto 24 Lip, 2007

Mnie dużo razy na basenie i jeden w domu jak się przebierałem na impreze :o
Maciekboy - Sro 15 Sie, 2007

Jeszcze mi się jakoś to nie zdarzyło. Dziwne.
mateusssz - Sob 18 Sie, 2007

na basenie kiedys bylem z kumplami na plazy nudystow
Bruno Pelletier - Sob 18 Sie, 2007

nie rozumiem....
skywalker - Nie 19 Sie, 2007

Fajnie masz... U mnie na basenie nie ma plaży nudystów 8)
Phobos - Czw 23 Sie, 2007

mateusssz napisał/a:
na basenie kiedys bylem z kumplami na plazy nudystow


Nie schodziłbym z plaży :D (szczególnie jak bym z koleżankami poszedł)

A wracając do tematu to z 5 mnie widziało ;)

Chaplin - Pon 09 Mar, 2009

No to mnie dużo osób pod prysznicami na basenie, a z przyjaciuł to dwójka. Kiedyś byliśmy na koloni i były wspólne prysznice.
skos - Czw 12 Mar, 2009

a mnie w domu to 3 kumpli
Wtajemniczony - Pią 13 Mar, 2009

W szatni na basanie są przebieralnie gdzie zmieniam ubranie :P
Seba081 - Sob 14 Mar, 2009

U nas w szatni na basenie są dwie przebieralnie, ale przebierają się tam tylko nieliczni.
Przeważnie po prysznicu każdy idzie nago do własnej szafki i tam się przebiera.

raaphael - Wto 17 Mar, 2009

a ja jak biore prysznic w klubie z kolegami to wszyscy sie kapiemy nago;P... no i raz jeszce z przyajciolmi byla fajna atmosfera i wogole klimat;P i sie rozebralismy i biegalismy na takim hmm przez nas zrobionym boisku ;P
adamekk6 - Czw 19 Mar, 2009

mnie to widział: tata, brat kilku kumpli i przyjaciel 8)
kam1024 - Sob 04 Kwi, 2009

...
adamekk6 - Sob 04 Kwi, 2009

kam1024, sry zapomniałem ;]
Chaplin - Pią 10 Kwi, 2009

Mnie widziało tylko trzech kumpli, ale za to bardzo często. Po basenie pod prysznicem, w domu, w saunie i na obozie, kiedy były wspólne prysznice. Ogólnie nie wstydzę się nagości, oni też nie.
radi - Pią 10 Kwi, 2009

Ja na basenie zasłaniem się ręcznikiem, ale to z powodu kompleksów. :oops: :P
Muszę jednak powiedzieć, że wiele osób też się zasłania.

ja_89 - Pią 17 Kwi, 2009

jakich kompleksów? ja jak się przebieram to owszem też nie paraduje w pełnej okazałości, ale nie wstydzę się specjalnie (nie zasłaniam się panicznie:P)
A podczas pobytu w szatni jest sporo gołych gości, ale nie gapię się na nich, bo i po co? więc nawet nie wiem co oni tam maja, jest to sprawa, która mnie najmniej obchodzi :)

Seba081 - Pią 17 Kwi, 2009

No niektórzy maja kompleksy, zauważyłem że jak ja pod prysznicem ściągnę portki to inni też :P Nie ma się co cackać, uważam że każdy facet ma to samo miedzy nogami i nie trzeba się tego wstydzić.
Chyba najwięcej mnie wkurzają dzieciaki, ostatnio siedzieli w szatni i się nabijali z ludzi :/

facet1989 - Pią 01 Maj, 2009

Seba081 napisał/a:

Chyba najwięcej mnie wkurzają dzieciaki, ostatnio siedzieli w szatni i się nabijali z ludzi :/

ach te dzieciaki ale poczekajmy kiedyś też będą może na tym forum pisać o swoich problemach :D

[ Dodano: Pią 01 Maj, 2009 ]
FILMIK - PRYSZNIC

mgamer31 - Czw 07 Maj, 2009

lol pedauy
aj2 - Czw 07 Maj, 2009

nos, nos, nos długie włosy :D
Seba081 - Pią 08 Maj, 2009

Ja wczoraj wlazłem pod prysznic, gacie w dol, po chwili zauważyłem że wszyscy bez gaci :D
Co mnie zaskoczyło, przyszedł tam młody chłopak który miał z 12 lat, na początku się
krepował, ale jak zobaczył że wszyscy bez portek to sam tez zdjął i się umył.

A czy ludzie są owłosieni to nie wiem bo nie patrze na penisy :P

Kakadu181 - Nie 10 Maj, 2009

Ja się zasłaniam bo się troche wstydze ale tylko tego, ze jak się nie będę zasłaniał, to mi stanie i będą jakieś głupie komentarze (mówie tu o sytuacji kiedy chodzimy na basen w ramach w-f'u)
kocurek - Nie 10 Maj, 2009

ja byłem ostatnio na basenie. wychodzę i akurat w szatni był tylko jeden facet [nie ma jakiś ustalonych godzin wejść bo są te chipy w zegarkach]. wziąłem z szafki ręcznik i żel, poszedłem pod natrysk, rozebrałem się i się myję. nagle ten facet wchodzi pod natryski, staje obok mnie i widzi, że jestem nagi - skutek: jak wychodził to nie przeszedł obok tylko na około natrysków żeby dojść na płytę basenu [nie mam pojęcia o co mu chodziło]

wniosek:
ludzie są dziwni i niestety nic na to nie poradzimy więc po co się przejmować - żyj i ciesz się swoim życiem

Ken1985 - Pon 11 Maj, 2009
Temat postu: :)
Od roku chodzę na basen raz lub dwa razy w m-cu. Zawsze jak wchodzę pod prysznica ściągam gacie i wieszam obok ręcznika. No i oczywiście nie chodzę tam sam tylko z kolegami albo z koleżankami zależy, ale zawsze jest jest mój kolega którego nigdy nie widziałem żeby brał prysznic nago, on kilka razy stał pod moim prysznicem i widział że jestem nago pod prysznicem ponieważ ja biorę prysznic zawsze bardzo długo i musiał zawsze na mnie czekać
Jak byłem z nim wczoraj tylko we dwoje. Stoimy przed kabinami ja normalnie ściągam gacie przed wejście do Kabiny a tu nagle mój kolega tez ściąga gacie. Byłem w szoku, ale fajnie że nie musiał nic mówić tylko on sam z siebie
ogólnie jestem z trójmiasta i chciałem powiedzieć ze u nas to też jest rzadkość jak ktoś nago pod prysznicem.

Boss - Pią 15 Maj, 2009

Ja niestety niewidziałem nikogo i niktnie widział mnie. Szkoda, bo zapewne wynikłaby jakaś ciekawa sytuacja. ;]
hallam - Pią 15 Maj, 2009

mnie widziało kilku kumpli nago, w tym jeden kilka razy, bo z nim waliłem konia
kamieniołom - Sob 13 Cze, 2009

Mnie widziano wiele razy nago, zbytnio się nie krepuję. Najczęściej to pod prysznicami, często jeździmy na obozy i wycieczki na których są właśnie wspólne prysznice. Pamiętam pierwszy obóz, mieliśmy po 12 lat, przez pierwsze trzy dni zakrywaliśmy się, ale potem stopniowo przywykliśmy do swojego widoku i stwierdziliśmy, że mamy to samo, więc nie ma się czego wstydzić. Z moimi dwoma najlepszymi przyjaciółmi, to nawet w jeziorze nago pływaliśmy. Kiedy jeden z nich nocował u mnie to poszliśmy do sauny(w domu), a później nago od razu do łóżek.
Seba081 - Sob 13 Cze, 2009

kamieniołom, dobrze ze chociaż młodzi tak do tego podchodzą...
W przyszłości pewnie będzie Ci łatwiej, nie raz w pracy będziesz musiał
brać prysznic przy innych.
Prosty przykład, wystarczy na zachód pojechać na jakiś basen.
Tylko Polacy włażą w kąpielówkach pod prysznic :|

kamieniołom - Nie 14 Cze, 2009

Seba081, byłem świadkiem, jak Polacy na basenie ostentacyjnie gapili się na innych i komentowali jakie to nieodpowiednie zachowanie.
Seba081 - Nie 14 Cze, 2009

No właśnie, nawet nie wiedza że są w błędzie...
Kiedyś jednak będą w mniejszości, a jak zwrócą innym uwagę to zostaną wyśmiani.
Mam jednego kolegę 20 letniego i też był wielce oburzony że facet spod prysznica nago wyszedł i chodził po szatni :|
Ostatnio jak bylem z tym kolega i jeszcze jednym to mu zrobiliśmy edukacyjny przykład :D

Boss - Nie 14 Cze, 2009

I weź tu się robierz. Na moim basenie dużo dziadków jest więc zapewne by się pluli... ;p
mati0393 - Nie 19 Lip, 2009

mnie nago widzialo paru kumpli na wycieczce pod prysznicem i zadnej euforii nie bylo
zwirek0074 - Pon 20 Lip, 2009

mati0393 napisał/a:
mnie nago widzialo paru kumpli na wycieczce pod prysznicem i zadnej euforii nie bylo


Euforii??? Z jakiego powodu? Gołego faceta po prysznicem zobaczyli. Łomatkoboshe :-)

[ Dodano: Pon 20 Lip, 2009 ]
Radi napisał: "Ja na basenie zasłaniem się ręcznikiem, ale to z powodu kompleksów.
Muszę jednak powiedzieć, że wiele osób też się zasłania."

Kompleksów jakich? Ja już chodzę wiele lat i z doświadczenia wiem że jak wyjdziesz z basenu z zimnej wody to supersamcem nie jesteś. Każdy ma takie maleństwo że jej. Z parę cm. A tu się młodym wydaje że wszyscy wychodzą, ściągają kąpielówki i prężą członki po prysznicem. Buahahahaha. Jak ktoś nawet rzuci okiem na twoje maleństwo to na 90% ma takiego samego robaczka jak ty. HiHi.

gulk - Pon 20 Lip, 2009

Jak masz wszystko na miejscu to może i nie masz czym się przejmować. A co byś zrobił z jednym tylko jądrem?
aaa68 - Pon 20 Lip, 2009

a to aż tak widać?
zola - Wto 21 Lip, 2009

aaa68 napisał/a:
a to aż tak widać?


widać

Seba081 - Wto 21 Lip, 2009

W Polsce zawsze się wstydzą niezależnie od tego czy ma się coś w gaciach czy nie.
Nie wiem przed czym niektórzy się tak ukrywają, penis i jajka zawsze wyglądają tak samo.

Masturbator19 - Wto 21 Lip, 2009

Różni ludzie różne uprzedzenia
zwirek0074 - Wto 21 Lip, 2009

gulk. Jeśli faktycznie masz 1 jądro to faktycznie możesz mieć obawy "co ludzie powiedzą". Nie przejmuj się. Mam nadzieję że na traficz na kulturalnych ludzi, a nie na smarkaczy którzy wszystko wyśmiewają i wytykają palcami. Jeśli się krępujesz możesz się odwrócić. Grunt to się przełamać. :D
kocurek - Czw 23 Lip, 2009

gulk napisał/a:
Jak masz wszystko na miejscu to może i nie masz czym się przejmować. A co byś zrobił z jednym tylko jądrem?


ja uważam, że nie ma się czym przejmować. jest jedno ale sprawne i to najważniejsze. jak ty to zaakceptujesz to nawet najdurniejsza opinia kogoś obcego spłynie jak woda po kaczce

Shnitzel - Nie 26 Lip, 2009

Nago. Tam gdzie można lub jest wskazane to nago. Kompletnie bez oporów. Przed kimkolwiek.
lew966 - Nie 13 Wrz, 2009

Mnie nago widziało pare osób.
Najpierw w podstawówce (5 klasa) podczas wyczieczki 2-dniowej w nocy z kumplami bawiłem się w rozbieraną butelkę, to 2 widziało mojego, a ja ich.
Potem w 6 klasie podczas przerw pokazywałem małego koledze z klasy. Rozbierałem sie w kabinie w kiblu i potem drzwi otwierałem, a on ogladał.
Na obozie podczas wakacji między podstawówka a gimnazjum też się bawiło w rozbierana butelke z kolegami. Mnie widziało chyba 5, a ja 3.
W gimnazjum nie było żadnej okazji do tego, bo ani wycieczek nie było, ani prysznicy po wf-ie.
W liceum okazja jest i chetnie bym wszystkim pokazał się nago i pooglądał ich, ponieważ po wf-ie są natryski, ale... nie ćwicze od początku liceum. A szkoda, bo jestem ciekaw kto jakiego ma, kto jak jest owłosiony.

sikor17 - Nie 13 Wrz, 2009

Mnie nago widziało 2 kumpli na wycieczce klasowej, gdy byliśmy na basenach termalnych w szatni. Jeden od razu rozebrał się do naga po prysznicu, a drugi kolega założył koszulkę, ale i tak był odwrócony w naszą stronę, więc widzieliśmy jego. Tak nie mam okazji zobaczyć kogoś nago ani sam być. Jedynie co to widzę kolegów po wf ale zazwyczaj są w samej bieliźnie i niej też idą pod prysznic (oczywiście w tamtym pomieszczeniu zdejmują i dopiero się myją).
adam230 - Nie 08 Sie, 2010

Mój ojciec bardzo często chodził nago po mieszkaniu, najczęściej w samej koszulce, nago też śpi. Jak byliśmy mali też bez gaci chodził. Jak do niego podchodziłem to zakrywał ręką albo co tam miał pod ręką. Jak chodził w slipach albo boksach to jak siedział w fotelu albo leżał na łóżku i oglądał tv, to zawsze mu pałka albo same jajka wystawały z nogawki. Dziwiłem się trochę temu kiedyś, teraz już nie. Sam też śpię nago, i mi też wystają jajka albo palka z nogawki jak w samych boksach jestem, czasem sam specjalnie wyciągam. A jak sam w domu jestem, to lubię bez gaci pomykać.
Luks - Pią 13 Sie, 2010

No to fajnie macie na chacie :roll: Ojcie siedzi na kanapie a tu ma fajka wychodzi , Ty siedzisz przed mamą a tu jajko wyskakuje

Wesoło
Ale czy normalnie ?

Shnitzel - Pią 13 Sie, 2010

A czy normalnym jest siedzieć przy +35*C odzianym jak Eskimos w zimę?
Luks - Pią 13 Sie, 2010

ale ja nie pisze o tym aby w lato siedzieć ubranym w futro , ale chodzić nago przy dzieciach czy rodzicach to chyba coś nie hallo ? ja nie chciałbym widzieć jak moj ojciec leży na łóżku a fujara mu z gaci wylatuje
trochę bardzo niesmaczne

no chyba że ktoś ma inne normy to przepraszam

Shnitzel - Pią 13 Sie, 2010

Luks, ale pomyśl, niektórzy rodzice sa jak niezłe ciacha i i sie wydaje ze wielu z nasz (w tym ja) nie chciało by oglądać swoich nagich rodziców ponieważ ich standardy wygląd sa dla nas odrażającego jednak sa przeciez przypadki kiedy jest zupełnie inaczej.

Mi sie wydaje że te wszystkie animozje oglądania rodziców nago znikaja po pierwszym wyjściu na saune czy na jakas plaze np. w Chorwacji. Wtdy nagośc ich nas nie brzydzi ani niepodnieca, staje się zwyczajnie obojętna.

Luks - Pią 13 Sie, 2010

kwestia wychowania i zasad panujących w domu
a na rodziców nie można patrzeć jak na "ciacha" bo to chore ?

ja na saune mógłbym pójśc z obcmi , rodziców bym sie krępował
zapytałem sie ostatnio mojego faceta , czy jak będziemy szli na saune do aquaparku to czy rozebrał by sie przy bracie i nie czuł by sie skrępowany - odpowiedział że raczej to nie było by czymś normalnym i jakiś wstyd by czuł

moim zdaniem to normalna reakcja

Shnitzel - Pią 13 Sie, 2010

Luks napisał/a:
moim zdaniem to normalna reakcja


A moim zdaniem dziwna, to przed obcymi ludźmi jest ok pa przed rodziną już krępujące? Dlaczego?

Luks - Pią 13 Sie, 2010

nie jestem psychologiem i Ci tego nie wytłumaczę

jednak tak jest , bardziej krępujemy sie rodziny i naszych bliskich niż obcych ludz , może dlatego ze z obcymi już sie wiecej nie spotkamy i nie obchodzi nas co sobei pomyslą ?

nie wiem , ja też bym sie czuł nie swoją w saunie przy bracie , a tym bardziej przy siostrze

Hubertttus - Pią 13 Sie, 2010

Luks napisał/a:
nie jestem psychologiem i Ci tego nie wytłumaczę

jednak tak jest , bardziej krępujemy sie rodziny i naszych bliskich niż obcych ludz , może dlatego ze z obcymi już sie wiecej nie spotkamy i nie obchodzi nas co sobei pomyslą ?

nie wiem , ja też bym sie czuł nie swoją w saunie przy bracie , a tym bardziej przy siostrze
Tylko dlatego że w Twojm środowisku panuję pruderyjne zwyczaje,uważacie że bliscy powinni się bardzo siebie wstydzić a obcych to już nie .
A z tym wyłażeniu pały ojca to wyolbrzymiasz,po prostu leży w luźnych bokserkach czy slipach i gdzieś przez nogawkę widać wypływające jajko lub ptak.To uznajesz że lepiej się pocic w obcisłych spodenkach.I też by Cię drażniła jego goła noga lub tors .
Luzu trochę chłopie luzu .Już widzę jak bierzesz prysznic na basenie nago,He,he.

Luks - Pią 13 Sie, 2010

No wiesz co to chyba kwestia dobrego smaku - nie chce oglądac jajka czy też fujary ojca , ani cycka czy broszki mamy i tyle . I nic w tym pruderyjnego

Co do kąpieli nago na basenie pod prysznicem , byłem dwa razy i za pierwszym razem prysznic w gatkach , drugi raz to gatki opuszczone do kolan , a nastepnym razem będe sie kąpał nago .

A to że sie bardziej wstydzimy obcych niż rodziny to chyba normalne - chyba łatwiej chodzić nago przed swoją dziewczyną czy chłopakiem niż przed bratem czy siostrą

[ Dodano: Pią 13 Sie, 2010 ]
ale to tylko moje zdanie i każdy może miec inne , ja sie po prostu mogę nie zgadzać

aaa68 - Pią 13 Sie, 2010

luks popeiram cie , zadna przyjemnośc paradowac przed obcymi ze stojacym ryszardem, przed dziewczyną , zona czy nawet swoimi dziecmy jeszcze ujdzie, chociaz przed dziecmi bym sie zastanawiał czy to normalne
Luks - Pią 13 Sie, 2010

no ja własnie sie spieram że przed dziećmi to nie bardzo :)
aaa68 - Pią 13 Sie, 2010

ale obcymi, bo przed własnymi to jescze jakos ujdzie
Alex-sex - Pią 13 Sie, 2010

aaa68, no moim zdaniem właśnie nie. Bo rodzinę widzisz prawie codziennie, a przed obcym możesz się rozbierać i tyle, już więcej i tak się nie spotkacie. :)
aaa68 - Sob 14 Sie, 2010

ale znam zonei dzieci
Hubertttus - Sob 14 Sie, 2010

Moji drodzy nikt tu nie mói o przyjemnościach z oglądania klejnotów rodowych kogokolwiek (za wyjątkiem prtner -partnerka seksualna).ale mówimy o przypadkowym zdarzeniu. I tu moje zdziwienie jak bardzo sie wstydzisz brata może dzieli was duża różnica wieku ale to twój brat wkońcu to najbardziej intymne problemy można sobie powierzyć czy zobaczyć( i powiem ci że to brat czy siostra są lepszymi powiernikami naszych ciemnych stron niż żona czy mąż) Ja naprzykład miałem sytuacje że byłem po operacji ,w odwiedziny przyszła siostra lekarz myśląc że to siedzi żona podszedł do łórzka,ściągnoł mi piżamę i zobaczył do szwa jak sie goji (oczywiście poniżej pępka) i co miałem wyskoczyc z siebie.
harry_22 - Sob 14 Sie, 2010
Temat postu: Re: Nago
Mnie widziało kilkanaście osób nago. Po pierwsze na basenie, po drugie dwóch kumpli w domu, podczas wspólnej masturbacji. Poza tym widzieli mnie kumple nago na wspólnych wypadach pod prysznicem.
Luks - Sob 14 Sie, 2010

a ten kolega co zawsze chodzi z Tobą :) sie obudził pod przysznicem ?
harry_22 - Sob 14 Sie, 2010

Nie za bardzo rozumiem...
Luks - Sob 14 Sie, 2010

ja nie wiem jak by sie zachował mój organizm , chodzi mi o to czy co nie co sie podniosło do pionu ?
harry_22 - Sob 14 Sie, 2010

aaa, teraz kapuję. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Choć zawsze co nieco się podniesie, ale do pionu rzadko. Nic się nie bój!!
Luks - Sob 14 Sie, 2010

heheh , jak ja bym sie kąpał i naprzeciw był by jakiś facet nago sie kąpał i widział bym że mu sie podnosi penis , że się pręży to wiedział bym że to dobry znak :) wtedy tylko oczko puścić , hehehe
harry_22 - Sob 14 Sie, 2010

trzeba być ostrożnym, nie zawsze tak musi być. Ogólnie faceci tak mają, że patrzą na siebie, ale nie koniecznie chodzi im o coś więcej
Luks - Sob 14 Sie, 2010

takie rzeczy sie raczej wyczuwa :)

ale nie zawsze to fakt

Lukasz83 - Wto 17 Sie, 2010

mnie dwóch kumpli widziało nago, bo w sumie rzadko chodze na baseny itp
ostatnio jak byłem na grillu u znajomych, poszedłem sie odlać. Jedna koleżanka tam siedziała na uboczu i paliła papierosa. Zrobiłem swoje a ona mowi że mam go pokazać i sie hihocze. podhcodzi do mnie i mowie jej, że na pewno nie. a ona ze sama go wyciągnie.jako że miałem jeszcze rozpięte jeansy to wzięła ręką odsunęła bokserki i mnie złapała za pałkę, po czym sie speszyła :D bardziej ode mnie xD

Kakadu181 - Wto 17 Sie, 2010

Mnie kumpel widział nago... Leżałem tak obok niego po pijaku... XD
teida - Sro 08 Wrz, 2010

Na plaży wszyscy, basen, sauna też, a w domu ci co u mnie przebywają wiec nie mam nic do ukrycia śpię nago a z rana jak wstaje to tez do południa chodzę bez niczego.
Każdy z nas ma 2 ręce 2 nogi głowę i fiuta wiec ja tam oporów nie mam.
Poza tym jestem naturystą wiec lubię bez niczego.

tommo - Sob 09 Paź, 2010

Mnie widziało wielu, oprócz prysznica na basenie, to z dwójką kumpli kąpałem się w jeziorze nago, z jednym waliłem wspólnie no i raz w saunie byłem z jednym.

teida, to co piszesz to racja, też wychodzę z tego założenia, że nic co ludzkie nie jest mi obce ;)

karol00 - Sob 09 Paź, 2010

tommo, dlaczego mnie olewasz??
marcin23poznan - Czw 18 Sie, 2011

Mnie na co dzien widuja wspollokatorzy, zreszta ja ich tez i jakos nikt z tego nie robi sensacji. Po za tymna basenie, w saunie. Od czasu do czasu opalam sie tez znajmymi na waleta. Generalnie nic co ludzkie nie powinno nam byc obce.
preston-17 - Pią 19 Sie, 2011

Pierwszy raz pamiętam to było za czasów podstawówki, na basenie pod prysznicami. Wtedy jeszcze była nijaka świadomość. Potem jeden kuzyn mnie widział (wiecie... zabawy). A tak poza tym to chyba nie miałem żadnych takich sytuacji, żeby ktoś mnie widział nago albo ja kogoś, niestety.
tomek9613 - Pią 16 Wrz, 2011

mnie kumple widzieli nago w podstawówce, wszyscy generalnie byli bez kąpielówek. Widziało mnie też 2 kumpli. Ostatnio, gdy kąpałem się nago na basenie przyszedł tata z synkiem. W szatni przebierał się nago tak samo jak ja. Widocznie się odważył bo ja myłem się goły ;)
sikora92 - Pon 31 Paź, 2011

Mnie widziało kilku kumpli na basenie.
Stary Kutas - Pon 21 Lis, 2011

Nago widział mnie mój młodszy brat, kumple, a teraz często widuje mnie mój syn. Staram się go wychować na otwartego faceta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group