Tabu czy strach. - Dziękujemy Administracji

lubom - Pon 11 Cze, 2007
Temat postu: Dziękujemy Administracji
Witam

W imieniu swoim i innych forumowiczów "kochających inaczej"
Chciałbym podziękować ze utworzenie dział dla Nas....


Jeszcze raz Serdecznie dziękuję...

Penisxxx - Pon 11 Cze, 2007

ja się pod tym podpisuje!
BASF - Wto 12 Cze, 2007

Choć nie jestem gejem to uważam za trafne załozenie tej rubryki. POPIERAM !!!
Penisxxx - Wto 12 Cze, 2007

BASF napisał/a:
Choć nie jestem gejem to uważam za trafne załozenie tej rubryki. POPIERAM !!!



właśnie tacy powinni być wszyscy, a nie że Geje są źli.

BASF - Wto 12 Cze, 2007

malapalka ty już lepiej się nie wypowiadaja na te tematy. Ponoć tak nie cierpisz gejów a jakoś dziwnie Cię przyciąga do rubryk Homo. Jeśli ja czegoś nie lubię to tego nie ruszam. Proste młodzieńcze.
bad ziom - Sro 20 Cze, 2007

bardzo dobrze, ze powstal yen dzial, gejem nie ejstem, ale przynajmniej wiemy, ze jakis tam Admin czuwa nad forum :P
Bruno Pelletier - Czw 05 Lip, 2007

a ja jestem przeciwny 2 rzeczom -

primo - określaniu naszej miłości jako "innej"

secundo - oddzielaniu nas specjalnym podforum od reszty (mały krok do utworzenia w miastach gett)...

masakra

morfeuses - Pią 06 Lip, 2007

No, bruno ma niestety racje... Oczywiście nie jest to aż takie drastyczne jak oddzielanie Hetero od homo w zyciu codziennym, ale zawsze jest to pewien podział, miedzy tymi dobrymi, a tymi złymi.
aXo - Nie 17 Paź, 2010

Ojeeeja już bez przesady z tymi podziałami. Przecież nie ma osobnego forum HomoPenis i HeterPenis, prawda? Poza tym ja to traktuję jako dział poświęcony homoseksualizmie (w tym samym gejom i lesbijkom), a nie jako "getto dla kochających inaczej".

I ja przyłączam się do życzeń. Bardzo mile zaskoczyło mnie to, że istnieje tu taki dział. Spodziewałem się raczej odwrotnych reakcji i z ciekawości chciałem sprawdzić, czy jest coś "na pedałów". A tutaj proszę. Jakie miłe zaskoczenie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group