Tutaj można składać Życzenia - PRAWO JAZDY

paulinka - Nie 10 Cze, 2007
Temat postu: PRAWO JAZDY
trzymać za mnie kciuki od 11.15 :)
muchomorek - Pon 11 Cze, 2007

Powodzenia! Trzymamy kciuki a penis na supełek ; ))
skywalker - Pon 11 Cze, 2007

I jak poszło? Zdałaś?
paulinka - Pon 11 Cze, 2007

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM JAKO JEDYNA DZIEWCZYNA JAKA WIDZIAŁAM JESTEM ZAJEBISTA DUMNA WESOŁA WNIEBOWZIĘTA I JUŻ ZFAZOWANA :p
zola - Pon 11 Cze, 2007

No to gratulacje :D :D :D mnie to czeka za rok :( :( :(
paulinka - Pon 11 Cze, 2007

dziękuje jutro jadę opijać planowany powrót w piątek :P
lubom - Pon 11 Cze, 2007

no to gratulację :mrgreen: :mrgreen:
PunX - Pon 11 Cze, 2007

chłopak zadowolony ?:>
jakubkuba - Sob 16 Cze, 2007

dałaś łapówke czy darmowy sex?
paulinka - Nie 17 Cze, 2007

bardzo zabawne!!! -że ty płaciłeś albo dałeś dupy to nie znaczy że wszyscy tak robią niektórzy po prostu potrafia jeżdzić
dałam tylko popis ładnej jazdy i manewrów na drodze
egzaminator powiedziała że jestem chyba jedyna kobieta która jeździ po męsku może przez to że zawsze przebywam z kolesiami chodź by na tym forum :) :) :)

heroes84 - Nie 17 Cze, 2007

Gratulacje!!!
Ja zdałem dopiero za 4 razem :(
Ale prawko mam od 5 lat i teraz bardzo dobrze już jeżdżę.
Wszystko to kwestia wprawy :)

BASF - Sro 20 Cze, 2007

heroes84 napisał/a:
Gratulacje!!!
Ja zdałem dopiero za 4 razem :(
Ale prawko mam od 5 lat i teraz bardzo dobrze już jeżdżę.
Wszystko to kwestia wprawy :)


To czy umiesz dobrze jeździć samochodem to nie zależy od ilości lat posiadania prawa jazdy ale po ilości przejachanych kilometrów za kółkiem i to nie w swojej mieścinie ale po całym kraju lub europie. Ja posiadam prawo jazdy od 12 lat i kilometrów mam "zjechanych" prawie 350 000. po kraju i uważam że jeżdżę dobrze a nie bardzo dobrze. Mandatów w karierze zaliczyłem chyba z 7 albo 8 i wszystkie za prędkość :P

paulinka - Sro 20 Cze, 2007

BASF napisał/a:
To czy umiesz dobrze jeździć samochodem to nie zależy od ilości lat posiadania prawa jazdy ale po ilości przejachanych kilometrów za kółkiem i to nie w swojej mieścinie ale po całym kraju lub europie. Ja posiadam prawo jazdy od 12 lat i kilometrów mam "zjechanych" prawie 350 000. po kraju i uważam że jeżdżę dobrze a nie bardzo dobrze. Mandatów w karierze zaliczyłem chyba z 7 albo 8 i wszystkie za prędkość :P


mam kumpla co jeździ od małego bo mieszkał na wiosce i jak narazie będzie podchodził 5 raz do egzaminu. ciotka ma coś ok 8 lat prawko ale szczerze niechętnie z nią siadam do samochodu zresztą większość rodzinki chodź niby codziennie jeździ!
na pewno doświadczenie robi z Ciebie lepszego kierowce ale myślę że to nie reguła!!!

BASF - Pon 25 Cze, 2007

Neo pozdrawiam Cie
facet - Wto 26 Cze, 2007

Paulinka, moje gratulacje
Ja również zdałem za pierwszym razem, więc wiem jaka jest to radość

To teraz autko, przyczepa campingowa i na wakacje


grzesiek_19 - Czw 05 Lip, 2007

gratuluję nie każdemu się to udaje tym bardziej podziwiam. życze szerokiej drogi
Kilek - Sob 18 Sie, 2007

Spóźnione gratulacje. Nie obraź sie, ale ja myślę jak wielu facetów, ze baba za kółkiem to zawsze o połowe blizej do nieszczęscia, ale moze Ty przełamiesz ten stereotyp. Ja zdałem prawo jazdy za 3 razem.
samelas - Pon 27 Sie, 2007

gratulacje Paulinko ;) sorx ze tak pozno ale dawno nie bylem na forum ;p
paulinka - Pią 31 Sie, 2007

dziękuje :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group