Tabu czy strach. - Czy mam założyć nową kategorię dla osób kochających "in

roboMOD - Sro 30 Maj, 2007
Temat postu: Czy mam założyć nową kategorię dla osób kochających "in
Czy mam założyć nową kategorię dla osób kochających "inaczej"? Proszę o szczere i krótkie odpowiedzi , bez obraźliwych tekstów.


Dziękuję.

peja - Sro 30 Maj, 2007

Nie :x
roboMOD - Sro 30 Maj, 2007

to zaglosuj
dbthefuture - Sro 30 Maj, 2007

ja mowie ze nie,ale cos nie moge zaglosowac , nie wiem czemu. Proboje nacisnąć ale nic nie idzie
dar862 - Sro 30 Maj, 2007

nie, ej ale zagłosować nie mogę!! coś nie ten tego ta ankieta :wink:
lubom - Sro 30 Maj, 2007

Sprawa dotyczy wszystkich to dlaczego nie ma być takiego pod fora, nie zawadzało by WAM. Co lepsza można zrobić grupę homoseksualnych osób i ukryć im DZIAŁ żeby osoby heteroseksualne nie widziały naszego działu i wszystko będzie OK
muchomorek - Sro 30 Maj, 2007

Ankieta nie działa. Mnie tam wszystko jedno, jak sobie nie bedziemy "jeździć" po orientacji to bedzie ok i obedzie sie bez izolacji.
dar862 - Sro 30 Maj, 2007

muchomorek napisał/a:
Ankieta nie działa. Mnie tam wszystko jedno, jak sobie nie bedziemy "jeździć" po orientacji to bedzie ok i obedzie sie bez izolacji.

to chyba najbardziej dojrzała wypowiedz z jaką spotkałem się w ostatnich tyg. :)

BASF - Sro 30 Maj, 2007

Ja mam pełny szacunek do związków homosexualnych. Damskich i męskich. Jedyna rzecz, której jestem przeciwny to zakaz adopcji dzieci przez zwiazki homosexualne.
dar862 - Sro 30 Maj, 2007

BASF napisał/a:
Ja mam pełny szacunek do związków homosexualnych. Damskich i męskich. Jedyna rzecz, której jestem przeciwny to zakaz adopcji dzieci przez zwiazki homosexualne.

zdecydowanie popieram!! pytanie co w syt. której chodzi o związek lesbijski!!! :?: kobieta zawsze może mieć dziecko, a tego jej nie zabronimy!! i co wtedy, gdy dziecko ma 2 mamy!! :|

BASF - Sro 30 Maj, 2007

To działa tak samo w druga stronę. Jest małżństwo mają dzieciaka. Matka umiera ojciec zostaje sam. Odkrywa w sobie skłonności homoseksualne i zaczyna życie z drugim tatusiem. Wiem, że to bardzo żadki przypadek ale jak najbardziej realny. Mi tylko chce się smiać z takich ludzi co ponad wszsytko napiętnują gejów. Mówią, żę Oświęcim powinien miec dla nich jeden piec uruchomiony, że nabijaliby na pal. Żadko się takie brednie słucha. Ciekaw tylko jestem jakby tak w przyszłości przyszedł do takiego kolesia jego syn i powiedziałby: "Tato, to mój chłopak Michał" I tu się zastanawiam czy nadal chciałby nabić na pal lu do Oświęcimia. Zaraz pewnie ktoś napisze, że oddałby dzicko na leczenie. Heh a ciekaw jestem czy idzie człowieka wyleczyć np. z jego heterosexualności. Jasne homosexualizm odbiega od norm etycznych. Jest mniejszością. Ok. ale tak jak dla kogoś jest niezrozumiały jego homosexulany związek tak tak geja bądź lesbijkie nie zrozumiały jest związek mieszany. Pewny jestem, że każdy z nas minął na ulicy się z homoseksualistą, ba nawet może i podał sobie rękę z nim i nawet nie ma zielonego pojęcia. Jestem świadomy, że nie zmienię świata ale to jest moja opinia, której się trzymam. Zaraz pewnie tez usłyszę, że jestem gejem. Ku ogólnemu zdziwieniu nie jestem nim.
dar862 - Sro 30 Maj, 2007

ehh i wszystko jak grochem o ścianę!! i co powiesz mi, że byś nie wszedł!! już to widzę!! to jest zabawne, można mówić, tłumaczyć, krzyczeć, a i tak zawsze znajdą się takie osły co i tak powiedzą "moja krowa". No i co zmieni to podforum, skoro i tak wątek opisany!! a takie jełopy wchodzą, a potem się bulwersuja, ż jak to :? kurcze trudno mi coś napisaćwiecej, chyba brak mi argumentu na takie sztuki, bo polemika to słowo trudne dla niektórych do wypowiedzenia, a co dopiero do urzeczywistnienia w praktyce :mrgreen: śmiech we mnie wzbiera i takie zniechęcenie do ciasnoty umysłowej, graniczące z uczuleniem :!: a żeby nie było jestem hetero. I co mi powiesz... :?:
BASF - Sro 30 Maj, 2007

Zgadza się :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Widzi ciemnota co jest napisane. To po cholerę się tu pcha. Jestem pewnien, że na forum typowo homosexualne tez wchodzi żeby siac tam swoje opinie na tamaty, których tak naprawdę nie zna. I tyle.
Bruno Pelletier - Sro 30 Maj, 2007

nie mam nic przeciwko działom tematycznym - ale z jakiej racji użytkownicy o orientacji homoseksualnej mają mieć swoiste getto??

czy to forum jest przeznaczone dla heteroseksualistów? i dlatego mamy mieć "swój" dział??

poza tym MY NIE KOCHAMY INACZEJ - KOCHAMY TAK SAMO!!!

BASF - Sro 30 Maj, 2007

malapalka napisał/a:
te forum jest o sprawach meskich ( ludzie poszukujacy jakiejs wiedzy o penisie jak go powiekszyc i takie inne pierdoly) o tym jest te forum jak sama nazwa wskazuje spraw "meskich" a wy pedaly nie macie zadnej meskosci w sobie Ty jestes smieszny



Olewam Cię dzieciaku. Odrób lekcje a potem sobie powiększaj penisa. Matole. Przepraszam za te epitety ale na inne nie zasługujesz. Pewnie co niedziela jesteś w kościele a tu teraz piszesz takie brednie. Ale to jest prawda. ten kraj jest cały takich "katolików" jak ty. Wiem, pewnie zaraz napiszasz, że nei chodzisz do kościoła i nei jestes katolikiem. Życze ci tylko z całego serca aby Twój syn był w przyszłości gejem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bruno Pelletier - Sro 30 Maj, 2007

a to tak post scriptum - ta wypowiedź jest spowodowana pewnym stereotypowym myśleniem... "pedały są niemęskie".... no cóż... przez ostatnich kilka lat zmienia się tendencja... z przegiętych lilii na częstych gości siłowni, basenu, aktywnych uczestników kursów walk dalekiego wschodu....

Tobie malapalko życzę spotkania z tą drugą "kategorią" gayów... Sam też chętnie spotkałbym Cię i conieco wytłumaczył jakimś maleńkim mawashigari...

BASF - Sro 30 Maj, 2007

malapalka napisał/a:
hahaha mawashigari to ty sobie mozesz cwiczyc ze swoim chlopaczkiem takie leszczyki pedalki jak wy to sie tepi na ulicy u mnie takich ciot nie ma bo sie boja pokazac na moim osiedlu wez mi tu nie wyjezdzaj ze jestes meski bo twoja meskosc to tylko to co masz w gaciach a tak to p jestes.


Ty za to dobitnie udowadniasz swój brak inteligencji. Takie wypowiedzi to mów swoim rodzicom jak Ci na to pozwolą. Tu jesteś bohater, bo możesz klikać co Ci się podoba i jesteś w pewnym sensie bezkarny. Dorośniesz kiedyś to zrozumiesz o co chodzi na tym świecie. A narazie to wpajaj w główkę regułki szkolne. Tak będzie lepiej.

BASF - Sro 30 Maj, 2007

Bohater. Co Ci oni zrobili???? Masz przykre dośwadczenia z gejami??? Jeszcze raz powtórzę. Życzę Cię żeby twój syn był gejem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BASF - Sro 30 Maj, 2007

Problem Twój w tym wszystkim to to że nie jestem gejem. Ja tylko nie mam nic przeciwko nim. No ale racja nie nadajemy na tych samych falach więc zakończmy tą do nikąd prowadzącą dyskusję.
pawcio723 - Sro 30 Maj, 2007

niemam nic przeciwko mozesz załozyc :D
paulinka - Sro 30 Maj, 2007

może ograniczyło by to niepotrzebne kłótnie na forum osób homoseksualnych z tymi którzy ich nie tolerują ale mi to obojętne
róbta co chceta

dar862 - Sro 30 Maj, 2007

ejj a gdzue tu jest jakis mod!! no sory ten gnojek powinien dostać bana i cześć!! ze smarkami nie ma co się szczypać :twisted:
BASF - Czw 31 Maj, 2007

Wielke uszanowanie dla moderatora za usunięcie kolesia @malapalka. Rozumiem, że są różne zdania ale należy je wypowiadać kulturalnie !!!!!
kocurek - Czw 31 Maj, 2007

po co oddzielne forum, dlaczego mamy się "odcinać". też jesteśmy facetami, a to jest forum o facetach dla facetów [nie urażając obecnych tu pań, bardzo miło, że również jesteście]. jak bruno wspomniał, są tu działy tematyczne i są one opisane, jak ktoś nie lubi danej tematyki to niech nie wchodzi, a nie później się czepia, że mu sie coś nie podoba.
byby - Czw 31 Maj, 2007

NIE dla izolacji :!: :!: :!:
luter - Czw 31 Maj, 2007

NIE :!: :!: :!:
mario999 - Czw 31 Maj, 2007

Jestem na tak, gdyż przeraża mnie ta gejowska atmosfera :P
BASF - Czw 31 Maj, 2007

malapalka zeżryj jeszcze trochę omnadrynu może ci ta kućka urośnie i zmienisz nick :lol: :lol: :lol:
dar862 - Czw 31 Maj, 2007

proszę panstawa bez wycieczek osobistych!! tylko suche tak- nie!! czy nie ma w Was za grosz kultury osobistej!!! :?
alter - Pon 04 Cze, 2007

To w końcu forum o penisie. A czy g... nie posiada penisa? Jestem gejem i też mam prawo zadbać o swój sprzęt :D
BASF - Wto 05 Cze, 2007

A czy homosexualiści nie mają penisów?????
ankylosaurus - Wto 05 Cze, 2007

Tak, o penisie.
Ale powstają tematy typowo "homo" i według mnie o to, wszystkim na "nie" chodzi.

Bruno Pelletier - Sro 06 Cze, 2007

ale powstają też tematy hetero - i co w tym złego?? :|
ankylosaurus - Sro 06 Cze, 2007

Nic.
Ale staram się tylko pokazać, co na myśli mają Ci na "nie". Bo gdyby mówiło się tu tylko o penisach, nikt nie miał nic przeciwko, a że powstają tematy typu: "jak poderwać kolegę, bo jadę z Nim na wycieczkę" to pojawiają się przeciwnicy... I nie docierają do mnie argumenty: "co za różnica czy g..., czy nie, bo i tak ma penisa, a to forum o penisach", bo tu nie mówi się tylko o penisach. ;]
A tak swoją drogą, to JA nie widzę potrzeby zakładania osobnego działu... bo jeśli zauważam temat, który jest dla homoseksualistów, po prostu omijam, bo taki dział mnie nie interesuje... Proste, korzystne. ;]

Bruno Pelletier - Sro 06 Cze, 2007

Bo gdyby mówiło się tu tylko o penisach, nikt nie miał nic przeciwko, a że powstają tematy typu: "jak poderwać kolegę, bo jadę z Nim na wycieczkę"

ale są też tematy dotyczące związków heteroseksualnych... i wtedy nikt nic nie mówi... bo to poprawne politycznie... żenada...

ankylosaurus - Sro 06 Cze, 2007

Słuchaj... czytaj właściwie :P
Dopiero teraz widzisz, jaki świat jest dla gejów? To, co pisałem było OBIEKTYWNE i według mnie, jak najbardziej prawdziwe, co nie znaczy, że i ja chcę Ciebie, wraz z innymi odseparować. Fakt jest faktem, że gdyby nie te tematy homofoby nie persfadowałyby tu haseł "anty-homo". Przykro mi, ale nie moja wina.
I jak już napisałem, jak nie chcę czegoś czytać, na przykład tematy "homo", to po prostu nie czytam... a, że inni tak nie robią, tylko włażą na nie, żeby wszystkich zbesztać, to już inna bajka...

Kakadu181 - Czw 07 Kwi, 2011

Wielkie NIE! Nie ma kochających inaczej -.-
Poza tym... getto zróbcie sobie dla heteryków!
Sama ta propozycja światczy o nietolerancji i próbie izolacji!

HOMOPHOBIA IS SO GAY!

randy - Czw 07 Kwi, 2011

Kakadu181, w archeologa się bawisz? Odkopałeś temat sprzed blisko 4. lat. Patrz trochę po datach postów, bo czas na oddawanie głosów już dawno minął.
Piotr05 - Wto 15 Maj, 2012

tak
masterp - Wto 15 Maj, 2012

Pedalstwo to dewiacja, a sodomia jest grzechem głównyi i jest karana piekłem ja osobiscie brzydzę się pedalstwem i nie życzę sobie promocji tego świnstwa w internecie !!!
ZmarszczonyFred - Wto 15 Maj, 2012

Masterp nie dałes uśmiechnietej buźki żeby ludzie wiedzieli że żartujesz...bo chyba nie mówisz poważnie???

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group