Luźne dyskusje o męskich sprawach - w czym śpicie?

anakin_solo - Sob 26 Maj, 2007
Temat postu: w czym śpicie?
Kto jak ubrany śpi?? Ja kiedy jest ciepło to w bokserkach, a zimą dorzucam jeszcze T-Shirta
dar862 - Sob 26 Maj, 2007

piżama- podkoszulka+spodenki,jeśli ciepło to spodenki, ale zazwyczaj nago :P
Fantom17 - Sob 26 Maj, 2007

tylko bokserki.
grzesiek_19 - Sob 26 Maj, 2007

też tylko bokserki
love508 - Sob 26 Maj, 2007

czy to zima czy to lato - zawsze nago !!!!!!
dar862 - Sob 26 Maj, 2007

love508 napisał/a:
czy to zima czy to lato - zawsze nago !!!!!!

wow(nie mogę napisać wow, czemu?) ja bym zamarzł :P uwielbiam cipełko 8) zimą nie ma mowy, chyba, że ktoś zagrzej łóżko... :mrgreen:

Wiktor222 - Nie 27 Maj, 2007

Ja Aktualnie nago :)
jarhead - Nie 27 Maj, 2007

bez wzgledu na temperature i pore roku zawsze NAGO :twisted:
pablo115 - Nie 27 Maj, 2007

Ja w slipach a latem nago
lubom - Nie 27 Maj, 2007

ja ostatnio śpię nago :)
paulinka - Pon 28 Maj, 2007

jak sama to w koszulce z satyny
a z chłopakiem nago
chyba że chora albo ciężkie dni kobiece...-to w koszulce i bokserkach

kocurek - Pon 28 Maj, 2007

hmm, różnie. bokserki, bokserki i koszulka, bokserki i gora od pizamki, nago. wszystko zalezy od pogody, nastroju i stanu zdrowia :)
muchomorek - Pon 28 Maj, 2007

Ja śpię w łóżku :wink: hehe, a poważnie to tak jak teraz to w majtkach samych. Jak zimno to w piżamce powyżej pasa, a jak jeszcze zimniej to i galotki do tego. :)
Alex-sex - Pon 28 Maj, 2007

w bokserkach a zima to jeszcze koszulke Tokio Hotel :D
zola - Pon 28 Maj, 2007

Ja w lato to tylko w bokserkach z satyny, mieszkam z rodzicami :D a w zimie dochodzi do tego jeszcze koszyuka
antares - Pon 28 Maj, 2007
Temat postu: w czym śpicie?
Ja w lato spie nago a zimą czasem w bokserkach a czasem w slipach ale przewaznie nago
daniel - Pon 28 Maj, 2007

hey, ja tylko w bokserkach :-)
zimą i latem =)
pozdro....

dar862 - Pon 28 Maj, 2007

zola napisał/a:
Ja w lato to tylko w bokserkach z satyny, mieszkam z rodzicami :D a w zimie dochodzi do tego jeszcze koszyuka

bokserki z satyny sa straszne ogólnie jedyne ich zastosowanie to właśnie jako dolna część piżamy, bo tak jako underwear na dzień to bym umarł w tym!!! :P

zola - Pon 28 Maj, 2007

no właśnie, mam całą piżamę z satyny, a używam tylko spodenek :D
Vassil - Wto 29 Maj, 2007

Ja tam zawsze śpię nago. Takie mam już przyzwyczajenie :P Jak wstaję rano to szukam czegoś na tyłek i do kibelka, no chyba, że mi się bardzo chce to na golasa biegnę się odlać :D
BASF - Wto 29 Maj, 2007

Zawsze śpię nago a zimą jak jest chłodniej to zakładam t-shirt. Cały dzień się chodzi w bieliźnie to przynajmniej w nocy trzeba dać odetchnąć skórze na pośladkach itd ;)
Strikerx - Sro 30 Maj, 2007
Temat postu: odp
czy zima czy lato zawsze bokserki
qtasek - Sro 30 Maj, 2007

Bokserki w ziminiejsze dni do tego podkoszulek.
bigfruit - Nie 10 Cze, 2007

kocurek napisał/a:
hmm, różnie. bokserki, bokserki i koszulka, bokserki i gora od pizamki, nago. wszystko zalezy od pogody, nastroju i stanu zdrowia :)


dokładnie!

bigmilk - Nie 10 Cze, 2007

Też róznie, ale najczęściej same bokserki :)
20latek - Nie 10 Cze, 2007

zawsze nago lubie tak spac nieraz sie zdaza bokserki jak musze
jednooko1983 - Sro 13 Cze, 2007

:D Nago czy z mą panną czy sam... na cholerę mi ubranie w łóżku... Łóżko to nie pokaz mody (choć miło jest coś zdjąć z dziewczyny :mrgreen: ), a funkcję okrycia mającego chronić przed wyziębieniem pełni kołderson...
qtasek - Sob 16 Cze, 2007

ja zazwyczaj w bokserkach. A jak mi zimno to zakladam jeszcze podkoszulek.
pawel26w - Sob 16 Cze, 2007
Temat postu: .
ja latem zawsze spie nago jest najwygodniej
Hubertttus - Sob 16 Cze, 2007

W lato oczywiście że nago w zimie w jakiejś koszulce ale zawsze bez majtek,jeśli nawet zasne w piżamie czy bokserkach ściągne je przez sen podświadomie. :P
Alex-sex - Nie 17 Cze, 2007

ja nago spalem kilka razy w domu jak starzy gdzies pojechali na noc i na dzialece u kolegi kilka razy i of course z my girl ^^
micnow - Pon 18 Cze, 2007

Zazwyczaj spie w luznych bokserkach
Julcio - Pią 22 Cze, 2007

ja roznie, zazwyczaj w bokserkach, ale lubie rowniez nago, jak jest cieplo to nawet bez przykrycia spie, poprostu zasnac nie moge jak spie w ciuszkach. :)
heroes84 - Nie 24 Cze, 2007

staram się nago, choć jak jest chłodniej to zakładam jakieś majtki i podkoszulkę. Piżamki żadnej nie mam :)
przemeq - Nie 01 Lip, 2007

Śpie zazwyczaj w bokserkach, albo luźnych albo w obcisłych. Osobiście nie lubię spać nago. Jakoś nie mogę się przyzwyczaić =)
jeff400 - Pon 02 Lip, 2007

NAGO W ZIMIE TYLKO BOKSERKI I KOSZULKA :D :D :D
mlody - Pią 13 Lip, 2007

Nago zawsze, jak zimno to koszulka, a jak bardzo zimno to dodatkowy kocyk :P :)
samelas - Pią 13 Lip, 2007

w samych majtkach gdyż szybko się pocę ;)
tomazzzo17 - Sro 26 Gru, 2007

ja spie nago, czasem w samym podkoszulku, zdarzyło sie ze w samych bokserkach, i jak jest bardzo ziiiimno to w pizamie :twisted:
dario.net - Sro 26 Gru, 2007

ja śpie w lużnej piżamie, ale tylko z krótkimi nogawkami i na krótki rękaw :mrgreen:
mirek18 - Czw 27 Gru, 2007

strikto to nago (waleta) a jak jest bardzo zimno to zakladam tak zwane kalesony :) (pidzama :D )ale tuylko spodnie gorki nie :)
twaur - Czw 27 Gru, 2007

ja w koszuli nocnej, ktorą rano mam zazwyczaj w okolicy szyi :lol:
rutland - Nie 30 Gru, 2007

Ja śpię w luźnych satynowych boxerkach. Niestety u mnie nie ma możliwości spać nago bo mieszkam z rodzicami :?
..::AnDrEaS::.. - Nie 30 Gru, 2007

Powiem tak... Nago nigdy nie próbowałem, zazwyczaj to piżama (krótki rękaw + krótkie spodenki) Jak jest chłodniej to długie i również całość. No i zawsze mam jeszcze pod tym bokserki... Nie wiem... Chyba trzeba to jakoś zmienić, bo nieraz mnie to denerwuje...
..::AnDrEaS::.. - Nie 30 Gru, 2007

no właśnie też tak mi się wydaje... ale jakoś tak od zawsze się przyzwyczaiłem... Ale czas to zmienić... bo rzeczywiście powinno być luźno...
Szymon7 - Nie 30 Gru, 2007

Również się zastanawiałem nad tym i doszedłem do wniosku, iż lepiejby było spać w czymś luźniejszym aniżeli slipki/obcisłe bokserki. Przerzucę się na pidżame :P
..::AnDrEaS::.. - Nie 30 Gru, 2007

Mój od dzisiaj też :D
Nox2 - Pon 31 Gru, 2007

ciepła piżamka czasem nago.
Hubertttus - Pon 31 Gru, 2007

hipolit_20 napisał/a:
Ja sobie nie wyobrazam spac nago...
dziwnie troche

Dlaczego dziwne :?:

Brick - Pon 31 Gru, 2007

W samych bokserkach albo z t-shirtem lub nago :wink:
Alex-sex - Sro 02 Sty, 2008

Gdy tylko moge to spie nago...super uczucie
Tak to spie w bokserkach, nawet w zime

Hubertttus - Sro 02 Sty, 2008

To co jak ma, najwyżej zabrudzi prześcieradło ,a co myślisz że jak matka weźmie do prania to już sobie nie wiadomo co pomyśli :?: Jajka i ptaszek powinni wypocząć w nocy a nie uciskasz je w obcisłe slipy lub bokserki.Spanie nago to dla dobra twego zdrowia i klejnotów rodowych i całego ciała .
..::AnDrEaS::.. - Sro 02 Sty, 2008

hipolit_20 napisał/a:
No moja to by se pomyslala.... :oops:


Trochę tego nie rozumiem, przecież to normalna sprawa...!

paulinka - Sro 02 Sty, 2008

hipolit_20, to współczuje, iż uważasz, że mama nie wie o tym że chłopcy mają polucje
..::AnDrEaS::.. - Sro 02 Sty, 2008

paulinka napisał/a:
hipolit_20, to współczuje, iż uważasz, że mama nie wie o tym że chłopcy mają polucje


W pełni się z Tobą zgadzam :)

A tak na marginesie... To zacząłem spać w samej piżamie... i rzeczywiście jest o niebo lepiej :) Muszę jeszcze wypróbować całkowicie nago, ale to już jak będzie jakaś okazja bardziej przychylna... Wiecie... rodzice się kręcą ;)

mlodychlopak_84 - Czw 10 Sty, 2008

Generalnie sypiam w bokserkach i koszlulce (nie mam swojego pokoju), ale jak tylko nadaży się okazja to śpię nagolaska :lol:
Zgadzam się z Hubertttusem - mi też ojciec powtarzał że spanie nago czy w luźnych bokserkach jest najlepsze dla twego zdrowia i klejnotów rodowych i całego ciała :mrgreen:

mirek18 - Pon 14 Sty, 2008

rutland, a ja mieszkam z siostra :) zostawiam dzrwi do pokoju na noc otwarte (rodzice rozwod ojciec zmarl matka w sina dal :) ) i jeszcze jest tak ze jak ktos dzowni (telefon domowy jest w moim pokoju) a ja spie to ktos zawsze odbierze z amnie siostra czy ktos ze znajomych co przyszedl jak ja spalem :) tak jak dzisiaj dwie koleznaki do siostry wbily na ploty a ja w najlepsze spie na waleta w pokoju :D jestem tego zdani ajak komus to przeszkadza niech nie whcodiz do pokoju bo kazdy wie ze ja tak spie hehe :)
adikmen - Sro 16 Sty, 2008

Ja tam śpię w piżdamie , to jest najwygodniejsze i luźne . Nic mi tam nie uciska , ale w bokserkach nie wyobrażam sobie spać a majtki to w ogóle .
konrad-m - Nie 20 Sty, 2008

wyłącznie nago, ale z racji tego, iż mam ten komfort, że mieszkam sam
KRIS..26 - Nie 04 Sty, 2009

nago :D
arthuro - Nie 04 Sty, 2009

Ja sie w pidzamie (dlugie spodnie i T-shirt na krotki rekaw) i slipach.
kuba_racing - Wto 06 Sty, 2009

Niezależnie od pory roku zawsze nago , no chyba , że jakiś wyjazd z przyjaciółmi to nie wypada :)
adamekk6 - Sob 31 Sty, 2009

ja to czasami w bokserkach, a czasamim nago
i sie nie boje ze mnie ktos z rodziny bedzie podglądał, bo jest tylko brat15 lat i ojciec i sie nie wstydzimy :D

marbb - Sro 04 Lut, 2009

różnie w slipach lub bokserkach i w koszulce.
adam230 - Pią 13 Lut, 2009

w bokserkach, a czasem nago. nago jest ok.
lew966 - Nie 13 Wrz, 2009

w bokserkach. jak jest zimno to w koszulce jeszcze. czasem jak wszyscy koledzy na wyjeździe śpią nago to się dołanczam.
xselix - Nie 18 Paź, 2009

ja w samej koszulce, gacie zdejmuję ;)
potacie - Nie 18 Paź, 2009

ja śpię nago, mój ojciec też.
Shnitzel - Nie 18 Paź, 2009

nago, rano tylko pomykam w samym szlafroku bez żadnego ubrania pd spodem ;)
syzrk - Czw 03 Gru, 2009

w bokserkach
mmarcin - Pią 04 Gru, 2009

w krótkich spodenkach i koszulce
basenoman - Pią 04 Gru, 2009

bokserki i koszulka (w zime skarpety)
Anaksymenes - Pią 04 Gru, 2009

krótkie spodenki i krótka bluzka niezależnie od pory roku...

nie lubię spać w majtkach i tego typu rzeczach

roni8888 - Sob 05 Gru, 2009

krotkie sdpodenki/dlugie i koszulka. Czasami zdaza mi sie spac bez niczego ;)
bartoloo158 - Sob 05 Gru, 2009

spodenki..koszulka....
Shnitzel - Sob 05 Gru, 2009

ja tak się zastanawiam zawsze co wam daje założenie spodenek krótkich do spania, osobiście czuje się strasznie nieświeżo jak wstanę po spaniu w ubraniu.
ametyst451 - Sro 09 Gru, 2009

ja zazwyczaj nago
rainer80 - Nie 13 Gru, 2009

ja spie nago i jest super :D :D :D
Ludzik79 - Pon 14 Gru, 2009

Ostatnio jakoś zdarza mi się spać nago.
noemalny09 - Wto 15 Gru, 2009

ja spałem nago jak byłem sam w pokoju ( w hotelu) no i jak jestem sam w domu
izzy - Sro 16 Gru, 2009

Jasne że w spodniach krótkich od piżamy :D
Seba081 - Czw 17 Gru, 2009

Nie no, ja nago spać nie lubię bo mi w nocy zimno :P
Najczęściej mam na sobie sama piżamę.

zwirek0074 - Czw 17 Gru, 2009

Spać tak bez niczego? Strasznie niewygodne, dlatego śpię w slipach i koszulce :-)
adamekk6 - Czw 17 Gru, 2009

zwirek0074, niewygodne?? dlaczego?
Barque - Pon 21 Gru, 2009

dla mnie niewygodne jest spanie w slipach, tym bardziej że w nocy często mam wzwód. Dlatego śpię nago by nie krepować swojego małego. ;)
piotras23 - Pon 11 Sty, 2010

ja zawsze i od dawna nago. Nawet jak mieszkałem w akademiku z dwoma kumplami w pokoju, to spałem na golasa
Malvolio - Czw 14 Sty, 2010

Najchętniej śpię całkiem nago. Dla mnie to zajefajne uczucie czuć dotyk pościeli całym ciałem. Zupełnie inne niż dotyk bielizny "oplatającej" ciało... Niestety nie zawsze tak mogę - ale nie z powodu domowników. Po prostu jestem dość wrażliwy na przeziębienia i jak jest chłodniejsza noc a okno jest otwarte to się przeziębiam jak śpię nago. :( Dlatego w takie noce zakładam baaardzo obszernego T-shirta i ...to jest jedyne co zakładam :wink:
Karolek1oo - Wto 16 Lut, 2010

Wyłącznie bokserki, czasem zdarza się nago! :P
dawidoo_92 - Czw 18 Lut, 2010

bokserki, a nago jak jestem sam w domu
sikor17 - Sob 20 Lut, 2010

Ja śpię w bokserkach i koszulce najczęściej. Ale jak będę mieć okazję to na pewno będę spał nago.
emdej - Nie 21 Lut, 2010

bokserki, czasem nago
sikor17 - Nie 11 Kwi, 2010

Ja nigdy jeszcze nie próbowałem spać, ani chodzi po domu nago, bo zazwyczaj nie mam sytuacji że zostaje sam na dłużej. Ale w tym roku jadę z kolegą na wyjazd na początku wakacji. On mi kiedyś opowiadał, że strasznie lubi spać nago, ale też nie ma okazji. Czy myślicie, że mógłbym mu zaproponować spanie nago? I czy to głupio nie będzie wyglądało jak mi stanie? Co myślicie?
grabs - Nie 11 Kwi, 2010

ostatnio sypiam w samych bokserkach lub nago... wczesniej bylo mi poprostu nie wygodnie... ale do tego chyba trzeba dojrzec xD, wydaje mi sie ze to nie bedzie dziwne jak bedziecie spac nago... chyba w jednym lozku nie bedziecie... ? Jak on sie orzbierze to Ty nie masz czego sie wtydzic tylko tez sciagasz gacie i wlazisz do wyra :P
sikor17 - Nie 11 Kwi, 2010

Chodzi o to, że on raczej tego nie zaproponuje bo chyba jeszcze się mnie wstydzi. Ja chciałbym to zaproponować.
grabs - Nie 11 Kwi, 2010

Ja osobiscie spalem nago z 2 kumplami gdy sie napilismy... rano nikt nie robil z tego problemu, tez potem juz sypialismy przy sobie nago... . Nic nie proponuj jesli wiesz ze sypia nago poprostu zapytaj sie go czy mozesz spac nago... i czy to nie bedzie dla niego problem... jesli tez tak sypia pewnie sie dolaczy... jak nie 1 to kolejnego dnia... .
nuncjasz - Wto 13 Kwi, 2010

ja żadko mam okazje spac nago, ale uwielbiam to. zawsze tak spie jak mam okazje i mysle ze jak bym wyjechal z kumplami to bym to zaproponowal.
Boski89 - Sro 14 Kwi, 2010

na waleta
kanapa - Nie 18 Kwi, 2010

W spodniach od piżamy lub nago.
Malvolio - Pon 19 Kwi, 2010

sikor17 napisał/a:
Ja nigdy jeszcze nie próbowałem spać, ani chodzi po domu nago, bo zazwyczaj nie mam sytuacji że zostaje sam na dłużej. Ale w tym roku jadę z kolegą na wyjazd na początku wakacji. On mi kiedyś opowiadał, że strasznie lubi spać nago, ale też nie ma okazji. Czy myślicie, że mógłbym mu zaproponować spanie nago?


Jeśli Ci mówił, że lubi spać nago to w czym problem?
A zresztą - koniecznie musisz mu to aż PROPONOWAĆ? Po prostu do snu rozbierz się i wejdź do łóżka nago - i tyle! Na pewno zrobi to samo. :lol:

sikor17 napisał/a:
I czy to głupio nie będzie wyglądało jak mi stanie? Co myślicie?


A cóż w tym takiego strasznego? Każdemu czasem staje.... :wink:

hoxter - Pią 07 Maj, 2010

ja ostatnio w bokserkach, zwykle w spodnaich od piżamy. ja jakoś nie mogę nago bo mi staje i się skupiam na tym, że mi lata, jak się człowiek przekręca. może kwestia przyzwyczajenia
Hubertttus - Pią 07 Maj, 2010

Kwesta przyzwyczajenia. :)
piotras23 - Nie 16 Maj, 2010

zawsze sypiam nago, kiedy jest to tylko możliwe
kuba3799 - Sob 25 Wrz, 2010

Zawsze nago, jak są obcy w koszulce - taka mała ściem że niby coś jest niżej.
harry_22 - Sob 25 Wrz, 2010

Zazwyczaj w pidżamie... Nie mam możliowości nago
Rufus1 - Sob 25 Wrz, 2010

Ja bardzo lubię nago ale nie zawsze mogę tak spać ze względu na czynniki obiektywne
linger24 - Nie 26 Wrz, 2010

w bokserkach. czasem też w t-shircie, ale często bez.
tommo - Sob 09 Paź, 2010

Najczęściej rano, tak samo jak mój brat ;)
harry_22 - Sob 09 Paź, 2010

tommo, rano, czy nago? A z bratem macie wspólny pokój?
tommo - Nie 10 Paź, 2010

Nago oczywiście :D Tak z wspólny, do końca remontu, który przedłuża się w nieskończoność i doprowadza mnie do szaleństwa!
harry_22 - Nie 10 Paź, 2010

Hahaha :) Znam to...ostatnio też miałem remont w mieszkaniu. A brata masz w jakim wieku? Z jednej strony remont przedłużający musi Cię wkurzać, ale skoro nie krępujecie się z bratem to nie jest źle...
Spoko - Sob 16 Lip, 2011

Nago, wygodnie
legolas1 - Sob 16 Lip, 2011

ja również nago, tak się czuję najswobodniej
Malachi - Sob 16 Lip, 2011

Kiedyś spałem nago, ale nie lubię jak przyjaciel lata w tę i we w tę ;D Najwygodniej jest mi w bokserkach :)
sikor17 - Sob 16 Lip, 2011

Ja chętnie bym spał nago, ale na razie nie mam na to warunków "lokalowych" :P A tak w luźnych boksach :D
legolas1 - Sob 16 Lip, 2011

jak dla mnie to jest najfajniejsze w sypianiu nago - swoboda ruchów "przyjaciela". ale przecież bokserki też niezbyt ograniczają jego ruchy.
Malachi - Sob 16 Lip, 2011

Obcisłe bokserki owszem ;P
maaaks - Wto 02 Sie, 2011

nago najlepiej
GordonGekko - Wto 02 Sie, 2011

W bokserkach, i t-shircie!
okooko333 - Sro 03 Sie, 2011

w bokserkach i bez koszulki:D chyba, że w zimie to w bokserkach i T-shircie jak Gordon. Nago nie praktykuje, bo jeszcze mieszkam w domu rodzinnym:D
marcin23poznan - Czw 18 Sie, 2011

Od dawien dawna spie nago.
boy2010 - Czw 26 Gru, 2013

pod kołdrą , bez niczego :wink:
legolas1 - Czw 26 Gru, 2013

to tak jak ja :wink: chyba, że jest wybitnie zimno o wtedy luźne bokserki i t-shirt
haster69 - Pią 27 Gru, 2013

Zazwyczaj nago, a jesli nie to w bokserkach
penisman - Pon 30 Gru, 2013

ja śpię w pełnej piżamie, góra i dół ;)
legolas1 - Pon 30 Gru, 2013

penisman, czym jest to spowodowane? nawykiem, zimnem w nocy, niemożnością spania nago? :lol:
penisman - Sro 01 Sty, 2014

legolas1 chyba wszystkie 3 naraz.
chico22 - Czw 10 Kwi, 2014

zazwyczaj nago
nogitsune - Czw 24 Kwi, 2014

Najczęściej t-shirt + krótkie spodenki, ale lubię też w samych bokserkach 8)
men1995 - Nie 04 Maj, 2014

jak śpie sam w lecie to w boksach :p w zimie boksy i podkoszulek a z dziewczyną golas :D
sx707 - Sob 10 Maj, 2014

ja lubię w samych bokserkach spać, ewentualnie nago, ale to rzadko
Luks - Czw 15 Maj, 2014

bokserki lub nago
nigdy nawet z zimie nie zakładam nic na górę :)

nogitsune - Czw 15 Maj, 2014

Luks napisał/a:
nawet z zimie nie zakładam nic na górę :)

To gorący z Cb facet :D

Luks - Czw 15 Maj, 2014

no taki darmowy piecyk grzewczy na zimę 8)
nogitsune - Czw 15 Maj, 2014

Luks, przydałby mi się taki, ja jestem zmarzluchem :(
legolas1 - Pią 16 Maj, 2014

nogitsune, to trzeba sobie przygarnąć do łóżka żywy piecyk, który Cię rozgrzeje i napali ;)
nogitsune - Pią 16 Maj, 2014

legolas1, napalony to ja jestem cały czas :mrgreen: aczkolwiek grzejnik pochodzenia naturalnego też by się przydał :)
legolas1 - Pią 16 Maj, 2014

nogitsune, to trzeba się za takowym rozejrzeć ;) myślę, że nie aż tak trudno będzie znaleźć :P
patrycjusz23 - Pon 06 Lip, 2015

przeważnie śpię w slipach lub bokserkach a jak jest bardzo gorąco to nago
DuzeBerlo - Pon 06 Lip, 2015

Ja cały rok nago. Jak się zacznie to już się nie wróci do bielizny.
normalnyxyz - Pią 10 Lip, 2015

Jak mieszkałem sam to nago, polecam każdemu :P teraz niestety znowu w bokserkach i koszulce ;)
lotus1991 - Nie 12 Lip, 2015

Cały rok w bokserkach czasami w zimie ubieram dodatkowo koszulke
boy2010 - Nie 12 Lip, 2015

teraz latem - nago / fantastyczna sprawa :wink: /
onesa - Sro 22 Lip, 2015

mój chłopak nie lubi spać nago - twierdzi, że mu niewygodnie, jak tam wszystko tak lata :P
haster69 - Sro 22 Lip, 2015

Pozwól mu go wsadzić tam gdzie będzie mu wygodnie :twisted:
darroo16 - Pon 27 Lip, 2015

tylko i wyłącznie nago:)
MileyCyrus - Wto 11 Sie, 2015

wyjąć a w jakim celu?
ooki27 - Wto 11 Sie, 2015

staram się nago. zawsze
al17 - Pią 21 Sie, 2015

nago
Pemm - Wto 28 Cze, 2016

Bez. Przegrzewanie szkodzi jądrom
onesa - Wto 28 Cze, 2016

Pemm, trzeci odkopany temat.. dzięki że się podzieliłeś z nami tymi informacjami.
Jakobek - Pon 11 Lip, 2016

Nago :D

Tak jest zdrowiej i wygodniej(przynajmniej dla mnie :) )

wytrysk - Pon 11 Lip, 2016

Nago oczywiście, jak są goście to jakieś spodenki ubiorę, tylko, że wtedy rano jest "oburzony" i próbuje się wydostać robiąc spory namiot. Ciekawe kiedy rozerwie. :mrgreen:
onesa - Sro 13 Lip, 2016

wytrysk, jak jest "oburzony" to daj mu reprymendę z rana to się uspokoi
jasiek98 - Pią 22 Lip, 2016

W zimie w piżamie, a w lecie w samych bokserkach.
onesa - Pią 22 Lip, 2016

jasiek98, ta piżama to coś w stylu?

jasiek98 - Pią 22 Lip, 2016

Tak.
mlodziakpoz - Wto 26 Lip, 2016

Nago :D Zbyt gorąco by okrywać się jeszcze jakimiś ciuchami :D
Shnitzel - Pią 29 Lip, 2016

Oj tak, ja leze plackiem nago na łozku nawet bez przykrycia - bo tak mi gorąco nocami...
onesa - Pią 29 Lip, 2016

Shnitzel, plackiem? tzn na plecach czy na brzuchu? :D
Shnitzel - Nie 31 Lip, 2016

A jakie to ma znaczenie? zwyczajnie leżę.
onesa - Nie 31 Lip, 2016

Shnitzel, zabawnie to zabrzmiało, tyle :P
bigay2016 - Wto 02 Sie, 2016

onesa napisał/a:
Shnitzel, zabawnie to zabrzmiało, tyle :P


A co w tym zabawnego, tak się mówi. :P

Ja tam śpię w bluzce i bokserkach. :D

cape_horn - Sob 06 Sie, 2016

Nie wiem hornyteenboy ile masz lat. Pewnie mieszkasz jeszcze z rodzicami i wstydzisz się przed nimi faktu spania nago. Rozumiem to. Ciało i skóra muszą mieć przez tę ok. 1/3 doby swobodę. Dlatego wymyślono koszulę nocną dla mężczyzn i kobiet, która została już zapomniana. Spanie nago to same plusy. Minusem jest szybsze brudzenie i smrodzenie pościeli - taka jest już nasza fizjologia. A gdy będziesz już spał z partnerką/partnerem w jednym łóżku, to tym bardziej docenisz zalety dotyku nagiego ciała.
Miłych snów i uważaj na wet dreams :roll:

onesa - Sob 06 Sie, 2016

hornyteenboy, jak masz problemy z uśnięciem, to przed położeniem się spać spróbuj przewietrzyć pokój. Mi to pomaga na sen:>
grzesiu90 - Czw 11 Sie, 2016

Ja śpię w bokserkach przez większą część roku. Zimą dorzucę tshirt, a zdarzy mi sie też w długich piżamowych spodniach, które ostatnio sobie sprawilem, są świetne!
onesa - Czw 11 Sie, 2016

grzesiu90, zimą to trzeba zadbać o siebie :) długie spodnie i koszulka to dobre rozwiązanie :)
Kwiatol - Nie 14 Sie, 2016

Zdecydowanie nago, czasem tshirt, bo mi ramiona marzną :) :) :) Ale ogólnie jeśli masz swój pokój/mieszkanie to polecam nago, po prostu jest jakoś lepiej. A organizm szybko się przywyczaja :)
onesa - Sro 17 Sie, 2016

Wpadłam na to przez przypadek, może kogoś zainteresuje i przeczyta :)

Cytat:
Dlaczego mężczyźni powinni spać nago?

Czy sypianie nago to dobry pomysł? Wątpliwości co do tego nie mają lekarze, którzy wymieniają kolejne zalety płynące z takiego nawyku. Według specjalistów, szczególnie powinni pomyśleć o tym mężczyźni.

Wyniki zaprezentowane właśnie przez specjalistów z Narodowego Instytutu Zdrowia Dziecka i Rozwoju Ludzkiego w Maryland oraz Uniwersytetu Stanforda nie pozostawiają złudzeń – warto przełamać ewentualne opory i zrezygnować na czas snu z piżamy czy bokserek. Podjęcie takiej decyzji przynosi wymierne efekty. Badacze przedstawili mocne dowody, z których wynika, że jakość spermy u takich mężczyzn jest dużo wyższa.

Specjaliści przez rok prowadzili badania, w których udział wzięło 500 mężczyzn. Uczestnicy eksperymentu regularnie dostarczali próbki spermy i informowali uczonych o swoich wyborach dotyczących nocnego odzienia. Badacze przez cały czas sprawdzali, jak odpowiedzi biorących w doświadczeniu panów korespondowały z wynikami dotyczącymi jakości ich nasienia.

Okazało się, że najgorzej wypadały próbki pochodzące od mężczyzn, którzy w ciągu dnia nosili ciasną bieliznę, a na noc ubierali np. piżamę. Eksperci ocenili, że szczególnie powinni wziąć to sobie do serca panowie, którzy planują w najbliższym czasie zostać ojcami. Ich nasienie pod względem jakościowym wypada bowiem znacznie gorzej niż tych, którzy w ciągu dnia noszą luźne bokserki, a w nocy decydują się spać bez niczego.

- Wśród mężczyzn starających się o dziecko rodzaj noszonej bielizny noszonej za dnia oraz w łóżku jest związany z jakością spermy – twierdzą naukowcy, którzy prowadzili badania. Zwrócili oni uwagę, że u panów, którzy zwykli sypiać nago, zaobserwowano mniejszy stopień fragmentacji DNA plemników. Jest to jeden ze wskaźników branych wśród mężczyzn pod uwagę podczas oceny ich zdolności do zapłodnienia . Parametr ten charakteryzuje m.in. stopień uszkodzenia DNA plemników. Naukowcy potwierdzili, że u mężczyzn, którzy sypiają tak, jak ich Pan Bóg stworzył, poziom fragmentacji plemników jest o 25 procent niższy. Zdaniem ekspertów, może to być związane m.in. z mniejszą skłonnością do występowania infekcji grzybiczych oraz obniżeniem temperatury. Nadmiar ciepła może tymczasem negatywnie wpływać na produkcję testosteronu .

Wcześniej prowadzone były już podobne badania. Skupiały się one jednak na rodzaju noszonej w ciągu dnia bielizny. Rezultaty tamtych dociekań wskazywały, że mężczyźni, którzy noszą bokserki zamiast ciasnych slipów, mają większe szanse, by zostać ojcami.

- Pozostaje pytanie o to, czego właściwie nigdy dotąd nie wykazano – czy mężczyźni mogą poprawić pewne rzeczy poprzez zmianę wyboru bielizny, ale te badania sugerują, że jest to prawda – tłumaczył wówczas przytaczony przez „The Daily Telegraph” prof. Allan Pacey z Uniwersytetu Sheffield. - Powinniśmy się dowiedzieć, czy przestawienie się na luźniejszą bieliznę sprawia, że ich partnerki zachodzą w ciążę częściej albo szybciej, niż w sytuacji, gdyby pozostali przy obcisłej bieliźnie.

Teraz okazuje się, że dbając o jakość nasienia, powinniśmy pamiętać nie tylko o tym, jak ubieramy się za dnia, ale też w nocy. Tym bardziej, że – zdaniem uczonych – może to nam przysporzyć wielu innych korzyści. Wcześniejsze dociekania przedstawicieli różnych uczelni wykazały, że sypianie nago może m.in.: poprawiać jakość snu, pomagać w utracie zbędnych kilogramów oraz utrzymaniu młodego wyglądu. Jak dodają specjaliści, gdy oboje partnerów decyduje się sypiać nago, zyskać na tym może również łączące ich uczucie.
Przeprowadzone badania wykazały, że aż 57 procent osób, które sypiają nago, czuje się szczęśliwych w swoich związkach. W przypadku osób, które nie wyobrażają sobie snu bez ubioru, satysfakcję z relacji deklarowało tylko 48 procent badanych.

legolas1 - Sro 17 Sie, 2016

kto jest atorem tego tekstu i gdzie został on opublikowany? jak już coś dłuższego cytujemy to róbmy to z podaniem "danych bibliograficznych" ;)

onesa napisał/a:
Wpadłam na to przez przypadek, może kogoś zainteresuje i przeczyta :)

Cytat:
Dlaczego mężczyźni powinni spać nago?

Czy sypianie nago to dobry pomysł? Wątpliwości co do tego nie mają lekarze, którzy wymieniają kolejne zalety płynące z takiego nawyku. Według specjalistów, szczególnie powinni pomyśleć o tym mężczyźni.

Wyniki zaprezentowane właśnie przez specjalistów z Narodowego Instytutu Zdrowia Dziecka i Rozwoju Ludzkiego w Maryland oraz Uniwersytetu Stanforda nie pozostawiają złudzeń – warto przełamać ewentualne opory i zrezygnować na czas snu z piżamy czy bokserek. Podjęcie takiej decyzji przynosi wymierne efekty. Badacze przedstawili mocne dowody, z których wynika, że jakość spermy u takich mężczyzn jest dużo wyższa.

Specjaliści przez rok prowadzili badania, w których udział wzięło 500 mężczyzn. Uczestnicy eksperymentu regularnie dostarczali próbki spermy i informowali uczonych o swoich wyborach dotyczących nocnego odzienia. Badacze przez cały czas sprawdzali, jak odpowiedzi biorących w doświadczeniu panów korespondowały z wynikami dotyczącymi jakości ich nasienia.

Okazało się, że najgorzej wypadały próbki pochodzące od mężczyzn, którzy w ciągu dnia nosili ciasną bieliznę, a na noc ubierali np. piżamę. Eksperci ocenili, że szczególnie powinni wziąć to sobie do serca panowie, którzy planują w najbliższym czasie zostać ojcami. Ich nasienie pod względem jakościowym wypada bowiem znacznie gorzej niż tych, którzy w ciągu dnia noszą luźne bokserki, a w nocy decydują się spać bez niczego.

- Wśród mężczyzn starających się o dziecko rodzaj noszonej bielizny noszonej za dnia oraz w łóżku jest związany z jakością spermy – twierdzą naukowcy, którzy prowadzili badania. Zwrócili oni uwagę, że u panów, którzy zwykli sypiać nago, zaobserwowano mniejszy stopień fragmentacji DNA plemników. Jest to jeden ze wskaźników branych wśród mężczyzn pod uwagę podczas oceny ich zdolności do zapłodnienia . Parametr ten charakteryzuje m.in. stopień uszkodzenia DNA plemników. Naukowcy potwierdzili, że u mężczyzn, którzy sypiają tak, jak ich Pan Bóg stworzył, poziom fragmentacji plemników jest o 25 procent niższy. Zdaniem ekspertów, może to być związane m.in. z mniejszą skłonnością do występowania infekcji grzybiczych oraz obniżeniem temperatury. Nadmiar ciepła może tymczasem negatywnie wpływać na produkcję testosteronu .

Wcześniej prowadzone były już podobne badania. Skupiały się one jednak na rodzaju noszonej w ciągu dnia bielizny. Rezultaty tamtych dociekań wskazywały, że mężczyźni, którzy noszą bokserki zamiast ciasnych slipów, mają większe szanse, by zostać ojcami.

- Pozostaje pytanie o to, czego właściwie nigdy dotąd nie wykazano – czy mężczyźni mogą poprawić pewne rzeczy poprzez zmianę wyboru bielizny, ale te badania sugerują, że jest to prawda – tłumaczył wówczas przytaczony przez „The Daily Telegraph” prof. Allan Pacey z Uniwersytetu Sheffield. - Powinniśmy się dowiedzieć, czy przestawienie się na luźniejszą bieliznę sprawia, że ich partnerki zachodzą w ciążę częściej albo szybciej, niż w sytuacji, gdyby pozostali przy obcisłej bieliźnie.

Teraz okazuje się, że dbając o jakość nasienia, powinniśmy pamiętać nie tylko o tym, jak ubieramy się za dnia, ale też w nocy. Tym bardziej, że – zdaniem uczonych – może to nam przysporzyć wielu innych korzyści. Wcześniejsze dociekania przedstawicieli różnych uczelni wykazały, że sypianie nago może m.in.: poprawiać jakość snu, pomagać w utracie zbędnych kilogramów oraz utrzymaniu młodego wyglądu. Jak dodają specjaliści, gdy oboje partnerów decyduje się sypiać nago, zyskać na tym może również łączące ich uczucie.
Przeprowadzone badania wykazały, że aż 57 procent osób, które sypiają nago, czuje się szczęśliwych w swoich związkach. W przypadku osób, które nie wyobrażają sobie snu bez ubioru, satysfakcję z relacji deklarowało tylko 48 procent badanych.

Kuba85 - Czw 18 Sie, 2016

legolas1, nie było trudno znaleźć źródło ;)
http://facet.wp.pl/dlacze...02199042376833a

legolas1 - Czw 18 Sie, 2016

Kuba85, wiem ;) ale nie chodzi o trudność bądź łatwość w dotarciu do źródła co o dobrą zasadę nakazującą podanie źródła :)
onesa - Czw 18 Sie, 2016

legolas1, podam tobie nawet autora RC/dm,facetwppl
Kwiatol - Czw 18 Sie, 2016

Autor/źródło - szczegòły. Ważne, że mądrze prawią, że spanie nago jest super :D :D :D
onesa - Sob 20 Sie, 2016

legolas1, Kwiatol, wrzuciłam sam tekst bo uważałam że fajnie napisany, pasuje tutaj w sam raz, a reklamy wupe nie będę robiła.
gutek90 - Nie 21 Sie, 2016

Ja spię tylko w majtkach :) Jakos tak sie przyzwyczaiłem, latem i zimą, bez różnicy :)
Patryk13 - Nie 21 Sie, 2016

Ja też śpię tylko w bokserkach. Musi być bardzo zimno, abym założył jeszcze koszulkę.
onesa - Pon 22 Sie, 2016

gutek90, Patryk13, gorące chłopaki :twisted:
Shnitzel - Pon 22 Sie, 2016

Źródło z podaniem linka gdzie jest autor w przypadku takich artykułów jest konieczne bo równie dobrze takie coś mógł ktoś napisać aby dorobić oprawę naukowa bez badań do swojej tezy. Podobnego badziewia jest mnóstwo dlatego nie należy dawać wiary we wszystko co ma coś naukowego w treści.

Jeśli ktoś uważa że autor /źródła to szczegóły to nie jest kompetentny wypowiadać się na tematy okolomedyczne.

Spanie nago jest poprostu naturalne dla naszego gatunku, tak samo jak spanie bez pościeli - w zeszle lato spałem nago bez przykrycia i nie było mi zimno! A komfort spania? Olbrzymi.

Kwiatol - Wto 23 Sie, 2016

Shnitzel napisał/a:


Jeśli ktoś uważa że autor /źródła to szczegóły to nie jest kompetentny wypowiadać się na tematy okolomedyczne.



Ale wiesz, że ta wypowiedź nie była do końca na poważnie, prawda? Bo nie do końca jestem pewien. Te trzy uśmieszki na końcu miały to podkreślić. Tak tylko daje znać. Bo mogłeś nie zauważyć.

onesa - Nie 18 Wrz, 2016

Ok wracamy do tematu. Panowie możecie się dalej wypowiadać.
emdej - Sro 21 Wrz, 2016

Cały rok na golasa, razem z moim facetem. Zdrowo i wygodnie.
bdgap - Sob 24 Wrz, 2016

W piżamie xD
EmEnEms - Nie 25 Wrz, 2016

Kiedy tylko mogę, to na golasa. W innych wypadkach bokserki/spodenki i opcjonalnie koszulka :P
onesa - Nie 09 Paź, 2016

emdej, na golasa z drugą osobą to można, zwłaszcza jak będzie robić za grzejnik :)
tomsx - Pon 10 Paź, 2016

Tradycyjnie: luźne spodenki ze sznurkiem, duża koszulka XXL
Kaloryfer1995 - Pon 10 Paź, 2016

w koszulce i majtkach
onesa - Wto 11 Paź, 2016

tomsx, XXL koszulka toż to można się utopić w ciuchach :P
dam988 - Sro 12 Paź, 2016

Spodenki/dresy, luźna koszulka ale ze spodenkami zależy od temperatury jak jest ciepło to również w samych boksach :D
tomsx - Pią 28 Paź, 2016

onesa, nie lubię jak coś do mnie bezpośrednio przylega w nocy, o ile nie jest to jakieś fajne ciałko :D
onesa - Pią 28 Paź, 2016

tomsx, no każdy ma swoje przyzwyczajenia :)
lolloko - Sob 12 Lis, 2016

Tylko bokserki, a gdy z dziewczyną to obowiązkowo nago.
onesa - Pon 21 Lis, 2016

lolloko, no wiadomo że z partnerem to wygodniej bez, a może twoja partnera śpi mimo wszystko w piżamie z tobą?
lolloko - Sob 26 Lis, 2016

Oczywiście że nie ;)
zbychwawawa - Sro 30 Lis, 2016

onesa, podsunęłaś mi fajny pomysł na prezent z tym CALVIN KLEIN, taki mały zestaw sobie na święta zażyczę:D

onesa - Wto 06 Gru, 2016

zbychwawawa, o widzisz cieszę się że jakoś trochę pomogłam
Iluvatar - Sro 07 Gru, 2016

Tylko bokserki czasem nago, ale to bardzo rzadko się zdarza. Próbowałem w koszulkach i innych szmerach bajerach ale wtedy nie usnę za nic w świecie, nie umiem spać w ubraniu.
onesa - Nie 25 Gru, 2016

to ilu z Was panowie dostało piżamkę na święta ?:D

haster69 - Nie 25 Gru, 2016

Nie dostałem piżamy, bo śpię nago. :P
zbychwawawa - Sro 11 Sty, 2017

haster69, niegrzeczni chłopcy nie dostają prezentów :D
piżamę to można od dziewczyny/żony dostać :P

onesa - Nie 15 Sty, 2017

zbychwawawa, to macie cały rok na poprawę :D
haster69 - Pią 20 Sty, 2017

zbychwawawa napisał/a:
haster69, niegrzeczni chłopcy nie dostają prezentów :D
piżamę to można od dziewczyny/żony dostać :P


Byłem grzeczny, po prostu nie potrzebuję piżamy :D

onesa - Pią 20 Sty, 2017

haster69, to się zasłużyło na inne prezenty :)

ok wracamy do wąku przewodniego, może któryś z użytkowników będzie się chciał dopisać do tematu.

uniwers444 - Pią 20 Sty, 2017

Śpię tylko w bokserkach. Jak jest wyjątkowo zimno to dochodzi koszulka
haster69 - Sob 21 Sty, 2017

onesa napisał/a:
haster69, to się zasłużyło na inne prezenty :)

Niestety niewiele kobiet to docenia :lol:

DTTPO - Czw 26 Sty, 2017

Najczęściej śpię w piżamie, zima piżama z długimi nogawkami i rękawami, ciepla. Latem na krótko. Nieraz sie zdaza nago, najczęściej nago zostajemy po seksie, albo po ochocie na seks, ktora przesza w "zasypiamy". Lubię spac nago, szczególnie pod kaszmirową kołdrą :)
misiek9216 - Czw 26 Sty, 2017

to zależy gdzie i w jakich okolicznościach;
jak jestem w domu rodziców to piżama (chyba, że wyjeżdżają na weekend albo wakacje to wiadomo)
jak jestem u siebie to nago, jak mocno gwiździ to w bokserkach tylko

jak są znajomi to zależy kto jeszcze; mam takich co nie krępują się i wiedzą, że lubie spać nago i sami też śpią albo im to nie przeszkadza, ale są też tacy, którzy nie tolerują i wtedy piżama :)

onesa - Czw 26 Sty, 2017

misiek9216, w gościach u znajomych też śpisz nago?
Kuba85 - Czw 26 Sty, 2017

onesa napisał/a:
w gościach u znajomych też śpisz nago?
A czemu nie? Jak oddzielny pokój to majtki przy łóżku i już luźniej się śpi :D
onesa - Pią 27 Sty, 2017

Kuba85, gorzej jak nieoczekiwana pobudka z rana przez gospodarzy :D heh
misiek9216 - Sob 28 Sty, 2017

to zależy od znajomych; generalnie większość z nich jest za ubiorem :D kiedyś się zapomniałem i paradowałem po kuchni w stroju Adama i okazało się, że rodzice znajomego wrócili:D
wycofałem sie rakiem, ale nie było tematu potem;

to wszystko zależy od osób jakby nie patrzeć;

zbychwawawa - Pon 30 Sty, 2017

dla mnie słaba sytuacja stawiać innych domowników w takiej sytuacji.. jeszcze rozumiem że to by było u siebie w domu ale w gościach..
Kaloryfer1995 - Pon 30 Sty, 2017

W koszulce i majtkach
Kuba85 - Sob 11 Lut, 2017

onesa napisał/a:
Kuba85, gorzej jak nieoczekiwana pobudka z rana przez gospodarzy heh
Którzy gospodarze zrywają kołdry z gości?
haster69 - Nie 12 Lut, 2017

Niecierpliwi :D
onesa - Nie 12 Lut, 2017

Kuba85, chyba mu chodziło o to że czasami odkrywamy się w nocy nieświadomie :P
dzon2017 - Pon 13 Lut, 2017

usunięte
Kuba85 - Pon 13 Lut, 2017

onesa, może i tak, dla mnie to nie problem.
dzon2017 napisał/a:
bleeee, ale żal
Możesz rozwinąć temat, bo nie wiadomo o co chodzi.
onesa - Wto 14 Lut, 2017

Kuba85, już po kłopocie.
lubiecam - Wto 28 Lut, 2017

onesa, a dziewczyny/kobiety to wolą facetów w piżamie bez koszulki czy w koszulce?


onesa - Wto 28 Lut, 2017

lubiecam, facet może być bez koszulki jak się śpi we dwoje :)
wojtekwojciech - Czw 20 Kwi, 2017

Zazwyczaj bokserki, ewentualnie nago
karol00 - Czw 20 Kwi, 2017

Ja prawie zawsze w bokserkach, czasami zdarzy mi się nago. Koszulkę zakładam właściwie wyłącznie, gdy gorzej się czuję, albo zrobi się zimno
Viridis - Sob 22 Kwi, 2017

[edit]
cardin - Sob 22 Kwi, 2017

Ja zakładam bokserki i koszulkę, chociaż chętnie robię to także nago.
onesa - Nie 23 Kwi, 2017

Viridis, o jedyny wspomniał o skarpetach do spania !
Viridis - Nie 23 Kwi, 2017

[edit]
cardin - Nie 23 Kwi, 2017

Bo ja najzwyczajniej w świecie nie sypiam w skarpetach. Może czasem, jeżeli jestem chory, ale powiedzmy, że są to 2/3 dni w roku i raczej nie nadaje się wtedy do podziwiania.
Viridis - Nie 23 Kwi, 2017

[edit]
cardin - Nie 23 Kwi, 2017

Nie odebrałem tego jako ataku, spokojnie. Po prostu ustosunkowałem się do tego, dlatego nie wspomniałem o skarpetach. ;>
onesa - Pon 24 Kwi, 2017

Viridis, cardin, ja tam lubię spać w mięciutkich ciepłych skarpetkach :) jeżeli facet tez lubi mi to nie przeszkadza:)
Kuba85 - Sro 26 Kwi, 2017

Ej, jak zimno, to w koszulce i skarpetkach jest oczywiste. Co nie zmienia faktu że majtki są beee.
DTTPO - Sro 26 Kwi, 2017

Ja mam do spania specjalne bezuciskowe skarpetki :) ale używam ich tylko zimną zimą, albo gdy jakiś przyczyn, np. Prania, nie mam swojej koldry 220cm i śpię pod krótszą.

Ogólnie to za młodu spalem ze, stopami poza kołdrą, a jakos po ok 27-30 roku życia zaczęły mi stopy marznąć zimą.
Za to od kiedy pamiętam do zasypiania ucho muszę miec przykryte, nawę upały, gdy plecy mam gole nieprzykeyte to ucho pod kocem ;)

Poza tym zazwyczaj piżama, Ew. Tshirt i jakies cienkie krótkie spodnie, a jak z żoną mamy ochotę sie pokochać, albo przynajmniej ja, to nago.

W gaciach ciasno, jednak te,kilka fizjologicznych nocnych erekcji lepiej mię w czymś luźnym.

Nieraz jak zasnąłem w ciuchach, to w nocy sie przebudzalem by zdjąć wszystko i spać bez gaci, Ew sam tshirt.

onesa - Czw 27 Kwi, 2017

DTTPO, to wszystko zależy od pory roku i temperatury. Ale jak się ubierze za ciepło albo za zimno też nie wygodnie, każdy musi znaleźć swój sposób :)
haster69 - Nie 30 Kwi, 2017

onesa napisał/a:
Viridis, o jedyny wspomniał o skarpetach do spania !


Szlafmycę jeszcze!

onesa - Pon 01 Maj, 2017

haster69, tego to jeszcze na głowie u nikogo nie widziałam:D
haster69 - Pon 08 Maj, 2017

onesa napisał/a:
haster69, tego to jeszcze na głowie u nikogo nie widziałam:D


Haha, ja też nie :D

onesa - Pon 08 Maj, 2017

haster69, to możesz być pierwszy :)
haster69 - Wto 09 Maj, 2017

Nie dzięki. Do spania nic nie ubieram, więc z czapka byłoby dziwnie :D Chyba że w święta, to mogę po obudzeniu założyć czapkę Mikołaja i tak dawać prezenty grzecznym dziewczynom
onesa - Nie 14 Maj, 2017

haster69, nie mów tak głośno bo zaraz znajdą się tutaj niegrzeczni chłopcy (z forum) którzy też będą chcieli prezenty :P hehe żartuję
haster69 - Nie 14 Maj, 2017

Niegrzeczni nie zasługują na prezenty, więc wynocha :D
onesa - Nie 14 Maj, 2017

haster69, zawsze rózgę możesz dać :P
haster69 - Pon 15 Maj, 2017

Moją rózgę mogą dostać tylko kobiety :D
onesa - Pon 15 Maj, 2017

OK to wracamy do tematu:
w czym śpicie?

Viridis - Pon 15 Maj, 2017

[edit]
onesa - Wto 16 Maj, 2017

Viridis, zabawny
Viridis - Sro 17 Maj, 2017

[edit]
onesa - Sro 17 Maj, 2017

Viridis, spoko :)

To teraz wracamy do tematu "w czym śpicie?" oczywiście chodzi o ubiór :P

Pioterek - Pon 03 Lip, 2017

Najwygodniej nago.
cardin - Wto 04 Lip, 2017

Ostatnio miewam tak sztywnego porannego drąga, że chuba się przerzucę na luźne bokserki, hah.
onesa - Sro 12 Lip, 2017

cardin, zawsze jakieś rozwiązanie, chyba że przerzucisz się na "spanie bez niczego" jak co niektórzy użytkownicy
alexis - Czw 13 Lip, 2017

Nago
zbychwawawa - Czw 13 Lip, 2017

luźne spodenki krótkie piżamowe
Viridis - Sro 09 Sie, 2017

[edit]
onesa - Czw 10 Sie, 2017

takie skarpetki są dobre dla tych co mają problemy z krążeniem.
DTTPO - Czw 10 Sie, 2017

Takie skarpety są dobre dla każdego, bo nie utrudniają krążenia. Do spania jeżeli już zimno to zdecydowanie bezuciskowe. Do chodzenia to się nieraz zsuwają. Do gumiakow absolutnie się nie nadają, bo zjezdzaja az na śródstopie i to bardzo szybko ,;)
Viridis - Czw 10 Sie, 2017

[edit]
onesa - Pią 11 Sie, 2017

DTTPO, Viridis, ale już bez takich offtopów o gumiakach :D
Viridis - Sob 12 Sie, 2017

[edit]
onesa - Sob 12 Sie, 2017

Viridis, jak kupie takie nowe upatrzone (nienoszone) to zawsze stoją przy łóżku :D w butach nie kładę się spać :p
Viridis - Pon 21 Sie, 2017

[edit]
Bumbleble - Wto 05 Wrz, 2017

Do tego lata sypiałem tylko w bokserkach w lecie, wiosną i jesienia do tego koszulka a na zimę jeszcze piżamy. Ale jak raz spróbowałem spać nago tak nie mogę się odzwyczaić i wyspać :D

Ale właśnie, macie jakieś sposoby żeby uniknąć/przewidzieć polucję? Mało komfortowe jest się budzenie całym mokrym, zwłaszcza gdy śpi się na jakimś wyjeździe czy w internacie... A jeszcze świadomosc że ktos to będzie musiał uprać jest co najmniej nieprzyjemna

DTTPO - Sro 06 Wrz, 2017

Osobiście nie mam problemu z polucjami. Teraz mam 33 lata, a w ogóle w życiu chyba tylko raz (raz pamiętam) miałem polucje nocną.

Ile masz lat, że nawet masturbacja im nie przeciwdziała, jeśli można spytać?

W takim przypadku jednak bym poszukał wygodnych krótkich spodenek piżamowych.

Bumbleble - Sro 06 Wrz, 2017

DTTPO napisał/a:

Ile masz lat, że nawet masturbacja im nie przeciwdziała, jeśli można spytać?

Rocznikowo 19, a "normalnie" 18.5 :)
DTTPO napisał/a:

W takim przypadku jednak bym poszukał wygodnych krótkich spodenek piżamowych.


Chyba faktycznie tak będzie lepiej, zwłaszcza że zima się zbliża.

cardin - Sro 06 Wrz, 2017

Bumbleble, może spróbuj się spuścić przed snem. :>
Bumbleble - Sro 06 Wrz, 2017

cardin napisał/a:
Bumbleble, może spróbuj się spuścić przed snem. :>


No mówię, że masturbacja nie pomaga :shock:

Tej samej nocy albo następnej mam polucję.

Tak, wiem, mogę wtedy spać w bokserkach, ale to żadna gwarancja ze trzeciego dnia jej nie będzie.

Kiedyś ( ponad rok temu jeszcze ) miałem tak, że jak miałem polucje np. w czwartek w nocy, to we wtorek czułem, że mam "pełne jądra" cos jakby pobolewanie, ale bólem to nie było.

AgataPe1989 - Czw 07 Wrz, 2017

Mialam nie dawno chlopaka w wieku 21 lat to jemu wytrysk przed snem bardzo pomagal na tzw. "pelne jadra"
Bumbleble - Czw 07 Wrz, 2017

AgataPe1989 napisał/a:
Mialam nie dawno chlopaka w wieku 21 lat to jemu wytrysk przed snem bardzo pomagal na tzw. "pelne jadra"


No cóż, mi nie pomaga.

Chyba trzeba bedzie isc za radą DTTPO i znaleźć jakieś fajne luźne spodenki. Przynajmneij nie będę świecił gołym tyłkiem przed współlokatorem jak się rano zapomnę albo zrzucę z siebie kołdrę.

onesa - Nie 10 Wrz, 2017

AgataPe1989, i co ma to z tematem "w czym śpicie?"
1. pomyśl jakie tematy odgrzebujesz
2. pomyśl co piszesz w danym temacie

AgataPe1989 - Czw 03 Maj, 2018

onesa napisał/a:
AgataPe1989, i co ma to z tematem "w czym śpicie?"
1. pomyśl jakie tematy odgrzebujesz
2. pomyśl co piszesz w danym temacie


ok sory jestem nowa tak jakby nie bardzo ogarniam, poprawie sie

onesa - Nie 06 Maj, 2018

AgataPe1989, póki co masz słowne ostrzeżenie
Montana99 - Sro 06 Cze, 2018

Luźne bokserki albo nago
myopic - Czw 07 Cze, 2018

Ostatnio przewaznie nago. I nadal jest mi za goraco
onesa - Nie 10 Cze, 2018

a ktoś z Was przykłada uwagę do temperatury w której śpicie?
bo z tego co pamiętam spanie w otoczeniu o temperaturze przekraczającej 15°C jest szkodliwe, prowadzi do niewyspania itp.

haster69 - Wto 12 Cze, 2018

Nie patrzę na to. Kładę się zmęczony i próbuję zasnąć. Klimatyzacji póki co nie mam w mieszkaniu. Przed spaniem raczej robię przeciąg w całym mieszkaniu, żeby lekko schłodzić temperaturę.
onesa - Wto 12 Cze, 2018

haster69, klimatyzacja nie jest taka zdrowa,najlepiej przewietrzyć przed spaniem, ewentualnie zostawić lufcik w oknie :)
lotus1991 - Wto 12 Cze, 2018

U siebie w domu zawsze śpię w bokserkach nawet w zimie a u dziewczyny jakoś tak wychodzi że zazwyczaj śpię nago :mrgreen:
haster69 - Sob 23 Cze, 2018

onesa napisał/a:
haster69, klimatyzacja nie jest taka zdrowa,najlepiej przewietrzyć przed spaniem, ewentualnie zostawić lufcik w oknie :)


Przy obecnych upałach to ciężko nawet wieczorem schłodzić mieszkanie aby komfortowo zasnąć. Dobry przeciąg trzeba zrobić :D

onesa - Sob 23 Cze, 2018

haster69, no u mnie nie ma takiej tragedii ze słońcem w domu. Wentylator coś by pomógł chociaż?
zbychwawawa - Nie 24 Cze, 2018

Jak komuś za ciepło to zawsze może sobie zmienić kołdrę na cieńszą, a na zimę mieć grubszą. No ale to trzeba mieć gdzie to przechowywać.
haster69 - Sob 30 Cze, 2018

Wentylator to tylko skierowany bezpośrednio na mnie :D Na pewno w jakimś stopniu to pomoże.
onesa - Sob 30 Cze, 2018

W upalne dni to zawsze w sklepach z asortymentem typu wentylatory widnieją pustki, nie ważne jaka cena nagle wszystko schodzi :)
piotr.99 - Sro 18 Lip, 2018

MIESZKAM Z RODZICAMI WIEC BOKSY, A CZASAMI NAGO :d
zbychwawawa - Sob 21 Lip, 2018

piotr.99, ej ej kolego nie krzycz na nas
piotr.99 - Pią 27 Lip, 2018

wybacz, przrz przypadek byl wlaczony hahaha
onesa - Sob 29 Wrz, 2018

Było trochę offtopicu teraz wracamy do tematu
Czuly91 - Wto 02 Paź, 2018

od dłuższego czasu nago, odzwyczaiłem się od bokserek do snu... baaa, nawet czasem zdarza mi się wychodzić bez nich z domu :oops: :oops: :oops:
onesa - Sro 03 Paź, 2018

Ja tam wolę jak facet ma na sobie jednak bieliznę
Czuly91 - Czw 04 Paź, 2018

onesa napisał/a:
Ja tam wolę jak facet ma na sobie jednak bieliznę


Dlaczego?

one_hour - Czw 04 Paź, 2018

Od czasu do czasu nago, zazwyczaj bez bielizny, same spodenki i koszulka :)
zbychwawawa - Wto 23 Paź, 2018

ci co mieszkają z kimś nie mogą sobie pozwolić bez bielizny :P
haster69 - Sro 31 Paź, 2018

Zależy co masz na myśli z kimś. Z dziewczyną, czy z przyjaciółmi w mieszanym towarzystwie jak najbardziej spałem/śpię nago :) Na jakichś wyjazdach gdzie się ma apartament, ale są oddzielne pokoje jak najbardziej, a jak ktoś wejdzie i mnie obudzi, to ma pecha :D
onesa - Sro 31 Paź, 2018

Dlatego lepiej zapukać grzecznościowo zanim się wejdzie
Czuly91 - Czw 01 Lis, 2018

Chyba że ktoś lubi akcje typu cock flashing 😀😀😀
kuba1990pa - Nie 04 Lis, 2018

Nago
onesa - Sro 07 Lis, 2018

Czuly91 napisał/a:
akcje typu cock flashing

ale może druga osoba nie lubi takich "akcji"

Czuly91 - Sro 07 Lis, 2018

onesa napisał/a:
Czuly91 napisał/a:
akcje typu cock flashing

ale może druga osoba nie lubi takich "akcji"


nie mam na myśli ostentacyjnego "walenia sobie" gdy inna osoba wchodzi do pomieszczenia a jedynie jakąś nie do końca przypadkową sytuację, wynikającą z życia. Gwiazdom potrafi gdzieś wypaść pierś przed kamerą, to zwykłemu człowiekowi w domu nie może się przydarzyć sytuacja, że ktoś go zobaczy nago, czy tego chce czy nie? Świat się od tego nikomu nie zawali :P

onesa - Pią 09 Lis, 2018

ja jeszcze nie trafiłam na taką akcje :D
zbychwawawa - Sob 10 Lis, 2018

Czuly91, są tacy co się specjalnie podkładają w hotelach,wchodzi sprzątaczka i niespodzianka :P
Czuly91 - Nie 11 Lis, 2018

zbychwawawa napisał/a:
Czuly91, są tacy co się specjalnie podkładają w hotelach,wchodzi sprzątaczka i niespodzianka :P


Hehe, no wiem, tak samo można do przebieralni pójść bez bielizny i niby przypadkiem nie do końca dobrze zasunąć zasłonkę... Ale to już wyższa szkoła jazdy 😁

onesa - Nie 11 Lis, 2018

Ale wracamy do tematu :)
Ajay - Czw 15 Lis, 2018

Ja tam śpię od dziecka w piżamie.
onesa - Pią 16 Lis, 2018

A jak już nosicie to częściej?

góra+dół
czy sam dół?

Czuly91 - Pią 16 Lis, 2018

Bokserki, chyba że już jest mi bardzo zimno to koszulka
zbychwawawa - Sro 21 Lis, 2018

jak już piżama to taka stonowana bez żadnych napisów obrazków

Oleg_1981 - Nie 01 Mar, 2020

w lato nago, zimą różnie, raczej koszulka musi być :-)
onesa - Wto 03 Mar, 2020

kokiko, a ten 1% jak już jest piżama/ bokserki ?
adrian2000 - Sro 04 Mar, 2020

Ja zawsze śpię nago. Nie umiem zasnąć w ciuchach...
onesa - Pią 03 Kwi, 2020

adrian2000 napisał/a:
Ja zawsze śpię nago. Nie umiem zasnąć w ciuchach...


No i prawidłowo. Ostatnio czytałam o tym, że sen nago jest najzdrowszy. Szczególnie jeśli ma się porównanie do piżam z syntetycznego i tym samym niezdrowego materiału ;)

Anima2626 - Sob 04 Kwi, 2020

Ja spie zima w pizamie i bokserkach, a latem tylko w bokserkach. Nie lubie jak mi dynda luzno w boksach. Poza tym od czasu do czasu zdarzaja mi sie polucje i wtedy pizama do prania.
toton - Sro 16 Wrz, 2020

A jak długo mniej wiecej śpicie?
DTTPO - Pon 21 Wrz, 2020

Co do długości, to ja ile się da, a zazwyczaj około 7 godzin, choć staram się około 8. Niestety żona jest sową i trudno ją zaciągnąć spać wcześnie, a jak idę sam a ona jest w domu, to i tak zazwyczaj nie mogę zasnąć.

W czym? Ostatnio najczęściej śpię bez gaci, czy spodenek. Choć od kiedy się ochłodziło, to koszulkę częściej mam. Żona często nago, i miło się do niej goła skórą przytulić, ona też to lubi. Lubi też chwycić mnie za interes. Niestety ostatnio z powodu zmęczenia do niczego to nie prowadzi. Ale jest miło.

onesa - Wto 22 Wrz, 2020

Jak długo? Kiedyś spałam krócej bo wystarczało mi jakieś 6 godzin dziennie, ostatnio zrobił się ze mnie totalny śpioch. Potrafię zrobić sobie półgodzinną drzemkę w ciągu dnia, potem znowu spać w nocy ponad 8 godzin i miec problem ze wstaniem z rana.
Widocznie zbliza sie zima :P

Oleg_1981 - Wto 22 Wrz, 2020

onesa napisał/a:
Jak długo? Kiedyś spałam krócej bo wystarczało mi jakieś 6 godzin dziennie, ostatnio zrobił się ze mnie totalny śpioch. Potrafię zrobić sobie półgodzinną drzemkę w ciągu dnia, potem znowu spać w nocy ponad 8 godzin i miec problem ze wstaniem z rana.
Widocznie zbliza sie zima :P


Albo bardzo mało ruchu lub nadmietne ćwiczenia...

onesa - Sro 23 Wrz, 2020

Oj chyba to pierwsze. Muszę się za siebie w koncu zabrać i poszukac jakichś ćwiczeń.
dkbb - Sro 23 Wrz, 2020

Jeśli chodzi o mnie to głównie w bokserkach. Czasami zdarza mi sie nałożyć jakis T shirt jak jest akurat zimno.
haster69 - Sro 23 Wrz, 2020

Na golasa. Cały czas w domu jestem nago, to i śpię nago.
bigay2016 - Nie 04 Paź, 2020

Ja ostatnio śpię w koszulce i bokserkach, ale ogólnie to zależy, czasami śpię właśnie tak jak teraz, czasami w samych bokserkach a czasami w ogóle bez niczego
juansto - Pon 05 Paź, 2020

Ja ostatnio w spodniach od piżamy, jesień, jest coraz zimniej.
Krzysiek024 - Pon 05 Paź, 2020

W bokserkach, bez koszulki, chyba, że bardzo zimno :)
onesa - Wto 06 Paź, 2020

Sama najczęsciej ostatnio w piżamie. Ciepła mamy faktycznie jesień ;) Nie grzałam jeszcze w domu.
betor - Sro 07 Paź, 2020

Aktualnie po prostu w bokserkach oraz w koszulce.
MałyPotworek - Wto 13 Paź, 2020

Nago
gotb - Wto 13 Paź, 2020

Od lat nago.
michalza - Sro 28 Paź, 2020

Zależy jaka jest pogoda. Jak gorąco to nago.

Jak zimno to w piżamie

Ononim - Wto 10 Lis, 2020

Ja ogólnie w bokserkach i t-shircie albo czasem nago.
toton - Sro 11 Lis, 2020

A jak Wasi partnerzy podchodzą do tego w czym śpicie?

Co im sie podoba?

michalza - Wto 17 Lis, 2020

toton napisał/a:
A jak Wasi partnerzy podchodzą do tego w czym śpicie?

Co im sie podoba?



W sumie wszystko jej jedno

one_hour - Wto 17 Lis, 2020

Przestawiłem się na sypianie nago. Mega komfort :)
Majkel1278 - Pon 01 Mar, 2021

Przeważnie w samej koszulce
Dekarion - Wto 02 Mar, 2021

Ostatnio w piżamie bo mam dość chłodno w domu ale zwykle w bokserkach.
faper98 - Sro 03 Mar, 2021

Nago lub w samych bokserkach
gotb - Sro 03 Mar, 2021

Nawet jak jest chłodno, to nadal nago. Od ocieplania jest porządna kołderka i partenrka w łóżku, też naga do snu. Jakieś bokserki czy piżama to mi się zdarzają może kilka razy w roku przy okazji jakichś imprez np. w górach, gdzie sporo osób śpi tej samej wspólnej sali. Ale i tak czasami po wejściu do własnego śpiwora rozbieram się do stroju Adama, jeśli nie ma jakiegoś strasznego mrozu.
toton - Czw 04 Mar, 2021

gotb napisał/a:
Nawet jak jest chłodno, to nadal nago. Od ocieplania jest porządna kołderka i partenrka w łóżku, też naga do snu. Jakieś bokserki czy piżama to mi się zdarzają może kilka razy w roku przy okazji jakichś imprez np. w górach, gdzie sporo osób śpi tej samej wspólnej sali. Ale i tak czasami po wejściu do własnego śpiwora rozbieram się do stroju Adama, jeśli nie ma jakiegoś strasznego mrozu.


Przy innych?

Oleg_1981 - Czw 04 Mar, 2021

toton napisał/a:
gotb napisał/a:
Nawet jak jest chłodno, to nadal nago. Od ocieplania jest porządna kołderka i partenrka w łóżku, też naga do snu. Jakieś bokserki czy piżama to mi się zdarzają może kilka razy w roku przy okazji jakichś imprez np. w górach, gdzie sporo osób śpi tej samej wspólnej sali. Ale i tak czasami po wejściu do własnego śpiwora rozbieram się do stroju Adama, jeśli nie ma jakiegoś strasznego mrozu.


Przy innych?


Nie wiem czy pytasz powaznie czy przesmiwczo...

gotb - Czw 04 Mar, 2021

toton napisał/a:
gotb napisał/a:
Nawet jak jest chłodno, to nadal nago. Od ocieplania jest porządna kołderka i partenrka w łóżku, też naga do snu. Jakieś bokserki czy piżama to mi się zdarzają może kilka razy w roku przy okazji jakichś imprez np. w górach, gdzie sporo osób śpi tej samej wspólnej sali. Ale i tak czasami po wejściu do własnego śpiwora rozbieram się do stroju Adama, jeśli nie ma jakiegoś strasznego mrozu.


Przy innych?


Jeśli ja oraz każdy z tych innych śpi zawinięty w swój śpiwór, to nie widzę problemu, by być wewnątrz śpiwora nagim. Trzeba tylko jakieś ubranko mieć pod ręką na poranne aktywności około-łazienkowe :-)

dkbb - Pią 05 Mar, 2021

W sumie tak aczkolwiek jak w śpiworze zawsze śpię w bokserkach. Zbyt dużo dla mnie wyginania aby się ich pozbyć
Majkel1278 - Pią 05 Mar, 2021

U mnie to zależy od innych. Jeżeli ktoś to toleruje i jest według mnie normalny to rozebrać sie do naga i położyć do łóżka przy kimś jest ok i to robię. Oczywiście nie latam nago po domu lub nawet pokoju
michalza - Wto 09 Mar, 2021

Ja chodzę jak nikogo nie ma bo obecnie mieszkam sam. Spię równiez nago bo jest mi wygodniej.
buldogang - Wto 09 Mar, 2021

Co do spania to też śpię nago. Dla mnie wygodniej i ogólnie wolę w czasie snu mieć mnie na sobie. Nie lubię się przegrzewać w nocy.
Dekarion - Sro 10 Mar, 2021

O ile oczywiście masz odpowiednią temperaturę U mnie jest 18 stopni w nocy ( tak sobie ustawiłem na termostacie) tak wieć byłoby trochę zbyt zimno.
buldogang - Sro 10 Mar, 2021

Ja mam około 19 stopni w nocy, dla mnie to optymalna temperatura. Szczerze to wolę w nocy jak jest chłodniej niż cieplej, wtedy się męczę i się nie wysypiam.
fenis - Czw 11 Mar, 2021

U mnie podobnie ale jak mam te 18-19 stopni to jednak lubię mieć cos na sobie
sirtech - Pią 12 Mar, 2021

fenis napisał/a:
U mnie podobnie ale jak mam te 18-19 stopni to jednak lubię mieć cos na sobie


Nie ma jak nago , nic nie uciska, pełen komfort

michalza - Pią 12 Mar, 2021

Sirtech fajny tyłek! To Twoje zdjęcie?
mickow94 - Pon 15 Mar, 2021

Jak tylko się da to nago. Najwygodniej i najprzyjemniej. Jeśli sytuacja tego wymaga to luźne spodenki.
betor - Pon 15 Mar, 2021

Aktualnie bokserki, chociaż nago też lubię
boy_2 - Nie 04 Kwi, 2021

Ja od czasu do czasu nago lub w bokserkach, a przeważnie bokserki i piżama - nago to mi penis się plącze między nogami
Mati18 - Wto 06 Kwi, 2021

Ja zawsze śpię na golasa. Bez względu na okoliczności. 8)
Nie wyobrażam sobie spania w ciuchach. Sen to czas na odpoczynek dla całego organizmu. :lol:

Czerwikss - Sro 07 Kwi, 2021

Ja ostatnio nago
Ancymon - Nie 11 Kwi, 2021

Ponieważ jestem zmarzluch, to przeważnie śpię w piżamce.
Czasem bez góry od piżamki, jak jest bardzo gorąca noc.

juansto - Czw 22 Kwi, 2021

Ancymon napisał/a:
Ponieważ jestem zmarzluch, to przeważnie śpię w piżamce.
Czasem bez góry od piżamki, jak jest bardzo gorąca noc.


Masz fotke piżamki? ;)

Ancymon - Czw 22 Kwi, 2021

juansto napisał/a:
Masz fotke piżamki?

Nieee, skąd pomysł? :lol:

Kamil_ke96 - Pon 26 Kwi, 2021

Mati18 napisał/a:
Ja zawsze śpię na golasa. Bez względu na okoliczności. 8)
Nie wyobrażam sobie spania w ciuchach. Sen to czas na odpoczynek dla całego organizmu. :lol:


No też bym chciał ale pokój z bratem to ciężko

Oleg_1981 - Pon 26 Kwi, 2021

Kamil_ke96 napisał/a:
Mati18 napisał/a:
Ja zawsze śpię na golasa. Bez względu na okoliczności. 8)
Nie wyobrażam sobie spania w ciuchach. Sen to czas na odpoczynek dla całego organizmu. :lol:


No też bym chciał ale pokój z bratem to ciężko


Brata się wstydzisz?

onesa - Wto 11 Maj, 2021

Ja aktualnie w piżamie :)
gotb - Wto 11 Maj, 2021

onesa napisał/a:
Ja aktualnie w piżamie :)

W takie upały w piżamie?! Bessęsu :-)
Zawsze nago.

fenis - Sro 12 Maj, 2021

Jakie upaly? U mnie wczoraj max 20 stopni w nocy
Dekarion - Czw 20 Maj, 2021

20 stopni w nocy to dla mnie dość wysoka temperatura
gotb - Czw 20 Maj, 2021

fenis napisał/a:
Jakie upaly? U mnie wczoraj max 20 stopni w nocy

U mnie chłodniej, ale śpię pod kołdrą :-D

fenis - Pią 21 Maj, 2021

gotb napisał/a:
fenis napisał/a:
Jakie upaly? U mnie wczoraj max 20 stopni w nocy

U mnie chłodniej, ale śpię pod kołdrą :-D


Ja to mam tak,ze pod kołdrą muszę spać nawet jak jest gorąco. Po prostu działa tutaj jakaś psychologiczna blokada. Musi być nawet prześcieradło, ktorym się nakryję.

Ancymon - Sob 22 Maj, 2021

fenis napisał/a:
Ja to mam tak,ze pod kołdrą muszę spać nawet jak jest gorąco. Po prostu działa tutaj jakaś psychologiczna blokada. Musi być nawet prześcieradło, ktorym się nakryję.

Mam tak samo :mrgreen:

gotb - Nie 23 Maj, 2021

Tak, przykrycie musi być. Kołdra zazwyczaj, prześcieradło wystarczy w temperaturach tropikalnych....
one_hour - Sob 29 Maj, 2021

Ponownie zacząłem spać nago. Niesamowity komfort, jajka nie są uciskane przez bieliznę. Luźna piżama również tego nie zapewnia. Częściej przez to miewam poranne erekcje zaraz po przebudzeniu. :D
HornyBoy93 - Czw 03 Cze, 2021

Ja najczęściej śpię w bokserkach (tych przylegających), czasem nago jak jest na to ochota :)
Dekarion - Pią 04 Cze, 2021

Śpicie sami czy z partnerem? I czy przy partnerze zakładacie bieliznę czy równięż bez?
Majkel1278 - Pią 04 Cze, 2021

Jestem hetero ale mam kolegę homo i kiedyś po imprezie spaliśmy w jednym pokoju. Jako że śpię bez majtek to tak też i wtedy spałem i on o tym wiedział bo wcale się nie ukrywałem. Ale chłopak jechał na ręcznym jak myślał że zasnalem...
Ancymon - Nie 06 Cze, 2021

Majkel1278 napisał/a:
Ale chłopak jechał na ręcznym jak myślał że zasnalem...

Widocznie nie mógł się powstrzymać na Twój widok :P

Majkel1278 - Nie 06 Cze, 2021

Mi żadnej krzywdy nie robił, a jak w ten sposób trochę mu pomogłem to niech ma...
Ancymon - Sro 09 Cze, 2021

Majkel1278 napisał/a:
Mi żadnej krzywdy nie robił, a jak w ten sposób trochę mu pomogłem to niech ma...

Super podejście :D

michalza - Sro 16 Cze, 2021

Majkel1278 napisał/a:
Mi żadnej krzywdy nie robił, a jak w ten sposób trochę mu pomogłem to niech ma...


Nigdy Cię nie podrywał ani nic nie proponował?

Majkel1278 - Sro 16 Cze, 2021

Nie
kamilgroc - Sro 16 Cze, 2021

Ja śpię w samych boxach cały rok
Oleg_1981 - Czw 17 Cze, 2021

michalza napisał/a:
Majkel1278 napisał/a:
Mi żadnej krzywdy nie robił, a jak w ten sposób trochę mu pomogłem to niech ma...


Nigdy Cię nie podrywał ani nic nie proponował?


A w jakim celu?

michalza - Pią 18 Cze, 2021

Oleg_1981 napisał/a:
michalza napisał/a:
Majkel1278 napisał/a:
Mi żadnej krzywdy nie robił, a jak w ten sposób trochę mu pomogłem to niech ma...


Nigdy Cię nie podrywał ani nic nie proponował?


A w jakim celu?


Pewnie wybzykania

Majkel1278 - Pią 18 Cze, 2021

Nigdy do końca nie wiemy co komu siedzi w głowie ale nie miałem takiej propozycji i takiego wrażenia
Oleg_1981 - Pią 18 Cze, 2021

michalza napisał/a:
Oleg_1981 napisał/a:
michalza napisał/a:
Majkel1278 napisał/a:
Mi żadnej krzywdy nie robił, a jak w ten sposób trochę mu pomogłem to niech ma...


Nigdy Cię nie podrywał ani nic nie proponował?


A w jakim celu?


Pewnie wybzykania


Może mu się nie podobał ...

Ancymon - Sob 19 Cze, 2021

michalza napisał/a:
Oleg_1981 napisał/a:
michalza napisał/a:
Majkel1278 napisał/a:
Mi żadnej krzywdy nie robił, a jak w ten sposób trochę mu pomogłem to niech ma...


Nigdy Cię nie podrywał ani nic nie proponował?


A w jakim celu?


Pewnie wybzykania


Sorki, ale skąd w ogóle taka teoria? Serio uważasz, że każdy g... rzuca się na kolesi hetero?
Mam kumpla geja, sam jestem bi i żadnemu z nas nie w głowie sypianie ze sobą - kumplujemy się i tyle.

Oleg_1981 - Nie 20 Cze, 2021

Ancymon napisał/a:
michalza napisał/a:
Oleg_1981 napisał/a:
michalza napisał/a:
Majkel1278 napisał/a:
Mi żadnej krzywdy nie robił, a jak w ten sposób trochę mu pomogłem to niech ma...


Nigdy Cię nie podrywał ani nic nie proponował?


A w jakim celu?


Pewnie wybzykania


Sorki, ale skąd w ogóle taka teoria? Serio uważasz, że każdy g... rzuca się na kolesi hetero?
Mam kumpla geja, sam jestem bi i żadnemu z nas nie w głowie sypianie ze sobą - kumplujemy się i tyle.


Dzieki za te odpowiedz. To samo chcialem napisac.
To nie pierwszy raz, ze heterykom sie wydaje, ze sa Adonisami, ktorymi każdy bi/homo będzie zainteresowany.

fenis - Pon 21 Cze, 2021

No ale z drugiej strony jeśli walił konia przytulony od tyłu...
Ancymon - Nie 27 Cze, 2021

fenis napisał/a:
No ale z drugiej strony jeśli walił konia przytulony od tyłu...

Gdzie to wyczytałeś? :shock:

lisku - Nie 24 Paź, 2021

Ja śpię nago. W ekstremalnych przypadkach zdarza mi się spać w bokserkach (boxershorts).
toton - Pon 25 Paź, 2021

Normalnie śpię nago, ale teraz zastanawiam sie nad zamówieniem sobie jakiejś piżamy. Z uwagi na to,ze jest dość zimno.
Co sądzicie?
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0811107007.html

Ancymon - Pon 25 Paź, 2021

toton napisał/a:
Co sądzicie?

Polecam:
toton napisał/a:
Z uwagi na to,ze jest dość zimno.

;)

Przeciętny 30 - Pon 25 Paź, 2021

Przeważnie bez majtek
michalza - Wto 26 Paź, 2021

toton napisał/a:
Normalnie śpię nago, ale teraz zastanawiam sie nad zamówieniem sobie jakiejś piżamy. Z uwagi na to,ze jest dość zimno.
Co sądzicie?
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0811107007.html



Niezła, mam podobną. Jak zimno to śpię.

artiii2 - Sro 27 Paź, 2021

tylko nago i to przez caly rok . Przyznam sie , ze czegos takiego jak pizama w ogole nie posiamam . Bokserek czy slipow rowniez nie .
Dekarion - Sro 27 Paź, 2021

artiii2 napisał/a:
tylko nago i to przez caly rok . Przyznam sie , ze czegos takiego jak pizama w ogole nie posiamam . Bokserek czy slipow rowniez nie .


Czyli na co dzień nie chodzisz w bokserkach i slipach tylko ronwież nago pod spodniami?

Damian2006 - Sro 27 Paź, 2021

mam pokój z bratem, ale przeważnie śpimy w bokserkach lub bez
betor - Czw 28 Paź, 2021

toton napisał/a:
Normalnie śpię nago, ale teraz zastanawiam sie nad zamówieniem sobie jakiejś piżamy. Z uwagi na to,ze jest dość zimno.
Co sądzicie?
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0811107007.html


Niezla chociaż wolę jednokolorowe.

artiii2 - Sob 30 Paź, 2021

Dekarion napisał/a:
artiii2 napisał/a:
tylko nago i to przez caly rok . Przyznam sie , ze czegos takiego jak pizama w ogole nie posiamam . Bokserek czy slipow rowniez nie .


Czyli na co dzień nie chodzisz w bokserkach i slipach tylko ronwież nago pod spodniami?



dokladnie, tyle , te tych spodni uzywam tylko jesli opuszczam swoj dom aby wyjsc do pracy badz cos zalatwic . W domu zwykle swoj wolny czas spedzam nago .

Damian2006 - Nie 31 Paź, 2021

Wczoraj udało mi się spać nago i mój brat też zaczął :)
CEDRIK - Pon 10 Sty, 2022

Ja mam słabo ogrzewany pokój, przzy mocnych zimach było że rano się budziłem i było mniej niż 15 stopni(Momentami kołdra i trzy koce). Nauczyłem się spać w piżamach z długim rękawem . I w zasadzię śpię tylko w takich. W lecie zdarza mi się spać w samych luźnych bokserkach, bardzo rzadko nago niestety, bo przyzwyczajony jestem że śpię mocno ubrany
michalza - Wto 11 Sty, 2022

CEDRIK napisał/a:
Ja mam słabo ogrzewany pokój, przzy mocnych zimach było że rano się budziłem i było mniej niż 15 stopni(Momentami kołdra i trzy koce). Nauczyłem się spać w piżamach z długim rękawem . I w zasadzię śpię tylko w takich. W lecie zdarza mi się spać w samych luźnych bokserkach, bardzo rzadko nago niestety, bo przyzwyczajony jestem że śpię mocno ubrany


W sumie ponoć najlepiej śpi się w niskich temperaturach (chociaż dla mnie te 15 stopni to raczej ekstremalnie).

Sam staram sie utrzymywać temperaturę ok 18 stopni.

buldogang - Pon 17 Sty, 2022

Ja ogólnie też wolę jak jest chłodniej w sypialni. Tak maksymalnie 18 - 19 stopni. Kiedyś zdarzyło mi się u znajomego, jak było około 23 stopnie, to myślałem, że zejdę. Raz, że się nie wsypałem a dwa, że jeszcze bardziej byłem zmęczony.
CEDRIK, polecam spanie nago, ja uskuteczniam to już od paru ładnych lat i sobie chwalę. Kiedyś też spałem w bokserkach, ale teraz tylko na waleta.Najwygodniej i najprzyjemniej. A co do przyzwyczajeń to łatwo można je zmienić :)

toton - Wto 18 Sty, 2022

buldogang napisał/a:
Ja ogólnie też wolę jak jest chłodniej w sypialni. Tak maksymalnie 18 - 19 stopni. Kiedyś zdarzyło mi się u znajomego, jak było około 23 stopnie, to myślałem, że zejdę. Raz, że się nie wsypałem a dwa, że jeszcze bardziej byłem zmęczony.
CEDRIK, polecam spanie nago, ja uskuteczniam to już od paru ładnych lat i sobie chwalę. Kiedyś też spałem w bokserkach, ale teraz tylko na waleta.Najwygodniej i najprzyjemniej. A co do przyzwyczajeń to łatwo można je zmienić :)


Spisz sam czy z druga osoba?

buldogang - Wto 18 Sty, 2022

Od krótszego czasu częściej sypiam sam, ale przez dłuższy czas spałem regularnie z drugą połówką i również nago. Za bardzo się przyzwyczaiłem i tak dla mnie najwygodniej.
Czerwikss - Sro 19 Sty, 2022

buldogang napisał/a:
Od krótszego czasu częściej sypiam sam, ale przez dłuższy czas spałem regularnie z drugą połówką i również nago. Za bardzo się przyzwyczaiłem i tak dla mnie najwygodniej.


A jak na pomysł spania nago reaguje druga połówka? Czy również śpi nago?

buldogang - Sro 19 Sty, 2022

Jak już sypiam z drugą połówką, to już widziała mnie nago, więc nie ma jakiegoś zdziwienia i zakłopotania, przeważnie to normalna reakcja. Kwestia przedstawienia sprawy. Po prostu mówię, że przyzwyczajony jestem do spania nago, nie widziałem do tej pory u nikogo przerażenia w oczach :D
A druga połówka to zależy, nikogo też nie zmuszałem do tego. Przeważnie śpią w jakiejś koszulce albo piżamie, rzadziej nago, choć jedną namówiłem i sie przyzwyczaiła.

gotb - Pon 07 Lut, 2022

Ja przyzwyczaiłem moją obecną drugą połówkę do spania nago. Nie wyobrażamy sobie teraz, że można inaczej.
juansto - Pon 07 Lut, 2022

U mnie jest w nocy jakieß 19 stopni i ostatnio śpimy w piżamach, jakoś przy tej temperaturze nie da się inaczej
DTTPO - Sro 23 Mar, 2022

My mamy w sypialni około 22stC. Jak jest mniej to mi zimno w to co wystaje spod kołdry, ręce,nogi. Partnerka też woli tak ciepło.

A na czas seksu włączam farelek, by spokojnie i przyjemnie można było się kochać bez kołdry i *gorąco* taki farelek polecam :-D

[ Dodano: Sro 23 Mar, 2022 ]
Kiedyś nie byłem taki zmarźluch, ale jakoś od trzyciestki, często marznę jak się nie ruszam.

Tomm2 - Sro 06 Kwi, 2022

A ja jestem jak kaloryferek... Więc często nago
Czerwikss - Pią 15 Kwi, 2022

DTTPO napisał/a:
My mamy w sypialni około 22stC. Jak jest mniej to mi zimno w to co wystaje spod kołdry, ręce,nogi. Partnerka też woli tak ciepło.

A na czas seksu włączam farelek, by spokojnie i przyjemnie można było się kochać bez kołdry i *gorąco* taki farelek polecam :-D

[ Dodano: Sro 23 Mar, 2022 ]
Kiedyś nie byłem taki zmarźluch, ale jakoś od trzyciestki, często marznę jak się nie ruszam.


Sam ogólnie polecam klimatyzację ;) Można w zimne dni grzać, w ciepłe dni właczyć funkcję grzania i jest jak taki farelek.

ByczekTen - Czw 05 Maj, 2022

Ja najczęściej śpię w luźnych bokserkach lub całkowicie bez niczego. Nie lubię w obcisłych, bo wolę swobodę haha
qwerty882 - Czw 05 Maj, 2022

Generalnie u mnie pełen przekrój od jockstrapów przez slipy boksy i bez niczego różnorodnie
onesa - Czw 12 Maj, 2022

qwerty882 napisał/a:
Generalnie u mnie pełen przekrój od jockstrapów przez slipy boksy i bez niczego różnorodnie


Te jockstrapy to są wygodne?

qwerty882 - Pią 13 Maj, 2022

onesa, jak dobrać odpowiedni rozmiar to jak dla mnie są spoko bo trzymają co najważniejsze w miejscu a reszta ciała może sobie swobodnie oddychać
dkbb - Pon 16 Maj, 2022

qwerty882 napisał/a:
onesa, jak dobrać odpowiedni rozmiar to jak dla mnie są spoko bo trzymają co najważniejsze w miejscu a reszta ciała może sobie swobodnie oddychać


A z jakiej strony zamawiasz? Pytam się bo jeszcze nie miałem a chętnie bym wypróbował

qwerty882 - Czw 19 Maj, 2022

dkbb, jak do tej pory polowałem na allegro ale można przepatrzeć zalando, czy typowo strony ulubionych marek
nicefeet - Sob 21 Maj, 2022

Polecam vinted, tam trochę jest, sporo w oryginalnych opakowaniach, nówki, a można zaoszczędzić 30-40% spokojnie ;)
Fajfusek99 - Sob 21 Maj, 2022

Co do tych jockstrapy to też moje pytanie czy to jest wygodne? Do tej pory nie nosiłem takiej bielizny i nie wiem czy warto ją zakupić?
A co do spania to ja preferuje piżamę, a w lato bokserki i koszulka.

Siwy1945 - Pią 10 Cze, 2022

Jeśli chodzi o spanie to tylko i wyłącznie nago nie wyobrażam sobie spać inaczej np w slipach lub innej bieliźnie która tylko by mi przeszkadzała .
onesa - Pon 13 Cze, 2022

Fajfusek99 napisał/a:
Co do tych jockstrapy to też moje pytanie czy to jest wygodne? Do tej pory nie nosiłem takiej bielizny i nie wiem czy warto ją zakupić?
A co do spania to ja preferuje piżamę, a w lato bokserki i koszulka.


Ponoć wygodne, wiele osób na forum wspomina, ze nosi oraz czuje się w nich bardzo komfortowo. Moim zdaniem jednak warto jest kupić i samodzielnie się przekonać (szczególnie, ze nie jest to jakaś duża fortuna)

Siwy1945 - Pią 07 Kwi, 2023

Oczywiście zawsze śpię nago jakiś czas temu dodałem tutaj post pisząc na temat spania nago . Dodam jeszcze że pisząc ten post leżę już w łóżku oczywiście nago . Bo najlepsza piżama to brak piżamy 😜😜😜




kuba1990pa - Sro 12 Kwi, 2023

A jak wygląda u Was spanie z kimś "obcym" w pokoju? Jako, że śpię od lat nago, w takiej systuacji zawsze pytałem, czy komuś to nie przeszkadza. Zawsze padała odpowiedź ok, spoko lub też spali nago.
onesa - Wto 18 Kwi, 2023

No i zdecydowanie najzdrowiej bez piżamy ;)

Kuba, wydaje mi się, że dobrze będzie coś na siebie nałożyć jeśli nie wiesz jak dana osoba zareaguje. Jeśli wiesz, ze inni też spią nago, to możesz oczywiśćie spać nago

kuba1990pa - Czw 20 Kwi, 2023

onesa napisał/a:
No i zdecydowanie najzdrowiej bez piżamy ;)

Kuba, wydaje mi się, że dobrze będzie coś na siebie nałożyć jeśli nie wiesz jak dana osoba zareaguje. Jeśli wiesz, ze inni też spią nago, to możesz oczywiśćie spać nago


Wychodzę z założenia, że warto najpierw zapytać.

michalza - Pią 21 Kwi, 2023

Ja ostatnio przekonałem się do spania bez piżamy, na poczżątku dziwne uczucie. Obecnie nie wyobrażam sobie spania w piżamie czy majtach
qwerty882 - Nie 28 Maj, 2023

kuba1990pa, wszystko zależy od sytuacji ale raczej bokserki lub shorty jak akurat planowałem nocowanie, nago raczej bym się nie zdobył ale miałem raz współlokatora w interku który nie miał oporów i w takiej sytuacji tak jak mówisz najlepiej zapytać

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group