Luźne dyskusje o męskich sprawach - Panowie potrzebuje rady

judasz21 - Sro 23 Maj, 2007
Temat postu: Panowie potrzebuje rady
Mam 22 lata i jeszcze jestem prawiczkiem czy powinienem iść do agencji na dziwki. :oops:
zola - Sro 23 Maj, 2007

Moim zdaniem TAK, ja w wieku 16 lat już nie byłem prawiczkiem
dar862 - Sro 23 Maj, 2007

zola napisał/a:
Moim zdaniem TAK, ja w wieku 16 lat już nie byłem prawiczkiem

zola dziecko nie wypowiadaj się!! to zależy, jeśli masz taka potrzebę ok! ale wiedz o tym, że początki są bardzo ważne!! a w burdelu komfortu się nie spodziewaj, kumpel był i stwierdził tyle, że to był bład :P jakas wyciorana K**** mówi Ci pospiesz się...!!

zola - Sro 23 Maj, 2007

Wiesz ale w dzisiejszych czasach to trochę to dziwne żeby facet 22 letni był prawiczkiem. Jeśli jest mu tym dobrze to OK ale jeśli ma ochot sie kochać to niech znajdzie sobie dziewczyne
m27 - Sro 23 Maj, 2007

"w dzisiajszych czasach to dziwne"--- nie rozumiem to gówniarskie stwierdzenie, ze trzeba wczesnie zaczynac, jakie to ma znaczenie czy zacznie dopiero po 25.wszystko zalezy od jego potrzeb. a po burdelu to sie kolo tylko kompleksów nabawi. nie ma sensu
paulinka - Sro 23 Maj, 2007

moim zdaniem fajnie by było posiąść takiego 22 letniego prawiczka :) wiesz że bedzie wierny bedzie mu zależało a pozatym nie zarazi Cie niczym i miło jest wprowadzac faceta w świat sexu o ile już cos o nim wie poza obecnym partnerem super sex miałam z chłopakiem którego rozprawiczyłam i mysle że powinienes poszukac sobie dziewczyny a nie dziwki
adadverts - Sro 23 Maj, 2007

judasz21 napisał/a:
Mam 22 lata i jeszcze jestem prawiczkiem czy powinienem iść do agencji na dziwki. :oops:

Jeśli bardzo tego potrzebujesz i wpływa to jakoś na twoją niską samoocenę to idź. Ale nie do agencji, bo tam (jak już ktoś napisał) jest nie za ciekawie (brzydkie laski, chcące za wszystko dopłatę i chcące skończyć z tobą jak najszybciej oraz alfons, który cię stamtąd wywali, jak będziesz chciał by panienka dotrzymała umowy). Jeśli już, to znajdź sobie jakąś laskę pracującą na własny rachunek (są o niebo lepsze) - ogłoszenia znajdziesz na necie.

A jak nie potrzebujesz tego i chcesz zerwać z byciem prawiczkiem tylko dlatego, że twoi znajomi już nimi nie są (albo tak twierdzą), to sobie odpuść i poszukaj laski na stałe.

ankylosaurus - Sro 23 Maj, 2007

Weż, jeszcze jakiegoś syfa się nabawisz.
Poza tym, jak pierwszy raz, to pierwszy - jakoś to być musi - przynajmniej ja bym nie chciał, żeby było to na ławce przed dyskoteką po pijanemu i z laską z parchą :D
W zasadzie Twój wybór... Zola... brawo. :roll:

zola - Sro 23 Maj, 2007

ankylosaurus napisał/a:
Zola... brawo. :roll:


Co brawo coś nie pasuje??

ankylosaurus - Sro 23 Maj, 2007

Czy coś niezrozumiałego jest w tym zwrocie...? Starałem się pisać po polsku. ;]
kgdynia - Sro 23 Maj, 2007

judasz21 napisał/a:
Mam 22 lata i jeszcze jestem prawiczkiem
moj kolega bardzo przystojny ma tez tyle lat i co tez jest prawiczkiem ... ale szuka odpowiednej dziewczyny..
pablo115 - Sro 23 Maj, 2007

Zależy od wartości twoich i czy jesteś gotowy na bzykanie :)
novy1 - Sro 23 Maj, 2007

A po co do jakichś głupich agencji i płacić za seks jeszcze, skoro wystarczy tylko znaleźć sobie dziewczyne. Czy to takie trudne?
judasz21 - Sro 23 Maj, 2007

dzięki panowie za rade
qtasek - Sob 26 Maj, 2007

adadverts napisał/a:

Jeśli już, to znajdź sobie jakąś laskę pracującą na własny rachunek (są o niebo lepsze) - ogłoszenia znajdziesz na necie.




A zna ktoś strony z takimi ogloszeniami ??
oczywiscie pytam z czystej ciekawosci ;) .

judasz21 - Sob 26 Maj, 2007

www.e-sexrandki.pl
adadverts - Sob 26 Maj, 2007

www.odloty.pl :wink:
wisienkaok - Sro 27 Lis, 2019

spam
onesa - Sro 27 Lis, 2019

wisienkaok, leci ostrzeżenie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group