Galeria zdjęć - Galeria i rozmowy - Zdjęcia Gatek, Majtek, stringów,bielizny

mateusz_papuga - Sro 25 Kwi, 2007
Temat postu: Galeria i rozmowy - Zdjęcia Gatek, Majtek, stringów,bielizny
Hm... Zakładam ten temat gdyż jest bardzo ciekawy.... I myślę że Paniom się spodoba.... :wink:
paulinka - Sro 25 Kwi, 2007

:P
mateusz_papuga - Sro 25 Kwi, 2007

Paulinko bardzo ladna bielizna buzka :P
Gość - Sro 25 Kwi, 2007

Paulinka : pięknie i piękny biust !!!! :lol:
Gość - Czw 26 Kwi, 2007

A w tej galerii to tylko kobiety mają umieszczać swoje foty w bieliźnie??
Czy faceci też mogą ??

[ Dodano: Czw 26 Kwi, 2007 ]
To wstawiam swoje :)






mateusz_papuga - Czw 26 Kwi, 2007

No i tak trzymać Panie i Panowie... jak tylko uda mi sięzrobićfotki to wrzucę tu parę fotek...
budnis - Czw 26 Kwi, 2007

nie najlepsze no ale jest
mehu - Pią 27 Kwi, 2007

to ja jeszcze to doloze




pablo115 - Pią 27 Kwi, 2007

Ja także dokładam to chyba będzie już każdy rodzaj teraz jackostrap
Strikerx - Pią 27 Kwi, 2007
Temat postu: odp
Co wy w tym widzicie? :D :D :D ja bym się czuł głupio w stringach :D :D :D
grzesiek_19 - Pią 27 Kwi, 2007

wole bokserki moja dziewczyna też a szczególnie jak są dopasowane
paulinka - Pią 27 Kwi, 2007

pablo115 napisał/a:
Ja także dokładam to chyba będzie już każdy rodzaj teraz jackostrap

nigdy nie widziałam na żywo faceta w takich gatkach :(
a swoja drogą to jest wygodne?

arekarek - Pią 27 Kwi, 2007

mehu, super.
budnis - Pią 27 Kwi, 2007

jeszcze w bokserkach
arekarek - Pią 27 Kwi, 2007

budnis, super, na Twoim miejscu wzialbym jakis wiekszy rozmiar bokserek bo widac, ze masz duzego.
pablo115 - Pią 27 Kwi, 2007

Jackostrap są naprawdę wygodne ! Przud maja jak slipy tył zresztą też ale bez materiału :) Na gorące lato są wyjebiste w kosmos :) Polecam wszytkim !
Gość - Sob 28 Kwi, 2007

Następna fotka :)



[ Dodano: Sob 28 Kwi, 2007 ]
i kolejna:


20latek - Wto 01 Maj, 2007

gatki
heroes84 - Czw 17 Maj, 2007

te dwa zdjęcia od góry to moje, tak samo jak te z diabełkiem na poprzedniej stronie, tylko moderator mógłby coś zrobić bym odzyskał do nich dostęp :)
lubom - Pon 21 Maj, 2007



jak sie wam podobają :)

zola - Pon 21 Maj, 2007

nono, to Ty jesteś na tym zdjęciu??
lubom - Pon 21 Maj, 2007

zola napisał/a:
nono, to Ty jesteś na tym zdjęciu??


plaża 2006 :)

ale bez twarzy bo wiecie czym to grozi :P

dar862 - Wto 22 Maj, 2007

fotka fajna :)
lubom, czy mi się zdaje, czy Ty depilujesz całe ciało!?! :wink:

zola - Wto 22 Maj, 2007

no to ciałko masz boskie
lubom - Wto 22 Maj, 2007

dar862 napisał/a:
fotka fajna :)
lubom, czy mi się zdaje, czy Ty depilujesz całe ciało!?! :wink:


trochę mam na jajkach i kolo penisa , a czemu pytasz :?:

dar862 - Wto 22 Maj, 2007

tak jakoś bo wydawało by się, że baaaardzo dbasz o ciało i nie chodzi mi tylko o muskulature, a właśnie o brak owłosienia! ale jak nie masz to się ciesz;p bardzo estetyczny widok
lubom - Wto 22 Maj, 2007

w sumie to chciałbym mieć trochę na brzuchu :) no tak bozia mnie stworzyła
dar862 - Wto 22 Maj, 2007

no ja mam na brzuchu i jakoś nie podobaja mi się, a moja dziewczyna chciałaby, żebym miał też tors :| bleeeee
lubom - Wto 22 Maj, 2007

tors nie to było modne wieki temu
dar862 - Wto 22 Maj, 2007

jak widzę gościa owłosionego jak małpa i jeszcze w bezrękawniku to zbiera mi sie na wymioty!! jak można tak wyjść na ulice co za brak higieny!!! :!: :|
turituri - Wto 22 Maj, 2007

dar862 napisał/a:
jak widzę gościa owłosionego jak małpa i jeszcze w bezrękawniku to zbiera mi sie na wymioty!! jak można tak wyjść na ulice co za brak higieny!!! :!: :|


Zgadzam sie z tym calkowicie:P moj sasiad tak chadza po osiedlu a ma jakies 20 lat:P oblecha i tyle;]

paulinka - Wto 22 Maj, 2007

dar862 napisał/a:
jak widzę gościa owłosionego jak małpa i jeszcze w bezrękawniku to zbiera mi sie na wymioty!! jak można tak wyjść na ulice co za brak higieny!!! :!: :|

moim zdaniem przesada p[rzecież jak ktoś ma włosy to nie jego wina a mysle że nikomu nie chciałby sie wszystkiego depilowac to bolesne a golic codziennie to kłopotliwe
mój obecny chłopiec ma sporo włosków i chodz kiedys tego nie lubilam jak go poznalam i poikochałam teraz wydaje mi sie to bardzo meskie :)

dar862 - Wto 22 Maj, 2007

wybacz, ale jak masz włosy na przedramionach i pod pachami to jak na litość boska można zakładać bezrękawnik!! to tak jakby kobieta założyła spódnice przed kolano i "zapomniała" o eksterminacji owłosienia na nogach!! nie do przyjęcia :?
paulinka - Wto 22 Maj, 2007

dar862 napisał/a:
wybacz, ale jak masz włosy na przedramionach i pod pachami to jak na litość boska można zakładać bezrękawnik!! to tak jakby kobieta założyła spódnice przed kolano i "zapomniała" o eksterminacji owłosienia na nogach!! nie do przyjęcia :?

pachy goli :) na przed ramieniach nie ma dużo ma sporo na klatce i brzuszku

dar862 - Wto 22 Maj, 2007

no to oki przecież nie wychodzi bez t-shirt'u na ulice!!!;p ja pisze o takich gościach(zwłaszcza jeden koles rzuca mi się w oczy, aż boli!!) przedramiona owłosione i cały jak mamut, a łazi w bezrękawnikach!!! koszmarny widok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?
paulinka - Wto 22 Maj, 2007

w niedziele mną plaży wryło mnie w ziemie zobaczyłam kolesia co na plecach miał tyle włosów że wielu chciałby mieć tyle na głowach po prosty on bardziej jakaś małpkę przypominał szkoda mi sie go zrobiło ale chłopak sie zapytał czy mogłabym z takim kręcić gdyby był młodszy -bo miał z 40 lat -a le bez zastanowienie odpowiedziałam że nie naprawdę podziwiam kobiety które kochają takie orangutaniki :)
artemis - Wto 22 Maj, 2007

podobają mnie sie wasze piesczotliwe określenia typu małpka, orangutanki, po prostu boskie :D respect dla was :mrgreen:
paulinka - Wto 22 Maj, 2007

artemis napisał/a:
podobają mnie sie wasze piesczotliwe określenia typu małpka, orangutanki, po prostu boskie :D respect dla was :mrgreen:

po prostu staram sie nikogo nie obrażać a wyrazić swoje emocje:)

bad ziom - Sro 23 Maj, 2007

Wg mnie owlosienie to jedna z oznak meskosci, nie mam zamiaru ani golic pach ani niczego innego, na arzie nie mam stosunkow sexualnych, kto wie, moze pozniej zaczne golic, teraz mis ie podoba tak, jak ejst
niedlugo, jak to mowicie - przyjdzie moda, na golenie nog, teraz wam wydaje sie to oblesne ale zobaczycie ze za kilka lat to bedzie norma, zalosne...

dar862 - Sro 23 Maj, 2007

żałosne, nie żałosne! kwestia higieny i estetycznego wyglądu;p żałosne to jest chodzić jak małpa w bezrekawniku!!! :? z czasem zrozumiesz(tak mi się wydaje) te racje :wink:
ankylosaurus - Sro 23 Maj, 2007

dar862 napisał/a:
żałosne, nie żałosne! kwestia higieny i estetycznego wyglądu;p żałosne to jest chodzić jak małpa w bezrekawniku!!! :? z czasem zrozumiesz(tak mi się wydaje) te racje :wink:


Ciągle zakrywasz się tym jednym przykładem faceta w bezrękawniku - człowieku, jak chcesz to się gol na nogach, rękach, dupie, jajkach i brodzie - nikomu to nie przeszkadza. Ale skoro ktoś ma włosy na klacie i nie goli ich sobie codziennie z obrzydzeniem, to nie nazywaj tego brakiem higieny - włosy są i będą, jeżeli brzydzisz się ich w najbardziej popularnych miejscach, to chyba masz problem z akceptacją dla ciała człowieczego.
Fakt, faktem - busz włosów na plecach i ramionach upodabnia każdego do małpy i ja napewno bym się ogolił - ale nie można wciąż powoływać się na teeen sam przykład.

dar862 - Sro 23 Maj, 2007

fakt ciągle wracam do tego samego bo niestety widzę go codiennie, ale uwierz to nie jest odosobniony przypadek!!! nie mówię, żeby golić/ depilować całe ciało!! są to niech sobie będą! tylko wystawianie ich na pokaz publiczny i nie mam tu na myśli plaży jest dla mnie nie do przyjęcia!!! moje zdanie i mam do niego prawo! :P
ankylosaurus - Czw 24 Maj, 2007

Ano spoko, miej swoje zdanie, miej :D Po prostu Twoje wypowiedzi uznałem za totalny anty-owłosieniowy apel, ale rozumiem, to "pokazywanie" dziczy na plecach... Może się chłopu podoba jak mu na ramionach powiewa... dziwne, ale bywa :P
heroes84 - Czw 24 Maj, 2007

Myśle, drogie panie i drodzy panowie, że na temat owłosienia możnaby nowy temaz założyć. Też znam pana, który ma plecy sporo owłosione. Ja bym do czegoś takiego nie dopuścił, ale prawda jest taka, jedni wolą ananaski a drudzy brzoskwinki :)
Więc wracam do tematu i umieszczam fotke :


dar862 - Czw 24 Maj, 2007

heroes84 napisał/a:
Myśle, drogie panie i drodzy panowie, że na temat owłosienia możnaby nowy temaz założyć. Też znam pana, który ma plecy sporo owłosione. Ja bym do czegoś takiego nie dopuścił, ale prawda jest taka, jedni wolą ananaski a drudzy brzoskwinki :)
Więc wracam do tematu i umieszczam fotke :

Obrazek

i to jest dobry przyklad normalnie nienadmiernie owłosionego faceta!! bo prosze Państwa WSZYSTKO Z UMIAREM!! :P

przemaszks - Pią 25 Maj, 2007

najlepsze sa bokserki bardzo polecam;)
Alex-sex - Pią 25 Maj, 2007

przemaszks napisał/a:
najlepsze sa bokserki bardzo polecam;)

no ja tez nosze tylko bokserki takie jak spodenki bo nie lubie za bardzo obcislychh a ty jakie preferujesz?

paulinka - Pią 25 Maj, 2007

dar862 napisał/a:
i to jest dobry przyklad normalnie nienadmiernie owłosionego faceta!! bo prosze Państwa WSZYSTKO Z UMIAREM!! :P

ale on przecież prawie na brzuchu nie ma włosków a na klacie w ogóle wiec moim zdaniem to chłopak o niewielkim owłosieniu

dar862 - Pią 25 Maj, 2007

no w sumie masz racje;P jednak ta ilość owłosienia nie razi!! szczerze sam mam chyba troche mniej i jest mi z tym dobrze: jedyne co przycinam to okolice wacka i pach :mrgreen: i nie zapowiada się, żeby bujnęło :D
existenz - Pią 25 Maj, 2007

Dżizys jak można golić sobie ręce :shock: Dla mnie to jest dziwne, mój kolega ogolił sobie kiedyś ręce i wszyscy go wyśmiali. A osoba, ktora ciągle wypisuje, że owłosienie = brak higieny musi mieć problemy z akceptacją własnego ciała lub stara się dowartościować. Jeżeli ktoś naprawdę chce zmniejszyć owłosienie na rękach, niech poleje je wodą utlenioną i wystawi na słońce, same się rozjaśnią.
pzdr!

dar862 - Pią 25 Maj, 2007

existenz napisał/a:
Dżizys jak można golić sobie ręce :shock: Dla mnie to jest dziwne, mój kolega ogolił sobie kiedyś ręce i wszyscy go wyśmiali. A osoba, ktora ciągle wypisuje, że owłosienie = brak higieny musi mieć problemy z akceptacją własnego ciała lub stara się dowartościować. Jeżeli ktoś naprawdę chce zmniejszyć owłosienie na rękach, niech poleje je wodą utlenioną i wystawi na słońce, same się rozjaśnią.
pzdr!

yyy a kto pisał o rekach? :?: bo chyba nie ja! nie śpimy czytamy dokładnie posty 8) :P

zarkavi - Nie 27 Maj, 2007

Moim zdaniem owłosienie jest oznaką męskości, i mając futerko można tak samo zachowywać higienę jakby się go nie miało.
heroes84 - Sob 16 Cze, 2007

by temat nie umarł to coś kolejnego:








lubom - Sro 20 Cze, 2007



a to moje nowe fajtki :P hehe

Barret - Pon 25 Cze, 2007

dar862 napisał/a:
heroes84 napisał/a:
Myśle, drogie panie i drodzy panowie, że na temat owłosienia możnaby nowy temaz założyć. Też znam pana, który ma plecy sporo owłosione. Ja bym do czegoś takiego nie dopuścił, ale prawda jest taka, jedni wolą ananaski a drudzy brzoskwinki :)
Więc wracam do tematu i umieszczam fotke :

Obrazek

i to jest dobry przyklad normalnie nienadmiernie owłosionego faceta!! bo prosze Państwa WSZYSTKO Z UMIAREM!! :P


A jak ja napiszę (to tylko przykład), że heroes84 ma za mało włosów i mnie to obrzydza to to też będzie prawda nie do podważenia? Weź przestań pisać już w tym temacie, bo czepiasz się jakichś bzdetów i szukasz dziury w całym.

heroes84 - Pon 25 Cze, 2007

Oczywiście, że bedzie to prawda. Jedni się golą, drudzy nie, jedni mają wąsy, drudzy nie.
Jeszcze inni golą sobie jaja, a niektórzy nie. Po prostu każdy lubi to co chce :)

mateusz_papuga - Pon 25 Cze, 2007

Racja racja heroes.... jajka muszą oddychac :mrgreen:
heroes84 - Pon 25 Cze, 2007

OOOO tak... jajka nie lubią być zarośnięte :)
LIBLINKS - Sro 27 Cze, 2007

to jest stronka na której można zamieścić fotke swojej "pupci"
ponoć najseksownejsza pupcia ma wygrać bielizne
przyjmowane fotki od kobiet jak i od mężczyzn

http://smys.sloggi.com/index.php

napewno tam wyśle fotke....
może sie coś uda :P

wan - Sob 07 Lip, 2007

moja fotka
przemeq - Sob 07 Lip, 2007

Innowatorskie ujęcie :)
mateusz_papuga - Sob 07 Lip, 2007

mnie sie podoba wannie :)
maniek88 - Nie 08 Lip, 2007

Wan, fajne ujecie\? Mokra koszulka?
m4g1k_ - Sob 14 Lip, 2007

proszę moje ulubione:

Bruno Pelletier - Nie 15 Lip, 2007

mam identyczne :)

też je bardzo lubię ;)

20latek - Sob 21 Lip, 2007

to ja tez cos wrzuce

[ Dodano: Sob 21 Lip, 2007 ]
;p

[ Dodano: Sob 21 Lip, 2007 ]
ll

Bruno Pelletier - Nie 22 Lip, 2007

20latek, no i ?

nabijasz sobie posty, czy co?

20latek - Nie 22 Lip, 2007

Bruno Pelletier chcialem wrzucic ale zdjec niemoge dodac niewiem co jest

[ Dodano: Nie 22 Lip, 2007 ]
gatki

[ Dodano: Nie 22 Lip, 2007 ]
gatki

Alex-sex - Nie 22 Lip, 2007

pięknie :O jeszcze bardziej sexi wyglada xD a on zawsze taki grubszy czy to przez koszulke? i widac ze masz dosyc fajne jadra
20latek - Wto 24 Lip, 2007

http://img502.imageshack....07071040un6.jpg
Bruno Pelletier - Pią 27 Lip, 2007

20latek, a kogo zakryłeś czarną plamą ? ;)
mar22 - Wto 04 Wrz, 2007

przesyłam swoje fotki w gatkach, w których najlepiej się czuję :D


paulinka - Wto 04 Wrz, 2007

w szarych i białych boksereczkach najładniej moim zdaniem :)
mar22 - Sro 05 Wrz, 2007

paulinka napisał/a:
w szarych i białych boksereczkach najładniej moim zdaniem :)


:D , dzięki

mmm333 - Czw 06 Wrz, 2007

do mar22 ile masz lat? widać ze sie golisz czym to robisz jestes brunetem czy blondynem niezłego masz
wan - Nie 09 Wrz, 2007

stringi
CheshireCat - Nie 09 Wrz, 2007

nice ;)
Hubertttus - Pon 10 Wrz, 2007

Ja wiem czy to są stringi? ,raczej prześwitujące i pieknie prezentujące zawartość slipy.
CheshireCat - Pon 10 Wrz, 2007

trzeba by było z tyłu zobaczyć jak wyglądają?:>
mar22 - Pią 14 Wrz, 2007

dorzucę jeszcze jedną fotkę :oops:

Hubertttus - Sob 15 Wrz, 2007

Jak zawsze imponująco :|
CheshireCat - Nie 16 Wrz, 2007

taka z mrugnieciem tylko że nie oka ;)
myopic - Pon 17 Wrz, 2007

więcej na www.myopic.fotosik.pl

http://www.fotosik.pl/pok...ace6e26132.html
http://www.fotosik.pl/pok...9b60ebe737.html
http://www.fotosik.pl/pok...a376b6062b.html

Hubertttus - Wto 18 Wrz, 2007

Zawartość tych fotek może i całkiem ,całkiem ale światło do kitu psuje fotki.
antek115 - Wto 02 Paź, 2007

a ja mam z gatkami taki problem ze mi penis wychodzi z gatek jak stanie ;/ a wiekszych nie moge kupic bo jestem chudy ;/ macie jakis sposob?
Szymon7 - Pon 29 Paź, 2007

hehe :wink: tez mam taki problem :) jestem szczuplutki i nosze rozmiar S. nos obcisle bokserki, z takich nie powinien wychodzic :)
grom999 - Pon 03 Gru, 2007

http://grom999.wrzuta.pl/
Maxie - Nie 09 Gru, 2007

ja lubie nosic damska bielizne jako ze jestem crossdresserem.Najbardziej mnie rajcuje koronka,lycra....

[ Dodano: Nie 09 Gru, 2007 ]
wan napisał/a:
stringi

grom999 - Pon 31 Gru, 2007

http://grom999.wrzuta.pl/obraz/lN3HladPnF/abcd0011 następne zdjęcia też są moje
Szymon7 - Pon 31 Gru, 2007




Pozdrawiam :)

dario.net - Pon 14 Sty, 2008

:D :D :D
Bruno Pelletier - Sob 26 Sty, 2008

WAN - nie ściemniaj !!!
kipa - Nie 27 Sty, 2008





zapraszam panie do oceny :)

zola - Pon 28 Sty, 2008

kipa, wsztystko ładnie pieknie, ale czy ty jestes dziewczyną bo z profilu wygodzi ze tak, a tu dajesz fotki niby swojego ptaszka no chba ze jestes...
kipa - Pon 28 Sty, 2008

poprawiłem już sobie w profilu :) :D
Szymon7 - Wto 05 Lut, 2008


paulinka - Sro 06 Lut, 2008

Szymon7, śliczne ;P ;*
konrad-m - Sro 13 Lut, 2008

Szymon7, tak z ciekawości, ile masz cm?
Szymon7 - Czw 14 Lut, 2008

konrad-m napisał/a:
Szymon7, tak z ciekawości, ile masz cm?


Z 16cm będzie :P

konrad-m - Czw 14 Lut, 2008

aha, to gratulacje z powodu rozmiaru :)
gmail - Pon 25 Lut, 2008

gdzie kupujecie bielizne? jakies konkretne sklepy? marki?
someone892 - Nie 23 Mar, 2008

Szymon7...fajna opalenizna:P solarium?czy z wakacji masz fote?
Napalony92 - Nie 23 Mar, 2008

http://img179.imageshack....dsc00001ix6.jpg
http://img87.imageshack.u...dsc00002iq7.jpg

konrad-m - Pon 24 Mar, 2008

gmail napisał/a:
gdzie kupujecie bielizne? jakies konkretne sklepy? marki?
ja zamawiam na allegro :P nie mam czasu chodzić po sklepach
gmail - Pon 24 Mar, 2008

jak bielizna to tylko henderson lub atlantic :D
polecam - fajnie sie nosza i fajnie wyglada:D

Dominik79 - Pon 24 Mar, 2008

Dokładnie też uwielbiam Atantica i Henderssona :)
gmail - Pon 24 Mar, 2008

Dominik79, zrobisz fotki tych boxow, ktore najbardziej lubisz?:D
adonius - Wto 25 Mar, 2008

Temat spoko lecz ludzie dość często zamiast pokazywać swoją bieliznę pokazują swój sprzęt w bieliźnie. Wiem, głupio brzmi lecz mam nadzieję ,że po przejrzeniu tematu zrozumiecie o co mi chodzi. Jak chcecie pokazywać penisy to taki temat też jest 8)
Przepraszam ,że się tak czepiam :lol:
A co do bielizny to ja noszę to co mam a nie mam nic nadzwyczajnego. Mam wszystkiego po trochu i w wszystkim mi wygodnie :P

gmail - Wto 25 Mar, 2008

adonius, masz troche racji.... ale wiesz bielizna jest dla peniskow wiec dlatego sa takie foty :D
a czy ktos z was nosi slipy? czy bardziej preferujecie boxy?

nastolatek3 - Sro 26 Mar, 2008

Ja noszę tylko boxy, obcisłe, nie luźne. W przeciwieństwie do kolegów zraziłem się trochę do Atlantica i Hendersona. Atl. ma zbyt wąskie kroje w kroku i kutasek wyskakuje bokiem :D , zaś Henderson używa przeciętnych materiałów. Ze swojej strony polecam wam Fabio i Cornette.
gmail - Sro 26 Mar, 2008

nastolatek3, a gdzie mozna kupic Fabio lub Cornette ?:)
tomas13 - Sro 26 Mar, 2008

Obie marki są ogólnie dostępne, zatem gdziekolwiek pójdziesz, powinieneś trafić. W razie problemów zawsze pozostaje net, tylko nie kupuj hurtowo, bo producenci róźnie podchodzą do rozmiarów i póki nie zmierzy się jednej pary, lepiej nie wydawać większej kasy na większa ilość, bo potem będzie problem co z tym zrobić, a nie ma nic gorszego niż za duża/za mała bielizna.
nastolatek3 - Czw 27 Mar, 2008

Z tego co kojarzę to Cornette jest w Galerii Centrum (przynajmniej w Szczecinie).
gmail - Czw 27 Mar, 2008

ja nigdy sie z nimi nie spotkalem:(
paulinka - Czw 27 Mar, 2008

Cornette ja często kupowałam swoim facetom bądź przyjaciołom , bo uwielbiam majtki i lubię je dawać ;) w prezencie szczególnie świątecznym
a tak z firm męskich jakie lubię to :Cornette, Henderson, Key, Sesto Senso, La marru , i to chyba wsio,
aczkolwiek nieraz można znaleźć fajne gatki, nie znanej firmy i mogą świetnie sie nosić

a z damskiej to wiele by wymieniać , ale ogólnie trudno mi znaleźć stanik który jest dla mnie dobry rozmiarem czyli 70d lub 70dd lub 70e zależy od rozmiarówki i do tego żeby był śliczny, miał ciekawe połączenia kolorów, ładnie leżał czyli miał mały rozstaw, żeby miał fiszbiny, szerokie i odpinane ramiączka, nie miał w sobie tony gąbki ale też nie taki całkiem z cienkiego materiału, nie kosztował 300zł i żeby były majteczki do kompletu najlepiej bokserki figi i stringi jak narazie wszystkich wymogów nie spełnił żaden, ale może kiedyś sie uda ;)

gmail - Pią 28 Mar, 2008

pipipi, a gdzie je kupujesz? :)
a masz jeszcze te CK gdzies?:) moglbys zrobic sobie w nich zdjecie:P

grom999 - Sro 09 Kwi, 2008

:oops:
kapcius - Sro 09 Kwi, 2008

ee.. zajebiaszcze majtki, za ile kupiles? zlotwoke czy 2 zl> ...
Szymon7 - Pią 25 Kwi, 2008

Jeszcze cosik ;) sorki za słabą jakość, postaram się dorzucić coś porządniejszego :)

http://www.fotosik.pl/pok...051244ad10.html
http://www.fotosik.pl/pok...bc64e58804.html
http://www.fotosik.pl/pok...4bacfbe720.html

pozdrawiam :)

jagej - Pon 28 Kwi, 2008

pokazuje sie panowie
Alex-sex - Pią 02 Maj, 2008

jagej, 2 i 3 zdjecie najlepsze 8)
kapcius - Nie 01 Cze, 2008

pipipi napisał/a:
Hejka Alex-sex :D
Zaniedbujesz nas ( "bi" ) na tym forum ... daj parę ładnych fotek , tak jak kiedyś :lol:
PS.
Aż miło było popatrzeć :shock:


jak chcesz sie spie ---------- lić na jego widok to sie onanizujcie na pw, nie kazdy chce czytać to co aktualnie twoja niestworzona wyobraźnia wymysli.

Szymon7 - Nie 01 Cze, 2008

Cytat:
jak chcesz sie spie ---------- lić na jego widok to sie onanizujcie na pw, nie kazdy chce czytać to co aktualnie twoja niestworzona wyobraźnia wymysli.


Widać Ty chcesz to czytać, skoro odwiedzasz ten topic 8) Więcej konsekwencji w wypowiedziach :wink:

maniek88 - Sro 11 Cze, 2008

mehu napisał/a:
to ja jeszcze to doloze



pala az piszczy zeby ja potrzepac hehe
alex6 - Wto 17 Cze, 2008

Moja nowa inwestycja he he :D jak się podoba :wink: :?:

http://www.fotosik.pl/pok...7580639920.html
http://www.fotosik.pl/pok...582b8ace2b.html
http://www.fotosik.pl/pok...069541f711.html

kapcius - Wto 17 Cze, 2008

te pomarańczowe bardzo fajne :D
alex6 - Sro 18 Cze, 2008

ano przykład trzeba brać od najlepszych He He :D
a tak na serio to myślę że każdy z nas wie co dobre i nikt nikogo nie musi naśladować :wink:

Szymon7 - Czw 19 Cze, 2008

alex6 napisał/a:
Moja nowa inwestycja he he :D jak się podoba :wink: :?:

http://www.fotosik.pl/pok...7580639920.html
http://www.fotosik.pl/pok...582b8ace2b.html
http://www.fotosik.pl/pok...069541f711.html


Bardzo fajna bielizna :) pozdrawiam ;)

[ Dodano: Czw 19 Cze, 2008 ]
alex6 napisał/a:
myślę że każdy z nas wie co dobre i nikt nikogo nie musi naśladować :wink:


Zgadza się ;)

Hariko - Nie 13 Lip, 2008

troche moich gaci....
[img=http://img132.imagev..._123_876lo.jpg][img=http://img221.imagev..._123_560lo.jpg][img=http://img139.imagev..._123_733lo.jpg][img=http://img13.imageve..._123_693lo.jpg]

[ Dodano: Nie 13 Lip, 2008 ]
[img=http://img153.imagev..._123_750lo.jpg][img=http://img104.imagev..._123_554lo.jpg][img=http://img243.imagev..._123_253lo.jpg][img=http://img199.imagev..._123_127lo.jpg]

Xardas - Pon 14 Lip, 2008

No to dam i ja Swoją fotkę. Niedługo dam jeszcze jakieś...


kapcius - Wto 15 Lip, 2008



[ Dodano: Wto 15 Lip, 2008 ]
jagej napisał/a:
pokazuje sie panowie


spadaj, fora dla gejów są chyba gdzie indziej

Szymon7 - Pią 18 Lip, 2008

To jeszcze coś ode mnie


Hariko - Sob 19 Lip, 2008

C-IN 2 sa naprawde niezle!




Conrado - Pią 28 Lis, 2008

http://www.fotoload.pl/in...a2d3039fcdd4910
adamos234 - Sob 29 Lis, 2008

Hariko na focie 3 włożyleś rekę z gacie i myślisz że uwierzymy Ci że masz takiego penisa?
ukrryty - Sob 29 Lis, 2008

adamos, chyba nie chodziło mu o to, myśl czasem
Hubertttus - Sob 29 Lis, 2008

adamos234 napisał/a:
Hariko na focie 3 włożyleś rekę z gacie i myślisz że uwierzymy Ci że masz takiego penisa?
Uwierz że Hariko ma porządny sprzęt,jakbyś przejrzał jego profil to byś nie wątpił.
apollo88 - Sob 29 Lis, 2008


Z CROPP :roll:

Wtajemniczony - Nie 30 Lis, 2008

Ty masz 20 lat? Hm.. wyglądasz tak jakby eee... strasznie dorosło? :mrgreen:
Croop ma świetne ciuchy, chociaż te bokserki... :D

apollo88 - Nie 30 Lis, 2008

Wtajemniczony napisał/a:
Ty masz 20 lat? Hm.. wyglądasz tak jakby eee... strasznie dorosło?

Obejrzyj moje zdjęcia w Garii Dumy Męskiej, może tam wyglądam młodziej :P
Wtajemniczony napisał/a:
Croop ma świetne ciuchy, chociaż te bokserki...

Wolę reserved, ale tam nie sprzedają bielizny...

matteusz - Nie 30 Lis, 2008

alex6 napisał/a:
Moja nowa inwestycja he he :D jak się podoba :wink: :?:

http://www.fotosik.pl/pok...7580639920.html
http://www.fotosik.pl/pok...582b8ace2b.html
http://www.fotosik.pl/pok...069541f711.html



świetne fotki ale ta druga nie działa a szkoda

kapcius - Sro 03 Gru, 2008

apollo88, jakaś troche zniewieściała ta fotka ^^
apollo88 - Sro 03 Gru, 2008

kapcius napisał/a:
apollo88, jakaś troche zniewieściała ta fotka ^^

Jaki komentator, taka wypowiedź :P

kapcius - Czw 04 Gru, 2008

jakie foto takie wlasciciel ;]
paulinka - Czw 04 Gru, 2008

a mi się podoba, apollo88, jest świetnie ;)
dario.net - Sro 04 Mar, 2009

:roll:






kocurek - Sro 04 Mar, 2009

apollo88 napisał/a:

Wolę reserved, ale tam nie sprzedają bielizny...


jak nie sprzedają jak sprzedają :)

bardzo wygodna i ciekawa :)

Hariko - Czw 05 Mar, 2009

ja bielizne kupuje tutaj, polecam!!!
http://www.mensunderwears...source=2009-02b

marbb - Czw 05 Mar, 2009

:D
napalony93 - Czw 05 Mar, 2009

marbb widze ze masz bielizne z "klasycznego" pochodzenia tzn szort w serduszka hehe podbiły chyba calutki świat
apollo88 - Pią 06 Mar, 2009

kocurek napisał/a:


jak nie sprzedają jak sprzedają :)

bardzo wygodna i ciekawa :)

Widać przede mną chowają... :mrgreen:

maklerm - Czw 12 Mar, 2009

:wink:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Takie zwykłe, ale jakie wygodne :!: :!: :!: Moje ulubione :mrgreen:

zdesperowanyxd - Czw 12 Mar, 2009

Mi jakos najbardziej odpowiadaja bokserki Cropp'a i Reserved ;o
marbb - Pią 13 Mar, 2009

[ Dodano: Pią 13 Mar, 2009 ]
o to kolejna fotka :D

3tom - Pią 13 Mar, 2009

Ja osobiście wolę obcisłe bokserki, ale każdy nosi to co lubi. :)
Luks - Wto 19 Maj, 2009

Ja nosze tylo obcisłe bokserki , fajny kutas niewazne w co ubrany , hehe
3tom - Wto 19 Maj, 2009

Luks napisał/a:
fajny kutas niewazne w co ubrany , hehe

Zła rama może spieprzyć nawet najlepszy obraz. hehe

Luks - Czw 21 Maj, 2009

no ale to nie szata zdobi człowieka , a ładnemu ( kutaskowi ) we wszystkim ładnie :wink: - sam siebie tutaj troszke oszukuje , hehe
dario.net - Pią 19 Cze, 2009

Nowe fotki w nowej bieliznie :)






Kamillo20 - Pią 19 Cze, 2009

nienaturalne jakies te fotki, nie napchales sobie czegos tam?:DD
noemalny09 - Sob 20 Cze, 2009

albo napchał albo mu poprostu stoi
banan_85 - Sob 20 Cze, 2009


hallam - Pon 22 Cze, 2009

dario.net, super fotki, niezły sprzęt :D
mati0393 - Nie 05 Lip, 2009

moje gatki
kocurek - Pon 13 Lip, 2009

Kamillo20 napisał/a:
nienaturalne jakies te fotki, nie napchales sobie czegos tam?:DD


one są specjalnie tak wykrojone, że penis z moszną są tak wyeksponowane po prostu

Kamillo20 - Pon 13 Lip, 2009

No ale dla mnie to głupio wygląda, tak nienaturalnie. Napewno bym sobie takich nie kupił:)
dario.net - Nie 19 Lip, 2009

kocurek napisał/a:
Kamillo20 napisał/a:
nienaturalne jakies te fotki, nie napchales sobie czegos tam?:DD


one są specjalnie tak wykrojone, że penis z moszną są tak wyeksponowane po prostu


dokładnie, firmowa bielizna jest całkiem inaczej szyta :) ))

lew966 - Pon 20 Lip, 2009

ja w gatkach
kacperro - Pon 27 Lip, 2009

dario.net napisał/a:
kocurek napisał/a:
Kamillo20 napisał/a:
nienaturalne jakies te fotki, nie napchales sobie czegos tam?:DD


one są specjalnie tak wykrojone, że penis z moszną są tak wyeksponowane po prostu


dokładnie, firmowa bielizna jest całkiem inaczej szyta :) ))


Zgadzam się. Mój też w Sloggi wygląda jakby był sztuczny. Ale fajnie. Laski mają na co popatrzeć. ;)

heroes84 - Wto 11 Sie, 2009

Wstawiam swoje :)
sharpe - Sro 12 Sie, 2009

heroes84, świetne slipki! A masz też jakieś fotki w bokserkach? :)
pipipi - Sro 12 Sie, 2009

Slipki jak slipki , ale zobaczcie jakie jest ich "wyposażenie" :-) Gratulacje :-) Widać , że to wyższa półka :-)
heroes84 - Pią 14 Sie, 2009

eee no nie jest to wyższa półka - do półki nie sięga :D
gizmonts - Nie 23 Sie, 2009

...
Shnitzel - Nie 23 Sie, 2009

Jak z paczki dobrych bokserek :) super.
monstercock - Nie 23 Sie, 2009

nienawidze obcislych bokserek
Kamillo20 - Pon 24 Sie, 2009

Jeny jak to okropnie i nienaturalnie wygląda..
gizmonts - Pon 24 Sie, 2009

...
emdej - Pon 24 Sie, 2009

Coś ode mnie ;)


Shnitzel - Pon 24 Sie, 2009

slimek, a jak wygląda w spodniach? bo ładnie sie zaokrągla wiec niezły namiocik moze byc ;)
emdej - Pon 24 Sie, 2009

Noszę raczej szersze spodnie, więc aż tak nie widać :P
Shnitzel - Wto 25 Sie, 2009

e, szkoda ;) było by co pokazać ;)
emdej - Czw 27 Sie, 2009


lew966 - Nie 13 Wrz, 2009

ładne slipeczki :)
lamsoter - Sro 20 Sty, 2010


xselix - Czw 21 Sty, 2010

fajne majteczki, aczkolwiek wolę bokserki xD
Barque - Wto 27 Kwi, 2010

to ja tez coś dam :P

Flinston - Wto 27 Kwi, 2010

Barque, mmmmm, bardzo zajebiste :wink:
heroes84 - Czw 09 Wrz, 2010

Wstawię coś dla odświeżenia tematu
Czy naprawdę forumowicze nie posiadają fajnej bielizny?

harry_22 - Pią 10 Wrz, 2010

forumowicze zapewne maja ciekawa bielizne, ale nie maja takiego ciala jak Ty, by ja zaprezentowac...
kukuleczka123 - Pią 10 Wrz, 2010

harry_22 napisał/a:
forumowicze zapewne maja ciekawa bielizne, ale nie maja takiego ciala jak Ty, by ja zaprezentowac...


haha, dokladnie;)

Rufus1 - Pią 10 Wrz, 2010

harry_22, pewnie masz racje bo fajna bielizna to jedno a ladne cialo to drugie , jak trochę kg jest za dużo to nie jest widok już tak superowy jak przy szczuplej sylwetce
heroes84 - Pią 10 Wrz, 2010

To można wrzucić tylko kadr na slipki. Ja brzuch też wciągnąłem :)
Ale dzięki za komplementy, miło mi :)

harry_22 - Pią 10 Wrz, 2010

Nie ma za co :) W takim razie postaram się coś zrobić, ale nie mam jakieś ekstra bielizny. I niestety nawet jak wciągnę brzuch to nie będzie to wyglądało jak u Ciebie, podobnie z samą bielizną i jej zawartością
heroes84 - Pią 10 Wrz, 2010

Zawsze można wrzucić skarpetkę :p, ale to tak w ostateczności :)
harry_22 - Pią 10 Wrz, 2010

Hahaha, dobre - pomyślę o tym, ale może spróbuję bez, a potem koledzy ocenią
kipa - Czw 16 Wrz, 2010



harry_22 - Czw 16 Wrz, 2010

Ciekawe...
noemalny09 - Pią 17 Wrz, 2010

jakieś dziwne te gacie...... wole normalniejsze....
Luks - Pią 17 Wrz, 2010

gacie jak gacie , ważne co w srodku , hehe :lol:
Barque - Nie 19 Wrz, 2010

heroes84 napisał/a:
Wstawię coś dla odświeżenia tematu
Czy naprawdę forumowicze nie posiadają fajnej bielizny?


Wypraszam sobie!!!

;)

andrzejgadarr - Nie 19 Wrz, 2010

Ja nie noszę bielizny. Nie lubię gdy mnie coś ogranicza :)
harry_22 - Nie 19 Wrz, 2010

andrzejgadarr, nigdy nie nosisz bielizny?
andrzejgadarr - Pon 20 Wrz, 2010

nigdy. no ma to oczywiście jeden wielki minus- można sobie mosznę albo Wacława przyciąć w zamku spodni :)
ja_89 - Pią 24 Wrz, 2010

dlatego właśnie noszę spodnie na guziki :-)
ville86 - Pią 24 Wrz, 2010


flejszar - Pią 24 Wrz, 2010

"ville86" bardzo fajne gatki :-)
Rufus1 - Sob 25 Wrz, 2010

ville86, fajne gatki i fajne cialo
flejszar - Pon 27 Wrz, 2010

...
sanczo245 - Pon 27 Wrz, 2010

heroes84 napisał/a:
Wstawię coś dla odświeżenia tematu
Czy naprawdę forumowicze nie posiadają fajnej bielizny?


Kupujesz gdzieś na necie bielizne czy w sklepie?

Rufus1 - Pon 27 Wrz, 2010

flejszar, fajne masz te gatki
micnow - Pon 27 Wrz, 2010

flejszar, te 3 majtki sa super mam takie same pewnie z 5 modeli a gumka jest robiona z dodatkami drzewa bananowego !! najwygodniejszemajtki jakie mialem kiedys na tylku !!! pozdrawiem
heroes84 - Pon 27 Wrz, 2010

sanczo245 napisał/a:
heroes84 napisał/a:
Wstawię coś dla odświeżenia tematu
Czy naprawdę forumowicze nie posiadają fajnej bielizny?


Kupujesz gdzieś na necie bielizne czy w sklepie?

na necie
w polsce w sklepach marki aussiebum nie dostaniesz - a są rewelacyjne

sanczo245 - Wto 28 Wrz, 2010

heroes84 napisał/a:
sanczo245 napisał/a:
heroes84 napisał/a:
Wstawię coś dla odświeżenia tematu
Czy naprawdę forumowicze nie posiadają fajnej bielizny?


Kupujesz gdzieś na necie bielizne czy w sklepie?

na necie
w polsce w sklepach marki aussiebum nie dostaniesz - a są rewelacyjne


allegro czy jakaś stronka? jak możesz podaj ;) będę bardzo wdzieczny

heroes84 - Wto 28 Wrz, 2010

allegro, w wyszukiwarkę wpisz aussiebum
olecki - Sob 09 Paź, 2010

Odświeżam temat :) W najbliższym czasie spodziewajcie się kolejnych fotek.
http://img229.imageshack....289/0710105.jpg

karol00 - Sob 09 Paź, 2010

Nice :)
harry_22 - Sob 09 Paź, 2010

olecki, aż miło patrzeć. też muszę coś wymyśleć
emdej - Sro 08 Gru, 2010

Nowe ode mnie :P


Dominik79 - Sro 08 Gru, 2010

Ładnie wyglądasz :-)
Rufus1 - Czw 09 Gru, 2010

slimek, fajnie sie penis odznacza w tych majtkach
Luks - Wto 28 Gru, 2010

fajne gacie i to co w gaciach , hehe
pipipi - Nie 30 Sty, 2011

"slimek" ... ja cały czas jestem w Tobie zakochany :oops:
wytrysk - Nie 13 Lut, 2011

Moje tradycyjne gatki (+namiocik :lol: )

pipipi - Czw 24 Mar, 2011

Co tak temat wygasł ?
Czy już nikt nie chodzi w fajnych majtkach oprócz slimka ? :roll:

[ Dodano: Sob 26 Mar, 2011 ]
"slimek" the best ever ! :mrgreen:

flejszar - Czw 28 Kwi, 2011
Temat postu: .
... moje nowe gatki...
pipipi - Czw 28 Kwi, 2011

No nieeeeee.... jak ktoś zakłąda takie majtki z Diesla to na bank ma coś na oku :P
PS. Widać , że lubisz ładną bieliznę ( choć kosztuje nie mało ) :P

andrzejgadarr - Pią 29 Kwi, 2011

Ale czemu lustrzane dobicie? ;)
Rufus1 - Pon 02 Maj, 2011

flejszar, bardzo fajne te majtki , wyglądasz w nich bardzo sexy
heroes84 - Pią 06 Maj, 2011

To wstawiam swoje nówka :)
wytrysk - Sob 07 Maj, 2011

heroes84> bardzo fajne gatki, ja chyba nigdy nie odwarzę się na ubranie takich,choć wydają się ciekawe :twisted:
Pozdrawiam 8)

heroes84 - Sob 07 Maj, 2011

A ja często zakładam je do pracy ;)
Rufus1 - Pon 09 Maj, 2011

heroes84, te majtki są super , oryginalne . Choidzisz do pracy w takich majtkach ?
heroes84 - Pon 09 Maj, 2011

Tak i powiem szczerze ze w robocie mam młody zespół kobiet ;) i jak się schylam, to zza dzisnów wystaje ten tylni poziomy pasek - i je to kręci - miłe uczucie :)
Rufus1 - Wto 10 Maj, 2011

heroes84, jakbym byl w pracy , w takim mlodym zespole dziewcząt , też bym zalożyl takie majtki , hi hi
emdej - Pią 13 Maj, 2011

Świetne jocki :)
heroes84 - Sob 11 Cze, 2011

Mod - do akcji :D
randy - Sob 11 Cze, 2011

Gdzie mogłem - posprzątałem :)
legolas1 - Nie 12 Cze, 2011

witam, to mój pierwszy post na tym forum. Poniżej kilka egzemplarzy z mojej szafy:








Rufus1 - Pon 13 Cze, 2011

legolas1, śwoetna kolekcja majtek
legolas1 - Sro 15 Cze, 2011

Rufus1, dzięki
flejszar - Pon 20 Cze, 2011

new
legolas1 - Pon 20 Cze, 2011

flejszar, super para majtek, połączenie nieśmiertelnej klasyki z lekką nowoczesnością designu Wygląda na to, że w koło wszystko ładnie wygolone :D
henderson22 - Sro 29 Cze, 2011

flejszar napisał/a:
new


co prawda to prawda :)

[ Dodano: Sro 29 Cze, 2011 ]
heroes84 napisał/a:
Wstawię coś dla odświeżenia tematu
Czy naprawdę forumowicze nie posiadają fajnej bielizny?


posiadają, ale pewnie się wstydzą, nie wszyscy są tak śmiali jak Ty.

Fajne gatki, wysłałem PW

legolas1 - Sro 29 Cze, 2011

henderson22, ale tu naprawdę nie ma się czego wstydzić. przełam się i zaprezentuj co ciekawego masz w szafie :) na pewno coś godnego pokazania się znajdzie.
ville86 - Sro 14 Wrz, 2011

http://imageshack.us/phot.../dsc007892.jpg/
http://imageshack.us/phot.../dsc007972.jpg/

heroes84 - Sob 17 Gru, 2011

dla odświeżenia tematu :)
Hubertttus - Wto 20 Gru, 2011

Ładne,ładne Heroes84.
Rufus1 - Czw 22 Gru, 2011

heroes84, majtki swietne i to co w majtkach jeszcze lepsze
lolek17 - Pon 02 Sty, 2012

co prawda już po świętach, ale wstawiam takie tam gatki świąteczne ;d
donovan83 - Czw 12 Sty, 2012

w zielonych
rafalpl - Pon 16 Sty, 2012
Temat postu: Witam
Parę moich fotek:
legolas1 - Pon 16 Sty, 2012

rafalpl, fajna kolekcja majtek :D te czerwone wyglądają trochę na zbyt opięte albo po prostu takie ujęcie. Jednak pasuje do nich się bardziej ogolić :P w ostatnich chodzisz normalnie na co dzień czy są tylko na "specjalne" okazje? zaprezentuj też w nich zdjęcie od tyłu :D
rafalpl - Pon 16 Sty, 2012

@legolas: nie jestem miłośnikiem depilacji innych miejsc niż krocze i jaja. Nie lubię wygolonych facetów, sam też tego nie robię. Jak znajdę foty "od tyłu", to wrzucę. Pozdro
Valeriano - Pon 16 Sty, 2012

rafalpl, owłosnienie jest piękne, facet wygląda bardziej podniecająco, pierwsze majteczki i ostatnie są świetne :twisted: muszę kolege pochwalić za ładne nogi, a co do fotki od tyłu to też chetnie bym poogladał :P :twisted:
rafalpl - Czw 19 Sty, 2012

OK, znalazłem tę fotkę "od tyłu", którą chcieliście zobaczyć...
newyoungdick - Sro 01 Lut, 2012

To jest moje nowe Bożyszcze ;p Kocham to zdjęcie :) :)
hcldwz - Sro 01 Lut, 2012

tak skromnie :)
frodo.88 - Sro 01 Lut, 2012

rafalpl, ciekawe...

[ Dodano: Sro 01 Lut, 2012 ]
donovan83, lolek17, heroes84, świetna bielizna - rewelacyjnie się prezentujecie

drakondo - Czw 31 Sty, 2013

"Gość" Te zdjęcia wymiatają świetna bielizna;d muszę to pokazać na sobie mojej dziewczynie ciekawe co ona na to;d :) polecam wam stronkę http://komdax.com
penisman - Nie 03 Lut, 2013

świetne zdjęcia panowie :)
legolas1 - Nie 03 Lut, 2013

penisman, to może i Ty się pochwalisz zawartością swojej szuflady z bielizna? :wink:
salata00 - Nie 03 Mar, 2013

takie tam w zebrę ; )

http://zapodaj.net/e441ff1f055d0.jpg.html

legolas1 - Nie 03 Mar, 2013

salata00, bardzo fajne bokserki :)

liczymy na częstą aktualizację galerii :D

kmasznerk - Nie 03 Mar, 2013

Też mam taki problem . Wcelu zasięgniecią wiedzy na ten temat zapraszam na forum http://komdax.com
Valderone - Sob 30 Mar, 2013

To i ja


black1298 - Sob 30 Mar, 2013

Fajnie nabrzmiany, taki widać że chyba masz się czym pochwalić . Może odważniej troche :D :P :)
Valderone - Wto 02 Kwi, 2013

black1298 napisał/a:
Fajnie nabrzmiany, taki widać że chyba masz się czym pochwalić . Może odważniej troche :D :P :)

jak poszukasz to znajdziesz odwazniejsze...

ale wstawię jeszcze jedno...


penisman - Czw 04 Kwi, 2013

Valderone, świetny penis, zarówno ukryty w bieliźnie, jak i nie :)
anonim535 - Pon 15 Kwi, 2013

http://www.fotosik.pl/pok...acc6334abe.html
legolas1 - Pon 15 Kwi, 2013

anonim535, fajne, fajne :mrgreen:
black1298 - Czw 18 Kwi, 2013

zgadzam się z kolegą powyżej :d
Valderone - Pią 19 Kwi, 2013

Pożyczyłem rajstopy od mojej pani.... :)


legolas1 - Pon 22 Lip, 2013

ŁukaszPPL, wow :shock: namiot jak się patrzy :D tylko pozazdrościć takiego wypchania bokserek :mrgreen:
legolas1 - Wto 23 Lip, 2013

ŁukaszPPL, ja już dodawałem, tyle że dość dawno temu 8)
legolas1 - Sro 24 Lip, 2013

ŁukaszPPL, może, może.... kto to wie 8)
penisman - Sro 31 Lip, 2013

ŁukaszPPL wygląda na dość dużego, ile masz cm? :)
emdej - Pon 05 Sie, 2013

Teraz coś od fana bielizny :wink: Jak będziecie chcieli, to wrzucę więcej


legolas1 - Pon 05 Sie, 2013

emdej, świetne gatki ;) i oczywiście, że chcemy abyś wrzucił więcej :lol:
anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/full/358893

Narazie 1 na zachętę :P

maje - Pon 05 Sie, 2013

anonim535, jak na zachęte to fajne, szpanerskie gacie. Ale po co golisz brzuch? Włosy na brzuchu dodają męskości i bardzo fajnie wyglądają.
anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

Dzięki za opinie :) Przyznam się że teraz nie gole włosów tylko podcinam i sam nie wiem co lepiej wygląda.
maje - Pon 05 Sie, 2013

Wydaje mi się, że zarośnięte podbrzusze jest seksowne. Pena i jaja gol.
anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

Tzn teraz zostawiam krotkie nad penisem. Penisa i jaja gole. Moze potem wstawie zdjecie jak zrobie to ocenicie ktore leppsze :P
maje - Pon 05 Sie, 2013

OK, wstaw, z chęcią popatrzymy. Wstaw też zdjęcie stóp.
anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

http://www.picshot.pl/public/view/358910
maje - Pon 05 Sie, 2013

Pupcia jak się patrzy
anonim535 - Pon 05 Sie, 2013

Obecnie wyglada to tak :P z wlosami
http://www.picshot.pl/public/view/358981
http://www.picshot.pl/public/view/358983
Lepiej z czy bez?

maje - Pon 05 Sie, 2013

zajebiście
legolas1 - Pon 05 Sie, 2013

anonim535, jak najbardziej zgadzam się z opinią maje ;)
maje - Wto 06 Sie, 2013

zielonylasek, fajny kutasek, ten krótki napletek to naturalny czy jesteś obrzezany?
emdej - Sro 07 Sie, 2013

legolas1 napisał/a:
emdej, świetne gatki ;) i oczywiście, że chcemy abyś wrzucił więcej :lol:



maje - Sro 07 Sie, 2013

emdej, jestes fajne ciacho.
emdej - Pon 26 Sie, 2013



anonim535 - Sro 28 Sie, 2013

Super ciało :)
micmic - Czw 29 Sie, 2013

Witam. Na początek mojej przygody z tym forum kilka fotek :)












maje - Czw 29 Sie, 2013

micmic, witamy, początek bardzo obiecujący. Masz co pokazać. Może zdecydujesz sie na więcej.
legolas1 - Pią 30 Sie, 2013

micmic, zgadzam się z maje, bardzo dobry debiut. mam nadzieję, że się na tym nie skończy ;)
penisman - Wto 03 Wrz, 2013

Panowie, świetne fotki :oops:
heroes84 - Czw 05 Wrz, 2013

No no super foteczki :D
sexyplin - Sob 07 Wrz, 2013

Ktoś tam mnie prosił bym się udzielił w innych tematach zatem proszę:












penisman - Sro 11 Wrz, 2013

sexyplin fajne fotki :)
anonim535 - Nie 15 Wrz, 2013





penisman - Wto 17 Wrz, 2013

anonim535 świetne te zdjęcia, wrzucaj więcej!
sexyplin - Sob 21 Wrz, 2013






black1298 - Sob 21 Wrz, 2013

fiu fiu :D Świetnie :P
penisman - Nie 22 Wrz, 2013

sexyplin baaardzo podniecające zdjęcia, szczególnie to ostatnie :oops:
sexyplin - Sob 19 Paź, 2013






penisman - Sob 19 Paź, 2013

sexyplin czy to fotki specjalnie dla mnie, biorąc pod uwagę to, że napisałem, że to ostatnie jest podniecające? bo taki sam sposób pokazania penisa. Podtrzymuję - podniecające ;)
legolas1 - Sob 19 Paź, 2013

całkowicie zgadzam się z przedmówcą :)
a Ty penisman kiedy nas popodniecasz własnymi fotami? :mrgreen: :mrgreen:

black1298 - Sob 19 Paź, 2013

sexyplin Oceniając poprzednie zdjęcia Jednym słowem masz sie z czym pokazac :D gratuluje
anonim535 - Sro 11 Gru, 2013




legolas1 - Sro 11 Gru, 2013

anonim535, trzecie zdjęcie rządzi!!!! :mrgreen: supermenowe boksy są z H&M :?:
anonim535 - Sro 11 Gru, 2013

Dokładnie. Nie powiem ci ile kosztowały bo to prezent
legolas1 - Sro 11 Gru, 2013

wiem ile kosztowały bo widziałem je w sklepie :P
anonim535 - Sro 11 Gru, 2013

Ile, sam się dowiem?
legolas1 - Czw 12 Gru, 2013

http://www.hm.com/pl/product/96989?article=96989-A sam się zastanawiam czy sobie ich nie kupić :wink:
boy2010 - Czw 12 Gru, 2013

anonim535 podoba mi się środkowa fotka :wink:
sexyplin - Czw 19 Gru, 2013










boy2010 - Czw 19 Gru, 2013

sexyplin 4 fotka czyli przedostatnia bardzo mi się podoba :wink: jest taka sexi :wink:
Plitek - Czw 19 Gru, 2013

...ostatnia też jest super ...
penisman - Sob 21 Gru, 2013

sexyplin jak zawsze świetne zdjęcia!
Gorryl - Sro 01 Sty, 2014

1vdvdx
legolas1 - Czw 02 Sty, 2014

Gorryl, fakt slipy dobrze podkreślają zawartość bielizny ale, przynajmniej wg. mnie tyłek już w nich nie prezentuje się tak fajnie jak w obcisłych bokserkach. ale to już kwestia gustu. w slipach prezentujesz się bardzo dobrze i masz całkiem fajną sylwetkę :D
p.s. może rozważ też wstawienie zdjęcia z tyłu w tych slipach. czekamy na rozbudowę galerii :P

sexyplin - Sob 04 Sty, 2014












boy2010 - Nie 05 Sty, 2014

sexyplin
a ten namiot to poranny czy wieczorny ? :wink: :lol: :wink:

Plitek - Nie 05 Sty, 2014

super sprzęt ...
mati8261 - Nie 05 Sty, 2014

sexyplin,
Nieźle się prezentuje :wink:

Może też coś dodam
1. http://postimg.org/image/ydwqbwmnn
2. http://postimg.org/image/j3pxkfojx/

Plitek - Nie 05 Sty, 2014

mati8261, super ...
boy2010 - Pon 06 Sty, 2014

mati8261
:P :P :P
co za smakowity kąsek ci tam wystaje :wink: :wink:
SUPER FOTKA /ta 2 /

sexyplin - Sro 08 Sty, 2014


penisman - Pią 17 Sty, 2014

sexyplin po prosty sexy! :)
naroznik01 - Sob 01 Mar, 2014

Coś ode mnie, nowy eksperyment :P


95jan - Sob 01 Mar, 2014

Fajne zdjęcie, spoko model, naroznik :wink:
penisman - Sro 26 Mar, 2014

naroznik01 świetna fotka!
boy2010 - Sro 26 Mar, 2014

naroznik01 SUPER widok :shock: :shock: czekam na więcej twoich fotek :oops: :wink:
naroznik01 - Sob 29 Mar, 2014

dzięki .coś zaraz znajdę :P

[ Dodano: Sob 29 Mar, 2014 ]




mam jeszcze kilka fajnych modeli gatek ;)

boy2010 - Sob 29 Mar, 2014

naroznik01 :shock: :shock: :shock: fantastyczne fotki.
tylko wyjść w nich na plażę a wszystkich zamuruje :wink: :lol: :D

naroznik01 - Sob 29 Mar, 2014

a no dzięki. przyznaję, są wyjątkowo fajne w noszeniu. a co do plaży, to nie próbowałem :P w Polsce byłyby pewnie mieszane reakcje :lol:
może coś jeszcze niedługo podrzucę.
tylko dlaczego nikt więcej się nie pochwali? :D

anonim535 - Sob 29 Mar, 2014

Do naroznik01 sporo mi brakuje ale tez cos wstawie :P
http://www.fotosik.pl/pok...d42274eb97.html
http://www.fotosik.pl/pok...0cc71032f7.html
http://www.fotosik.pl/pok...e010f430f7.html
http://www.fotosik.pl/pok...a846f34996.html
http://www.fotosik.pl/pok...67306fd8d5.html

naroznik01 - Sob 29 Mar, 2014




boy2010 - Nie 30 Mar, 2014

naroznik01 i znowu super fotki :lol: a najbardziej mi się podobają te z czarnym paskiem :oops: / zobaczyć ich zawartość ....bezcenne :oops: :lol: /
maje - Sob 05 Kwi, 2014

anonim535, ale fajnie jajeczko ci wystaje, fajnie wyglądasz. Obiecałeś kiedyś wstawić zdjęcie wytrysku.
naroznik01, fajna sylwetka i zawartość majtek.

naroznik01 - Sob 26 Kwi, 2014

Moje nowe zdobycze :D



legolas1 - Sob 26 Kwi, 2014

naroznik01, rewelacyjna kolekcja, tylko pozazdrościć... gdzie kupujesz te wszystkie egzemplarze? można ją też zobaczyć gdzieś na żywo? :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nogitsune - Sob 26 Kwi, 2014

naroznik01, ładnie, ładnie się prezentujesz 8) choć ja akurat w kwestii bielizny jestem tradycjonalistą i wolę zwykłe najzwyklejsze obcisłe bokserki xd jakieś cuda na kiju, stringi i inne gacie z dziurą na dupie nie przemawiają do mnie :|
wrzuć jakieś foty w zwykłych boksach :mrgreen:

legolas1 - Sob 26 Kwi, 2014

nogitsune, Ty też może wrzuć jakieś foty w swoich "zwykłych" bokserkach. takie "normalne" też potrafią się bardzo fajnie prezentować
nogitsune - Sob 26 Kwi, 2014

legolas1, hehe, może kiedyś :)
naroznik01 - Nie 27 Kwi, 2014

dzięki ;)

legolas1 napisał/a:
naroznik01, rewelacyjna kolekcja, tylko pozazdrościć... gdzie kupujesz te wszystkie egzemplarze? można ją też zobaczyć gdzieś na żywo? :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


no te wszystkie gatki pochodzą niestety aż zza oceanu, na tak świetną bieliznę natknąłem się tylko z USA i póki co to moja ulubiona marka :D a pokazów mody chyba nie planuję :P


nogitsune
większość modeli to obcisłe bokserki tudzież slipy, przypatrz się dobrze ;) a jocki są świetne na gorące dni, albo większy wysiłek, bo są mega wygodne i przewiewne, według mnie nieporównywalnie wygodniejsze niż stringi (nie przepadam) :P

no i czekamy na Twoją i innych kolekcję ;)

nogitsune - Nie 27 Kwi, 2014

Proszę :mrgreen: na początek tak skromnie. . . i sory za jakość, ale kamerką internetową robiłem xd


legolas1 - Nie 27 Kwi, 2014

nogitsune, no, no, bardzo dobry debiut :wink: masz bardzo fajną sylwetkę :) to teraz czekamy z niecierpliwością na rozbudowę przez Ciebie pozostałych galerii 8)
Luks - Czw 15 Maj, 2014

gatki , jak gatki - ciekawe co pod nimi , hehe :P
nogitsune - Sob 24 Maj, 2014

Coś nowego ode mnie :)


mati8261 - Sob 24 Maj, 2014

nogitsune,
Fajnie wyglądają i fajna klata :wink:

boy2010 - Pon 26 Maj, 2014

nogitsune :shock: co za widoczek :!:
emdej - Wto 27 Maj, 2014

Mój nowy nabytek




nogitsune - Wto 27 Maj, 2014

A dziękuję panowie, dziękuję ;) to dorzucę coś jeszcze :)



emdej, ładnie się zawartość odkształca :mrgreen:

boy2010 - Wto 27 Maj, 2014

nogitsune jak zwykle super fotki :lol: i super zawartość się w nich / pewnie :?: / kryje :oops:
emdej - Wto 27 Maj, 2014

Dzięki nogitsune :) U Ciebie też jest na co popatrzeć :D
nogitsune - Pią 30 Maj, 2014

Jak się prezentuje w nowych bokserkach? :wink:


legolas1 - Pią 30 Maj, 2014

nogitsune, bardzo dobrze się prezentuje w nowym ubranku :D oraz bardzo fajne boksy ;) gdzie kupione?
nogitsune - Pią 30 Maj, 2014

legolas1, a dziękuję ^ ^ w zwykłym niemarkowym odzieżowym w mojej miejscowości :wink:
emdej - Pią 30 Maj, 2014

Piękny kształt główki, nogitsune :)

/edit

kolejny nabytek od aussiebum :)


anonim535 - Nie 08 Cze, 2014

http://www.fotosik.pl/pok...fbec3e9103.html

http://www.fotosik.pl/pok...aab4980984.html

patryk161 - Nie 08 Cze, 2014

http://www.sendspace.com/file/ro7edp oceniac !
nogitsune - Nie 08 Cze, 2014

emdej, super gatki z kangurkiem! :mrgreen:

anonim535, też całkiem fajne :wink:

patryk161, wow, jaki namiot :!:

Chazy Chaz - Pon 09 Cze, 2014

patryk161, no nawet w gaciach robi wrażenie , czekam na fotki w pełnej okazałości :)
daddy14 - Czw 07 Sie, 2014
Temat postu: Mój penis 14 lat
Mój penis 14 lat http://imgur.com/wRCltGe
17yeol - Czw 07 Sie, 2014
Temat postu: Re: Mój penis 14 lat
daddy14 napisał/a:
Mój penis 14 lat http://imgur.com/wRCltGe


chyba "moje majteczki 14 lat"

kutas1995 - Czw 02 Paź, 2014

emdej napisał/a:
Piękny kształt główki, nogitsune :)

/edit

kolejny nabytek od aussiebum :)

[url=http://images61.foto...31m.jpg]Obrazek[/URL]



mega :D

Penitren - Czw 09 Paź, 2014

Odżywiam temat
http://zapodaj.net/9d56edcc35b2e.jpg.html
http://zapodaj.net/4f0c1b38e5671.jpg.html
http://zapodaj.net/77f7d0846f35c.jpg.html
http://zapodaj.net/26722ef3a0628.jpg.html
http://zapodaj.net/b863770db1fcb.jpg.html :mrgreen:

kutas1995 - Nie 12 Paź, 2014

niezle foty :D ten namociok w slipkach najlepszy heh az slinka cieknie z ust
Penitren - Nie 12 Paź, 2014

kutas1995, Co miałbyś ochotę :P
wojtuszek66 - Pon 13 Paź, 2014

Penitren , zajebiste , może jakaś galeria wytrysku? lub video jak bawisz sie xD
Venom666 - Wto 14 Paź, 2014
Temat postu: To i ja w boksach
Siedzi miękki http://www.fotosik.pl/pok...d8738fd703.html

Już powinna działać

Plitek - Wto 14 Paź, 2014

..fotki brak :(
kutas1995 - Czw 16 Paź, 2014

Penitren napisał/a:
kutas1995, Co miałbyś ochotę :P



na niego i penitrenacje :D :oops: :twisted:

Penitren - Czw 16 Paź, 2014

kutas1995, wojtuszek66, to wrzucać więcej zdjęć w bieliźnie i będzie filmik z wytrysku
naroznik01 - Pon 27 Paź, 2014

Nowy zakup :P


Penitren - Wto 28 Paź, 2014

naroznik01, Super też takie chce daj namiary
emdej - Sob 01 Lis, 2014

No, no, bardzo fajne aussiebumki :wink: Penitren:

http://www.aussiebum.com/...8/brief%20plum/

wysyłają też do PL bez dodatkowych kosztów :wink:

kutas1995 - Sob 01 Lis, 2014

na allegro czesto sa na licytacji i wychodza taniej
Penitren - Sob 01 Lis, 2014

Już znalazłem dzięki za link
lubie rozmawiać - Nie 02 Lis, 2014

naroznik01, zarąbiste, też takie chciałbym mieć :)
emdej, a drogie takie? :P

Penitren - Pon 03 Lis, 2014

lubie rozmawiać, Kosztują koło 60 zł
naroznik01 - Pią 07 Lis, 2014

czyli stosunkowo niedrogo a jakość i komfort noszenia bardzo wysoki. Poza tym często są wyprzedaże modeli i kody promocyjne. :)



boy2010 - Sob 08 Lis, 2014

naroznik01


:shock: super :!:

niepewny93 - Sro 12 Lis, 2014

[usunięto]
naroznik01 - Sro 12 Lis, 2014

niepewny93 napisał/a:
naroznik01 napisał/a:
czyli stosunkowo niedrogo a jakość i komfort noszenia bardzo wysoki. Poza tym często są wyprzedaże modeli i kody promocyjne. :)


[url=http://images70.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]


Nie masz problemów, że sprzęt wychodzi przez to okienko pod gumką? :P



Heh, nie mam takich problemów, ale takie okienko może się przydać i fajnie wygląda :P

emdej - Czw 04 Gru, 2014

naroznik, jak zwykle slipy pierwsza klasa! :o ciało zresztą też :wink:

wrzucę coś jak trochę blizna mi przyblednie, na razie wygląda paskudnie :?

naroznik01 - Sob 13 Gru, 2014

No to jeszcze ostatnia tegoroczna zdobycz ;)


17yeol - Sob 13 Gru, 2014

naroznik01, takie gacie u faceta to już przegięcie
emdej - Pią 16 Sty, 2015

http://zapodaj.net/96f16f3953b7d.jpg.html
http://zapodaj.net/09893a9da570a.jpg.html
http://zapodaj.net/6bffb7bf17716.jpg.html
http://zapodaj.net/8e9973dcd3299.jpg.html
http://zapodaj.net/ffa538f7fb0bd.jpg.html

Penitren - Sob 17 Sty, 2015

Najs :D D
boy2010 - Sob 17 Sty, 2015

emdej :shock: super majty :wink:
naroznik01 - Sob 17 Sty, 2015

emdej, bardzo fajne slipy ;)
ogierek16 - Wto 20 Sty, 2015

W slipkach młodszego brata (trochę ciasno :D )
http://zapodaj.net/318776df734fe.jpg.html
http://zapodaj.net/e3bb56138e559.jpg.html
http://zapodaj.net/ed8b0cd2d0b3e.jpg.html

Penitren - Sro 21 Sty, 2015

ogierek16, :( Nie ma zdjęciów xD
ogierek16 - Sro 21 Sty, 2015

A teraz?
http://ifotos.pl/zobacz/201501201_wrqewqr.jpg
http://ifotos.pl/zobacz/201501201_wrqespp.jpg
http://ifotos.pl/zobacz/201501201_wrqespw.jpg

maje - Czw 22 Sty, 2015

ogierek16, czy mi się wydaje czy gatki zachlapałeś spermą?
ogierek16 - Czw 22 Sty, 2015

Hahahaha to po bracie :P
Penitren - Czw 22 Sty, 2015

No nieźle a ile.ma brat xD dawaj więcej takich smakowitych kąsków :D
ogierek16 - Czw 22 Sty, 2015

Jeszcze poszukam jakiś jego slipkow
Penitren - Czw 22 Sty, 2015

Mam nadzieję :D :D a może i ja zrobie w moich boksach bo jedne mają super kieszonkę :D
ogierek16 - Czw 22 Sty, 2015

Są i kąpielówki (też mało miejsca)
http://ifotos.pl/zobacz/201501221_wrqsqxr.jpg
http://ifotos.pl/zobacz/201501221_wrqsqxn.jpg
http://ifotos.pl/zobacz/201501221_wrqsqne.jpg

anonim535 - Czw 22 Sty, 2015

Gierek do ciebie mi trochę brakuje :D swiene foty

http://www.fotosik.pl/pok...444cc4a3e1.html

ogierek16 - Czw 22 Sty, 2015

Jakich gierek? :)
mały83 - Sob 24 Sty, 2015

To i coś ode mnie :-)

http://www.fotosik.pl/pok...92a4f54aa6.html

lolloko - Wto 03 Lut, 2015

anonim535 napisał/a:
super się prezentuje, fajnie owłosione nogi !!!
Penitren - Czw 05 Lut, 2015

ogierek16, No no no ładnie ładnie :D D
ogierek16 - Czw 05 Lut, 2015

Penitren, A dziękuję bardzo :D
Penitren - Nie 08 Lut, 2015

http://zapodaj.net/ee134d1160a31.jpg.html
http://zapodaj.net/c95b5faa09d82.jpg.html
Proszę bardzo nowe zdjęcia. Wy też dodawajcie :mrgreen:

niepewny93 - Nie 15 Lut, 2015

[usunięto]
Penitren - Nie 15 Lut, 2015

niepewny93, Super :3
michalpietruszk - Czw 19 Lut, 2015
Temat postu: fotki wymiana
za fotki penisa odeślę mojego pietruszka-michal@o2.pl
anonim535 - Sob 14 Mar, 2015

http://www.fotosik.pl/pok...fd47ebb31d.html
ogierek16 - Sob 14 Mar, 2015

anonim535, super bokserki
anonim535 - Sob 14 Mar, 2015

dzięki, tez je lubię :)
Penitren - Nie 15 Mar, 2015

http://zapodaj.net/448d3ab50f4af.jpg.html
http://zapodaj.net/0ef805d0c71b3.jpg.html
http://zapodaj.net/175e5280842be.jpg.html

boy2010 - Pon 16 Mar, 2015

Penitren fajne majty :wink:
kutas1995 - Pon 23 Mar, 2015

Penitren napisał/a:
http://zapodaj.net/448d3ab50f4af.jpg.html
http://zapodaj.net/0ef805d0c71b3.jpg.html
http://zapodaj.net/175e5280842be.jpg.html


calosc mega ; )


+ Ogierek gdybys byl starszy bralbym ;p

thedarkjoker - Pon 13 Kwi, 2015

..
MałyPotworek - Pon 13 Kwi, 2015

thedarkjoker, niemała kiełbaska się tam kryje :D
thedarkjoker - Pon 13 Kwi, 2015

..
Fajny_odlot - Nie 26 Kwi, 2015

http://www.fotosik.pl/pok...0eb9a2c813.html
http://www.fotosik.pl/pok...d1106859f4.html
http://www.fotosik.pl/pok...f1ec0f2816.html

boy2010 - Pon 27 Kwi, 2015

Fajny_odlot w tych niebieskich widok jest jest bezcenny :wink: /to mój ulubiony kolor/
Master1989 - Nie 03 Maj, 2015

Moje UOMKI :D

boy2010 - Nie 03 Maj, 2015

fajne :lol:
krystek_walikon - Pon 18 Maj, 2015

Co powiecie chłopaki? Fotki sprzed chwili ;)
/edit: może pod takim linkiem będzie widać, bo piszecie, że nie da rady wejść; w ogóle jak ktoś ma profil na xvideos, to zapraszajcie do przyjaciół, mój nick to „nałogowy”/

http://profile-pics-cdn.x.../pic_17_big.jpg
http://profile-pics-cdn.x.../pic_18_big.jpg
http://profile-pics-cdn.x.../pic_19_big.jpg

Kaktusowaty - Pon 18 Maj, 2015

Nie widac zdjęć krystek :P
MałyPotworek - Pon 18 Maj, 2015

Nie działa :/

[ Dodano: Pon 18 Maj, 2015 ]
No teraz to mistrzostwo ;) I te żyły ;)

krystek_walikon - Pon 18 Maj, 2015

No, żylasty to w sumie jest ;]
Rufus1 - Pon 18 Maj, 2015

krystek_walikon, ładne fotki, takie naturalne
boy2010 - Pon 18 Maj, 2015

krystek_walikon zajebisty widok :wink:
Fajny_odlot - Pią 22 Maj, 2015

http://www.fotosik.pl/pok...fa64e8243a.html :)
wojtekwojciech - Pon 08 Cze, 2015

http://postimg.org/gallery/30agk6yi/11f43a96/
usunięty - Nie 14 Cze, 2015

...
boy2010 - Pon 15 Cze, 2015

fajne :wink: te z prawej mi się podobają :wink:
MałyPotworek - Pon 15 Cze, 2015

hot.boy, w pierwszej chwili myślałem, że to dwie osoby :p Widoki pierwsza klasa ;)
martin93 - Pon 06 Lip, 2015

Hej :D Na początek mojej przygody z forum kilka fotek :lol:

http://www.fotosik.pl/pok...215021a453.html
http://www.fotosik.pl/pok...5c5f1385ab.html
http://www.fotosik.pl/pok...4e788958a1.html
http://www.fotosik.pl/pok...efddcbe45b.html
http://www.fotosik.pl/pok...a2bf77c6f1.html
http://www.fotosik.pl/pok...14b3279778.html
http://www.fotosik.pl/pok...913191d777.html
http://www.fotosik.pl/pok...098a25af0d.html
http://www.fotosik.pl/pok...97bc3f1097.html
http://www.fotosik.pl/pok...0885440a54.html
http://www.fotosik.pl/pok...7a5ddb08a6.html
http://www.fotosik.pl/pok...66b7036d48.html
http://www.fotosik.pl/pok...393b19c64d.html
http://www.fotosik.pl/pok...f2f90e0de0.html
http://www.fotosik.pl/pok...533c48aa89.html

boy2010 - Pon 06 Lip, 2015

super fotki :wink:
/teraz czekam na pokaz zawartości :oops: /

dadadada91 - Pon 06 Lip, 2015

Bardzo fajna wstępna prezentacja (chociaż osobiście wolę boxy). Prosimy o dalsze akty.
krystek_walikon - Sro 08 Lip, 2015

Tym razem w niebieskim ;P
http://profile-pics-cdn.x.../pic_24_big.jpg
http://profile-pics-cdn.x.../pic_25_big.jpg

I bonus, bo małemu aż ślinka pociekła od tego pozowania ;P
http://profile-pics-cdn.x.../pic_26_big.jpg

boy2010 - Sro 08 Lip, 2015

:shock: tylko zlizać taki nektar :oops: :wink:
dick1998 - Nie 19 Lip, 2015

Witam wszystkich ;) To mój pierwszy post na tym forum ;p

boy2010 - Nie 19 Lip, 2015

super slipy :wink: fajny widok
Patryk23 - Nie 19 Lip, 2015

dick1998, zajebiste zdjęcia :) bardzo lubię takie ujęcia gdy jeszcze widać gole stopy :)
Pochwal się też fotkami bez majteczek :)

adhd32 - Pon 20 Lip, 2015

zgadzam się z kolegą wyżej!:)
Fajny_odlot - Sob 25 Lip, 2015

http://www.fotosik.pl/pok...ae7386bfc5.html

http://www.fotosik.pl/pok...b59b93689b.html

martin93 - Wto 04 Sie, 2015

Coś nowego ode mnie...

http://www.fotosik.pl/u/m...1/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...2/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...3/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...4/album/1802698

MałyPotworek - Wto 04 Sie, 2015

martin93, prześwitujące :twisted:
boy2010 - Wto 04 Sie, 2015

:shock: zaj.....y widok :wink:
Qristo - Wto 04 Sie, 2015

martin93 napisał/a:
Coś nowego ode mnie...

http://www.fotosik.pl/u/m...1/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...2/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...3/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...4/album/1802698

Kuszący widok :P

bartas77 - Wto 04 Sie, 2015

martin93, Fajny_odlot, świetne.
Martin super d.... a odlot masz prawie wszystkie foty extra

Fajny_odlot - Sro 05 Sie, 2015

bartas77, dzięki
Per Rectum - Sro 05 Sie, 2015

martin93 napisał/a:
Coś nowego ode mnie...

http://www.fotosik.pl/u/m...1/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...2/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...3/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...4/album/1802698


Bardzo seksowna, ekscytująca sesja! Aż wróciłem do Twoich dawniejszych zdjęć...

cape_horn - Sro 05 Sie, 2015

martin93 napisał/a:
Coś nowego ode mnie...

http://www.fotosik.pl/u/m...1/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...2/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...3/album/1802698
http://www.fotosik.pl/u/m...4/album/1802698


Martin, Twoje zdjęcia strasznie pobudziły mój apetyt. Masz fantastyczną figurę, zgrabna pupę, kuszącego pena, kapitalnie obrośnięte nogi. Obie sesje są wspaniałe. Nie daj się prosić i pokaż się całkiem rozebrany. A może filmik gdzieś umieścisz, jak się bawisz? Super!

martin93 - Pią 18 Wrz, 2015

Widzę, że moja ostatnia sesja spodobała się :-P Wobec tego zamieściłem parę nowych ujęć, na których pokazuję trochę więcej ;-)

http://www.fotosik.pl/u/martin93_1/album/2240712

boy2010 - Pią 18 Wrz, 2015

super pokaz :wink: działa na wyobraźnie :wink: dawaj więcej :oops:
Fajny_odlot - Czw 15 Paź, 2015
Temat postu: dwie nowe
dwie nowe fotki http://www.fotosik.pl/zdjecie/f829fa24d052f18e i http://www.fotosik.pl/zdjecie/fc9ad380fe4b9ab2
bartas77 - Pią 16 Paź, 2015

Fajny_odlot, od razu chce mi się walić jak patrzę na twoje fotki
Fajny_odlot - Sro 30 Gru, 2015

hej dwie nowe fotki która lepsza;)?? http://www.fotosik.pl/zdjecie/7bc3d31dc070e64c http://www.fotosik.pl/zdjecie/3de223252feaf771
thomj - Sro 30 Gru, 2015

Fajny_odlot, fajne foty i ten wzwodzik extra :D
Kuba85 - Sro 30 Gru, 2015

Fajny_odlot, te bardziej kolorowe mi się podobają. Takie zwariowane :)
onesa - Sro 30 Gru, 2015

też wolę kolorowe
martin93 - Wto 26 Sty, 2016

http://www.fotosik.pl/u/martin93_1/album/2287707
http://www.fotosik.pl/u/martin93_1/album/2287242

karol00 - Pon 01 Lut, 2016

To i ja coś wstawię :)




marcin724 - Wto 16 Lut, 2016

Witam, to moj pierwszy post tutaj,będę dodawał każdego dnia zdj w Różnych bokserkach pozdrawiam :)













[ Dodano: Nie 21 Lut, 2016 ]
Przycichlo tu więc odświeżam, najbardziej lubię chodzic w obcislych bokserkach, jak te wam się podobaja























bartas77 - Nie 21 Lut, 2016

marcin724, pierwsze bardzo fajne :)
onesa - Pon 22 Lut, 2016

Galeria rośnie widzę każdego dnia:) oby tak dalej chłopaki!
Master1989 - Wto 23 Lut, 2016

To i ja zapodam moje slipki, w których już nie chodzę...
K L I K

legolas1 - Wto 23 Lut, 2016

Master1989, czemu w nich już nie chodzisz? przecież bardzo fajnie się prezentują.
Master1989 - Sro 24 Lut, 2016

Za bardzo mnie cisną, pewnie już są za małe...
onesa - Pon 29 Lut, 2016

Panowie a co myślicie o Jock Strap? któryś z Was nosił?
legolas1 - Pon 29 Lut, 2016

mi się kiedyś zdarzało ale głównie na siłownię ;) w sumie całkiem spoko się w nich ćwiczyło. z tego co pamiętam to chyba dawno temu nawet dawałem w nich foty ;) nigdy za to nie nosiłem ich jak normalnej bielizny przez cały dzień.
heroes84 - Pon 29 Lut, 2016

Ja jocki często noszę. - nawet do pracy
Trzeba tylko uważać jak nosi sie przylegające do pośladków spodnie w kant 😊

legolas1 - Wto 01 Mar, 2016

heroes84, witaj ponownie ;) dawno Cię tutaj nie było ;)

a co zwrócił Ci ktoś kiedyś uwagę, że coś nie tak z Twoją bielizną pod przylegającymi spodniami? :P

heroes84 - Wto 01 Mar, 2016

No sorki ze dawno
Wiele zmian w zyciu

No w pracy raz wpadłem w jockach bo bylem w dżinsach i schylilem sie i bylo widac
Teraz bardziej uważam 😃

legolas1 - Wto 01 Mar, 2016

kto wtedy to zauważył? facet czy kobieta? były jakieś poważniejsze komentarze czy rozeszło się w żartach? :)
heroes84 - Wto 01 Mar, 2016

I kobieta i facet
Cóż obróciłem to w żart ze co ja to juz stringów nie mogę w upale nosić ???

onesa - Pią 11 Mar, 2016

heroes84 napisał/a:
I kobieta i facet
Cóż obróciłem to w żart ze co ja to juz stringów nie mogę w upale nosić ???

Hmm mi by to nie przeszkadzało, chociaż zapewne byłabym zaskoczona taką sytuacją :D

heroes84 - Pią 11 Mar, 2016

To zalezy jak kto podchodzi
Niektórzy uważają ze sexshopy są dla tych co mają problemy...
Ja lubię kupować zabawki a nie uważam ze mam jakieś problemy w zyciu seksualnym - wręcz przeciwnie 😃

onesa - Sob 12 Mar, 2016

heroes84, a kupujesz je dla siebie? dla partnerki? czy na wspólne zabawy?
Na szczęście coraz więcej ludzi podchodzi na "luzie" do tego typu zakupów:)

heroes84 - Sob 12 Mar, 2016

Przede wszystkim dla siebie ;)
onesa - Wto 15 Mar, 2016

Zawsze byłam ciekawa co faceci kupują dla siebie w sex shopach:) ale to temat o bieliźnie więc bez offtopa:)
legolas1 - Wto 15 Mar, 2016

onesa, może warto byłoby stworzyć nowy temat o zabawkach kupowanych w sex shopach gdzie można by się pochwalić swoimi zakupami oraz opowiedzieć co nieco o ich użytkowaniu...
onesa - Sro 16 Mar, 2016

legolas1 jasne jestem podobnego zdania, oczywiście macie wolną rękę co do tworzenia tematów. Tylko żeby znaleźli się tacy którzy chcieliby się w nim udzielać aktywnie :)
heroes84 - Czw 17 Mar, 2016

to doRZUCAM....



dam988 - Czw 17 Mar, 2016

Prezentuje się zajebiście :) Aż woła by go wypuścić :D :D :oops:
heroes84 - Pią 18 Mar, 2016

Hehe często go wypuszczam 😉
naroznik01 - Pią 01 Kwi, 2016

Mały update :)

legolas1 - Pią 01 Kwi, 2016

naroznik01, jak zwykle świetnie prezentująca się bielizna :) widać, że lubisz tę firmę a ona odwzajemnia Ci się projektując slipy pięknie podkreślające co trzeba :P drugie zdjęcie bardzo kuszące :!: :twisted:
anonim535 - Pią 01 Kwi, 2016




emdej - Pią 01 Kwi, 2016


anonim535 - Pią 01 Kwi, 2016

Świetnie się w nich sprzęt tobie odkształca :)
naroznik01 - Pią 01 Kwi, 2016

emdej, niezły widok :shock: :D
emdej - Pią 01 Kwi, 2016

naroznik01 napisał/a:
emdej, niezły widok :shock: :D


Niezła zmiana w wyglądzie ciałka. Pierwsza klasa :!:

oczywiście mam na myśli Twoje najświeższe fotki :oops:

onesa - Sob 02 Kwi, 2016

emdej, anonim535, naroznik01, widzę że chłopaki nie próżnujecie :) super zaprezentowane !:)
radek0909 - Wto 05 Kwi, 2016

http://pokazywarka.pl/egsfiv/#zdjecie17662410
onesa - Pią 08 Kwi, 2016

radek0909, superbohater! :)
chłop z mazur - Nie 10 Kwi, 2016

moje nowe :)


sx707 - Czw 14 Kwi, 2016

naroznik01, emdej, świetnie się prezentujecie.. seksowni jestescie :P
onesa - Czw 28 Kwi, 2016

naroznik01, emdej, A tak z czystej ciekawości kupujecie taką bieliznę w normalnym sklepie? jest ona dostępna? czy raczej zamawiacie przez internet?

Pytanie oczywiście tyczy się wszystkich panów :)

emdej - Pią 29 Kwi, 2016

onesa, W Polsce w "normalnych" sklepach raczej takiej bielizny nie doświadczysz. Może gdzieś w galeriach w Wawie, ale nie sądzę, by mieli najnowsze modele, a ceny zapewne kosmiczne ;) Już lepiej opłaca się kupić w sklepach internetowych producentów, za mniejsze pieniądze i często z darmową wysyłką. Na allegro zazwyczaj podróbki ;)

Przy okazji coś dorzucę :D


onesa - Pią 29 Kwi, 2016

emdej, dziękuje za wyjaśnienie, tak się domyslałam że ciezko dostać taką bielizne w stacjonarnym sklepie :P

emdej, no niezła kolekcja - i zdecydowanie w taki sposób chyba najlepiej robić zdjęcia bielizny. fajnie widać z przodu jak i z tyłu jak to się prezentuje.

ps. pytanie nie tylko do Ciebie ale do wszystkich panów, te majtki z tyłu z wycięciem i z gumkami? czy to są jakieś sportowe modele? możesz wyjaśnić? :)

emdej - Sob 30 Kwi, 2016

onesa, To są jockstrapy - zapoczątkowane jako bielizna typowo sportowa (klasyczne jocki noszą rugbyści), ale z czasem weszła do powszechnego użytku dając producentom pole do popisu co do kroju i kolorów :) także na dziś jest to bielizna i sportowa i codzienna i, erotyczna ;)
onesa - Sob 30 Kwi, 2016

emdej, nazwę znałam ale zastosowania dokładnie nie :) dziękuje.

Tak zaczęłam googlować to wpadłam na "męska bielizna push up" :D heh

Kuba85 - Sob 30 Kwi, 2016

emdej, te czarne fajne, z przodu jest siateczka czy to takie złudzenie tylko?

onesa, Są męskie push up, one mają wtedy taką dodatkową kieszonkę na małego i jajka.

onesa - Sob 30 Kwi, 2016

Kuba85, Tak tak :) mają za zadanie podniesienie go i lepsze zaprezentowanie :)
emdej - Wto 03 Maj, 2016

Kuba85, to taki wzór materiału ;)
mlody_27 - Wto 03 Maj, 2016

A oto moje stringi:-)

https://zapodaj.net/81e2576a26443.jpg.html

https://zapodaj.net/8749628166b7b.jpg.html

onesa - Wto 03 Maj, 2016

mlody_27, w dzisiejszych czasach to i faceci mogą nosić stringi :) ps. lepsze zdjęcie jest to drugie bo widać całość tak na przyszłość :P
Alfredo - Pon 09 Maj, 2016

To jeszcze ja dorzucę coś od siebie




onesa - Wto 17 Maj, 2016

Alfredo, nie wiem dlaczego ale na forum pokazuje że "zdjęcie niedostępne", po kliknięciu w foto i przejściu do strony okazuje się że jednak ono istnieje:P
fapster98 - Wto 17 Maj, 2016

.edit.
onesa - Sro 18 Maj, 2016

fapster98, nieźle nieźle.zastanawia mnie jedno dlaczego nie w pionie obrócone ? już mnie szyja boli :P
emdej - Pią 10 Cze, 2016

Odświeżam, bo uciekło na drugą stronę :)


Rufus1 - Sob 11 Cze, 2016

emdej, super fotka
onesa - Nie 12 Cze, 2016

emdej, nieźle fotka !:)
lipski7 - Nie 12 Cze, 2016

http://static.pokazywarka...160328-0051.jpg
:P

Rufus1 - Nie 12 Cze, 2016

lipski7, ładne bokserki też takie lubię nosić
emdej - Pon 13 Cze, 2016

lipski7, Fajnie Ci się odznacza :)
onesa - Czw 16 Cze, 2016

lipski7, na sportowo nieźle ! :)
niepewny93 - Pią 17 Cze, 2016

[usunięto]
Per Rectum - Pią 17 Cze, 2016

niepewny93 napisał/a:
Może to nie jest bielizna, ale same szorty... może się kwalifukuje do tego tematu :D

Coś bardzo fajnego wystaje z tych eleganckich szortów. Podoba mi się...

onesa - Pią 17 Cze, 2016

niepewny93, przy normalnym chodzeniu to też tak wypada przez nogawkę?
niepewny93 - Pią 17 Cze, 2016

[usunięto]
Per Rectum - Sob 18 Cze, 2016

niepewny93 napisał/a:
Jeśli ułożę go do dołu i założe same szorty z siateczką to tak :P dlatego trzeba uważnie pilnować kiedy siedzi się na schodach np :P

Jakbyś siedział na moich schodach to bym uważnie cię pilnował, żebyś ty sam uważnie nie pilnował... :P

lipski7 - Sob 18 Cze, 2016

To jeszcze coś ode mnie :P
sorki za nie najlepszą jakość
http://static.pokazywarka...-10-refocus.jpg
http://static.pokazywarka...-05-refocus.jpg

Per Rectum - Sob 18 Cze, 2016

lipski7 napisał/a:
To jeszcze coś ode mnie :P
sorki za nie najlepszą jakość
http://static.pokazywarka...-10-refocus.jpg
http://static.pokazywarka...-05-refocus.jpg

Chyba coś stwardniało podczas tej fotosesji... :P
W każdym razie seksownie to wszystko wygląda.

Master1989 - Sob 18 Cze, 2016

Takie tam :)

onesa - Nie 19 Cze, 2016

lipski7, w tej pozycji jakoś tam mało tych gatek widać, chyba z frontu lepiej się prezentują takie zdjęcia:P
Master1989, taka bojowa pozycja :) nieźle!

niepewny93 - Nie 19 Cze, 2016

[usunięto]
onesa - Wto 28 Cze, 2016

niepewny93, nieźle do tego namiocik :)
niepewny93 - Wto 28 Cze, 2016

[usunięto]
lipski7 - Pią 01 Lip, 2016

Jeszcze dwie fotki ode mnie :wink:
http://static.pokazywarka...-11-refocus.jpg
http://static.pokazywarka...-49-refocus.jpg

onesa - Sob 02 Lip, 2016

lipski7, pierwsze pasuje do tematu to drugie słabo.
Fajny_odlot - Sro 06 Lip, 2016

http://www.fotosik.pl/zdjecie/07c1786a2d9a4fbb
onesa - Czw 07 Lip, 2016

Fajny_odlot, nieźle nieźle następnym razem postaraj się tam może bardziej z oddali zrobić zdjęcie.
lipski7 - Pon 18 Lip, 2016

Nowe fotki :)






Arek2231 - Wto 19 Lip, 2016

Fajny_odlot, zajebisty sprzecior :lol:
onesa - Wto 19 Lip, 2016

Arek2231, w tym temacie skupiamy się na bieliźnie, od sprzętów jest inny.
thomj - Wto 19 Lip, 2016

Fajny_odlot napisał/a:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/07c1786a2d9a4fbb
świetne gatki i fota, no i oczywiście sprzęt nieźle się prezentuje :D
jurandzespychow - Sob 23 Lip, 2016




siema92 - Sob 23 Lip, 2016

To i ja pochwalę się moim nowym zakupem :D






Może wstawić odsłaniające co nieco? :roll:

onesa - Sob 23 Lip, 2016

siema92, to jakieś skórzane majtki? co to za materiał ?
siema92 - Sob 23 Lip, 2016

onesa, dokładnie tak, są skórzane. W Londynie można znaleźć wszystko :)
onesa - Nie 24 Lip, 2016

siema92, no tak w Londynie znajdziesz co dusza zapragnie i to w atakcyjnych cenach:P w Polsce to wszystko trzeba kupować przez internet :P
mlodziakpoz - Wto 26 Lip, 2016

:lol:
onesa - Wto 26 Lip, 2016

mlodziakpoz, nieźle do tego Calvin Klein uwielbiam tą firmę:)
mlodziakpoz - Wto 26 Lip, 2016

onesa, ja również :D Wszystko w niej wygląda nad wyraz seksownie :oops:
siema92 - Wto 26 Lip, 2016

mlodziakpoz, seksownie ci w tych bokserach :) ładnie ci wszystko upina, super! :)
onesa - Sro 27 Lip, 2016

mlodziakpoz, prosta a zarazem sexi, zarówno dla facetów jak i dla pań :D

przykładzik;)

fapster98 - Pią 05 Sie, 2016

.edit.
onesa - Sob 06 Sie, 2016

fapster98, obcisłe bokserki przeważają tutaj u Panów :)
Lerge - Sob 27 Sie, 2016

widze ze prawie wszyscy tutaj bokserki 8)

http://images77.fotosik.p...87ca9bccmed.jpg

http://images75.fotosik.p...908d1d77med.jpg

http://images75.fotosik.p...67a57630med.jpg

onesa - Pon 29 Sie, 2016

Lerge, taka moda albo wygoda :)
emdej - Sro 21 Wrz, 2016

mlodziakpoz, świetny widok ;)
JanekVW - Pią 30 Wrz, 2016

hej, zapodaję kilka fotek ;)
https://postimg.org/image/nn51j6q6h/
https://postimg.org/image/fvobkmm15/
https://postimg.org/image/e55aj54i1/
https://postimg.org/image/xbihmbkzt/

onesa - Nie 02 Paź, 2016

JanekVW, czerwone najlepsze
bogi - Sro 05 Paź, 2016

Witam, mam i ja
Pozdrawiam

Rufus1 - Sro 05 Paź, 2016

bogi, super fotki
onesa - Sob 08 Paź, 2016

bogi, golden balls hehe ciekawe :)
Riv91 - Wto 18 Paź, 2016

To i ja dodam coś od siebie :P
http://www.fotosik.pl/zdjecie/dfb7b5881606b8c2 :D

Henri - Sob 22 Paź, 2016

Riv91 , Twój penis świetnie prezentuje się w tych bokserkach. Calvin Klein to super firma. Ja chodzę w Moraju, wygodne i tanie, ale mało prezentacyjne. Mój kumpel, na pewnym wyjeździe ubierał Kleina, miał takiego jak ja, ale porównując Objętościowo w bieliźnie, to ja miałem dużo mniejszego niź on. Swoje zdjęcia w Moraju wrzucę za parę dni. Zdjęcia mogę robić tylko jak nikogo nie będzie w domu.

PS. Riv91 Za ile kupujesz te bokserki?

Riv91 - Nie 23 Paź, 2016

za jakieś 35zł :D i polecam wszystkim te markę :P
karol00 - Pią 28 Paź, 2016

Oryginalne Kleiny są droższe, najcieńsze od 50 zł za parę, grubsze i z szeroką gumą to już generalnie 100+ zł, ale "repliki" możesz dostać spokojnie na AliExpress za kilka €.

Jeszcze odnośnie oryginalnych, to polecam się przejechać do outletu CK, jest na przykład w Fashion Housie w Gdańsku.

onesa - Pią 28 Paź, 2016

karol00, a jakie ceny są w takich outletach ?
Yoshii - Pon 31 Paź, 2016

Cos ode mnie ;p

https://postimg.org/image/6u3b0by7j/
https://postimg.org/image/41py6yib3/
https://postimg.org/image/9eesl367j/
https://postimg.org/image/5jbeiin1r/
https://postimg.org/image/wif9do9in/
https://postimg.org/image/rxt2yqptb/
https://postimg.org/image/y00pp8e9b/

Nunak - Pon 31 Paź, 2016

Używał ktoś może bielizny z włókna bambusowego? Sprawdzaliście jakieś inne materiały?
Shnitzel - Wto 01 Lis, 2016

Włokno bambusowe to strasnze badziewie. Bardzo szybko traci swoj kształt i właściwości oraz robi sie sztywne lub odwrotnie, przy luźnym wiązaniu przedzy - rozpada się. Nie polecam, raz sie naciałem bo nie przeczytałem.
onesa - Wto 01 Lis, 2016

Yoshii, spoko kolekcja
Nunak, Włókno bambusowe pierwsze słyszę :)

Kuba85 - Wto 01 Lis, 2016

onesa, jeszcze wielu rzeczy nie słyszałaś ;)
Sam mam taką parę z atlantic :)

JanekVW - Sro 02 Lis, 2016

Nunak napisał/a:
Używał ktoś może bielizny z włókna bambusowego? Sprawdzaliście jakieś inne materiały?


Ja używam i sobie chwalę, wygodna, praktycznie nie czuć, że się ma coś na sobie, do tego miła w dotyku. A i wbrew opiniom - przynajmniej w moim przypadku - nie traci swoich właściwości po praniu czy dłuższym używaniu. To jednak oczywiście moja opinia oparta na empirycznych doznaniach :)

Nunak - Pią 04 Lis, 2016

JanekVW, a jakiej firmy te bambusy (jaka cena)? Ja mam dwie pary 95% bamb, 5% elast/spandex i faktycznie się deformują.
JanekVW - Pią 04 Lis, 2016

UOMO, PESAIL - płaciłem za nie jakieś grosze - między 8 a 15 zł/sztukę :)
karol00 - Nie 06 Lis, 2016

onesa, szczerze Ci powiem, że nie pamiętam, byłem tam kilka miesięcy temu, ale strzelam, że różnica była koło 20-30% względem regularnej sprzedaży. Jak następnym razem się przejadę, do sprawdzę co i jak, póki co mam maraton z kolokwiami i szkoda mi poświęcić na to czas ;)
troll98 - Pią 11 Lis, 2016

Coś ode mnie :D

http://i.imgur.com/CzTnnwP.jpg
http://i.imgur.com/z8cylNw.jpg

onesa - Sob 12 Lis, 2016

karol00, jak będzie okazja to zobaczę ceny w outlecie :)
troll98, spoko ale może tak następnym razem z oddali zrób?

JanekVW - Pią 02 Gru, 2016

Trochę na Supermana i nie tylko
https://postimg.org/image/ll95oyecl/
https://postimg.org/image/5oez5zbc5/
https://postimg.org/image/3l4jybbj9/
https://postimg.org/image/63q8yzx9h/
https://postimg.org/image/77adayhwl/

onesa - Sob 10 Gru, 2016

JanekVW, fajne te supermeny :)
Enter1992 - Wto 13 Gru, 2016

Hihi bezsenna noc :D
spam

onesa - Wto 13 Gru, 2016

Enter1992, po co spamujesz w każdym temacie tymi samymi zdjęciami? jakbyś nie zauważył jest to jest temat o tematyce Galeria - Zdjęcia Gatek, Majtek, stringów, bielizny....
marcin724 - Nie 22 Sty, 2017






heroes84 - Wto 07 Lut, 2017

I moje w porannym wyproście



onesa - Pią 24 Lut, 2017

A czym faceci się sugerują przy zakupie bielizny? Macie jakieś swoje wytyczne? Kupujecie bieliznę z jakimś przeznaczonym celem? Do jakieś konkretnej sytuacji? Sugerujecie się ceną? Wykonaniem? czy bierzecie pierwsze z brzegu w sklepie?
niepewny93 - Pią 24 Lut, 2017

[usunięto]
lubiecam - Wto 28 Lut, 2017

cena wykonanie, czasami wzór :)

macie tutaj porównanie jak kiedyś i dzisiaj wyglądają plaże :D w których czasach wolelibyście być? i się ubierać

zbychwawawa - Wto 28 Lut, 2017

lubiecam, zdecydowanie widac zmianę kulturową :D szczerze to wolałbym i tak to zdjęcie z prawej :P
onesa - Wto 28 Lut, 2017

lubiecam, tu i tu panowie niczego sobie :) świat się zmienia ale czy zawsze na dobre :) zdjęcie z prawej jak dla mnie OK :)
Kuba85 - Pon 06 Mar, 2017

lubiecam, z tym że ci po prawej, to aktorzy Helix Studios ;)
onesa - Pon 06 Mar, 2017

Kuba85, serio? ty to masz oko :P
Kuba85 - Pią 10 Mar, 2017

onesa, jak już oglądać filmy, to dokładnie ;)
onesa - Pią 10 Mar, 2017

Kuba85, myślałam że to jacyś modele a to okazało się aktorzy :D
Viridis - Nie 02 Kwi, 2017

[edit]
JanekVW - Pon 03 Kwi, 2017

Viridis genialna sesja, miło się oglądało. Oby częściej :)
onesa - Pon 03 Kwi, 2017

Viridis, są gusta i guściki ale te ze zdjęcia nr 5 są okropne według mnie :P
Viridis - Pon 03 Kwi, 2017

[edit]
onesa - Wto 04 Kwi, 2017

Viridis, tzn kojarzą mi się z majtkami dziecięcymi, to dlatego :P
Ale i tak nie przebije nic "sexy majtek" tego typu:
MASAKRA :P

MASAKRA :P

cardin - Wto 04 Kwi, 2017

Przejrzałem pobieżnie temat (niestety duże fotek wygasło), bo jestem chyba fetyszystą bielizny - szczególnie jak spora objętość mieści się w koszyczku. Sam noszę obcisłe bokserki. Lubię markowe, ale rzadko mnie na nie stać - teraz planuje kupować mniej, ale bardziej konkretne... chyba, że podwędzę komuś z szuflady calviny, christiany. 8)
Viridis - Wto 04 Kwi, 2017

[edit]
onesa - Sro 05 Kwi, 2017

Viridis, taki asortyment mają sklepy erotyczne dla facetów..
cardin, masz kilka fajnych modeli które fajnie się prezentują :)
Wspomniałeś o Calvin'ach :)

Nunak - Czw 06 Kwi, 2017

onesa, od tego jak się prezentują zależy też to, kto je założy
http://www.ckm.pl/m/lifes...ny,15094,a.html

A ten słoń...

Ja wolę takie stonowane, w miarę jednolitym kolorze.

http://imgur.com/IwhBVcO
http://imgur.com/C4srmq7

cardin - Czw 06 Kwi, 2017

Niestety modele CK często nie wyglądają tak samo w rzeczywistości, jak w kampanii. Co prawda ważne w bieliźnie, żeby koszyczek ładnie wyglądał. JAK SIĘ DOROBIĘ, TO BĘDĘ SIE CHWALIŁ.
Viridis - Czw 06 Kwi, 2017

[edit]
onesa - Sob 08 Kwi, 2017

cardin, to czekamy w takim razie.
Viridis - Nie 09 Kwi, 2017

[edit]
cardin - Nie 09 Kwi, 2017

Viridis, dało się zauważyć, że całkiem lubisz biel. Chociaż mi te od Christiana bardziej przypadły do gustu. :>
Viridis - Nie 09 Kwi, 2017

[edit]
Ajay - Nie 09 Kwi, 2017

Nunak napisał/a:
onesa, od tego jak się prezentują zależy też to, kto je założy
http://www.ckm.pl/m/lifes...ny,15094,a.html

A ten słoń...

Ja wolę takie stonowane, w miarę jednolitym kolorze.

http://imgur.com/IwhBVcO
http://imgur.com/C4srmq7


Aj... Ci dwaj panowie po prawej jeszcze jakoś wyglądają.Brzuch musi być umięśniony i bez włosów.

Viridis - Nie 09 Kwi, 2017

[edit]
onesa - Pon 10 Kwi, 2017

Nunak, ci dwaj panowie tak jak napisał Ajay jeszcze dobrze wyglądają. Tam specjalnie pokazali takie zdjęcia i modeli ze skrajności w skrajność zdjęcia :P
Viridis - Wto 11 Kwi, 2017

[edit]
cardin - Wto 11 Kwi, 2017

Często nawet Ci modele nie wyglądają dokładnie, jak w reklamach - coś jest retuszowane, czegoś mniej, czegoś więcej - hehe.
onesa - Sro 12 Kwi, 2017

Wiadomo chcą sprzedać nam produkt, a taka reklama przyciąga wzrok :)
Viridis - Sob 22 Kwi, 2017

[edit]
karol00 - Sob 22 Kwi, 2017

Pewnie, że nie, ale jeśli kogoś zmotywuje to do pozbycia się brzuszka to skorzysta na tym także jego cały organizm :)
Viridis - Sob 22 Kwi, 2017

[edit]
karol00 - Sob 22 Kwi, 2017

No cóż, takie czasy :P Ta chęć posiadania wszystkiego od razu doszła to tego etapu, że ludzie idą do plastyka na liposukcję i wszczepienie implantów wyglądających jak mięśnie, albo przeszczep tłuszczu w odpowiednie miejsca, aby podkreślić kształt w miejscach, gdzie normalnie znajdowałby się wypracowany mięsień :shock:
Viridis - Sob 22 Kwi, 2017

[edit]
onesa - Nie 23 Kwi, 2017

Czekamy na zdjęcia
cardin - Pon 08 Maj, 2017

Chyba nie było tutaj tego filmiku. :>
https://www.youtube.com/watch?v=P-lFrs8UwEs

cape_horn - Pon 08 Maj, 2017

Pomysłowe. Jednak pewna firma musiała zapłacić. Czyli nowy pomysł marketingowy: reklama ukryta. Takie czasy.
Viridis - Pon 08 Maj, 2017

[edit]
onesa - Pon 08 Maj, 2017

cardin, widziałam już taki filmik ale w wersji kobiecej :) spoko pomysł
cape_horn - Sro 10 Maj, 2017

Viridis, no i jest to firma rewolucjonista na tym polu, więc należy jej się uznanie. Ileż wspaniałych ciał jeszcze bardziej zyskało dzięki ich wyrobom.
onesa - Sro 10 Maj, 2017

A ktoś gdzieś widział taki test męskich majtek pushup vs normalne?

test coś w tym stylu before and after:

Nunak - Sro 10 Maj, 2017

onesa, nigdy nie rozumiałem po co zakładać push-upy. Żeby później ściągać bieliznę razem z piersiami/penisem?

BTW, pamiętam jak gdzieś toczyła się dyskusja na temat gwałtu. W prawie gwałt to doprowadzenie do seksu przemocą lub podstępem (tabletka, etc.). I ktoś wysunął argument, że jeżeli nie przespałbym się z kobietą z małymi piersiami, a ona zakłada push-upy, dzięki czemu zgadzam się na seks, to można to podciągnąć pod gwałt :shock: Oczywiście ta osoba nie napisała poważnie :)

onesa - Sro 10 Maj, 2017

Nunak, no wiesz niektórzy tak poprawiają swoją "urodę", a ja z ciekawości pytam jak wygląda takie zestawienie
cardin - Sro 10 Maj, 2017

Dużo tych męskich push-upów nie ma faktycznej wkładki, a tylko kieszonkę, swego rodzaju koszyczek na /zawartość/, która lepiej uwydatnia wdzięki.
W kąpielówkach to wydaje mi się być naprawdę dobra opcja.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/8c/07/63/8c0763561b55f6d0f22dcdc9b5af834a.jpg

EDIT: http://www.mensunderwearg...g-underwear.htm

onesa - Czw 11 Maj, 2017

cardin, rozumiem, ale jeszcze nie widziałam takiego porównania różnych rodzajów męskiej bielizny na jednym modelu :P
Viridis - Czw 11 Maj, 2017

[edit]
cardin - Pią 12 Maj, 2017

I sprawdza się to przy dłuższym noszeniu? Pewnie dobrze to wygląda przy obcisłycy spodniach, nie?

Czekamy na dalsze części porównania!

maxxx1990 - Pią 12 Maj, 2017

U mnie wygląda to tak, jeśli chodzi o chodzenie po domu to obecnie mieszkam z dziewczyną i zazwyczaj chodzę w dresach bez bielizny by luźnej miał moj penis:)

https://images81.fotosik.pl/567/a0074182db15fb9cmed.jpg

lub w krótszych spodenkach gdy jest już cieplej


https://images83.fotosik.pl/566/109934ce3325dd2fmed.jpg

MałyPotworek - Pią 12 Maj, 2017

maxxx1990, ortografia :')
onesa - Sob 13 Maj, 2017

Viridis, o i dziękuje za przykłady. no tak czarny wyszczupla :D
cardin - Nie 14 Maj, 2017

maxxx1990, dziewczyna ma chociaż wesoło.
onesa - Pią 19 Maj, 2017

Ktoś jeszcze chce się pochwalić zdjęciami bielizny ?
licc222 - Nie 13 Sie, 2017

To moze mały refresh :3

Viridis - Nie 13 Sie, 2017

[edit]
onesa - Czw 17 Sie, 2017

Viridis, któreś z nich masz na specjalne okazje ? :D
cardin - Czw 17 Sie, 2017

Viridis, kolekcja bardzo przyjemna - stale ją powiększasz?
Viridis - Czw 17 Sie, 2017

[edit]
onesa - Pią 18 Sie, 2017

Viridis, no okok, ale któryś z tych modeli używasz na specjalną okazję? czy każde z pokazanych na co dzień nosisz ?
Viridis - Nie 20 Sie, 2017

[edit]
cardin - Wto 22 Sie, 2017

Viridis po prostu jest zawsze przygotowany na najlepsze. Szczególnie w tych od Andrew - swoją drogą ciekawe jak wygląda paczka (bo nie paczuszka) w spodniach. :>
Viridis - Wto 22 Sie, 2017

[edit]
onesa - Sro 23 Sie, 2017

Viridis, a droga jest taka męska bielizna? na przykład taką jak ty kupujesz?
Viridis - Sro 23 Sie, 2017

[edit]
cardin - Sro 23 Sie, 2017

Viridis, a w garniturowych? Ja dość często chodzę w eleganckich klimatach i zastanawiam się, jak by to wyglądało.
Drugie pytanie - polecasz Kleina?

Viridis - Sro 23 Sie, 2017

[edit]
onesa - Sro 23 Sie, 2017

cardin, jakie to są majtki do garnituru ?
Viridis - Sro 23 Sie, 2017

[edit]
cardin - Sro 23 Sie, 2017

Chodziło o spodnie garniturowe, bo w takich często chowam swój sprzęt. :P

Viridis napisał/a:
[ Dodano: Czw 17 Sie, 2017 ]
cardin napisał/a:
Viridis, kolekcja bardzo przyjemna - stale ją powiększasz?


Dokładnie tak. Coś ubywa, coś przybywa...


i w jaki sposób ubywa - ktoś Ci podkrada, czy wyrzucasz? :>

Viridis - Sro 23 Sie, 2017

[edit]
onesa - Czw 24 Sie, 2017

cardin, a ok, już myślałam że są jakieś specjalne :D
Viridis - Nie 27 Sie, 2017

[edit]
onesa - Nie 27 Sie, 2017

Viridis, chwalisz się a nie pokarzesz.. nie ładnie.
Viridis - Nie 27 Sie, 2017

[edit]
onesa - Nie 27 Sie, 2017


zbychwawawa - Czw 31 Sie, 2017

Viridis, coś takiego ?

Viridis - Czw 31 Sie, 2017

[edit]
onesa - Czw 31 Sie, 2017

zbychwawawa, to twój? :D

Viridis, inaczej to sobie wyobrażałam :D

Viridis - Pią 01 Wrz, 2017

[edit]
Kuba85 - Pią 01 Wrz, 2017

Viridis napisał/a:
Dobra, wygląda to tak:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/695f9e7aee534c81

Tadaaam!
hahaha, jakie to słodkie :D też chce taki!
onesa - Sob 02 Wrz, 2017

ręczne robótki heheh :D


Viridis - Nie 03 Wrz, 2017

[edit]
cardin - Sro 06 Wrz, 2017

Bardzo przyjemny ten sport, koledzy na boisku na pewno by zazdrościli.
Viridis - Nie 10 Wrz, 2017

[edit]
Bumbleble - Wto 12 Wrz, 2017

Viridis, tam wcześniej coś pisałeś o kwotach :D

Za te 10-30zł, to kupujesz takie zwykłe, standardowe bokserki czy też jakieś bardziej wymyślne? + W jakich sklepach? Chodzi mi bardziej o fizyczne, nie internetowe, bo po pierwsze wolę oglądać towar na żywo i patrzeć czy mi sie spodobają ( w internetowych wszystkie wyglądaja super, ale wiadomo tak musi być :D ), a druga sprawa to mają niektóre sklepy takie ceny, że można by kupić jakieś markowe jeansy w cenie bokserek :idea:

A ogólnie to ciekawa kolekcja, ile masz wszystkich par?

Viridis - Wto 12 Wrz, 2017

[edit]
Bumbleble - Wto 12 Wrz, 2017

Viridis napisał/a:

Ile sztuk? Nie mam pojęcia ;-) 100? 150? Sorry, nie będę liczył ;-)


:shock: :shock:

Okej... Nie mam więcej pytań :|

Viridis - Wto 12 Wrz, 2017

[edit]
Bumbleble - Wto 12 Wrz, 2017

Nie no, nie ulega wątpliwości, ale taka ilość jest szokująca :D

Przecież ciężko to przechodzić nawet :D Zmieniasz je jakoś żeby założyć wszystkie w ciągu pół roku czy używasz ulubionych a reszta na spacjalne okazje? Toż to trzeba mieć na taką ilość osobną półkę

Viridis - Wto 12 Wrz, 2017

[edit]
Bumbleble - Wto 12 Wrz, 2017

Źle się wyraziłem, chodziło mi o całą szafkę :D
Mi wystarcza jedna szuflada jeszze z delikatnym zapasem :D

Viridis - Wto 12 Wrz, 2017

[edit]
onesa - Sro 13 Wrz, 2017

Cytat:
100? 150?

Aż tyle par majtek, niezły wynik

Viridis - Sro 13 Wrz, 2017

[edit]
onesa - Pią 15 Wrz, 2017

Na pewno nie aż sto par :P heh :D
cardin - Nie 17 Wrz, 2017

Viridis napisał/a:
cardin napisał/a:
Bardzo przyjemny ten sport, koledzy na boisku na pewno by zazdrościli.


w sensie bielizny? ;-)


I sprzętu.

onesa - Nie 17 Wrz, 2017

cardin, nie odbiegaj od tematu przewodniego, piszemy tutaj o bieliźnie
zbychwawawa - Czw 21 Wrz, 2017

no 100-150 to już przeginka. Masz jedną szafę tylko na gacie ?
hotarti - Sob 23 Wrz, 2017

deleted
onesa - Sob 23 Wrz, 2017

hotarti, to chyba wersja plażowa :P
zbychwawawa - Wto 26 Wrz, 2017

hotarti, kojarzą mi się trochę z takimi :p
hotarti - Wto 26 Wrz, 2017

zbychwawawa napisał/a:
hotarti, kojarzą mi się trochę z takimi :pObrazek


Przynajmniej na basenie się wyróżniam spośród innych szarych, burych i ponurych kąpielówek :lol:

onesa - Sro 27 Wrz, 2017

hotarti, no jasne, ale mi te kąpielówki bardziej pasują na plażę/nad morze niż na basen
hotarti - Czw 28 Wrz, 2017

onesa napisał/a:
hotarti, no jasne, ale mi te kąpielówki bardziej pasują na plażę/nad morze niż na basen

Dlaczego? :)

onesa - Czw 28 Wrz, 2017

hotarti, taki styl mają według mnie plażowy
emdej - Czw 28 Wrz, 2017

I tu też coś ode mnie.




onesa - Pią 29 Wrz, 2017

emdej, pierwszy model według mnie najlepszy
Viridis - Nie 01 Paź, 2017

[edit]
emdej - Nie 01 Paź, 2017

Oba modele są bardzo wygodne :P
onesa - Pon 02 Paź, 2017

Viridis, hmm no trudno mi się wypowiedzieć czy wygodne.. bo tak wiesz.. nie noszę męskiej bielizny :P tak wizualnie oceniłam.
Viridis - Wto 03 Paź, 2017

[edit]
onesa - Sro 04 Paź, 2017

według jednego portalu, to męskie majtki nadają się tylko dla kobiet do tego:

Sportowy stanik

zbychwawawa - Wto 17 Paź, 2017

onesa, to chyba w ekstremalnej sytuacji można zrobić taki stanik :D
onesa - Czw 19 Paź, 2017

jak będzie ubywać wam majtek to wiecie już dlaczego

a tymczasem wracamy do zdjęć bielizny

jarosinski97 - Pon 30 Paź, 2017




onesa - Pon 30 Paź, 2017

jarosinski97, a zdjęcia to można w pionie zrobić? żeby nie skręcić sobie karku ?
Wyuzdany - Pon 06 Lis, 2017

Ktoś z was wie czy i w ogóle gdzieś mogę zakupić jednoczęściowy strój który widnieje na zdjęciu poniżej? (w linku)
https://twitter.com/mormonboyz/status/694673432840110081

onesa - Pon 06 Lis, 2017

Wyuzdany, szukałeś na aliexpress ?
Wyuzdany - Sro 08 Lis, 2017

onesa napisał/a:
Wyuzdany, szukałeś na aliexpress ?


Wiesz co, nawet nie wiem jak to się nazywa i jak to mogę znaleźć 😞

Per Rectum - Sro 08 Lis, 2017

Wyuzdany napisał/a:
onesa napisał/a:
Wyuzdany, szukałeś na aliexpress ?


Wiesz co, nawet nie wiem jak to się nazywa i jak to mogę znaleźć 😞


Znalazłem takie coś:
http://tinyurl.com/ybbkm5p9
Może się przyda.

I takie coś. :lol:
http://tinyurl.com/y7qzloat

[ Dodano: Sro 08 Lis, 2017 ]
Jeszcze coś do tematu jednoczęściowych body:
http://tinyurl.com/ydb6mrow
http://tinyurl.com/yadc7ugf
http://tinyurl.com/yaux392h
http://tinyurl.com/yabf7waz

cardin - Sro 08 Lis, 2017

Ciężko może być o tak zabudowane.
http://tiny.pl/glxcg

onesa - Sro 08 Lis, 2017

Per Rectum napisał/a:
I takie coś.
http://tinyurl.com/y7qzloat


takie to i ja bym przygarnęła :D

Per Rectum - Sro 08 Lis, 2017

cardin napisał/a:
Ciężko może być o tak zabudowane.
http://tiny.pl/glxcg

Fajne! Od razu z wycięciem w odpowiednim miejscu. :P

[ Dodano: Sro 08 Lis, 2017 ]
onesa napisał/a:
Per Rectum napisał/a:
I takie coś.
http://tinyurl.com/y7qzloat


takie to i ja bym przygarnęła :D

Ciekawy model :)

onesa - Czw 09 Lis, 2017

Jakieś inne modele są ?
onesa - Sob 11 Lis, 2017

a dzisiaj na aliexpress jak coś były zniżki to ci zdecydowani mogli sobie zakupić bieliznę z tych aukcji
cardin - Sob 18 Lis, 2017

https://vmagazine.com/wp-content/uploads/2017/11/DEC_FRONT_AND_BACK-1440x630.jpg
Panowie od tego zdjęcia (kalendarza) mają swój sympatyczny filmik.
https://www.youtube.com/watch?v=s2Kv9neFT28

onesa - Sob 18 Lis, 2017

cardin, filmik fajnie zrealizowany
zbychwawawa - Sro 22 Lis, 2017

macie jakieś propozycje białych i czarnych majtek ? szukam czegoś dawajcie odrazu z cenami
onesa - Sro 22 Lis, 2017

zbychwawawa, a na co stawiasz jakość ? czy cena?
zbychwawawa - Pią 24 Lis, 2017

średnia jakość i cena, takie aby używać na co dzień
naroznik01 - Wto 05 Gru, 2017

Dawno nic nie wrzucałem, bo nie było co. To moje nowe sportowe zakupy :wink:


onesa - Wto 05 Gru, 2017

a tak serio to po co są te wycięcia z tyłu ?
naroznik01 - Wto 05 Gru, 2017

Widzę kilka zalet "otwartego tyłu". Po pierwsze bielizna jest caly czas na swoim miejscu i trzyma wszystko na swoim miejscu (supportive), ale nie tak jakbym założył pas cnoty :P więc generalnie podczas ruchu jest mniejsze ryzyko otarć albo tego, że materiał w mało komfortowy sposób zawinie się tam, gdzie nie powinien.
Po drugie, materiał jest na tyle lekki i jest go po prostu mniej że sprzyja to wentylacji. Jest mniej gorąco, mniej potu, a gdy się pojawi to łatwiej odparuje. Nie ma gdzie wsiąkać najprościej mówiąc.
I trzecią zaletą, nie samego wycięcia jako takiego ale konstrukcji tyłu - lekki push up tyłka. Podkreśla go w spodniach na przyklad.
I czwarty atut - przy jockstrapie konieczna jest nienaganna higiena.
Swoją drogą stringow nie wyobrażam sobie założyć :D

onesa - Sro 06 Gru, 2017

naroznik01, dzięki za odpowiedź :D
cardin - Sob 09 Gru, 2017

naroznik01, te z addicted w punkt. Co trenujesz, że nosisz takie majtki - koledzy z drużyny wiedzą? :> Bardzo fajną masz pozostałą bieliznę. :)
onesa - Nie 10 Gru, 2017

naroznik01, cardin,
tak wyglądają chłopaki z drużyny ? :D

lipski7 - Pią 15 Gru, 2017

dawno mnie tu nie było ;P



zbychwawawa - Pią 22 Gru, 2017

onesa, w rzeczywistości wygląda to tak

onesa - Nie 24 Gru, 2017

zbychwawawa, hahahah no na pewno nie tak ! :D
lipski7 - Sro 27 Gru, 2017

Poprawione linki, dawno mnie nie było ;)




emdej - Czw 28 Gru, 2017






Od kilku miesięcy jestem na diecie, do tego ćwiczenia, więc brzuch trochę się zbalastował ;) do poprawki po osiągnięciu zarysu oczekiwanej sylwetki :D

zbychwawawa - Pią 29 Gru, 2017

emdej, serio różowe ?
naroznik01 - Pią 29 Gru, 2017

cardin, nie mam drużyny :P Jestem solistą i trenuję kalistenikę/bieganie ;)
onesa - Sob 30 Gru, 2017

naroznik01 napisał/a:
trenuję kalistenikę

co to?

zbychwawawa,
faceci też czasem noszą coś różowego

naroznik01 - Sob 30 Gru, 2017

onesa, dążę do czegoś takiego :)


Praca z użyciem najwyżej drążków, poręczy i przede wszystkim - tylko własnego ciała i jego ciężaru :)

Lumos17 - Nie 31 Gru, 2017

A oto moje:

cardin - Nie 31 Gru, 2017

Lumos17, całkiem ładna różdżka.
emdej - Pon 01 Sty, 2018

zbychwawawa napisał/a:
emdej, serio różowe ?


Pewne odcienie różu są spoko i wyglądają męsko ;)

martin93 - Czw 04 Sty, 2018

Ogólnie widzę, że większość preferuje tutaj bokserki, więc dorzucam linka do paru fotek w klasycznych slipkach :-)

https://www.fotosik.pl/u/martin93_1/album/2486097

cardin - Czw 04 Sty, 2018

martin93, masz tak dużego/stał Ci, czy to bokserki tak ładnie go wypchnęły? Szczególnie te w paski.
onesa - Pią 05 Sty, 2018

naroznik01, dopiero teraz zauważyłam tego GIFa gibkim i silnym trzeba być aby tak utrzymywać się tak na palcach :D
zbychwawawa - Pon 15 Sty, 2018

cardin, no chyba tutaj komentujecie majtki a nie kwiatki
lipski7 - Czw 18 Sty, 2018

coś ode mnie ;)

bdgap - Czw 18 Sty, 2018

Bardzo ładne 8)
radek0909 - Sro 24 Sty, 2018

[URL=][img][/img][/URL
onesa - Pią 26 Sty, 2018

radek0909, popraw linka
emdej - Sob 27 Sty, 2018

Póki penis goi się po obrzezaniu, wrzucę coś w bieliźnie ;) Przyznam, że po zabiegu, z odsłoniętą cały czas główką, prezentuje się znakomicie. Jestem bardzo zadowolony. Ciekawskich jak to wygląda po obrzezaniu zapraszam do innego tematu ;)

Bielizna:
https://imgur.com/a/4JTlV

Temat: Obrzezanie estetyczne:
Obrzezanie estetyczne

onesa - Sob 27 Sty, 2018

emdej, możesz dodać opis/link w podpisie do swojego tematu "jak to wygląda po obrzezaniu"
zbychwawawa - Sob 27 Sty, 2018

Lumos17, majtki po starszym bracie?
cape_horn - Sob 27 Sty, 2018

Wiesz co, zbychwawa - nie zgodzę się z Twoją opinią na temat majtek lumos17. Zwróć uwagę, że one bardzo dobrze maskują erekcję, gdy chłopak jest np. w szkole. A to przecież ważna sprawa. I na pewno są wygodne w noszeniu sprzętu. I jądra, i kutasek są ładnie podnoszone do góry i nic nie majta się w nogawkach. A lumos17 jeśli chce, to niech nam pokaże inne zdjęcia w majtkach ze swojej szafy. A tamto zdjęcie było bardzo obiecujące :D
zbychwawawa - Nie 28 Sty, 2018

cape_horn napisał/a:
bardzo dobrze maskują erekcję, gdy chłopak jest np. w szkole. A to przecież ważna sprawa


no na pewno to najważniejsze w doborze bielizny u młodzieży lol

onesa - Wto 30 Sty, 2018

Lumos17, zdecyduj się wrzucasz zdjęcia posty albo nie
mały83 - Pią 09 Lut, 2018

tylko bokserki :D przynajmniej jak narazie

https://www.fotosik.pl/zdjecie/54bbbbd67e7b0612

sochopiotr - Sob 10 Lut, 2018

boxy ...... https://www.fotosik.pl/zdjecie/b083ac149faee079

https://www.fotosik.pl/zdjecie/59ab1cd7678babe2

[ Dodano: Sob 10 Lut, 2018 ]
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1d7ae972eba56e1f

onesa - Wto 13 Lut, 2018

sochopiotr, popracuj nad robieniem zdjęć
Fajny93 - Wto 20 Lut, 2018

404
emdej - Wto 20 Lut, 2018

Seksownie ;) do tego ładnie owłosione nogi
Fajny93 - Wto 20 Lut, 2018

emdej, Dzięki, no jest futerko na nich :)
zbychwawawa - Pią 23 Lut, 2018

Fajny93 napisał/a:
404


chyba nie działają tobie zdjęcia ...

onesa - Nie 25 Lut, 2018

Fajny93, ogarnij albo dodajesz zdjęcia albo nie
zbychwawawa - Pią 30 Mar, 2018

a czy ktoś z was zamawiał jakaś męską bieliznę z aliexpress?
emdej - Pią 30 Mar, 2018

Ja często zamawiam ;)
onesa - Sob 31 Mar, 2018

emdej, o nie tylko kobiety zamawiają u chińczyków, a jak z jakością produktów ? bo mi czasami trafiały się słabo wykonane...
emdej - Czw 05 Kwi, 2018

Zamawiałem kilkanaście par bielizny, każda była bardzo dobrej jakości :)
Często też inne ubrania, spodnie dresowe czy jeansy, również super. Z koszulkami bywało już różnie, lubili koloryzować dane nt. gramatury materiału ;)

onesa - Pią 06 Kwi, 2018

emdej, a trafiała się tobie inna rozmiarówka ? albo za małe albo za duże?
emdej - Pią 06 Kwi, 2018

Zdarzyło się, że spodnie były za długie albo koszulki całkiem wielkie... mimo, że rozmiar S na przykład.
onesa - Sob 07 Kwi, 2018

taka trochę loteria z zamawianiem, ale teraz jest takie bum na ten serwis- jest pełno grup poszukiwaczy okazji:)
radek0909 - Nie 22 Kwi, 2018


onesa - Nie 22 Kwi, 2018

radek0909, poprawione
zbychwawawa - Pon 30 Kwi, 2018

radek0909, to raczej zdjęcie całej sylwetki a nie majtek
onesa - Wto 31 Lip, 2018

Jakieś kolejne zdjęcia ?
JanekVW - Sro 01 Sie, 2018

A to ja dam takie https://postimg.cc/gallery/2guqnotfc/
cape_horn - Sob 04 Sie, 2018

Janek, bardzo seksowne fotki, zwłaszcza ta w błękicie.
onesa - Sob 04 Sie, 2018

To w moro niby kamuflaż a i tak widać :D
zbychwawawa - Sob 18 Sie, 2018

ja ostatnio szukam jakiś dobrej jakościowo bielizny ale w przystępnej cenie
onesa - Sob 29 Wrz, 2018

Ktoś był na zakupach i chce się pochwalić?
zbychwawawa - Nie 30 Wrz, 2018

ja kupiłem sobie takie sportowe do biegania ale nie wyglądam jak ten facet ze zdjęcia :D

Czuly91 - Wto 02 Paź, 2018

Białe od CK są całkiem ładne ;)
zbychwawawa - Wto 23 Paź, 2018

Czuly91, czyżby to była bielizna Ck ?
onesa - Pon 31 Gru, 2018

Czuly91, Ck fajnie wyglądają ale niestety cena :)

Ktoś dołączy do tematu?

Ajay - Sob 16 Mar, 2019

Była klata to teraz czas na gatki. Moje ulubione, nie cisną i dobrze się układają.


onesa - Pon 18 Mar, 2019

Ajay, nwygoda to według mnie najważniejsza zaleta. Jak coś ciśnie obciera to tylko irytuje. Tez masz swoją kolekcje ?
Ajay - Pon 18 Mar, 2019

onesa napisał/a:
Ajay, nwygoda to według mnie najważniejsza zaleta. Jak coś ciśnie obciera to tylko irytuje. Tez masz swoją kolekcje ?


Kolekcję? Nie rozumiem.

I jak, dobrze się prezentuję?

Czuly91 - Pon 18 Mar, 2019

onesa napisał/a:
Ajay, nwygoda to według mnie najważniejsza zaleta. Jak coś ciśnie obciera to tylko irytuje. Tez masz swoją kolekcje ?


Czasem najwygodniej jest po prostu bez bielizny, nieprawdaż? :P

onesa - Wto 19 Mar, 2019

Niektórzy użytkownicy mają kolekcje bielizny.
naroznik01 - Sob 28 Wrz, 2019

Siema, odświeżę ten wątek.
Ostatnio wypróbowałem bieliznę marki, do której miałem bardzo długo sceptyczne podejście. Gdy pierwszy raz zobaczyłem australijskie gacie od Cocksox, myślałem, że one po prostu nie mogą być wygodne. Spodziewałem się jakiegoś "stelażu", push-upa, który wynosi jajka i penisa do góry. Kiedyś myślałem też po prostu, że ten rodzaj kieszonki jest dla mnie za odważny :P

W końcu jednak poczytałem opinie i korzystając z promki (to jedne z droższych gaci jakie kiedykolwiek kupiłem), zamówiłem dwie pary - slipy i jockstrap. Od pierwszego założenia byłem totalnie zachwycony - mega wygodne, świetnie odprowadzają pot i do tego mają nadzwyczajnie miękką tkaninę, która jest ponoć bardzo wytrzymała. Wbrew pozorom, gdy nosi się je pod spodniami, nie tworzą wiecznego namiociku :P Jeszcze nie pokazywałem się w nich na basenie itp., ale ciekaw jestem reakcji innych xD

Tak się prezentują na mnie:



Co o nich sądzicie? Nosilibyście coś takiego?

onesa - Nie 29 Wrz, 2019

naroznik01, to są zdjęcia na tobie ? :)
naroznik01 - Nie 29 Wrz, 2019

Tak, trudno uwierzyć, co ? xD :wink:
miro123 - Pon 30 Wrz, 2019

U mnie chłopaki nosili takie na treningach. Dla mnie cena trochę zawysoka.
naroznik01 - Pon 30 Wrz, 2019

miro123, A co trenujesz? :)
onesa - Pon 30 Wrz, 2019

naroznik01, nie no dobrze wyglądają, pytałam bo niektórzy zamiast pokazać się w bieliźnie wrzucają zdjęcia z internetu. A tu widać jak się w rzeczywistości prezentują :) wszystko ok :)
miro123 - Pon 30 Wrz, 2019

naroznik01, myśmy grali w piłkę nożną, ale wydaje mi się że można używać tej bielizny też do innych sportów na spokojnie :)
naroznik01 - Wto 01 Paź, 2019

onesa, dzięki ;)

miro123, w takim razie miałeś niezłą drużynę :D no ja używam jej praktycznie do każdego sportu i na co dzień ;)

sikora92 - Sro 02 Paź, 2019

naroznik01, fajnie się prezentują :)
onesa - Pią 04 Paź, 2019

sikora92, możesz też coś dodać od siebie :)
sikora92 - Nie 06 Paź, 2019

onesa, to trzeba się przygotować byle czego nie warto pokazywać :D
onesa - Sro 09 Paź, 2019

sikora92, jasne na spokojnie się przygotuj
miro123 - Czw 10 Paź, 2019

naroznik01, no chłopaki chcieli być modni :D ale to wszyscy hetero byli żeby nie było :D
zbychwawawa - Nie 13 Paź, 2019

jak tak przeglądam taką bieliznę to myślę że ponosiłbym ale te ceny jednak zwalają ..
naroznik01 - Pon 14 Paź, 2019

zbychwawawa, ja staram się polować na promocje. często można trafić rabaty od 25% do 70%
onesa - Pon 14 Paź, 2019

naroznik01, -70% to bardzo dobra promocja, masz nosa do promocji :)
zbychwawawa - Wto 15 Paź, 2019

naroznik01, ale gdzie ty takie promocje masz ? jakiś sklep czy allegro ?
naroznik01 - Sro 16 Paź, 2019

zbychwawawa, nigdy nie kupuję na Allegro itd. tan zazwyczaj są podróbki.

Po prostu od czasu do czasu przeglądam strony producentów, których lubię, albo sklepów z bielizną - pump, andrewchristian, aussiebum, cocksox, bibofashion, dailyjocks.

Co chwilę są jakieś wyprzedaże. Poza tym mam specjalną skrzynkę na newslettery i czasem do nich zerkam.

[ Dodano: Sro 16 Paź, 2019 ]
Poniżej jeszcze kilka fotek gaci, które kupiłem w ostatnim czasie.

Sorry za jakość ale światło słabe i "statyw" był trochę daleko :)






onesa - Czw 17 Paź, 2019

naroznik01, zdjęcia dobrze wykonane, przez chwilę myślałam że wrzuciłeś zdjęcia w miniaturkach z katalogu, duża "kolekcja" bielizny gratulacje:)
miro123 - Sob 19 Paź, 2019

naroznik01, niezła kolekcja ! to wszystkie co masz? czy pokazałeś tylko kilka ? rozumiem że cały czas jeszcze ją jeszcze powiększasz
naroznik01 - Nie 20 Paź, 2019

miro123, to jest cała moja kolekcja, która tworzy się od kilku lat :D


sikora92 - Nie 20 Paź, 2019

naroznik01, bardzo pokaźna kolekcja, robi wrażenie :)
onesa - Sob 26 Paź, 2019

naroznik01, duża ta kolekcja :) nieźle !
Ajay - Sob 26 Paź, 2019

A co byś powiedziała Onesa, żeby tu na forum stworzyć galerię stóp męskich? Są tyłeczki, brzuszki to i zadbane stópki powinny się tu znaleźć.
onesa - Pon 28 Paź, 2019

Ajay, no takiego wątku to jeszcze nie było, jeżeli będą chętni aby się udzielać to droga wolna, twórzcie temat :)
zbychwawawa - Sro 30 Paź, 2019

naroznik01, kolekcja spora nieźle, to pewnie tak że jak się kupi jedną parę to potem się wpada i zaczyna zbierać :)
naroznik01 - Sro 30 Paź, 2019

zbychwawawa, no dokładnie. co jakiś czas trafisz na coś co Ci się podoba albo z ciekawości chcesz przymierzyć :)
miro123 - Wto 19 Lis, 2019

naroznik01, na drugim zdjęciu pokaźna kolekcja, dobra robota !
onesa - Sro 20 Lis, 2019

Ktoś nowy pochwali się swoją kolekcją?
miro123 - Wto 26 Lis, 2019

sam się zastanawiam czy nie zamówić sobie samemu na święta takiego prezentu :D
onesa - Sob 30 Lis, 2019

Pewnie na Black Friday albo Blackweek można było coś kupić w dobrych cenach :)

Zakupy udane ktoś coś kupił ?

niepewny93 - Pią 06 Gru, 2019

:D
Takie tam
https://1drv.ms/u/s!ApsxDKsmWmBigWBb_94UFM-CgCi3?e=kDXXo6

potrzebny - Pią 06 Gru, 2019

niepewny93, link nie działa. :(
Crossman - Sob 07 Gru, 2019

niepewny93 napisał/a:
:D
Takie tam
https://1drv.ms/u/s!ApsxDKsmWmBigWBb_94UFM-CgCi3?e=kDXXo6


Niezłe wypełnienie! :)

cardin - Nie 08 Gru, 2019

Crossman, zgadzam się, że przyjemny widok. :P
onesa - Nie 08 Gru, 2019

niepewny93, link poprawiony
niepewny93 - Pon 09 Gru, 2019

Crossman, cardin,
No nie mógł leżeć spokojnie przed obiektywem i na zdjęciu zaczął się podnosić :P

Crossman - Pon 09 Gru, 2019

niepewny93 napisał/a:
Crossman, cardin,
No nie mógł leżeć spokojnie przed obiektywem i na zdjęciu zaczął się podnosić :P
zaprezentuj w całej okazałości :)
zbychwawawa - Wto 10 Gru, 2019

niepewny93, możesz dodać zdjęcia samego penisa w ZDJECIA - galeria dumy męskiej :P
onesa - Czw 16 Sty, 2020

Odświeżam temat
miro123 - Sob 18 Sty, 2020

ktoś próbował zamówić CK z ali? wyglądają całkiem nieźle na zdęciu


onesa - Sro 26 Lut, 2020

Zapraszamy do tematu
cardin - Sob 29 Lut, 2020

miro123, kiepska jakość - lepiej dołożyć i kupić oryginał.
Oleg_1981 - Nie 01 Mar, 2020

miro123 napisał/a:
ktoś próbował zamówić CK z ali? wyglądają całkiem nieźle na zdęciu

Obrazek


To wszystko podróby. Jest różnica. Wspominając tylko, że ekspresowo się mogą sprać, to jest różnica w noszeniu. Zobacz orginalne sklepy producentow, tam co i rusz są wyprzedaże...

naroznik01 - Nie 01 Mar, 2020

Jak Wam się podobają moje najnowsze nabytki? :wink:

Oleg_1981 - Nie 01 Mar, 2020

naroznik01 napisał/a:
Jak Wam się podobają moje najnowsze nabytki? :wink:
[url=https://i.pixxxels.cc/G4qd01My/20200301-100345-01.jpg]Obrazek[/url] [url=https://i.pixxxels.cc/d73vwSXS/20200301-101448-01.jpg]Obrazek[/url] [url=https://i.pixxxels.cc/QKGrgNMR/20200301-101808-01.jpg]Obrazek[/url] [url=https://i.pixxxels.cc/R6nBnJv7/20200301-103138-01.jpg]Obrazek[/url]


Jak porzadny kon, to we wszystkim mu dobrze :-)

kokiko - Pon 02 Mar, 2020

naroznik01 drugie zdjęcie!
onesa - Wto 03 Mar, 2020

naroznik01, najlepsze według mnie 2 i 3, te żółte znaczki coś mi przypominają ale nie mogę sobie przypomnieć co :P
naroznik01 - Wto 03 Mar, 2020

onesa, To Fleur-de-lis - królewskie majtki :lol:
kn1986 - Pią 06 Mar, 2020

3 i 4 rządzą :!:
zbycho6868 - Sob 07 Mar, 2020

1 i 2 fajne
Oleg_1981 - Sob 07 Mar, 2020

naroznik01 napisał/a:
Jak Wam się podobają moje najnowsze nabytki? :wink:
[url=https://i.pixxxels.cc/G4qd01My/20200301-100345-01.jpg]Obrazek[/url] [url=https://i.pixxxels.cc/d73vwSXS/20200301-101448-01.jpg]Obrazek[/url] [url=https://i.pixxxels.cc/QKGrgNMR/20200301-101808-01.jpg]Obrazek[/url] [url=https://i.pixxxels.cc/R6nBnJv7/20200301-103138-01.jpg]Obrazek[/url]


Obłędne :-)

onesa - Sro 11 Mar, 2020

naroznik01, a tego to niewiedziałam, człowiek całe życie die uczy.
cardin - Sob 14 Mar, 2020

naroznik01, jak Ci się nosi Cocksox?
naroznik01 - Nie 15 Mar, 2020

Oleg_1981, kokiko, onesa, kn1986, zbycho6868, dzięki. Widzę że macie róznorodne gusta. I fajnie :)

cardin, Cocksox są rewelacyjne. Odkrywam i kupuję bardzo różne marki, ze wszystkich jestem zadowolony, ale krój i materiał Cocksox wg mnie wygrywa. Mięciutki, wytrzymały, łatwy do czyszczenia i nie zatrzymuje wilgoci.

Poza tym podkreślają to co trzeba, a modele z "Original Pouch" naprawdę sprawiają, że masz wrażenie że nie nosisz żadnej bielizny :wink:
Przez chwilę zastanawiałem się czy nie kupić sobie kąpielówek, ale są jednak trochę za odważne :P https://vimeo.com/209076163

onesa - Nie 15 Mar, 2020

naroznik01, kąpielówki bardzo fajne tylko nie miałbyś gdzie w nich chodzić :lol:
cardin - Pią 20 Mar, 2020

naroznik01, dzięki - może się zdecyduje i kupię swój model, bo jestem ciekaw jak się noszą na co dzień pod zwykle spodnie lub jakieś bardziej garniturowe.

A kąpielówki fajne, chociaż pewnie do przykrycia jakimiś szortami lub na prywatna imprezę nad basenem. :p

onesa - Pią 20 Mar, 2020

Ktoś doda coś od siebie? Możecie dodawać też to co Wam się podoba albo macie w planach kupić
naroznik01 - Sob 21 Mar, 2020

cardin, to pochwal się swoimi wrażeniami jak już wypróbujesz :wink:
breyday21 - Pią 17 Kwi, 2020

Chce ktoś wymienić sie fotkami w bokserskach ? 😝
Oleg_1981 - Nie 19 Kwi, 2020

breyday21 napisał/a:
Chce ktoś wymienić sie fotkami w bokserskach ? 😝


A czemu tutaj się nie pochwalisz?

onesa - Pon 20 Kwi, 2020

Daj zdjęcia na forum ;) Inni również chętnie zobaczą ;)
JASTRZAB31 - Sob 25 Kwi, 2020

super boxery zarabiste;)
Wkot634 - Wto 23 Cze, 2020

Takie ode mnie

https://m.fotosik.pl/zdjecie/9a305d99364ead51
https://www.fotosik.pl/zd...7b8d4c6ba1906b8

Oleg_1981 - Wto 23 Cze, 2020

Wkot634 napisał/a:
Takie ode mnie

https://m.fotosik.pl/zdjecie/9a305d99364ead51
https://www.fotosik.pl/zd...7b8d4c6ba1906b8


Dla mnie bomba ale zabrakło berła na wieszchu co by można było ocenić :-)

juansto - Sro 24 Cze, 2020

Widzę, ze penis moze być całkiem spory. Masz zdjęcia na wierzchu?
onesa - Czw 02 Lip, 2020

Wkot634 napisał/a:
Takie ode mnie

https://m.fotosik.pl/zdjecie/9a305d99364ead51
https://www.fotosik.pl/zd...7b8d4c6ba1906b8


Fajne! Takie sensualne. I już widac ze sprzęt niemały ;)

DTTPO - Pon 21 Wrz, 2020

Mokra kropelka na końcu najlepsza :-)
qwerty882 - Sro 30 Gru, 2020

A co myślicie o joackstrapach? Ktoś próbował?
naroznik01 - Sro 30 Gru, 2020

qwerty882, próbowałem. Mało tego - noszę je prawie codziennie, choć na samym początku byłem do nich nieprzekonany :D Są mega wygodne zwłaszcza latem i na treningi. Wg mnie dużo lepsze do stringów.
naroznik01 - Sro 30 Gru, 2020

Mam parę marek na oku, ale bardzo polecam Pump! Mam kilka par z frontem z meshu - kanadyjska marka dostępna nawet w kilku polskich sklepach. Nie kupuj tylko podróbek na Allegro - różnica jakościowa jest ogromna.

Cocksox - bardziej odważny krój, ale niezwykle przyjemny i wytrzymały materiał. Bardzo dobrze mi się je nosi.

BOX - tylko model varsity mesh, reszta ma wg mnie źle wykończony front (podobnie jak Diesel)

Andrew Christian - mają ciekawe modele, ale ostatnio nie podoba mi się design tej marki tak ogólnie ;)

Aussiebum - póki co kupiłem tylko z model Riot i jest wygodny ;)

CODE22 - też polecam, ale nie mają dużego wyboru. Szersze strapy niż standardowo

Calvin Klein / Nike - nie nosiłem ale nie wyglądają źle ;)

Addicted / ES Collection - nie pasują mi strapy (mam jedną parę- cienka i wąska guma potrafi się zgiąć w pół. Nie leżą tak fajnie jak np. Pump, ale może inne modele są w porządku. Design na plus

Pewnie przetestuje jeszcze kilka matek, ale na razie mam pełną szufladę xD

qwerty882 - Sro 30 Gru, 2020

naroznik01, Ok., dzięki za polecenie, to trochę się porozglądam. Heh, widziałem,twoja kolekcja jest imponująca😆
naroznik01 - Sro 30 Gru, 2020

Haha urosła przez lata :D pochwal się gdy już coś wybierzesz i jak Ci się będzie nosić ;)
qwerty882 - Sro 30 Gru, 2020

naroznik01, jak nie zapomnę XD Tak z ciekawości jaki rodzaj jest twoim ulubionym?
naroznik01 - Sro 30 Gru, 2020

A co rozumiesz przez rodzaj?

Ogolnie to wybieram modele z meshu lub nylonu. Unikam bawełny. I preferuję klasyczny krój, choć mam w kolekcji kilka jock-briefs i też są bardzo wygodne

naroznik01 - Sro 30 Gru, 2020

To moja klasyfikacja ogólna wygląda tak:
1. Jocki
2. Slipy
3. Bokserki (albo z bardzo krótką nogawką albo z długą jak w szortach kompresyjnych ;)

qwerty882 - Sro 30 Gru, 2020

siema92, dobrze leża i całkiem pasują
mlody_27 - Pon 12 Kwi, 2021





qwerty882 - Pon 12 Kwi, 2021

mlody_27, ładny model i fajnie leżą😉
dkbb - Pon 12 Kwi, 2021

Nieźle leżą. Swoją drogą są wygodne?
Ancymon - Pon 12 Kwi, 2021

Nie jestem fanem bielizny, nie mniej facet lub dziewczyna w CK ma u mnie +10 na start ;)
michalza - Sro 14 Kwi, 2021

mlody_27 napisał/a:
[url=https://images89.fotosik.pl/491/f6a4f34ecd4a902cmed.jpg]Obrazek[/URL]


[url=https://images92.fotosik.pl/491/5b3d07e833336cbbmed.jpg]Obrazek[/URL]


Mlody świetny tyłek. A majty to z kąd ?

gotb - Pon 26 Kwi, 2021

W ogródku w ciepłych krajach, w stroju i bez.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/4f12cc759c008b2c
https://www.fotosik.pl/zdjecie/b9bb3eca4dd8acc7

gotb - Pon 26 Kwi, 2021

qwerty882 napisał/a:
gotb, ciut przymały ten strój trochę...

Strój jest ze sklepu krolmajtekpierwszy (nie, nie reklamuję, nie spamuję). O ile materiał jest bardzo fajny, tak krój jest dość skąpy (fryzura cała na wierzchu) i materiał mało elastyczny (nie ogarnia całości).

fenis - Sro 12 Maj, 2021

Ale przynajmniej sa wygodne? Kurczę, zazdroszcze wyjazdu/
gotb - Sro 12 Maj, 2021

fenis napisał/a:
Ale przynajmniej sa wygodne? Kurczę, zazdroszcze wyjazdu/

Dość wygodne. Zwłaszcza po kilku praniach, materiał robi się dużo bardziej miękki. A to że ciut za małe ma i zalety: więcej wietrzenia :-D

juansto - Czw 13 Maj, 2021

gotb napisał/a:
W ogródku w ciepłych krajach, w stroju i bez.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/4f12cc759c008b2c
https://www.fotosik.pl/zdjecie/b9bb3eca4dd8acc7


Nie wygladają wygodnie ale zdjęcia świetne.

Tez bym się chętnie wybrał na taki wypoczynek. Zazdro.

gotb - Nie 23 Maj, 2021

juansto napisał/a:
gotb napisał/a:
W ogródku w ciepłych krajach, w stroju i bez.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/4f12cc759c008b2c
https://www.fotosik.pl/zdjecie/b9bb3eca4dd8acc7


Nie wygladają wygodnie ale zdjęcia świetne.

Tez bym się chętnie wybrał na taki wypoczynek. Zazdro.


Są wygodne.

A propos wypoczynku: samoloty latają do ciepłych krajów co chwilę :-)

Czerwikss - Pon 24 Maj, 2021

Teoretycznie tak, ale w większosci miejsc kwarantanna i nie mam ochoty tego przechodzić.
heroes84 - Czw 10 Cze, 2021

Tak przed lustrem przed wyjściem do pracy


legolas1 - Pią 11 Cze, 2021

heroes84, o jaki powrót na forum :) po tylu latach... a sylwetka dalej świetna
heroes84 - Pią 11 Cze, 2021

Hej
Przyznam szczerze ze zagladalem przez te lata
Ale nie wrzucalem fotek
Ale nazbieralo mi sie ich tak duzo ze trzeba troche wrzucuc 😂😂

onesa - Pią 11 Cze, 2021

Heroes ładny brzuch ;)
heroes84 - Pią 11 Cze, 2021

I z dzisiaj rana


Ancymon - Sob 12 Cze, 2021

heroes84, ależ z Ciebie ciacho :twisted:
Oleg_1981 - Sob 12 Cze, 2021

heroes84 napisał/a:
I z dzisiaj rana

[url=https://images91.fotosik.pl/510/0e1da08ed38f3b66med.jpg]Obrazek[/URL]


Dzieło na zdjeciu ;-) dzięki za ten niesamowity widok! :-)

qwerty882 - Sob 12 Cze, 2021

heroes84, Świetne zdjęcia kolego, musisz mieć ciekawą kolekcję😉
heroes84 - Sob 12 Cze, 2021

To coś jeszcze w wyproście :P


Oleg_1981 - Nie 13 Cze, 2021

heroes84 napisał/a:
To coś jeszcze w wyproście :P

[url=https://images89.fotosik.pl/511/9d798cdf51ab6a58med.jpg]Obrazek[/URL]


Świetne ujęcie. I ta plamka ;-)

Ancymon - Nie 13 Cze, 2021

heroes84 napisał/a:
To coś jeszcze w wyproście

Łoooo :P

gotb - Nie 13 Cze, 2021

Dwie nowe fotki, na jednej jest bielizna :-)
https://www.fotosik.pl/zdjecie/2c889faa17a22933
https://www.fotosik.pl/zdjecie/70d0bea58a65d1c0

Starsze tam:
http://www.penis.com.pl/f...=19893&start=32

Czerwikss - Pon 14 Cze, 2021

Heroes widze, że jesteś fanem markowej bielizny ;)

gotb to z bielizną świetne.

heroes84 - Pon 14 Cze, 2021

Takkkk, to trochę mój fetysz. Co jak co ale slipy mam z reguły markowe :)
betor - Wto 15 Cze, 2021

Heroes warto jest inwestować w Calvina Kleina? W sensie jakosciowo?
onesa - Czw 17 Cze, 2021

Mój facet obecnie ma bokserki tej firmy. Moim zdaniem warto, o ile oczywiście sa oryginalne.
heroes84 - Czw 17 Cze, 2021

betor napisał/a:
Heroes warto jest inwestować w Calvina Kleina? W sensie jakosciowo?


Ja mam bzika na punkcie gacie wifc odpowiedź jest oczywista:)

michalza - Pią 18 Cze, 2021

Moim zdaniem warto. Wiadomo cena jest wysoka ale jakosć wykonania jest równiez ok. Co do wygody to bokserki jak bokserki. Trzeba dopasować rozmiar.
Ancymon - Nie 20 Cze, 2021

Sam się (jeszcze) nie zdecydowałem na boxy od CK, choć uważam, że facet w bokserkach tej firmy mają +10 do zajebistości :P
fenis - Pon 21 Cze, 2021

O ile wyglada jak heroes :P
dkbb - Sro 23 Cze, 2021

Ja mialem , dla mnie majtki jak majtki. NIe polecam natomiast Hendersona, szybko się obrywa gumka
gotb - Sob 18 Wrz, 2021

A to dorzucę coś:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9c0554911bb8b1f4

toton - Pon 20 Wrz, 2021

gotb napisał/a:
A to dorzucę coś:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9c0554911bb8b1f4


To Twoje?Co to za bokserki?

No i przyznam,ze sprzęt wyglada w nich dość okazale:D

gotb - Wto 21 Wrz, 2021

toton napisał/a:
gotb napisał/a:
A to dorzucę coś:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9c0554911bb8b1f4


To Twoje?Co to za bokserki?

No i przyznam,ze sprzęt wyglada w nich dość okazale:D


Moje :-)

Bokserki są ze sklepu N2N Bodywear. Mają taką serię "enhance" z fajnie wyprofilowaną "kieszonką" na sprzęt. Jak przy zamawianiu z USA zakupy robić rozsądnie nieduże, to celnicy nie nakładają opłat za takie przesyłki.

onesa - Sro 22 Wrz, 2021

No no ciekawe. Pewnie wygodniejsze niż standardowe ? Jeszcze się z takimi nie spotkałam
michalza - Sro 22 Wrz, 2021

gotb napisał/a:
A to dorzucę coś:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9c0554911bb8b1f4


Nie takie tanie te bokserki jak patrze się na stronie. Jak jest z jakością wykonania?

gotb - Sro 22 Wrz, 2021

michalza napisał/a:
gotb napisał/a:
A to dorzucę coś:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9c0554911bb8b1f4


Nie takie tanie te bokserki jak patrze się na stronie. Jak jest z jakością wykonania?


Dość często mają konkretne przeceny z okazji różnych świąt - wtedy zamawiam :-)
Jakość jest taka standardowa, ani to badziewie co się rozpada po trzech praniach, ani bielizna pancerna.

juansto - Czw 23 Wrz, 2021

Dosyć drogie, jakbyś miał kiedyś info o promocji to wrzuć na forum. Bo przyznam, ze też mnie zaciekawiły ;)
gotb - Czw 23 Wrz, 2021

juansto napisał/a:
Dosyć drogie, jakbyś miał kiedyś info o promocji to wrzuć na forum. Bo przyznam, ze też mnie zaciekawiły ;)


Zaglądaj tam w okolicy amerykańskich świąt typu dzień niepodległości, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok, albo to święto kiedy wszyscy pożerają indyki. Ja tam zaglądam baardzo rzadko, nie kupuję bielizny co tydzień :-D

toton - Pią 24 Wrz, 2021

Mial ktoś może takie bokserki z kieszonką? https://masculo.pl/bielizna-meska-push-up
legolas1 - Sob 25 Wrz, 2021

toton, ja mam kąpielówki od AC z taką kieszonką
toton - Pon 27 Wrz, 2021

legolas1 napisał/a:
toton, ja mam kąpielówki od AC z taką kieszonką


I jak sie nosza? Warto?

gotb - Wto 28 Wrz, 2021

Wracając do gaci/kąpielówek z "kieszonką", sporo fajnych rzeczy ma Król Majtek Pierwszy. Nie, nie płacą mi za reklamę, nie pracuję dla nich, zrobiłem tam zakupy kilka razy, głównie stringów do opalania w lecie, nie znam jakości i komfortu innych produktów. Niektóre na zdjęciach wyglądają ciekawie.

Mam co do sklepu parę uwag:

* produkty "made in China" zakładają jednak rozmiar azjatycki, więc rozmiar europejski może mieć kłopot by się zmieścić: https://www.fotosik.pl/zdjecie/4f12cc759c008b2c

* sklep wygląda jakby zanikał wyprzedając zapasy: kupiłem parę rzeczy, które niedługo potem znikły z oferty na amen i wciąż ich nie ma... zaglądając tam raz na kilka miesięcy nie widzę, by pojawiało się cokolwiek nowego

* sporo produktów ma opis nie pasujący do zdjęcia, głównie mi chodzi o kolor: przy pierwszym zamówieniu chciałem coś żółte, a przyszło czerwone... później już się upewniałem, że dostanę to co chcę

toton - Sro 29 Wrz, 2021

gotb dzieki za info. Nie znałęm tego sklepu. Aczkolwiek jak mam ochotę wejść na jakiś produkt, dostaję komunikat:
Sklep został wyłączony przez Administratora. Właściciela sklepu prosimy o kontakt z platformą sklepów internetowych RedCart: (+48) 22 22 82 114 lub kontakt@redcart.pl

gotb - Sro 29 Wrz, 2021

toton napisał/a:
gotb dzieki za info. Nie znałęm tego sklepu. Aczkolwiek jak mam ochotę wejść na jakiś produkt, dostaję komunikat:
Sklep został wyłączony przez Administratora. Właściciela sklepu prosimy o kontakt z platformą sklepów internetowych RedCart: (+48) 22 22 82 114 lub kontakt@redcart.pl


Niezła heca, u mnie ten sam komunikat. A śmieszne to dlatego, że godzinę temu kurier mi dostarczył zakupy od nich zrobione przedwczoraj wieczorem :-) Może to chwilowy problem, może nie zapłacili za hosting?

EDIT: sklep znów działa, to musiał być jakiś chwilowy problem...

juansto - Czw 30 Wrz, 2021

Działa, chwilowy problem. Na szczęście nie tak długi jak ostatnio tutaj na forum :P

[ Dodano: Czw 30 Wrz, 2021 ]
Swoją drogą nie polecam produktów firmy Henderson. Kiepska jakość, miałem kilka par bokserek i wytrzymały maksymalnie kilka tygodni. Jedne dwa prania. A nie takie tanie

gotb - Sro 06 Paź, 2021

juansto napisał/a:
Swoją drogą nie polecam produktów firmy Henderson.

Dopisuję się do opinii: gacie niewygodne, ale za to badziewne, szybko się prują. Ostatnie miałem co prawda dobrych kilka lat temu, ale niechęć do producenta została.

toton - Pon 11 Paź, 2021

gotb napisał/a:
juansto napisał/a:
Swoją drogą nie polecam produktów firmy Henderson.

Dopisuję się do opinii: gacie niewygodne, ale za to badziewne, szybko się prują. Ostatnie miałem co prawda dobrych kilka lat temu, ale niechęć do producenta została.


Mam podobne zdanie. Kupowałem ostatnio na promocji. I w tej cenie ok, aczkolwiek jakbym kupił w normalnej standardowej cenie to byłbym bardzo zawiedziony ich jakością.

onesa - Wto 12 Paź, 2021

gotb napisał/a:
juansto napisał/a:
Swoją drogą nie polecam produktów firmy Henderson.

Dopisuję się do opinii: gacie niewygodne, ale za to badziewne, szybko się prują. Ostatnie miałem co prawda dobrych kilka lat temu, ale niechęć do producenta została.

Oj tak zgadzam sie. I dodam, że widocznie jakość wcale nie poprawiła się w ostatnim czasie. Moj facet kupił sobie ostatnio 3 pary i dwie są juz rozciągnięte, a jedna wyladowała w koszu na śmieci bo tak szybko się popruła. Zdecydowanie nie polecam kupowania.

fenis - Pią 22 Paź, 2021

Świetne zdjęcia.
Jakiej firmy bokserki?

sikora92 - Pią 22 Paź, 2021

qwerty882, kolejne świetne ujęcia
qwerty882 - Pią 22 Paź, 2021

fenis, nazywa się Doreanse, robią głównie rzeczy z modalu. sikora92, dzięki
HornyBoy93 - Pią 22 Paź, 2021

qwerty882, Fajne te bokserki! Wyposażenie widać też lubi się w nich zaznaczyć :)
Ancymon - Pon 25 Paź, 2021

qwerty882 napisał/a:
Coś ode mnie:
https://www.flickr.com/gp/194198027@N07/3750MJ
https://www.flickr.com/gp/194198027@N07/22J97N

Coś poszło nie tak, bo mam:
This member is no longer active on Flickr.

michalza - Wto 26 Paź, 2021

qwerty882 napisał/a:
fenis, nazywa się Doreanse, robią głównie rzeczy z modalu. sikora92, dzięki


Dzięki za namiar na dobrą marke, niezły sklad bielizny

qwerty882 - Nie 31 Paź, 2021

https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/058825
kamilgroc - Nie 31 Paź, 2021

qwerty882 napisał/a:
https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/058825

Extra

qwerty882 - Sro 03 Lis, 2021

HornyBoy93 hahah dzięki, cóż trochę i oto chodzi by się odznaczyło aczkolwiek nie może to być kosztem wygody, akurat tutaj jest w sam raz
kamilgroc,sikora92, dzięki chłopaki
michalza, nie ma sprawy😉, na serio są bardzo wygodne no i mają różne modele więc jest w czym wybierać, będę czekał na recenzję

No dobra chłopaki wy też coś podrzućcie 😁

toton - Sro 03 Lis, 2021

Moje z dzisiaj.
Bokserki no name. Nie mają firmy, kupione na jakimś bazarze. Ale dobrze się noszą już od prawie roku.

qwerty882 - Sro 03 Lis, 2021

toton, prezentują się świetnie 😉
onesa - Czw 04 Lis, 2021

Całkiem fajne, lubię takie żywe kolory :)
sikora92 - Pią 05 Lis, 2021

No to ja coś od siebie podrzucę
https://www.imagebam.com/view/ME4RGBE

legolas1 - Pią 05 Lis, 2021

sikora92, mam bardzo podobne, tylko slipy. Całkiem wygodne.
qwerty882 - Sob 06 Lis, 2021

sikora92, bardzo ładne boksy chyba znalazłem nawet te same to sobie zamówię
sikora92 - Sob 06 Lis, 2021

legolas1, qwerty882, dzięki chłopaki i fakt wygodnie się nosi
onesa - Pon 08 Lis, 2021

sikora92 napisał/a:
No to ja coś od siebie podrzucę
https://www.imagebam.com/view/ME4RGBE


Widzę, ze lubisz takie energiczne kolory?

sikora92 - Pon 08 Lis, 2021

onesa, tak owszem lubię żywe kolory, qwerty882, tak mają coś takiego ala małe kieszonki
kamilgroc - Pon 08 Lis, 2021

Pusta wiadomość
sikora92 - Wto 09 Lis, 2021

qwerty882, im dalej tym fotki odważniejsze ;)
dkbb - Wto 09 Lis, 2021

qwerty882 napisał/a:
https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/p3EDTS


Świetne ujęcie no i ładny kolorek ;)

qwerty882 - Czw 11 Lis, 2021

https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/u6669r
Tym razem jocki

fenis - Pią 12 Lis, 2021

qwerty882 napisał/a:
https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/u6669r
Tym razem jocki


Trzeba być zarejestrowanym aby zobaczyć. Wrzucisz na jakiś inny?

sikora92 - Sob 13 Lis, 2021

qwerty882, działa i świetnie się prezentuje
chillout91 - Nie 14 Lis, 2021

Bosko :)
onesa - Pon 15 Lis, 2021

qwerty882 napisał/a:
https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/u6669r
Tym razem jocki


Przyznam, ze zmysłowo!

dkbb - Pią 03 Gru, 2021

qwerty882 napisał/a:
https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/u6669r
Tym razem jocki


Czekamy na więcej ;)

fenis - Pią 03 Gru, 2021

Dorzucam coś od siebie

sway83 - Pią 03 Gru, 2021

fenis napisał/a:
Dorzucam coś od siebie
Obrazek


bardzo ładnie :)

Czerwikss - Pią 10 Gru, 2021

qwerty882 napisał/a:
https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/W7t4G4
https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/Vg157B
https://www.flickr.com/gp/194300136@N04/NG9jN9 odnawiam

[ Dodano: Pią 10 Gru, 2021 ]
fenis, całkiem ładnie


świetne zdjęcia!

Devasta - Pią 10 Gru, 2021

To i ja coś dodam:


Ancymon - Sob 11 Gru, 2021

qwerty882, wszystkje sympatyczne :P
toton, na bazarze? Takim normalnym? Ciekawy towar tam mają ;)

sikora92 - Nie 12 Gru, 2021

fenis, qwerty882, Devasta, bardzo fajne zdjęcia chłopaki
Dekarion - Czw 16 Gru, 2021

Devasta napisał/a:
To i ja coś dodam:

[url=https://thumbs4.imagebam.com/45/11/e2/ME5J48P_t.jpg]Obrazek[/URL]
'

Jak zwykle jest na co popatrzeć

sikora92 - Pią 17 Gru, 2021

Trochę ode mnie
https://www.imagebam.com/view/ME5NBQ3

sway83 - Pią 17 Gru, 2021

sikora92 napisał/a:
Trochę ode mnie
https://www.imagebam.com/view/ME5NBQ3


bardzo ładnie :)

chillout91 - Pią 17 Gru, 2021

sikora92 napisał/a:
Trochę ode mnie
https://www.imagebam.com/view/ME5NBQ3


Piękny brzuch, penis ładnie prezentuje w tych majtkach…

kamilgroc - Sob 18 Gru, 2021

sikora92 napisał/a:
Trochę ode mnie
https://www.imagebam.com/view/ME5NBQ3

Fajnie dynda w tych boxach

Ancymon - Sob 18 Gru, 2021

sikora92, zachęcający :P
sikora92 - Nie 19 Gru, 2021

Dzięki chłopaki za dobre słowa 😉
CEDRIK - Sob 19 Lut, 2022

Mam problem, bo nie mogę dodać zdjęć :(
Czuly91 - Nie 06 Mar, 2022




W których lepiej?

toton - Pon 07 Mar, 2022

Klasyka! Sam w ostatnim czasie takie najbardziej lubię.
Anima2626 - Pon 14 Mar, 2022

Sam przez całe życie nosiłem slipy, ale ostatnio przerzuciłem się na boksy.

Rewelacyjnie zaznaczony penis! Czy tak wygląda w spoczynku czy już się napompował?

michalza - Wto 15 Mar, 2022

Nie jestem fanem slipów, ale tutaj wygląda to naprawdę dobrze
Ancymon - Sob 02 Kwi, 2022

michalza napisał/a:
Nie jestem fanem slipów, ale tutaj wygląda to naprawdę dobrze

To samo pomyślałem!

Comenius - Nie 03 Kwi, 2022

Takie się liczy ?


toton - Pon 04 Kwi, 2022

Comenius napisał/a:
Takie się liczy ?

[url=https://thumbs4.imagebam.com/22/23/90/ME93HA4_t.jpg]Obrazek[/URL]


Liczy sié jak najbardziej. To standardowe bokserki czy zapinane na guziki?

gotb - Nie 24 Kwi, 2022

Trochę stringów widać, więc chyba się kwalifikuje do tego tematu:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/df32040559a6b74e

dkbb - Wto 26 Kwi, 2022

gotb napisał/a:
Trochę stringów widać, więc chyba się kwalifikuje do tego tematu:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/df32040559a6b74e


Ajaj ale mi się tęskni za takimi ciepłymi dniami.

juansto - Pią 13 Maj, 2022

Comenius napisał/a:
Takie się liczy ?

[url=https://thumbs4.imagebam.com/22/23/90/ME93HA4_t.jpg]Obrazek[/URL]


Liczy się zdecydowanie. Świetna palka

Dekarion - Pią 20 Maj, 2022

gotb napisał/a:
Trochę stringów widać, więc chyba się kwalifikuje do tego tematu:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/df32040559a6b74e


Świetna fota. Sam próbowałem ostatnio nosić stringi ale kurcze nie jestem się w stanie do tego kroju przyzwyczaić.

Kamillysak - Pon 06 Cze, 2022


sway83 - Pon 06 Cze, 2022

Kamillysak napisał/a:
Obrazek


świetnie się prezentuje :)

gotb - Wto 14 Cze, 2022

Dekarion napisał/a:
gotb napisał/a:
Trochę stringów widać, więc chyba się kwalifikuje do tego tematu:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/df32040559a6b74e


Świetna fota. Sam próbowałem ostatnio nosić stringi ale kurcze nie jestem się w stanie do tego kroju przyzwyczaić.


Pierwszych parę tygodni dawno temu było trudnych. Teraz nie noszę innej bielizny. Często też nie noszę żadnej :-)

Dekarion - Sro 15 Cze, 2022

Kamillysak napisał/a:
Obrazek


Świetne wybruszenie.

Swoją drogą bardzo lubię te firme.

qwerty882 - Pon 17 Paź, 2022

Hej wszystkim,
Macie może jakieś fajne marki jocków albo w ich stylu slipów/briefów do polecenia?

fenis - Pon 17 Paź, 2022

qwerty882 napisał/a:
Hej wszystkim,
Macie może jakieś fajne marki jocków albo w ich stylu slipów/briefów do polecenia?


Ostatnio zamawiałem z tej strony:
https://masculo.pl/jockstrapy

Cena może nie jest taka niska (kupowalem model addicted). Ale jestem zadowolony z jakośći, do tej pory najlepsze jakościowo jakie miałem.

Na plus również polska produkcja. Nie jest to tania chińszczyzna, jaką można znaleźc w niektorych sklepach.

naroznik01 - Wto 18 Paź, 2022

Ta stronka, którą podał fenis i https://meskiegacie.pl/

Addicted są ok, ale moim faworytem jest PUMP!

Poza tym można dostać bardzo fajne jocksy z Nike. Bardziej ekonomiczne rozwiązanie, bo sprzedają trójpaki.

https://www.zalando.pl/ni...q11.html?size=S
https://www.zalando.pl/ni...42i00u-g11.html

qwerty882 - Sro 19 Paź, 2022

naroznik01 napisał/a:
Ta stronka, którą podał fenis i https://meskiegacie.pl/

Addicted są ok, ale moim faworytem jest PUMP!

Poza tym można dostać bardzo fajne jocksy z Nike. Bardziej ekonomiczne rozwiązanie, bo sprzedają trójpaki.

https://www.zalando.pl/ni...q11.html?size=S
https://www.zalando.pl/ni...42i00u-g11.html


Dzięki naroznik01 jak zawsze można na Ciebie liczyć, btw jak się miewasz?

toton - Sro 19 Paź, 2022

Nike? Dzięki za namiary, nie sądziłem,ze firma je produkuje.
Od siebie polecam jeszcze od Anais:
https://ekskluzywna.pl/Anais

naroznik01 - Sro 19 Paź, 2022

qwerty882, miewam się dobrze 😉 a Ty?

Nike robi jocksy od jakiegoś czasu. Bawełniane i z mikrofibry i robi to dobrze 😁


qwerty882 - Sro 19 Paź, 2022

naroznik01, dość różnie ale to nie temat by rozprawiać go tutaj.
Co do Nike wygląda to bardzo dobrze, tak w ogóle chyba trochę dociąłeś sylwetkę co? 💪

naroznik01 - Sro 19 Paź, 2022

Docinam ją stale 😉
michalza - Czw 20 Paź, 2022

Naroznik wyglada to naprawde dobrze, zamowie sobie z firmy, również nie sądziłem, ze ma je w ofercie.
Swoją drogą chyba pierwszy raz widzę na forum Twoje zdjęcia. I jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o wymodelowane ciało@!

naroznik01 - Czw 20 Paź, 2022

Dzięki michalza. Minęło sporo czasu odkąd bywałem tu częściej.
A co do Nike. Jeśli zamawiasz te całe czarne z bawełny to najlepiej rozmiar mniejsze, a te czerwone/niebieskie/białe w normalnym rozmiarze;)

sikora92 - Czw 20 Paź, 2022

naroznik01, świetne ciało no i bielizna. Prezencja pierwsza klasa 😁
Ancymon - Sob 29 Paź, 2022

naroznik01, rewelacyjne ciało!
toton - Pon 31 Paź, 2022

naroznik01 napisał/a:
qwerty882, miewam się dobrze 😉 a Ty?

Nike robi jocksy od jakiegoś czasu. Bawełniane i z mikrofibry i robi to dobrze 😁

[url=https://i.postimg.cc/JGjzP2QY/20220430-084314-01.jpg]Obrazek[/url][url=https://i.postimg.cc/21rmS8fr/20221019-081135-01.jpg]Obrazek[/url]


Jestem pod wrazeniem dobrej formy

naroznik01 - Pon 31 Paź, 2022

Dzięki Panowie :D pokażę jeszcze moje ulubione. tak wygodne że mógłbym ich nie ściągać 😄

dkbb - Pon 31 Paź, 2022

naroznik01 napisał/a:
Dzięki Panowie :D pokażę jeszcze moje ulubione. tak wygodne że mógłbym ich nie ściągać 😄
[url=https://i.postimg.cc/w17wpYcd/20221031-080740-01.jpg]Obrazek[/url][url=https://i.postimg.cc/m1xrbHnG/20221031-080640-01-01.jpg]Obrazek[/url]


Naprawdę podziwiam za formę. Jak dla mnie na razie nieosiągalne.

Bielizna wyglada równiez dobrze. Czy ubierasz się w nią na siłownie?

Ajay - Pon 31 Paź, 2022

naroznik01 napisał/a:
Dzięki Panowie :D pokażę jeszcze moje ulubione. tak wygodne że mógłbym ich nie ściągać 😄
[url=https://i.postimg.cc/w17wpYcd/20221031-080740-01.jpg]Obrazek[/url][url=https://i.postimg.cc/m1xrbHnG/20221031-080640-01-01.jpg]Obrazek[/url]


:D I ten odciśnięty na gaciach kształt żołędzi.

naroznik01 - Pon 31 Paź, 2022

dkbb, tak. ubieram ja na silownie.

[ Dodano: Pon 31 Paź, 2022 ]
Ajay, tak najlepiej 8)

sikora92 - Pon 31 Paź, 2022

naroznik01, świetne zdjęcia 😁
qwerty882 - Sro 02 Lis, 2022

Ajay napisał/a:
naroznik01 napisał/a:
Dzięki Panowie :D pokażę jeszcze moje ulubione. tak wygodne że mógłbym ich nie ściągać 😄
[url=https://i.postimg.cc/w17wpYcd/20221031-080740-01.jpg]Obrazek[/url][url=https://i.postimg.cc/m1xrbHnG/20221031-080640-01-01.jpg]Obrazek[/url]


:D I ten odciśnięty na gaciach kształt żołędzi.


Ajay ma te oko xd ale fakt PUMP-y mówią same za siebie 👍

Czuly91 - Nie 13 Lis, 2022



Wg mnie każda biała bielizna wygląda dobrze :oops:

gotb - Sob 20 Maj, 2023

W stringach na łące: https://www.fotosik.pl/zdjecie/ed06c28a73645d25
toton - Pią 26 Maj, 2023

Czuly91 napisał/a:
[url=https://images91.fotosik.pl/630/98060a105271ed42med.jpg]Obrazek[/URL]

Wg mnie każda biała bielizna wygląda dobrze :oops:


Czemu nie widziałem tego zdjecia? Naprawdę dobrze na Tobie leżą

[ Dodano: Pią 26 Maj, 2023 ]
gotb napisał/a:
W stringach na łące: https://www.fotosik.pl/zdjecie/ed06c28a73645d25


Klimat jest

siusiorek - Czw 01 Cze, 2023

takie są fajne https://www.fotosik.pl/zdjecie/a0fcdb4347d40722
Czerwikss - Wto 13 Cze, 2023

siusiorek napisał/a:
takie są fajne https://www.fotosik.pl/zdjecie/a0fcdb4347d40722


Tradycyjnie. To Twoja fota?

michalza - Pią 23 Cze, 2023

siusiorek napisał/a:
takie są fajne https://www.fotosik.pl/zdjecie/a0fcdb4347d40722


Niezłe ujęcie

gotb - Czw 13 Lip, 2023

Skąpe stringi mają swoje wady: trudniej jest erekcję ukryć niż np. w luźnych bokserkach :-D

https://www.fotosik.pl/zdjecie/35d746646f1f1a01
https://www.fotosik.pl/zdjecie/1672bebf2a8a4776

toton - Czw 07 Wrz, 2023

Dobre ujęcia. czemu wcześniej ich nie widziałem?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group