Tabletki i kremy - jak ktoś brał to nich pisze:)

Gość - Sob 25 Cze, 2005
Temat postu: jak ktoś brał to nich pisze:)
interesują mnie czy po braniu tych tabletek są jakieś efeky, efekty uboczne, itp.?? prosze o odp. ludzi którzy brali lub mają pojęcie o tym;] pozdrawiam:D
garret - Sro 29 Cze, 2005

:? tak też jestem ciekaw czy warto wydać sianko ...
no i czy są efekty :?:

damian1868 - Pią 15 Lip, 2005

z tego co wiem do odnotowania przyrostow potrzeba 4-6 miesiecy. po czatokwa faza to rozszerzenie naczyn krwionosnych itp - czyli tak jak piszesz - twardsze erekcje.

jest to wygodne bo lykasz tabletke i z glowy, ale taniej wychodzi urzadzenie.

Weird - Nie 02 Paź, 2005
Temat postu: Brałem, więc... piszę ;)
kX1180 napisał/a:
interesują mnie czy po braniu tych tabletek są jakieś efeky, efekty uboczne, itp.?? prosze o odp. ludzi którzy brali lub mają pojęcie o tym;] pozdrawiam:D


Witam Panów ;)
Po zapoznaniu się z polską stroną, że tak powiem dystrybutora i charakterystyką Magny Rx+, zdecydowałem się na zakup tegoż "medykamentu". Produkt otrzymałem w niepozornej, sześciennej paczuszce (2 buteleczki = 120 tabletek = "kuracja" 4-romiesięczna), wypełnionej czymś styropianopodobnym (co i tak szczerze mówiąc nie tłumi odgłosu grzechoczących tabletek (zabrakło waty...;)), no ale to, że coś w ogóle jest też się liczy). Dołączona została również krótka instrukcja wraz z opisem działania tego, eee, leku, która została ordynarnie po prostu wydrukowana/skserowana, no ale się czepiam.
Tak więc, wracając do sedna sprawy (działania, bądź nie działania Magny), muszę stwierdzić, że są pewne pozytywne wyniki. Co prawda żyję w dość stresujących warunkach (hehe, Panowie, bez niegrzecznych domysłów :P ) i w związku z tym nie przeprowadziłem pełnej (takiej, jaką sobie planowałem) kuracji (tj. 4 miesiące zażywania "leku"). Mimo to po ~1.5 miesiąca "brania" stwierdzam "łatwiejszą" erekcję i że tak powiem wytrwałość penisa. Jak już ktoś zauważył wcześniej - nie ma cudów, ale jakieś wyniki są... No i już wspomniałem, brałem tabletki tylko przez krótki okres (względem tego jaki być powinien). Obecnie staram się dokończyć "leczenie", więc jeżeli będzie zainteresowanie wynikami, to postaram się je dostarczyć.
Pozdrawiam

Gość - Sob 22 Paź, 2005

Tak tez jestem tego samego zdania ze pigulki i tabletki raczej nie wydluzaja penisa w taki sposob w jaki sie opisuje. W kazdym badz razie wzmaga produkcje testosteronu i... tu uwaga (mozna zauwazyc ubytek czuprynki), zwiekszona potencja, erekcja, wydluzenie stosunku plciowego, zdolnosc kontrolowania stosunku. Wlasciwie mozna kochac sie z partnerka przez kilka dlugich godzin bez zmeczenia przy wielokrotnym wytrysku. Osobiscie uzywalem "Natural Gain Plus" i byly to tabletki calkowicie naturalne. W polaczeniu z cwiczeniami rozciagajacymi moga przyniesc upragnione rezultaty przyrostu kochanego ciala.
August100 - Sob 25 Mar, 2006
Temat postu: a co poza granica?
siedze sobie w Anglii i chetnie bym sprawdzil te tabletki ot tak chocby z ciekawosci nie wiem tylko gdzie ich tu szukac i czy maja one te same nazwy co dostepne w Polsce,to juz by mi wiele pomoglo.Ponoc sa dostepne bez recepty?
Leopold - Nie 07 Maj, 2006

Mam problem Właśnie zakupiłem w sklepie WWW.SHOPEROTIC.PL tabletki na powiększanie i myśle czy czasem nie są tam sprzedawane podrobki. Naszły mnie takie podejrzenia przy ogłądaniu ofert innych sklepow gdzie te "same" specyfiki są po prostu droższe a w SHOPEROTIC z tego co widze są Najtańsze. Co o tym sądzicie? Jak ktoś w WWW.SHOPEROTIC.PL kupował niech się wypowie. Bardzo prosze. Nie chce się robić w balona.
tomma.23 - Nie 02 Lip, 2006

cze wszystkim fanom duzych penisow!!! Very Happy jestem tu nowy,troche wyrozumialosci na pczatek
Jak wiekszosc z was,odwiedzajacych ta strone chcialbym powiekszyc swojego malego wojownika,hehe
Na cwiczenia nie mam czasu,bo zapieprzam od rana do wieczora,wiec pomyslalem o jakis tabletkach i urzedzeniach
troche sie tu naczytalem o tym i hmm...opinie sa rozne
Trudno na ich podstawie zdecydowac sie na cos
Odwiedzajac sexshopy internetowe natknalem sie na takie piguly jak:
MR.BIG;PENIMAX;Penis Fit czy Penis Power.Nie wiem czy sugerowac sie cena,jakby ktos mial doswiadczenia w stosowaniu ktoregos z tych preparatow prosze o odpowiedz.Ewentualnie,zeby poleci cos sprawdzonego...dzieki!!! Cool

zygmuntx - Wto 31 Paź, 2006
Temat postu: tablety lykalem i zyje, a jak
ja tam moge polecic poprostu to co przetestowalem na sobie ze tak powiem w brutalny sposob. 169 zl to nie majatek szczegolnie jak ktos ma problemy z tak waznym elementem ciala heh.wracajac do tematu lykalem sobie po jednej tabletce codziennie rano po jedzeniu. smaku to nie ma, troche przypomina jakies ziolowe tabletki no ale w sumie pytanie polega na tym czy to tak naprawde dziala. po 2 miesiacach moge powiedziec ze nie jest to mega super hiper szybkie gwaltowne dzialanie tak jak to opisuja w reklamach.warto poczekac na efekty a to szybkie dzialanie to jest tylko chwyt reklamowy. wazne ze kurde efekty są, bo są, dla mnie każdy milimetr to czyste złoto! także nie zalujcie paru zlotych.
http://intymnosc.pl/index...d=7&iProdId=314
gwarancji ze bedzie dzialac nie ma zadnej (znowu brutalny jestem) ale no skoro na mnie podzialalo to dlaczego na was mialoby nie podzialac:)namieszalem troche wiec pozdrawiam wszystkich z malymi kompleksami i zycze sukcesow !

Powiększony - Pią 25 Wrz, 2020

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.

onesa - Czw 01 Paź, 2020

No to już wiemy z jakiego środka nie korzystać. Eros to ewidentny spam.
cypher11 - Sro 06 Gru, 2023

Zdecydowanie Eros się nie nadaje do niczego, tylko do kosza

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group