Cofnięty penis - muj penis jest mały i chudy ma 11.5cm długości i 4cm grubośc

rzemoj - Sro 21 Lut, 2007
Temat postu: muj penis jest mały i chudy ma 11.5cm długości i 4cm grubośc
:cry: MAM PROBLEM Z MOIM PENISEM OD ZAWSZE MOżE TO WYNIKA Z MOJEJ OTYłOśCI ALE SZUKAM WSZEDZIE POMOCY Z JAKIMIś śRODKAMI POWIEKSZAJąCYMI MOJEGO PENISA I ćWICZENIA KTURE POWIEKSZą MOJEGO PENISA I GO POGRUBIć JAK KTOś MA JAKIEś ćWICZENIA I śRODKI KTURE MI POMOGOM MI A MOżE TO WYNIKA żE MUSZE POCZEKAć JESZCZE TROCHE ALE MOJI RUWNIEśNICY 17-LATKOWIE MAJą DUżO WIEKSZE A MUJ JEST MARNY POMUSZCIE MI PROSZE A DO LEKAżA NIE PUJDE BO SIę WSTYDZE PROSZE O DYSKRECJE JESTEśCIE JEDNYMI Z NIELICZNYCH CO WIEDZą O MOJICH PROBLEMACH :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
adadverts - Sob 24 Lut, 2007

Jeśli to wynika z otyłości, to nie trzeba penisa powiększać tylko schudnąć :!:
harold mckee - Pon 26 Lut, 2007

podaj fote ... moze tylko ci sie tak wydaje , tak jak kiedys mi :P ale teraz sie za siebie wziolem i jest od razu fajniejszy :P
Thomas88 - Czw 01 Mar, 2007

nie chce sie czepiać, ale nie rób tak podstawowych błedów w samym temacie....
sam święty nie jestem ale to aż sie szczypie w oczach, to jest wręcz jak sól sypnieta w oczy :P popraw się albo pisz najpierw w wordzie a potem kopiuj tutaj :mrgreen:

kolega1988 - Nie 04 Mar, 2007

Ja mam 17 cm :x glupio mi bylo .. jak go "pokazalem" dziewczynie... Wpsółczóje Ci
doni - Pon 05 Mar, 2007

11.5 to jeszcze nie tak najgorzej :P to taki.. mniejszy sredni ;) pamietaj ze zadna laska z metrowka nie chodzi i napewno nie jedna da rade zaspokoic tym wymiarem, a i zadna normalna laska nie bedzie robila Ci wyrzutow z powodu tych kilku cm mniej. Nom i oczywiscie jak mozesz to postaraj sie troche popracowac nad swoja sylwetka bo jak jestes troszke puszysty to to wtedy bardziej sie w oczy rzuca heh.

Cytat:
Istnieje szeroko rozpowszechnione przekonanie, że długość penisa u mężczyzny ma bezpośredni związek z jego sprawnością seksualną oraz satysfakcją partnerki podczas stosunku płciowego. Seksuolodzy zaprzeczają temu i podają, że długość normalnego penisa w czasie spoczynku wynosi 6-10 cm, a podczas wzwodu (erekcji) 11-17 cm, podczas gdy głębokość pochwy to średnio 10 cm.


to wycinek artykulu z wikipedii, jak widac nie masz najgorzej, a i na przecietna pochwe starczy :) a lekarz nie wiem czy cos by poradzil bo przeciez ze swoim miescisz sie w wymiarach normalnego czlonka ;) ale oczywiscie wizyta u lekarza nie zaszkodzi.

I nie zalamuj sie, bo naprawde 11.5 starczy na przecietna muszelke :) a czesto sie zdarza ze majac za duzego dostarcza sie wiecej nieprzyjemnych uczuc kobiecie niz tych przyjemnych ;)

pozdrawiam.

top_secret - Nie 15 Kwi, 2007

ej a może ci jeszcze urośnie, myśle że jakbyś szybciej schudną to miałbyś większego 8)
robert_w - Czw 19 Kwi, 2007

dziwna prawidłowość:
u mężczyzn, nawet powiedzenie takei, witaj brzusiu, żegnaj siusiu...
u kobiet, okolice łona u szczupłych wyglądaja na większe i ponetniejsze niez u grubszych,
moja rada, nie przejmować się i atakować siłownię i basen!!

Strikerx - Czw 19 Kwi, 2007
Temat postu: odp
jak penis może mieć 4cm gr? :shock:
harold mckee - Czw 19 Kwi, 2007

Strikerx napisał/a:
jak penis może mieć 4cm gr? :shock:


podal pewnie srednice :>

przemaszks - Sro 23 Maj, 2007

mysle ze na serio masz problem tutaj moga pomoc tabletki i moze te cwiczenia co sa na tym forum ja je stosuje i jestem zadowolony;)
Deadbringer - Nie 02 Gru, 2007

słuchaj to jest tak(obijam się o różne fora internetowe i często są tam takie właśnie problemy, jakie ty zamieściłeś w temacie).
Masz normalnego penisa. Po prostu z powodu otyłości (nie wiem jak to określić..)hmm.. no to jest tak, że im jesteś grubszy , tym penis jest mniejszy. Zacznij biegać, chodzić na siłownię(powiem Ci sam, że chcę przytyć z 10kg) to pomaga!
Wystarczą chęci...
a i małe pytanko..
Wagarowałeś, albo spałeś na lekcjach j.polskiego, prawda?;)

a i nie jesteś odosobniony ze swoim problemem
pozdr.

x-men16 - Pią 28 Gru, 2007

http://www.sztukakochania.fora.pl/

Ciekawostki,informacje,porady udzielane przez seks eksperta i wiele innych rzeczy o tematyce erotycznej!!! :-D
Polecam!!!!

hanz - Sro 02 Sty, 2008

Heh, ja mam tylko 12 cm i zadowoloną żonę i dwójkę dzieci, nie mam żadnych powodów do zmartwień i tak czasem żonę boli jak wkładam - dziwne aż strach pomyśleć co by było przy ponad 20 cm, jedyny mankament to niektóre pozycje nie da sie ich stosować ale w podstawowych może być więc sie nie martw ćwicz i dbaj o siebie pozdrawiam hanz.
Lucas_20 - Czw 03 Sty, 2008

Mój jest mały bardzo jak jest w spoczynku to ma 8 cm. To normalne jest :/ :/ ja stoji(wzwodzie) to ma zaledwie 13 cm... Urośnie mi jeszcze ??? no przecież on jest taki mały czasem mysle, że wogóle od dziecka mi wogóle nie urusł. W spoczynku powinien miec chyba dużo więcej. ?? prosze o odp.
danger12 - Sob 05 Sty, 2008

a ile masz lat??? od tego zacznijmy
Lucas_20 - Sob 05 Sty, 2008

No 16 lat
danger12 - Sob 05 Sty, 2008

nie jest taki maly.. urosnie ci jeszcze.. mozesz zastosowac cwiczenia badz preparaty takie jak tabletki albo kremy a nawet mozesz polaczyc to i to. wtedy rezyltaty beda leprze :) co prawda sa 14sto latkowie z takimi czlonkami ale sa nawet 19sto latkowie co maja takiego wiec nie przejmuj sie tym.. w,, male jest piekne" wiec glowa do gory. najwazniejsze to zby umiec dogodzicpartnerce :) a tak naprawde to duzy nie koniecznie jest dobry bo moze ja to bolec :P

[ Dodano: Sob 05 Sty, 2008 ]
a jaki jest gruby?????????? to sie przewaznie liczy a nie dlugosc :wink:

kubaaafc - Pon 03 Mar, 2008

.oki
ks94 - Sro 05 Mar, 2008

siema
jak mam 12,5 cm i 14 lat to normalnie?? ile gdizes jeszcze stosunkowo mi urosnie?? z gory dizeki (grubosc 10) od 2 dni stosuje cwiczenia xD ale efekt jest widoczny
dopiero po miechu a tka apropo kiedy najlepiej na 1 raz?? ;>

Aries - Nie 04 Maj, 2008

hanz napisał/a:
Heh, ja mam tylko 12 cm i zadowoloną żonę i dwójkę dzieci, nie mam żadnych powodów do zmartwień i tak czasem żonę boli jak wkładam - dziwne aż strach pomyśleć co by było przy ponad 20 cm, jedyny mankament to niektóre pozycje nie da sie ich stosować ale w podstawowych może być więc sie nie martw ćwicz i dbaj o siebie pozdrawiam hanz.


I to jest odpowiedz jaka powinna padac WSZEDZIE I ZAWSZE!

Uwazam, że powinni Cię cytować we wszystkich tematach zwiazanych z wielkoscia. Da to wszystkim do zrozumienia, co jest wazne.

Omega20 - Sro 07 Sty, 2009

...
vissour - Sro 07 Sty, 2009

Omega20 napisał/a:
Skoro jestesmy przy temacie anie chce pisać kolejnego postu tej samej miary. Otóż mam zapytanie : 17 lat: 9cm w spoczynku, 14-15 w zwodzie...>>>normalne czy coś zacząć działać...??SZCZERZE :P

Mnożenie postów bez sensu, stokrotne pytania o to samo i w dodatku w niewłaściwym temacie.
Odpowiedź: tak, to normalne. Nie, nie zacząć działać. Szczerze.

Omega20 - Sro 07 Sty, 2009

,,,
dupacz - Czw 29 Sty, 2009

jak jest sie otylym to penis wydaje sie mniejszy rosnie mniejszy jest mniejszy i jak sie chudnie to robi sie wiekszy itp czy jak sie jest za czasu rosniecia penisa grubasem to penis urosnie mniejszy? czy jak sie schudnie to bedzie taki jak mial byc i nadwaga nie ma z tym nic wspolnego?
korbolek5 - Pon 08 Lut, 2010

Jak mierzyłem od kości łonowej to miałem coś ok 12-14cm... Też jestem otyły no i nad tym pracuję... I mam 17 lat... Mam stulejkę ale tą raczej mniejszego stopnia i muszę z tym iść do urologa tylko najpierw o lekarza rodzinnego zahaczę... po prostu jak ściągam skórkę to tak ściągnę do połowy a potem zaczyna boleć... Z tego co mierzyłem w obwodzie to mam 13cm... Czy to wystarczająco żeby zadowolić kobietę?? Bo jestem zakompleksiony jak cholera i boję się rozprawiczenia no ale skoro najważniejsza jest technika... Ja jestem z tych co myślą o kobiecie na pierwszym miejscu ;] Potem moja przyjemność ;]
Głośnik - Sro 10 Lut, 2010

Poczytajcie statystyki 15cm to już jesteś pro. Ja mam 13-14 jak stroi a jak leży 4-6cm i nie narzekam a że wam koledzy mówią że mają po 18 cm to połowa pewnie ściemy. Błona kobiety ma 8-10 cm długości więc jak masz 14 cm to jeszcze będzie te 4 wystawać.

A po drugie trochę śmieszne abyście płakali nad swoim penem jeden ma duży drugi nie. Dziewczyna jak kocha to nie będzie miała żadnych problemów z długością waszego sprzętu

Tracid - Nie 20 Cze, 2010

@doni

Lol mniejszy sredni ?? Ja mam 10 cm i mam 13 lat.Schudnij ziom.

BaJm - Pią 09 Lip, 2010

Ja miałem 14cm przytyłem 12kg i zmalał mi o 0,7cm :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group