Inne problemy - Penis w spoczynku

Antek1000 - Nie 07 Kwi, 2024
Temat postu: Penis w spoczynku
Witam mam ogromny kompleks i problem z penisem w stanie spoczynku.jest on kompletnie wiotki i miekki tak że mogę go wyginać bez bólu , w majtkach wogole prawie się nie odznacza chyba że w jakiś cienkich. miewam poranne wzwodu ale nie zawsze. Z tego wszystkiego zacząłem mieć problemy z erekcja i utrzymaniem wzwodu Poniżej zdjęcie w stanie spoczynku
https://www.fotosik.pl/zd...ds5~WiGNLSnQhtO

Łili - Pon 08 Kwi, 2024

Wygląda normalnie i dobrze. Moim zdaniem powinieneś wyluzować się i nim cieszyć ponieważ wygląda dobrze. Żołądź jest odkryta więc wszystko jest pięknie. Wrzuć na luz i nie porównuj się do nikogo tylko go zaakceptuj i wszystko będzie git.
Antek1000 - Pon 08 Kwi, 2024

Dzięki, ale czy to normalne że w zwisie penis jest taki wiotki? W ciągu dnia przykleja się do moszny nawet.
Chomiczy - Pon 08 Kwi, 2024

Antek1000 napisał/a:
Dzięki, ale czy to normalne że w zwisie penis jest taki wiotki? W ciągu dnia przykleja się do moszny nawet.


Całkowicie normalne ;)

onesa - Sro 10 Kwi, 2024

Antek1000 napisał/a:
Dzięki, ale czy to normalne że w zwisie penis jest taki wiotki? W ciągu dnia przykleja się do moszny nawet.


norma

Antek1000 - Sob 20 Kwi, 2024

Ale czy to normalnie że w spoczynku penis można zgiąć w kształt litery C ?
Chomiczy - Nie 21 Kwi, 2024

Antek1000 napisał/a:
Ale czy to normalnie że w spoczynku penis można zgiąć w kształt litery C ?


Powiem więcej, jest nawet taka technika rozciągania penisa, która się nazywa "mandigo choke", gdzie okręcasz go wokół kciuka, więc tak- normalne :)

czarn - Pon 22 Kwi, 2024

Zdjęcie zniknęło?
Siwy1945 - Sob 11 Maj, 2024
Temat postu: Re: Penis w spoczynku
Antek1000 napisał/a:
Witam mam ogromny kompleks i problem z penisem w stanie spoczynku.jest on kompletnie wiotki i miekki tak że mogę go wyginać bez bólu , w majtkach wogole prawie się nie odznacza chyba że w jakiś cienkich. miewam poranne wzwodu ale nie zawsze. Z tego wszystkiego zacząłem mieć problemy z erekcja i utrzymaniem wzwodu Poniżej zdjęcie w stanie spoczynku
https://www.fotosik.pl/zd...ds5~WiGNLSnQhtO


Kolego sam sobie w głowie zrobiłeś problem i teraz masz kompleksy, wszystko to co piszesz o penise w spoczynku jest normalne każdy z nas ma w spoczynku takiego penis samo mówi przez siebie spoczynek, więc mały rozmiar miękkie tkanki żeby mógł układać się bez sprawiania bólu więc to jest normalne. Nie ma zdjęcia więc nie zobaczę tego spoczynku. A co do erekcji to przez to co wbiles sobie do głowy jakieś kompleksy i nie wiadomo co jeszcze że masz małego i tak dalej teraz wszystko odbija się właśnie na tym że masz problemy z erekcją i jej utrzymaniem. Do puki nie odpuścisz nie pogodzisz i nie zaakceptijesz siebie i tego jak wyglądasz na dole w spoczynku będziesz miał taki problem. PS: ja też mam małego i to bardzo w spoczynku ale nie mam z tym najmniejszych problemów

Ancymon - Dzisiaj 14:08

Siwy1945 dobrze mówi, polać mu!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group