Luźne dyskusje o męskich sprawach - Propozycja zrobienia loda?

onesa - Czw 12 Sty, 2023
Temat postu: Propozycja zrobienia loda?
Czy zgodzilibyście się, gdyby kolega/przyjaciel albo obcy przystojniak poznany na dyskotece zaproponował, że zrobi wam loda?
Wojtekgo - Czw 12 Sty, 2023

Sam mu też wezmę :twisted:
gotb - Czw 12 Sty, 2023
Temat postu: Re: Propozycja zrobienia loda?
onesa napisał/a:
Czy zgodzilibyście się, gdyby kolega/przyjaciel albo obcy przystojniak poznany na dyskotece zaproponował, że zrobi wam loda?

Nie, jestem zdecydowanie hetero.

qwertu121266 - Pią 13 Sty, 2023

Ani kolega/przyjaciel ani nieznajomy. 100% hetero
juansto - Pią 13 Sty, 2023

No cóż?
Trudno powiedzieć.
Raczej nie bardzo byłbym zadowolony z takiej propozycji. Chociaż...
Nie wiem, lecz na dziej dzisiejszy nigdy tego nie doznałem i nie jestem pewien, czy chciałbym.

DTTPO - Pią 13 Sty, 2023

Z nieznajomym to bym się raczej na nic nie zgodził, ale gdyby kolega, to już jest szansa, od niektórych to nawet chętnie.
one_hour - Pon 16 Sty, 2023

Prędzej bym się zgodził na loda od nieznajomego, niż od kolegi. :)
Dekarion - Pon 16 Sty, 2023

Dla mnie osobiście jak ktoś jest bi to nie znaczy ze jest gejem.
Wielu facetów jest bi,ale nie przyzna się do tego za żadne skarby ponieważ obawia się być posądzonym o bycie gejem.
Dla mnie facet bi to po prostu zabawa bez czułości,całowania,miziania itp.
Nie ma tam żadnego uczucia tylko czysty seks.
Geje natomiast okazują sobie te czułość co dla mnie jest już nie dopuszczalne.
Dlatego ja bym od tego zaczął,żeby rozgraniczyć geja a bi.
Facetów bi normalnie pociągają kobiety normalnie są hetero,ale są w stanie zrobić to z ta samą płcią na zasadzie czystego seksu i przyjemności,jako zróżnicowanie i odskocznia.
Trochę to filozoficzne,ale wydaje mi się do tematu, bo niekoniecznie taka propozycja może wyjść od geja.
Dlatego faceci bi robią to przeważnie w trójkącie z kobietą.

dziuniox - Czw 19 Sty, 2023

Z miłą chęcią :) Sam bym też possał
toton - Pią 20 Sty, 2023

Kiedyś, kiedy byłem jeszcze ślicznyczny zdarzyło mi sie czekać na dworcu kolejowym. Czekałem na moja mamę, pociąg był mocnio spóżniony chyba ze dwie godziny, ale nie chciało mi sie wracać do domu, czekałem, spacerując w swej młodzieńczej naiwności po peronie i dworcu. lato godzina pomiędzy 23 a 1 w nocy. Zauważyłem że dwóch chłoptasi zaczyna mi się przyglądać i spacerować coraz bliżej i bliżej mnie. W pewnej chwili zatrzymali się przede mnę i ... złożyli propzycje wspólnej zabawy. Poniewaz wyczułem ich intencje już wcześniej nie byłem zaskoczony propozycją. Z rozbawieniem ale grzecznie i skromnie jak przystało na kulturalnego chłopca odmówiłem choć do przyjazdu pociągu było jeszcze sporo czasu. Dzisiaj zrobił bym dokładnie to samo.
Ancymon - Sob 21 Sty, 2023

Nieznajomemu bym odmówił.
Koledze - zależy któremu.
Przyjacielowi - prawie na pewno bym odmówił. Bo jednak wolę zachować przyjaźń - to więcej warte, niż nawet najlepszy orgazm na świecie.


Dekarion napisał/a:
Dla mnie facet bi to po prostu zabawa bez czułości,całowania,miziania itp.
Nie ma tam żadnego uczucia tylko czysty seks.
(...)
Facetów bi normalnie pociągają kobiety normalnie są hetero,ale są w stanie zrobić to z ta samą płcią na zasadzie czystego seksu i przyjemności,jako zróżnicowanie i odskocznia.

Co za bzdury. Jestem bi i potrafię się zakochać zarówno w kobiecie, jak i mężczyźnie. I tu i tu może być bardzo dużo czułości.

Ahojprzygodo - Czw 02 Mar, 2023

Ancymon napisał/a:
Nieznajomemu bym odmówił.
Koledze - zależy któremu.
Przyjacielowi - prawie na pewno bym odmówił. Bo jednak wolę zachować przyjaźń - to więcej warte, niż nawet najlepszy orgazm na świecie.


Dekarion napisał/a:
Dla mnie facet bi to po prostu zabawa bez czułości,całowania,miziania itp.
Nie ma tam żadnego uczucia tylko czysty seks.
(...)
Facetów bi normalnie pociągają kobiety normalnie są hetero,ale są w stanie zrobić to z ta samą płcią na zasadzie czystego seksu i przyjemności,jako zróżnicowanie i odskocznia.

Co za bzdury. Jestem bi i potrafię się zakochać zarówno w kobiecie, jak i mężczyźnie. I tu i tu może być bardzo dużo czułości.



Dokładnie! To wielkie spłycanie tematu związane z osobami biseksualnymi, że osoby bi odczuwają jedynie pociąg seksualny do osób tej samej płci.

Jest bardzo wiele osób, które określają się jako osoby biseksualne i wiążą się z tą samą płcią.
Świat nie jest 0-1 i doskonałym przykładem są właśnie osoby bi ;)

fenis - Pią 03 Mar, 2023

Ahojprzygodo napisał/a:
Ancymon napisał/a:
Nieznajomemu bym odmówił.
Koledze - zależy któremu.
Przyjacielowi - prawie na pewno bym odmówił. Bo jednak wolę zachować przyjaźń - to więcej warte, niż nawet najlepszy orgazm na świecie.


Dekarion napisał/a:
Dla mnie facet bi to po prostu zabawa bez czułości,całowania,miziania itp.
Nie ma tam żadnego uczucia tylko czysty seks.
(...)
Facetów bi normalnie pociągają kobiety normalnie są hetero,ale są w stanie zrobić to z ta samą płcią na zasadzie czystego seksu i przyjemności,jako zróżnicowanie i odskocznia.

Co za bzdury. Jestem bi i potrafię się zakochać zarówno w kobiecie, jak i mężczyźnie. I tu i tu może być bardzo dużo czułości.



Dokładnie! To wielkie spłycanie tematu związane z osobami biseksualnymi, że osoby bi odczuwają jedynie pociąg seksualny do osób tej samej płci.

Jest bardzo wiele osób, które określają się jako osoby biseksualne i wiążą się z tą samą płcią.
Świat nie jest 0-1 i doskonałym przykładem są właśnie osoby bi ;)


A na ile w skali 1-10 byś się ocenił? Zakładając, ze 1 to hetero a 10 to homo?>

Ahojprzygodo - Pią 03 Mar, 2023

fenis napisał/a:
Ahojprzygodo napisał/a:
Ancymon napisał/a:
Nieznajomemu bym odmówił.
Koledze - zależy któremu.
Przyjacielowi - prawie na pewno bym odmówił. Bo jednak wolę zachować przyjaźń - to więcej warte, niż nawet najlepszy orgazm na świecie.


Dekarion napisał/a:
Dla mnie facet bi to po prostu zabawa bez czułości,całowania,miziania itp.
Nie ma tam żadnego uczucia tylko czysty seks.
(...)
Facetów bi normalnie pociągają kobiety normalnie są hetero,ale są w stanie zrobić to z ta samą płcią na zasadzie czystego seksu i przyjemności,jako zróżnicowanie i odskocznia.

Co za bzdury. Jestem bi i potrafię się zakochać zarówno w kobiecie, jak i mężczyźnie. I tu i tu może być bardzo dużo czułości.



Dokładnie! To wielkie spłycanie tematu związane z osobami biseksualnymi, że osoby bi odczuwają jedynie pociąg seksualny do osób tej samej płci.

Jest bardzo wiele osób, które określają się jako osoby biseksualne i wiążą się z tą samą płcią.
Świat nie jest 0-1 i doskonałym przykładem są właśnie osoby bi ;)


A na ile w skali 1-10 byś się ocenił? Zakładając, ze 1 to hetero a 10 to homo?>


8

Ancymon - Wto 07 Mar, 2023

fenis napisał/a:
A na ile w skali 1-10 byś się ocenił? Zakładając, ze 1 to hetero a 10 to homo?

Posługując się w miarę obiektywnym narzędziem, czyli skalą Kinsey'a, jakby nie patrzeć wychodzi mi 3.

betor - Czw 09 Mar, 2023

Ancymon napisał/a:
fenis napisał/a:
A na ile w skali 1-10 byś się ocenił? Zakładając, ze 1 to hetero a 10 to homo?

Posługując się w miarę obiektywnym narzędziem, czyli skalą Kinsey'a, jakby nie patrzeć wychodzi mi 3.


U mnie to obecnie w sumie podobnie, chociaż w latach nastoletnich powiedziałbym, ze byłem 5.

Ancymon - Sob 18 Mar, 2023

betor napisał/a:
w latach nastoletnich powiedziałbym, ze byłem 5.

O, to ciekawe. Ja w tamtym czasie bardziej 1-2.

Siwy1945 - Pią 07 Kwi, 2023

Wolę kobiety bez apelacyjne i tu nawet nie ma o czym dyskutować. Ale jednak zastanawiam się gdzieś nad taką sytuacją wiem na pewno że ja bym tego nie zrobił inną kwestią jest to jak inny facet chciał by zrobić mi loda po części nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ale też zastanawiam się jak by to było jeśli już by się to stało 🤔🤔

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group