Krosty i plamki - Coś na penisie

Tom96 - Pon 14 Lis, 2022
Temat postu: Coś na penisie
Witam od ponad roku mam coś na penisie zdarza się że się powiększa swedzi i jak wyciskam to wycieka gęsta biała maź byłem u lekarza dał maść bactroban i nic ona nie dała co to może być i czy można się tego pozbyć?https://naforum.zapodaj.net/76b0b0553a6e.jpg.html
onesa - Wto 15 Lis, 2022

Mi to wyglada na torbiel prącia. Są to takie torebki na prąciu wypelnione płynem. I to spora torbiel. W tym przypadku maść raczej nie pomoze.
Czasami trzeba usunać chirurgicznie. Takie zabiegi są przeprowadzane na przykłąd w lux med oraz w innych klinikach i koszt to ok 1000 zł. O ile oczywiście to jest to.

Pisałeś że byłeś u urologa, polecam skonsultować to z innym ale raczej prywanie. I najlepiej z takim któy specjalizuje się w usuwaniu stulejek, bezie wiedział co robic.

Tom96 - Wto 15 Lis, 2022

Dzięki za odpowiedź z tym byłem prywatnie i dał maść na prywatne zabiegi mnie nie stać i to nie jest stulejka więc nie wiem czy ktoś od stulejek będzie odpowiedni
onesa - Sro 16 Lis, 2022

Ja wiem, ze nie jest to stulejka, ale chodziło mi o to, ze taki lekarz na pewno będzie wiedział co robić i w tym przypadku.
dkbb - Sro 16 Lis, 2022

Tom96 napisał/a:
Dzięki za odpowiedź z tym byłem prywatnie i dał maść na prywatne zabiegi mnie nie stać i to nie jest stulejka więc nie wiem czy ktoś od stulejek będzie odpowiedni



a co Ci powiedział konkretnie lekarz na fundusz?

Tom96 - Sro 16 Lis, 2022

Na fundusz nie stwierdził stulejki bo kazał zsunąć bez erekcji a ja mam problem jak mam erekcję
Czerwikss - Czw 17 Lis, 2022

No i w tym jest bład. Jesli masz problem ze zsunieciem podczas erekcji to jest to definitywnie stulejka. Widocznie trafiles na takiego lekarza. Zapisz sie jeszcze raz ale do innego. Jak dlugo u Was trzeba na fundusz czekac?
Tom96 - Czw 17 Lis, 2022

Zależy gdzie czasami kilka miesięcy
toton - Wto 22 Lis, 2022

A rodzinnego sie pytales co robic w przypadku tej narosli? Moze rodzinny Ci cos podpowie
Tom96 - Wto 22 Lis, 2022

Z rodzinnym nie rozmawiałem na ten temat kiedyś przez internet pisałem z jakimś specjalistą od chorób przenoszonych drogą płciową stwierdził że to czyrak i trzeba usunąć ale on nie był z Łodzi ostatnio tak sobie pomyślałem czy byłaby możliwość zrobienia na jednej wizycie tej narośli i stulejki
DTTPO - Pią 25 Lis, 2022

To my na forum Ci nie powiemy, czy ktoś zrobi te dwie rzeczy na raz. Ale wygląda na coś co się da usunąć, tak, że tylko trzeba temat kontynuować, jeśli jesteś u lekarza raz i daje coś co nie działa, to wracasz i on ma myśleć co dalej. A jeśli nic więcej nie umie wymyślić, to szukasz lepszego.

Pozdrawiam

Ancymon - Sob 26 Lis, 2022

Tom96, niestety tak to działa, że musisz się uzbroić w cierpliwość. DTTPO, napisał bardzo dobrze: my tu nie jesteśmy ekspertami, trzeba takich poszukać w realu. Lekarze serio widzieli różne rzeczy i dla nich nie jesteś osobą do wyśmiania, tylko "przypadkiem". Jeden będzie miał większą wiedzę i doświadczenie i pomoże, a inny nie - wtedy trzeba szukać dalej.
Tom96 - Sob 26 Lis, 2022

Myślałem że forum jest po to by się dowiadywać a ja dostaję od nie których osób pretensje jak np od ciebie ancymon znowu się mnie czepiasz mówicie żeby szukać lekarza ale gdzie najlepiej to już nikt mi nie dał namiarów jest kilku specjalistów od tego typu spraw byłem u dwóch urologów i nie pomogli moze nie było powodu do pomocy więc nie wiem teraz czy szukać jeszcze kogoś bo może nie ma potrzeby ja nie oczekuję że ktoś przez internet mi zrobi napletek i narośl jak myślą niektórzy
onesa - Nie 27 Lis, 2022

Tom96 napisał/a:
Myślałem że forum jest po to by się dowiadywać a ja dostaję od nie których osób pretensje jak np od ciebie ancymon znowu się mnie czepiasz mówicie żeby szukać lekarza ale gdzie najlepiej to już nikt mi nie dał namiarów jest kilku specjalistów od tego typu spraw byłem u dwóch urologów i nie pomogli moze nie było powodu do pomocy więc nie wiem teraz czy szukać jeszcze kogoś bo może nie ma potrzeby ja nie oczekuję że ktoś przez internet mi zrobi napletek i narośl jak myślą niektórzy


Ale czy wróciłeś do lekarza z powrotem jak lekarstwo nie zaczęło działać na tę narośl? Byłeś na powtórnej wizycie? W sytuacji w której jest kontynuacja leczenia, nie jest wymagane skierowanie.

Tom96 - Nie 27 Lis, 2022

Ja byłem chyba przed pandemią z tą naroślą i to prywatnie więc bez skierowania a na NFZ też mogę być bez skierowania myślę żeby pójść gdzieś najlepiej na NFZ bo prywatnie na zabieg mnie nie stać
dkbb - Pon 05 Gru, 2022

Tom96 napisał/a:
Ja byłem chyba przed pandemią z tą naroślą i to prywatnie więc bez skierowania a na NFZ też mogę być bez skierowania myślę żeby pójść gdzieś najlepiej na NFZ bo prywatnie na zabieg mnie nie stać


Powiem tak, jak nie pomógł jeden lekarz to zapisuj się na nfz do drugiego. Napielej zapisz się do dwóch. Zobaczysz co Ci powiedzą. Może po prostu trafiłeś do jakiegoś konowała. Poza tym jak Ci lekarz przypisze jedno leczenie i to nie podziała to nie olewaj sobie tego tak jak do tej pory olewałeś ale wróć do niego i powiedz, ze nie działało. Powinien zlecić Ci coś innego.

Tom96 - Pon 05 Gru, 2022

Czy według was na pewno muszę iść bo tak sobie myślę skoro dwóch nie pomogło to może nie ma potrzeby a jeśli jest to kogo najlepiej szukać kto mógłby się zająć moimi problemami bez skierowania do kogoś innego w sensie żeby nie jeździć i czekać nie wiadomo ile
Ancymon - Pon 12 Gru, 2022

Tom96 napisał/a:
ancymon znowu się mnie czepiasz

Nie czepiam się, tylko staram dopingować i tłumaczyć jak wyglądają pewne rzeczy.

Tom96 - Pon 12 Gru, 2022

Pisałeś w taki sposób jakbyś miał do mnie pretensje a ja naprawdę jestem załamany tym że nie mam fajnego i jeszcze te problemy z napletkiem i naroślą mój nadaję się tylko do sikania i nic więcej
michalza - Wto 13 Gru, 2022

Tom96 napisał/a:
Pisałeś w taki sposób jakbyś miał do mnie pretensje a ja naprawdę jestem załamany tym że nie mam fajnego i jeszcze te problemy z napletkiem i naroślą mój nadaję się tylko do sikania i nic więcej


Zapisałeś się w końcu do lekarza?

Tom96 - Wto 13 Gru, 2022

Jeszcze nie znalazłem lekarza
juansto - Sro 14 Gru, 2022

Tom96 napisał/a:
Jeszcze nie znalazłem lekarza


A u rodzinnego byłeś? Może rodzinny by kogoś zasugerował? Będzie miał na pewno większą wiedzę na temat lekarzy niż Ty sam

Tom96 - Sro 14 Gru, 2022

Rodzinny dał skierowanie do urologa poszedłem i nie stwierdził problemów z napletkiem później pojawiła się ta narośl poszedłem do innego urologa dał maść która nie pomogła na forum piszą żeby gdzieś iść i szukam kogoś kto pomoże i zastanawiam się czy muszę iść skoro lekarz nie stwierdził problemów z napletkiem u mnie jest tak że w stanie erekcji napletek mało schodzi
onesa - Pią 16 Gru, 2022

Tom96 napisał/a:
Rodzinny dał skierowanie do urologa poszedłem i nie stwierdził problemów z napletkiem później pojawiła się ta narośl poszedłem do innego urologa dał maść która nie pomogła na forum piszą żeby gdzieś iść i szukam kogoś kto pomoże i zastanawiam się czy muszę iść skoro lekarz nie stwierdził problemów z napletkiem u mnie jest tak że w stanie erekcji napletek mało schodzi


W takim razie problem jest i lekarz postawił zła diagnozę. Skoro maść nie pomogła to czy wróciłeś się na kolejną wizytę do tego samego lekarza? Nie potrzebujesz wtedy skierowania bo jest kontynuacja leczenia i powinieneś się dostać na wizyte wcześniej. Wiesz, czesto bywa tak że pierwsze leczenie nie pomaga i wtedy szuka się innego rozwiązania.

Tom96 - Pią 16 Gru, 2022

Onesa powtarzamy się po tej drugiej wizycie nie byłem już ta druga była prywatnie więc bez skierowania jeżeli chodzi o ten napletek to lekarz powiedział że problemu nie ma według mnie to on powinien wiedzieć lepiej ode mnie więc może się nie potrzebnie martwię a ta narośl to ktoś mi powiedział że urolog nic nie zdziała tylko dermatolog więc muszę szukać dwóch specjalistów.Czy w zwodzie napletek powinien się zsuwać i do jakiego momentu?
Czerwikss - Pon 19 Gru, 2022

Napletek powinien zsuwać się lekko bez wzwodu i we wzwodzie. I nie powinien powodować bólu.
juansto - Sro 11 Sty, 2023

Tom udałeś się w końcu do innego lekarza?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group