Wielkość Penisa - Pytanie nowicjusza

perseuszek30 - Sro 20 Lip, 2022
Temat postu: Pytanie nowicjusza
:roll: Tak sobie przeglądam forum i się zastanawiam czy te wszystkie ćwiczenia, to nie przysłowiowa ściema i czy na pewno działają.
Sam chciałbym mieć troszkę większego nawet nie na tyle co na długości(mam 14-15 cm bez dociskania linijki, a po mocnym dociśnięciu trochę ponad 16) co na samym obwodzie, bo wydaje mi się mało(niecałe 13 cm :cry: ) da się ćwiczeniami coś z tym zrobić?.
Czytałem też, że właśnie takimi technikami również bardzo łatwo uszkodzić penisa :roll:

i zdjęcie malucha xd


dkbb - Czw 21 Lip, 2022

Na zdjęciu prezentuje się całkiem okazale.

Ogólnie polecam zadać pytanie w temacie:
http://www.penis.com.pl/f...ghlight=maczuga

Maczuga powiększa. Udalo mu się powiększyc z 18 na 21 i dalej powiększa.

Ajay - Pią 22 Lip, 2022

Fajny maluch :)
mlody9972 - Sob 23 Lip, 2022

Maluch dobrze wyglada ;)
Siwy1945 - Wto 26 Lip, 2022
Temat postu: Re: Pytanie nowicjusza
perseuszek30 napisał/a:
:roll: Tak sobie przeglądam forum i się zastanawiam czy te wszystkie ćwiczenia, to nie przysłowiowa ściema i czy na pewno działają.
Sam chciałbym mieć troszkę większego nawet nie na tyle co na długości(mam 14-15 cm bez dociskania linijki, a po mocnym dociśnięciu trochę ponad 16) co na samym obwodzie, bo wydaje mi się mało(niecałe 13 cm :cry: ) da się ćwiczeniami coś z tym zrobić?.
Czytałem też, że właśnie takimi technikami również bardzo łatwo uszkodzić penisa :roll:

i zdjęcie malucha xd

Obrazek



Siema nic nie musisz robić jeśli chodzi o rozmiar z tego co napisałeś jest wszystko jak najbardziej w normie.Naprawde dobrze wygląda i prezentuje się w pełnej erekcji co widać na zdjęciu

DTTPO - Wto 13 Wrz, 2022

Penisa masz super. Dzięki zakrzywieniu będziesz mógł lepiej stymulować pochwę :wink: w sumie idealny kształt do pozycji misjonarskiej.

powiększanie odradzam, po co ryzykować uszkodzenia i potem problemy.

toton - Sro 21 Wrz, 2022

Fajna palka. Co do powiekszenia to jak sie to robi z glowa to nie ma obaw ze cos sie zlego stanie. Na forum masz wiele dziennikow powiekszania, zerknij sobie do nich
juansto - Czw 22 Wrz, 2022

Naprawdę śweitna pałka. Ja bym tutaj nic nie robil ;)
qwerty882 - Nie 25 Wrz, 2022

Popieram juansto,, wszystko jest jak najbardziej w porządku😉

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group