Masturbacja - Czas od wytrysku do erekcji/wytrysku

mlody9972 - Wto 28 Cze, 2022
Temat postu: Czas od wytrysku do erekcji/wytrysku
Siema. Ile czasu potrzebujecie od wytrysku do erekcji/wytrysku? Ile razy możecie tryskać?
betor - Sro 29 Cze, 2022

No zależy który jest to raz. Drugi raz jak jestem napalony po ok 20 minutach. Trzeci już po godzinie, czy dwóch.
DTTPO - Czw 30 Cze, 2022

Z wiekiem to się mocno zmienia. Do 30 to po wytrysku w ogóle mogłem nie tracić erekcji jeśli dalej uprawiałem seks, czy się masturbowalem i myślę, że po 10 minutach mogłem dochodzić drugi raz. Teraz blisko 40 i niestety już opada i prawdę mówiąc nie sprawdzałem jak szybko teraz mogę działać dalej, myślę, że to mocno zależy od intensywności stymulacji, gdyby kobieta go dobrze polizał, to myślę, że po kilku minutach mógłby dalej stać, ale dojść to na pewno bym już nie doszedł tak łatwo.
Ancymon - Sob 06 Sie, 2022

Nie wiem, nie weryfikowałem tego dawno.
Sporo prawdy napisał DTTPO.

michalza - Sro 07 Gru, 2022

Są mężczyźni, którzy nie muszą nawet powstrzymywać wytrysku, gdyż zwyczajnie długo dochodzą. A są i tacy, którzy zaraz po wejściu do pochwy, odbytu ejakulują.

Może się to wiązać z przedwczesnym, wczesnym, czy późnym wytryskiem - gdyż wyróżnia się takie terminy w seksuologii, a może to być po prostu cecha danego faceta. To tak jak z kobietami, jedna ma orgazm pochwowy, inna nie zawsze. Ale można to wyćwiczyć

JanekVW - Nie 22 Sty, 2023

Ja właśnie mam tę trudność, że dochodzę długo (min. 1h w trakcie stosunku), co sądziłem będzie zaletą, niemniej w kontaktach z kobietami poza jedną w sumie stanowiło to jednak wadę i pewien dyskomfort (ooo a co ja Cię nie podniecam....ile Ty możesz?...)

za to przy masturbacji jest to zaleta, szczególnie jak mam czas by się pobawić dłużej :)

czas:
seks z kobietą > 1h
trzepanie przez dziewczynę + lizanie jajek (lubię lizanie jak sobie walę) 30-90 min
trzepanie z kolegą on ok 5 min (rzadko zostaje do mojego spustu a szkoda) ja jeśli kolega spoko to lubię co najmniej 30 min razem
trzepanie samemu >2h

onesa - Pon 23 Sty, 2023

Janek z kobietami jest ten problem, że po pewnym czasie seksu mogą odczuwać ból - tak mniej więcej po 20 minutach penetracji. Godzina bywa problematyczna, szczególnie jeśli kobieta już doszła ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group