Przedwczesny wytrysk - Szybka erekcja i wytrysk

mlody9972 - Wto 28 Cze, 2022
Temat postu: Szybka erekcja i wytrysk
Siemanko mam 24 lata. Mój mały bardzo szybko się podnieca oraz tryska. Nie ma różnicy czy podczas masturbacji czy tez stosunku. Próbowałem odsłonić żołądź jednak niewiele to pomogło. Możecie coś doradzić? Po wytrysku nieraz praktycznie od razu staje i jest gotowy a nieraz potrzebuje chwili przerwy.
DTTPO - Czw 30 Cze, 2022

Jeśli po wytrysku zaraz wstaje, to nie widzę problemu. Zmiana prezerwatywy , jeśli trzeba, i kolejna runda... Jak byłem młodszy, to przy serii każdy kolejny raz wymagał więcej czasu i pracy, żeby dojść.

[ Dodano: Czw 30 Cze, 2022 ]
Jeszcze dodam, że z wiekiem, teraz mam prawie 40, muszę się bardziej namęczyć by dojść, i przy masturbacji a zwłaszcza podczas seksu. Choć zazwyczaj nie jest to żaden problem, bo partnerka też potrzebuje więcej czasu.

Czerwikss - Pią 01 Lip, 2022

I ile razy tak mozesz zrobić w jednej serii? Za któryms już razem nie powinien być tak mocno pobudliwy.
mlody9972 - Sob 23 Lip, 2022

Wstaje, wstaje tylko tez szybko się podnieca i tryska… kilka razy jest w stanie trysnąć. Samo w sobie nie jest to komfortowe kiedy zacznę się bawić lub wkładać a on już po
toton - Pon 25 Lip, 2022

mlody9972 napisał/a:
Wstaje, wstaje tylko tez szybko się podnieca i tryska… kilka razy jest w stanie trysnąć. Samo w sobie nie jest to komfortowe kiedy zacznę się bawić lub wkładać a on już po


Czy probowales tych sposobow?

Gumka na przedłużenie wytrysku (każda firma ma je w ofercie, durex czy unimil)
wcześniejsza masturbacja pod prysznicem
chusteczki orgasm control (są to chusteczki nasączone środkiem zmniejszającym odczucia).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group