Przedwczesny wytrysk - Szybko dochodzę

mcq7173 - Pią 13 Maj, 2022
Temat postu: Szybko dochodzę
Siemanko, postanowiłem zgłosić się ze swoim problemem tutaj na forum. Mam 25 lat, działam ze swoją kobietą od 8 miesięcy, jest cudownie, cały czas mamy ochotę, działamy praktycznie codziennie. Tylko problem pojawia się we mnie, źle mi z tym. Nie mogę długo wytrzymać jeśli chodzi o dojście. Działamy krótko, powiedzmy 2 minuty, ja muszę się stopować żeby nie dojść szybko, zajmuję się i pieszczę moją kobietę do orgazmu, później znów wchodzę na kolejne 2 minuty i kończę bo nie jestem w stanie wytrzymać dłużej. Pomimo na prawdę bardzo dużej ilości stosunków nie widzę zbytniej poprawy jeśli chodzi o moją wytrzymałość, siedzi mi to z tyłu głowy, moja ukochana jest zadowolona, ale wiem że chciałaby żebym mógł dłużej bez przerwy, te dobre kilka minut. Macie może jakieś pomysły, co mógłbym robić albo razem z dziewczyną, masturbacja, więcej może jakiś zabaw kiedy się o mnie ociera swoją cipką w ramach jakiegoś "treningu" na wytrzymałość, sam nie wiem. Chętnie poczytam co macie do powiedzenia, wysłucham rad starszych kolegów i koleżanek. Pozdro i miłego weekendu :)
Ajay - Sob 14 Maj, 2022

Częściej musisz odsłaniać żołądź aby się zahartowała. Może zdecydować się na obrzezanie?
qwerty882 - Sob 14 Maj, 2022

Ajay, ma rację przy okazji dochodzi kwestia panowania nad psychicznym podnieceniem - tak to nazwijmy, czyli inaczej mówiąc starać się opanować własną ekscytację i myśli tak by wytrzymać dłużej
dkbb - Pon 16 Maj, 2022

A prezerwatywy durex performa?

Albo środki z lidokainą? Masz cała serię orgasm control

toton - Sro 18 Maj, 2022

Polecam masturbację pod prysznicem.
Comenius - Pią 20 Maj, 2022

Sposób dwie godziny przed numerkiem zwalić konia. Za.drugim razem na pewno będziesz dłuuugo dochodził.

Polecam tez chodzić że ściągniętym napletkiem. Chodzę 10 rok i chwałę sobie bardzo.

DTTPO - Czw 09 Cze, 2022

Zwalenie konia przed może pomóc. I to w tak młodym wieku nie 2h wcześniej, ale pół 😉

Gdy byłem przed30 to nawet jak doszedłem zbyt szybko, to za 5minut mogłem dalej. Erekcja trzymała, teraz już niestety trudniej z tym o wiele.

krisu2908 - Czw 09 Cze, 2022

Zawsze możesz spróbować ze sprayem opóźniającym wytrysk, ja z ciekawości jakiś czas temu kupiłem stud 100, wytrysk opóźniony o jakieś 15-20 minut
onesa - Pon 13 Cze, 2022

Tak jak tutaj piszą wcześniej.

Albo chusteczki orgasm control albo spray opóźniający wytrysk orgasm control.

BoskiJohny - Pią 24 Cze, 2022

ćwiczenia
Takowo - Sro 08 Lut, 2023

Średnia dawka tabletki na potencję https://pewnylek.pl/alvitra-40. Dość uniwersalny składnik, taki dla początkujących. Nie tylko przywraca erekcję, ale chroni przed przedwczesnym wytryskiem. Często właśnie młodzi mężczyźni mają z tym problem.
Siwy1945 - Pią 31 Mar, 2023

Mam z tym naprawdę duży problem bardzo szybko dochodzę podczas stosunku wystarcza dosłownie trzy cztery ruchy i się spuszczam . Przy masturbacji bez przerywania dochodzę po około 4 - 5 minutach . Próbowałem metody stop start ale nie przyniosło to żadnego efektu.
Daniel100x - Nie 07 Maj, 2023

Siwy1945,
Minuta oddychania przed włożeniem penisa, bez dotykania partnerki.
Patrz tylko na jej ciało i cipkę. Po włożeniu minuta bez ruchu, partnerka też musi leżeć spokojnie bez napinania mięśni. Musisz opanować mimowolne skurcze penisa, skup się raczej na oddychaniu niż na myślach żeby się nie spuścić.

toton - Sro 10 Maj, 2023

A próbowałeś durex performance?
cypher11 - Sro 06 Gru, 2023

Dołączam się do pytania

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group