Krosty i plamki - Sucha skóra moszny

Gościu2288 - Czw 05 Maj, 2022
Temat postu: Sucha skóra moszny
Witam
Mam pewien problem. Dzisiaj rano zauważyłem że skóra na mosznie jest bardzo sucha. Skóra jest ciemniejsza, odchodzi i jest popękana. Nic mnie nie swędzi ani nic. To może być reakcja alergiczna, czy grzybica? A może coś jeszcze? Jakieś domowe sposoby na ten problem?

Mateusz2609 - Wto 07 Cze, 2022

Jakieś nowe środki na prania albo płukania? Nowe kosmetyki? Goloisz się? Może to być zarówno grzybica jak i alergia. Ciężko powiedzieć. Przydałby się zdjęcia. Choć po takim czasie problem raczej rozwiązany.
juansto - Wto 14 Cze, 2022

Podejrzewam, ze alergia, ale tak jak osoba powyżej pisze, przydałoby się jakieś zdjęćie. Zmieniałeś ostatnio kosmetyki?

Dodam, ze może chodzi tutaj również o środki do prania, w ktorych pierzesz bielizne.

michalza - Wto 21 Cze, 2022
Temat postu: Re: Sucha skóra moszny
Gościu2288 napisał/a:
Witam
Mam pewien problem. Dzisiaj rano zauważyłem że skóra na mosznie jest bardzo sucha. Skóra jest ciemniejsza, odchodzi i jest popękana. Nic mnie nie swędzi ani nic. To może być reakcja alergiczna, czy grzybica? A może coś jeszcze? Jakieś domowe sposoby na ten problem?


I jak? Poprawiło się?

Gościu2288 - Sro 06 Lip, 2022

Tak po 3 dniach już było dobrze :)
juansto - Czw 07 Lip, 2022

U mnie się tak raz zrobiło jak sie goliłem oraz użyłem kremu - dostałem uczulenia na ten krem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group