Luźne dyskusje o męskich sprawach - Slipy kąpielowe na basen

Gościu2288 - Czw 14 Kwi, 2022
Temat postu: Slipy kąpielowe na basen
Witam,
Jestem 15 letnim chłopakiem i od dłuższego czasu chodzi mi po głowie kupno bardzo obcisłych slipów kąpielowych w celu ekspozycji sprzętu? Przeżycia przygody? Chciałbym was zapytać jak zapatrujecie się na taki ubiór basenowy u innych i czy zwracacie uwagę czasami na to co tam jest w środku.

Łili - Czw 14 Kwi, 2022

Ja tam lubię w luźnych spodenkach bez siateczki być. Zawsze po wyjściu z wody jest fajna ekspozycja sprzętu, także dobry materiał spodenek do pływania też jest spoko.
W moim przypadku przeżycia i przygody z facetami brak w tym miejscu. Szkoda bo gdyby coś przy pisuarze czy w toalecie się natrafiło to by się spróbowało także może ktoś inny opisze swoje doświadczenia w tej kwestii 😁
Jak nie lubisz spodenek to polecam bokserki, grunt żebyś Ty się dobrze czuł i swobodnie to i sprzęt będzie mniej się kurczyć 😁

juansto - Czw 14 Kwi, 2022

Norma. Chodze na basen regularnie i takie obcisłe slipy nie są niczym dziwnym. Fakt, ze o wiele częściej są noszone raczej przez starszych mężczyzn niż przez młodych

Ale jesli chcesz nałożyć to śmiało nakładaj.

Siwy1945 - Wto 19 Kwi, 2022

juansto napisał/a:
Norma. Chodze na basen regularnie i takie obcisłe slipy nie są niczym dziwnym. Fakt, ze o wiele częściej są noszone raczej przez starszych mężczyzn niż przez młodych

Ale jesli chcesz nałożyć to śmiało nakładaj.

Dokładnie zgadzam się z tobą że takie slipy nie są niczym dziwnym sam zresztą właśnie takie mam

onesa - Wto 19 Kwi, 2022

Mój kolega, który ma 30 lat w takich pływa ;)

A naprawdę ma się czym pochwalić bo znajomi często wspominają na spotkaniach towarzystkich jakiego ma duzego (widzieli w saunie, gdzie wcale się z tym nie kryje).

Ancymon - Wto 19 Kwi, 2022

onesa napisał/a:
A naprawdę ma się czym pochwalić bo znajomi często wspominają na spotkaniach towarzystkich jakiego ma duzego (widzieli w saunie, gdzie wcale się z tym nie kryje).

Przepraszam za OT... fajnych masz znajomych, że takie tematy na luzie poruszają ;)

redman32 - Sro 20 Kwi, 2022

onesa napisał/a:
Mój kolega, który ma 30 lat w takich pływa ;)

A naprawdę ma się czym pochwalić bo znajomi często wspominają na spotkaniach towarzystkich jakiego ma duzego (widzieli w saunie, gdzie wcale się z tym nie kryje).

To ile on ma cm?

onesa - Czw 21 Kwi, 2022

Normalnych :D Mam wrażenie, że ludzie w latach 20 tych są o wiele bardziej pruderyjni niż ludzie w latach 30 tych ;)
onesa - Czw 21 Kwi, 2022

redman32 napisał/a:
onesa napisał/a:
Mój kolega, który ma 30 lat w takich pływa ;)

A naprawdę ma się czym pochwalić bo znajomi często wspominają na spotkaniach towarzystkich jakiego ma duzego (widzieli w saunie, gdzie wcale się z tym nie kryje).

To ile on ma cm?


Sama go nie widziałam bo nie jestem fanką chodzenia do sauny w moim mieście (niestety ale jest to małe miasto takl więc nie ma tutaj odpowiedniej kultury saunowania). Ale wspominali, że tak ok 20 cm.
Co ciekawe chłopak jest sam od zawsze, nie ma nikogo, jest totalnym typem introwertyka, który siedzi w domu, gra w gry, pracuje zdalnie i tylko raz na jakiś czas spotyka sie ze znajomymi i chodzi na saun e.

gotb - Nie 24 Kwi, 2022

Moda na "spodenki kąpielowe" przyszła lata temu z USA, z dwóch powodów:
- powszechna otyłość powoduje, że zwykłe slipy giną przykryte zwisającym brzuchem
- powszechna pruderia nie pozwala na gacie sugerujące kształtem zawartości, że facet może mieć fiutka :-)
Nie wiem czemu ta dziwaczna moda się przyjęła w szczuplejszej i mniej pruderyjnej Europie, ale na zawsze pozostanę zwolennikiem obcisłych gatek na basen czy plażę. Jak w ogólę można pływać w spodniach?!

onesa - Pon 25 Kwi, 2022

gotb napisał/a:
Moda na "spodenki kąpielowe" przyszła lata temu z USA, z dwóch powodów:
- powszechna otyłość powoduje, że zwykłe slipy giną przykryte zwisającym brzuchem
- powszechna pruderia nie pozwala na gacie sugerujące kształtem zawartości, że facet może mieć fiutka :-)
Nie wiem czemu ta dziwaczna moda się przyjęła w szczuplejszej i mniej pruderyjnej Europie, ale na zawsze pozostanę zwolennikiem obcisłych gatek na basen czy plażę. Jak w ogólę można pływać w spodniach?!


Zawsze jest coś pomiędzy ;) Czyli obcisłe bokserki.

Osobiście również nie jestem fanką tych dużych spodenek kąpielowych.

Ancymon - Sro 04 Maj, 2022

gotb napisał/a:
Moda na "spodenki kąpielowe" przyszła lata temu z USA

F*ck, a ja lata temu zdecydowałem, że nigdy więcej slipów/obcisłych bokserek kąpielowych, bo wszędzie wokół faceci pływali w szortach (spodenkach)... A tu taka sytuacja :mrgreen:

garczarni - Sro 01 Cze, 2022

Ja lubię slipy na basenie ale też lubię bokserki przylegające. A unikam raczej spodenek, bo nie lubię jak mi się wszystko majta w nich
Dekarion - Sro 01 Cze, 2022

Zastanawiam się nad zamówieniem sobie tych od Hendersona:


Jakies opinie?

garczarni - Sro 01 Cze, 2022

Dekarion napisał/a:
Zastanawiam się nad zamówieniem sobie tych od Hendersona:
Obrazek

Jakies opinie?



Ogólnie git są, choć osobiście postawiłbym na slipy

Siwy1945 - Pon 06 Cze, 2022

Jak już wcześniej pisałem noszę tylko i wyłącznie kąpielówki obcisłe











garczarni - Sro 08 Cze, 2022

Cytat:


Ładne

Siwy1945 - Czw 22 Wrz, 2022

Jeśli chodzi o slipy to dzisiaj odebrałem przesyłkę z kąpieliskami które jakiś czas temu zamawiałem na necie. Przerosły moje oczekiwania są po prostu zajebiste
dkbb - Pią 23 Wrz, 2022

Siwy wyglada to bardzo dobrze.

Dasz zdjecie tych nowych> Ewentualnie linka gdzie zamawiales? Sam planowałem ostatnio zakup

Damian2006 - Sro 28 Wrz, 2022

ja szczerze nie polecam, chodziłem na basen w szkole (chłopcy mieli basen w osobne dni a dziewczyny w osobne) I jakos połowa chłopaków miala na sobie obcisle slipy w tym ja ale jest to po prostu niewygodne. plus często jak komuś stanął, a na początku stały prawie wszystkim to ledwo się penis po prostu mieścił w slipach i nie pływało się komfortowo. a dodam że miałem xxl i nawet w takich przy erekcji nie było komfortowo
qwerty882 - Czw 29 Wrz, 2022

Damian2006 napisał/a:
ja szczerze nie polecam, chodziłem na basen w szkole (chłopcy mieli basen w osobne dni a dziewczyny w osobne) I jakos połowa chłopaków miala na sobie obcisle slipy w tym ja ale jest to po prostu niewygodne. plus często jak komuś stanął, a na początku stały prawie wszystkim to ledwo się penis po prostu mieścił w slipach i nie pływało się komfortowo. a dodam że miałem xxl i nawet w takich przy erekcji nie było komfortowo


Co prawda wszystko zależy od indywidualnego upodobania ale w kwestii praktycznej masz rację

sikora92 - Nie 02 Paź, 2022

Ja osobiście za slipami nie przepadam. Jest mi w nich nie wygodnie. Najlepsze dla mnie są bokserski :)
onesa - Nie 02 Paź, 2022

No i w bokserkach chodzi chyba najwięcej osob na basen.

Jesli chodzi o mnie to najbardziej podobaja mi się panowie w obcisłych bokserkach. Najbardziej estetycznie to się prezentuje.

Niemniej gusta są różne i uważam ,ze każdy powinien chodzić w tym w czym jest mu po prostu najwygodniej.

Connor - Nie 18 Gru, 2022

Chodzenie na basen wymaga przestrzegania regulaminu, a ten nierzadko mowi o kapielowkach a nie spodenkach kapielowych. I nie jest to fanaberia a realne wymaganie wynikajace z bezpiecznego uzywania kapieliska.
Te spodnie kapielowe sa na plaze. Niestety, weszly one na dobre na baseny bo Polacy lubia pod nimi chowac swoje kompleksy przebierajac je oczywiscie w przebueralni za kotarą. Eh...

dkbb - Pią 23 Gru, 2022

No i dochodzi do tego jeszcze kwesia wygody. Nie wiem jak innym ale mi osobiście w takich luxnych spodniach na basenie jest niewygodnie.

Wolę coś w tym stylu:

Siwy1945 - Wto 07 Lut, 2023
Temat postu: Nowe kąpielówki
Zrobiłem kilka zdjęć ale dodaje tylko te dwa , mam też fotki które pokazują jak szybko można je zdjąć , ale też jak ten patent daje możliwość w czasie opalania odsłonić tylko część ewentualnie praktycznie wszystko z jednym najwyższym miejscem które jest zakryte

https://www.imagebam.com/view/MEIMSDC

https://www.imagebam.com/view/MEIMSDI

Dekarion - Sro 08 Lut, 2023

Dobrze wyglądają, widze, ze pomimo tego, ze są to slipy to jest luz
toton - Wto 14 Lut, 2023
Temat postu: Re: Nowe kąpielówki
Siwy1945 napisał/a:
Zrobiłem kilka zdjęć ale dodaje tylko te dwa , mam też fotki które pokazują jak szybko można je zdjąć , ale też jak ten patent daje możliwość w czasie opalania odsłonić tylko część ewentualnie praktycznie wszystko z jednym najwyższym miejscem które jest zakryte

https://www.imagebam.com/view/MEIMSDC

https://www.imagebam.com/view/MEIMSDI


Wyglda bardzo dobrze, mam podobne

Siwy1945 - Pią 31 Mar, 2023
Temat postu: Re: Nowe kąpielówki
toton napisał/a:
Siwy1945 napisał/a:
Zrobiłem kilka zdjęć ale dodaje tylko te dwa , mam też fotki które pokazują jak szybko można je zdjąć , ale też jak ten patent daje możliwość w czasie opalania odsłonić tylko część ewentualnie praktycznie wszystko z jednym najwyższym miejscem które jest zakryte

https://www.imagebam.com/view/MEIMSDC

https://www.imagebam.com/view/MEIMSDI


Wyglda bardzo dobrze, mam podobne


Dzięki dzisiaj były testowane pierwszy raz na basenie i są idealne . Napisałeś że masz podobne a mają dwa zamki błyskawiczne na wysokości bioder z jednej i drugiej strony??

onesa - Pon 03 Kwi, 2023

W sumie z tymi zamkami to dobry patent :)

Jednak czy nie rozsuwają się w trakcie kąpieli?

gotb - Sro 07 Cze, 2023

W tych moich nowych lekko bym się chyba czuł niepewnie po wyjściu z wody:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/7ce3d9b0cf444450

toton - Czw 15 Cze, 2023

gotb napisał/a:
W tych moich nowych lekko bym się chyba czuł niepewnie po wyjściu z wody:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/c66c4f466d5dab1e


No coż, nie pozostawiają wątpliwości :D

gotb - Czw 15 Cze, 2023

toton napisał/a:
gotb napisał/a:
W tych moich nowych lekko bym się chyba czuł niepewnie po wyjściu z wody:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/c66c4f466d5dab1e


No coż, nie pozostawiają wątpliwości :D

Po wyjściu z wody fragmenty materiału się odklejają dość szybko od ciała, ale sporo się nadal eksponuje. Nie wiem, czy nabiorę na tyle odwagi by na jakąś publiczną plażę tak iść :-D

Ancymon - Sob 17 Cze, 2023

gotb napisał/a:
Po wyjściu z wody fragmenty materiału się odklejają dość szybko od ciała, ale sporo się nadal eksponuje. Nie wiem, czy nabiorę na tyle odwagi by na jakąś publiczną plażę tak iść :-D

Może powinieneś wybrać plażę... bardziej specjalizowaną :mrgreen:

toton - Wto 20 Cze, 2023

swoją drogą gotb bywasz czasami na plażach nudystów jak tutaj ancymon wspomina?
gotb - Wto 20 Cze, 2023

toton napisał/a:
swoją drogą gotb bywasz czasami na plażach nudystów jak tutaj ancymon wspomina?

Rzadko, ale czasami mi się zdarza odwiedzić Kryspinów pod Krakowem. Wolę jednak ustronne miejsca na łące czy jakimś jeziorem.

onesa - Sro 21 Cze, 2023

gotb napisał/a:
toton napisał/a:
swoją drogą gotb bywasz czasami na plażach nudystów jak tutaj ancymon wspomina?

Rzadko, ale czasami mi się zdarza odwiedzić Kryspinów pod Krakowem. Wolę jednak ustronne miejsca na łące czy jakimś jeziorem.


Czy w Polsce są w ogóle oficjalne plaże dla nudystów?

gotb - Czw 13 Lip, 2023

onesa napisał/a:
Czy w Polsce są w ogóle oficjalne plaże dla nudystów?

Wydaje mi się, że część plaż jest oficjalnie legalna, reszta bardziej zwyczajowa, ale nie jestem prawnikiem :-)

michalza - Wto 18 Lip, 2023

A jakieś aktualne zdjęcie z plaży ;) Odważyłeś się w nich wyjść? ;)
gotb - Pon 24 Lip, 2023

michalza napisał/a:
A jakieś aktualne zdjęcie z plaży ;) Odważyłeś się w nich wyjść? ;)

Jeszcze nie, głównie w stringach pośladki opalam :-D

Siwy1945 - Sro 04 Paź, 2023

Nie mam z plaży zdjęcia w tych kąpielówkach z zamkami ale mogę zrobić i pokazać jak to wygląda
czarn - Sro 04 Paź, 2023

Siwy1945 napisał/a:
Nie mam z plaży zdjęcia w tych kąpielówkach z zamkami ale mogę zrobić i pokazać jak to wygląda


Dawaj!

cypher11 - Sro 06 Gru, 2023

Tylko spodenki
juansto - Sro 13 Gru, 2023

No dobra a jak się zapatrujecie na tego typu slipy?

Ancymon - Pią 29 Gru, 2023

juansto napisał/a:
No dobra a jak się zapatrujecie na tego typu slipy?

Hmmm a czym one się różnią od "normalnych"?

adamos125 - Czw 25 Sty, 2024

Na basenie, na plaży i wszędzie, gdzie wymagane jest noszenie kostiumów kąpielowych noszę slipy. Żadna moda tego nie zmieni. Po prostu tak lubię, mieć na sobie minimum tekstyliów. Według mnie kąpielówki slipy to same plusy:
a) są wygodne i wszystko jest na swoim miejscu
b) ładnie się prezentują na szczupłym i wysokim facecie
c) ładniej się w nich opalisz, bo przykryta jest tylko niewielka cześć ciała

Zachęcam do noszenia takich kąpielówek. Szkoda, że wielu facetów, którzy by świetnie wyglądali w kąpielówkach slipach ich nie nosi, ale każdy ma wybór :) W niektórych miejscach jestem jedynym facetem w takich kąpielówkach, ale to mi zupełnie nie przeszkadza :)

betor - Pon 12 Lut, 2024

adamos125 napisał/a:
Na basenie, na plaży i wszędzie, gdzie wymagane jest noszenie kostiumów kąpielowych noszę slipy. Żadna moda tego nie zmieni. Po prostu tak lubię, mieć na sobie minimum tekstyliów. Według mnie kąpielówki slipy to same plusy:
a) są wygodne i wszystko jest na swoim miejscu
b) ładnie się prezentują na szczupłym i wysokim facecie
c) ładniej się w nich opalisz, bo przykryta jest tylko niewielka cześć ciała

Zachęcam do noszenia takich kąpielówek. Szkoda, że wielu facetów, którzy by świetnie wyglądali w kąpielówkach slipach ich nie nosi, ale każdy ma wybór :) W niektórych miejscach jestem jedynym facetem w takich kąpielówkach, ale to mi zupełnie nie przeszkadza :)


Wiesz dla mnie np nie są zbyt wygdne. Bo mnie uciskają.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group