Luźne dyskusje o męskich sprawach - Podglądanie innych w szatni od wf

Damian2006 - Pon 28 Mar, 2022
Temat postu: Podglądanie innych w szatni od wf
Czy w podstawówce/gimnazjum/liceum w szatniach od wf podglądaliście innych? Albo mieliście jakies sytuację lub historie?Chętnie poczytam wiec zapraszam do brania udziału w tym wątku :D
LukeCzarodziej - Pon 28 Mar, 2022

Oczywiście, że tak. Oczywiście nie wszystkich, bo nie każdy mi się podobał 😂.
Nadal lubię widok zadbanych facetów, także nie uważam, żeby było to coś złego - Zarzucić okiem w cichy sposób 😁.
Kiedyś mojemu koledze wypadło jajko, gdy przebierał się na wf-ie. Była to sekunda, którą tylko ja wyłapałem, ale nie żałowałem mojego refleksu haha

toton - Wto 29 Mar, 2022

Myślę, ze każdy się nawzajem podglądał. Szczególnie, ze miałem w szkole basen, tak wiec nikt sie nie krył. Czasami na basenie przebierali się chłopaki z gimnazjum tak więc nas szczyli z 4 czy 5 klasy bardzo to interesowało.
sikora92 - Sro 30 Mar, 2022

Zdarzały się takie sytuacje czy to mieliśmy basen czy normalnie po w-f. Był zwłaszcza jeden taki kumpel który po zajęciach często się kąpał, a po wszystkim chodził jak go stworzono. Fakt faktem miał się czym pochwalić.
jacquage - Sro 30 Mar, 2022

sikora92 napisał/a:
Zdarzały się takie sytuacje czy to mieliśmy basen czy normalnie po w-f. Był zwłaszcza jeden taki kumpel który po zajęciach często się kąpał, a po wszystkim chodził jak go stworzono. Fakt faktem miał się czym pochwalić.

Na jakim to było etapie edukacji liceum? Ważna też jest reszta budowy ciała bo z brzuchem już tak by się świetnie nie prezentował :P

sikora92 - Czw 31 Mar, 2022

jacquage, w technikum, no miał wyrzeźbione ciało był typem sportowca
mickow94 - Czw 31 Mar, 2022

Zazdroszczę wszystkim, którzy mieli możliwość w szkole coś pooglądać. :wink:
sikora92 - Czw 31 Mar, 2022

mickow94, bardzo rzadko miałem taką okazję ale coś tam było jednak 😉
Damian2006 - Czw 31 Mar, 2022

(zaomnialem dopisać w poście) Jeśli chodzi o mnie to jestem w liceum które w tym samym budynku ma i podstawówkę i liceum wiec zdarza się że w szatni przebieramy się też z podstawówką. Dlatego jak jesteśmy w samych bokserkach albo myjemy się pod prysznicem to tacy chłopcy z 7,6 klasy czesto na nas ukradkiem patrzą, parę razy sobie nawet porównywaliśmy hehe :D
Na ogół jak jesteśmy w szatni to często siedzimy bez bokserek nawet jak jesteśmy z tymi dzieciakami z podstawówki bo i tak często widzimy się pod prysznicami czy to w szatni na basenie nago

DTTPO - Czw 31 Mar, 2022

Fajnie. Ale porownywaliscie sobie między sobą licealistami, czy z tymi z 7-8klasy?
EarringBoy - Czw 31 Mar, 2022

Aj zdarzało się. W gimnazjum mieliśmy basen, raz jednemu kumplowi na sekundę trochę spadł ręcznik, kątem oka coś tam się zobaczyło :wink: W liceum chyba każdy nawzajem się podglądał. Niektórzy mam wrażenie, że nawet specjalnie ściągali koszulkę i spodnie, żeby jak najdłużej paradować tylko w samych bokserkach - ja to trochę się cykałem :mrgreen: żadnego porównywania nie było.

Jestem ciekawy jak to jest z tym prysznicem w szkole. Mieliście u siebie prysznice? Jak to było za pierwszym razem?

jacquage - Czw 31 Mar, 2022

sikora92 napisał/a:
jacquage, w technikum, no miał wyrzeźbione ciało był typem sportowca

Też miałem takiego kolegę w liceum, który jako jeden z nielicznych korzystał po wf z pryszniców no ale on należał do lokalnej drużyny koszykówki więc zachowania w szatni na pewno przejął z ich treningów/meczów.

Kasmii - Czw 31 Mar, 2022

W szkołach raczej nie. To jakiś czas gdzie każdy boi się pokazać pałe. Ale np. w szatni czy pod prysznicem na siłowni to inna sprawa. Tam czasem na golasa chodzą.

Ja np. z kolegą w gimnazjum porównywaliśmy. A np. w zerówce wszyscy naraz lali do jednego kibla :x no ale to wiadomo, dzieciaki.

Ancymon - Sob 02 Kwi, 2022

W moim liceum były klasy sportowe. Często przed albo po naszym WFie, mijaliśmy się z którąś z tych klas w szatni. Koledzy ze sportowej w ogóle się nie krępowali, rozbierali do naga i tak maszerowali pod prysznice. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że idąc pod te prysznice, musieli przejść obok drzwi wejściowych do "męskiej" części szatni. A te drzwi często były otwarte, więc dziewczyny, które idąc do swoich szatni musiały przejść obok naszych, czasem miały "kino" :mrgreen:


LukeCzarodziej napisał/a:
Kiedyś mojemu koledze wypadło jajko, gdy przebierał się na wf-ie. Była to sekunda, którą tylko ja wyłapałem, ale nie żałowałem mojego refleksu haha

Miałem identyczną sytuację! W dodatku to był kolega, który mi się wtedy podobał, więc możecie sobie wyobrazić, że przez długi czas miałem problemy z koncentracją :P

Damian2006 - Wto 05 Kwi, 2022

DTTPO napisał/a:
Fajnie. Ale porownywaliscie sobie między sobą licealistami, czy z tymi z 7-8klasy?

tymi z podstawówki, 6-8 klasa

[ Dodano: Wto 05 Kwi, 2022 ]
EarringBoy napisał/a:
Aj zdarzało się. W gimnazjum mieliśmy basen, raz jednemu kumplowi na sekundę trochę spadł ręcznik, kątem oka coś tam się zobaczyło :wink: W liceum chyba każdy nawzajem się podglądał. Niektórzy mam wrażenie, że nawet specjalnie ściągali koszulkę i spodnie, żeby jak najdłużej paradować tylko w samych bokserkach - ja to trochę się cykałem :mrgreen: żadnego porównywania nie było.

Jestem ciekawy jak to jest z tym prysznicem w szkole. Mieliście u siebie prysznice? Jak to było za pierwszym razem?


Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe

CEDRIK - Pon 18 Kwi, 2022

No u mnie niestety nikt bielizny nie ściągał. Chociaż tak patrząc w czasie to szkoda. Teraz na studiach w szatni jako takiej też nikt bielizny nie ściąga, ale Ci którzy grają w piłkę czy coś, potem idą się myć, to albo ściągają już w kabinach ale są i tacy co ściągają przed, ale szybko się chowają, chociaż się nie wstydzą
Kamil_ke96 - Wto 19 Kwi, 2022

Damian2006 napisał/a:


Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe


ale porównujecie sobie jak wam stoją czy jak leżą?

a te macanki to kto zaczyna? i tylko po jajkach czy po fiutach też się macacie z kumplami z klasy?

toton - Sro 27 Kwi, 2022

CEDRIK napisał/a:
No u mnie niestety nikt bielizny nie ściągał. Chociaż tak patrząc w czasie to szkoda. Teraz na studiach w szatni jako takiej też nikt bielizny nie ściąga, ale Ci którzy grają w piłkę czy coś, potem idą się myć, to albo ściągają już w kabinach ale są i tacy co ściągają przed, ale szybko się chowają, chociaż się nie wstydzą


Nie macie otwartych kabin? U nas były otwarte

Gościu2288 - Sro 04 Maj, 2022

[quote="Damian2006"]
DTTPO napisał/a:

Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe


Szczerze marna prowokacja. Nastolatkowie już tacy nie są :) . Chodzę na basen 4 lata i nigdy nie widziałem nikogo nagiego a co dopiero w twojej szkole macanki po jajach. Może następnym razem coś kreatywniejszego.

CEDRIK - Pon 09 Maj, 2022

toton napisał/a:


Nie macie otwartych kabin? U nas były otwarte


Są ścianki działowe, a zakryte tymi zasłonami

onesa - Czw 12 Maj, 2022

[quote="Gościu2288"]
Damian2006 napisał/a:
DTTPO napisał/a:

Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe


Szczerze marna prowokacja. Nastolatkowie już tacy nie są :) . Chodzę na basen 4 lata i nigdy nie widziałem nikogo nagiego a co dopiero w twojej szkole macanki po jajach. Może następnym razem coś kreatywniejszego.


Mój mąż chodzi regularnie na basen do aquaparku i twierdzi, ze kąpanie się pod prysznicem nago jest tam normalne.

Z kolei pod prysznicami kobiet pełna pruderia. Nie widziałam żadnej, która by się kąpała bez stroju

maks2007 - Sro 25 Maj, 2022

[quote="Gościu2288"]
Damian2006 napisał/a:
DTTPO napisał/a:

Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe


Szczerze marna prowokacja. Nastolatkowie już tacy nie są :) . Chodzę na basen 4 lata i nigdy nie widziałem nikogo nagiego a co dopiero w twojej szkole macanki po jajach. Może następnym razem coś kreatywniejszego.


Ja jestem w podstawówce a większość chłopaków na basenie z mojej klasyjest pod prysznicem bez kąpielówek. A kiedy idę sam na basen np. w wakacje to zawsze ściągam kąpielówki, I inny faceci to samo

dkbb - Pią 27 Maj, 2022

W sumie dużo zależy od miejsca, od szkoły. Ludzie papugują innych. Jak gość widzi, ze inni sie rozbierają to sam nie bedzie przecież zgrywał wstydliwego
Arek777 - Nie 12 Mar, 2023

Siemka. Co do WF to my chłopaki zazwyczaj ściągamy gacie ale też nie zawsze... najśmieszniejsze jest jak ktoś wejdzie do szatni XD wtedy widzi gołe siury.. :-)
jacquage - Pią 17 Mar, 2023

Arek777 napisał/a:
Siemka. Co do WF to my chłopaki zazwyczaj ściągamy gacie ale też nie zawsze... najśmieszniejsze jest jak ktoś wejdzie do szatni XD wtedy widzi gołe siury.. :-)


Do męskiej wchodzą inni faceci więc nie powinien być to dla nich niecodzienny widok.

alex2003 - Nie 19 Mar, 2023

W szkolnych szatniach było różnie.
Ja lubię nagość, więc paradowałem nago.
Niektórzy chłopacy byli wstydliwi.
Zaskoczyło mnie, że na uniwerku jest podobnie.
Liczyłem na większą otwartość...

jacquage - Pon 20 Mar, 2023

Pewnie zależy to od kierunku, bo ja na AWFie spotkałem się ze sporą swobodą w sprawach nagości.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group