Sperma - Wytrysk na twarz

penisinho - Pon 15 Sty, 2007
Temat postu: Wytrysk na twarz
przy ostatniej masturbacji w wannie wystrzeliłem sobie przypadkiem niewielką iościąspermy na twarz i mam teraz kaca morlnego co z tym zrobić ? :roll:
aartii - Pią 19 Sty, 2007
Temat postu: Re: Wytrysk na twarz
penisinho napisał/a:
przy ostatniej masturbacji w wannie wystrzeliłem sobie przypadkiem niewielką iościąspermy na twarz i mam teraz kaca morlnego co z tym zrobić ? :roll:

A co w tym złego? Płyn jak każdy inny. Nie rozumiem.

delifan - Wto 23 Sty, 2007
Temat postu: Re: Wytrysk na twarz
penisinho napisał/a:
przy ostatniej masturbacji w wannie wystrzeliłem sobie przypadkiem niewielką iościąspermy na twarz i mam teraz kaca morlnego co z tym zrobić ? :roll:


Nie bój się, otwórz usta,próbuj smak. Po kilku próbach polubisz, albo przynajmniej nie będziesz się temu dziwił.

wlowlo - Sro 31 Sty, 2007

jak jestesi zdrowy to polykaj jest super ale od innych nieznanych lepiej uwazaci pa wl
rajstopmaniak - Czw 01 Lut, 2007

Aleście go nakierowali na dobrą drogę :P Chłopie po jakimś czasie Ci przejdzie, możesz spróbować, jeżeli masz ochotę. Nikt Cię tu do niczego nie zmusza, a jeżeli chcesz o tym zapomnieć to częściej się masturbuj to sperma nie będzie latać po mieszkaniu... :)
love508 - Nie 08 Kwi, 2007

i love that !
przemaszks - Wto 22 Maj, 2007

czlowieku no rozumiem dziewczynie ale zeby sobie
eheh
nic nie rob co masz zrobic umyj sie pozadnie i tyle
:lol: :lol:

lubom - Wto 22 Maj, 2007

sama rozkosz :p :mrgreen: :mrgreen:
patrycja_mary - Wto 22 Maj, 2007

ja...yyy...brak słów :D heh
bigmilk - Czw 14 Cze, 2007

Fajne uczucie zwalić się na twarz ehhh :lol:
patrycja_mary - Pią 15 Cze, 2007

faceci to lubia na twarz sie spuszczac... :D
no ale zeby sobie?!?!

bigmilk - Pią 15 Cze, 2007

No wiesz czemu nie, wszystkiego trzebaróbować :lol:
BASF - Pią 15 Cze, 2007

Od tego się nie umiera. Raz spróbowałem i nie spodobało mi się. Ale co najwazniejsze to nadal żyję :) :):):):)
lubom - Pią 15 Cze, 2007

Wszystkiego trzeba probować, nie wiele nam tego życia zostało :)
Achito - Sob 16 Cze, 2007

Ja sie nigdy na twarz nie spuscilem, ale zawsze zostaje mi na rece i lekko jezykiem dotknalem, mialem akurat bez smaku.
jakubkuba - Sob 16 Cze, 2007

blee
lubom - Czw 21 Cze, 2007

jakubkuba napisał/a:
blee


e juz tam ble - spróbuj a potem gadaj :P hehe

Penisxxx - Czw 21 Cze, 2007

lubom napisał/a:
jakubkuba napisał/a:
blee


e juz tam ble - spróbuj a potem gadaj :P hehe


popieram, spróbuj spodoba Ci się:D

bad ziom - Sob 23 Cze, 2007

Sprobowalem i nei spodobało mi sie :P
abcd88 - Nie 24 Cze, 2007

o ja pieprze :D hahaha "akurat bez smaku" xD to jedz wiecej ananasow
mar22 - Pon 25 Cze, 2007

zawsze byłem ciekaw, jak smakuje, ale po wytrysku jakoś odchodziła mi chęć na spróbowanie. Ale ostatnio gdy już dochodziłem tak się ułożyłem, że strzeliłem sobie prosto w usta i już nie miałem wyboru :-) Była bez specjalnego smaku.
przemeq - Wto 26 Cze, 2007

Kilka razy w zyciu spuściłem się sobie na twarz. Hmm... nic specjalnego dla mnie. Ani to zbyt miłe ani nie miłe. Po prostu ciekawe doświadczenie:)
DECA - Sro 27 Cze, 2007

Co tu się dzieje???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak można się spuszczać sobie na tważ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????

pogieło was?????? ej lubie eksperymenty w łóżku lubie urozmaicać sex ale to jest przegięcie!!!!!!! skąd wy takie tematy bierzecie??? porażka



żygać mi się chce jak słysze te ... namawianie łepków do łykania swojej spermy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! róbcie co chcecie ale nie namawiajcie do tego innych a tym bardziej młodych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przemeq - Nie 01 Lip, 2007

Chyba każdy ma swój rozum aby zdecydować czy chce to zrobic czy nie ;/
Bruno Pelletier - Czw 05 Lip, 2007

DECA, idź na spacer. letnie powietrze dobrze Ci zrobi - przewietrzysz sobie czaszkę... a konkretnie to miejsce w którym powinien znajdować się mózg...
buble-buble - Wto 07 Sie, 2007

"DECA, idź na spacer. letnie powietrze dobrze Ci zrobi - przewietrzysz sobie czaszkę... a konkretnie to miejsce w którym powinien znajdować się mózg..."

popieram :D

blablabla55 - Wto 07 Sie, 2007

a kobiety, wypowiedzcie się:
Czy lubicie/chciałybyście żeby wasz partner spuścił się wam na twarz?

paulinka - Wto 07 Sie, 2007

raz spróbowałam mi to nie odpowiada
samelas - Sro 08 Sie, 2007

heh napewno nie przyjemne. Napewno prostytutki to lubią no ale ... wiecie jak to jest kazdy ma wady zalety
buble-buble - Sro 08 Sie, 2007

ja sobie ostatio trysnąłem prosto do buzi ;p ciekawe przyżycie ale jednak niezbyt przyjemne ;p spróbowałem, posmakowałem, zaspokoiłem ciekawośc i raczej nie mam zamiaru tego powtórzyć :roll: tzn wytrysku do buzi, bo sperma jest nawet, nawet ;P
Bruno Pelletier - Wto 14 Sie, 2007

samelas, nie jestem prostytutką a to lubię...

poza tym prostytutka robi to za co jej zapłacisz... nie ma co lubić czy nie lubić....

slavm - Pon 15 Paź, 2007

od dawna marzyłem żeby zlać sie mojej zonie na twarz ,ale jej to nie odpowiadało.ostatnio się pokłóciliśmy i o seksie mogłem zapomnieć.kiedy zasnęła mi coś odwaliło i pomyślałem sobie że zwale gruszkę i wreszcie spuszczę się jej na twarz.Podczas wytrysku trochę się przestraszyła i nie wiedziała o co chodzi.A mi wreszcie ulżyło że to zrobiłem.Kto nie próbował niech spróbuje.Zajebiste uczucie.Umyła się i nic nie powiedziała.W pełni zadowolony poszedłem spać.
paulinka - Pon 15 Paź, 2007

hehehe to się uśmiałam na dobry sen :)
m4g1k_ - Wto 16 Paź, 2007

<rotfl> :D dobrze, że jej nie związałeś i nie zgwałciłeś :D

pozdro :D

slavm - Wto 16 Paź, 2007

hmmm.ciekawy pomysł :D może następnym razem :D kto wie co się wydarzy i co mi odbije.trzeba jakoś urozmaicić życie erotyczne.
Pozdrawiam

anakin_solo - Pią 16 Lis, 2007

rozumiem dziewczynie, ale sobie samemu? trochę przegięcie. mnie parę razy zdażyło sie na klate ale na twarz nigdy nie próbowałem i nie zamierzam próbować
rutland - Sob 17 Lis, 2007

Zgadzam sie z Anakinem... Nie próbowałem i nie chce spróbować...
Baal Numez - Pon 28 Sty, 2008

Przecież to nic takiego plusknąć sobie w twarz. To jest taka inna herbata ;d
Aniol Zemsty - Pią 14 Mar, 2008

Wsumie moze i nic takiego,ale to jest moim zdaniem troche dziwne:/ teraz bedziecie próbować swojego nasienia a pozniej zachce sie wam spróbowac własnego kału:/Panowie ograniczcie sie na spuszczanie na swoje kobiety, ale swoje buzki zostawcie w spokoju ;)
peace

Bruno Pelletier - Sob 15 Mar, 2008

matko... jakie porównanie. Sperma i kał... zdecydowanie wolę spermę :) A na twarzy to już poprostu ekstaza :)
malstrauss7 - Sob 02 Sie, 2008

ja uwielbiam się spuszczać na własną twarz :D no ale oczywiście na to trzeba trochę poczekać, bo tylko jak się długo nie masturbuję, to sperma wystrzela, a smak nie wszystkim odpowiada, ale mi jak najbardziej, pozdrawiam wszystkich :P
macromiz - Nie 03 Sie, 2008

O dzizez.. to współczuje, to już jest przegięcie, a dodajesz sobie czasem trochę do herbaty? Albo do lodów?
dReAk - Nie 03 Sie, 2008

macromiz, a co w tym złego. Lubi to niech się zadowala.
Dziewczynie to byś wszędzie wepchał swojego :roll:

pawelios - Sro 03 Wrz, 2008

hehe
gosuro - Sro 10 Wrz, 2008

moim zdaniem najlepsza pozycja do wytrysku na twarz to ta: link
Bartollo - Czw 11 Wrz, 2008

ale niektóre kobiety to połykają nie musisz mieć kaca moralnego ;p
gorob - Pią 05 Gru, 2008

heh...jedni jedzą kozy z nosa inni wlasną sperme..dla kazdego kto co lubi...

skoro sperma np na ręku cię nie brzydzi i nie powoduje kaca to na twarzy tez nie powinna.

a co do wytryskow na twarz kobiety...super sprawa..oczywiscie gdy ona to lubi bo nic na sile,,ja na szczescie mam partnerke ktora lubi na buzie i do buzi :) nie przepada tylko gdy prysnę jej w oko np bo mowi ze piecze :) hehe

a moze ktos z was probowal skonczyc w ustach partnerki i pozniej sie z nia calowal ? tzn snowball czy jakos tak, ja osobiscie tego nie praktykowalem ale jestem ciekaw waszych opinii

Wtajemniczony - Pią 05 Gru, 2008

Przykład o kozie mogłeś sobie darować
esio - Sro 31 Gru, 2008

Ja lubie wytrysk partnerce na twarz albo do ust i się potem całować.
Mam dobry smak spermy i podnieca mnie to dodatkowo.
W końcu jak jej liże łechtaczke i wargi to tam też płyny wypływają.
Jeśli się jest zadbanym i zdrowym to nie ma problemu.
Czasami też jak się onanizuje to kosztuje sperme.

micnow - Czw 01 Sty, 2009

ja z moim partnerem czesto lykamy swoja sperme jeste to normana rzecz i dobra a jak dziala dobrze na skore zadych wypryskow dawniej mialem problem z tradzikiem a od kiedy polykam sperme koniec tradziku ale wiem ze nie kazdy lubi moja byla partnerka malo nie zwymiotowala jak sie sposcilem jej w usta ale to zalezy od nastawiania psychicznego
xjasiux - Pią 02 Sty, 2009

Witam!
Ja lubię jak partnerka przyjmuje wytrysk do ust, uwielbiam spuszczać się na twarz tylko fakt trzeba uważać na oczy. Często zdarza mi się wymiana po wytrysku, tzn całuję się z panną a ona mi wpuszcza do ust spermę. czasem też zdarza mi się wylizać cipkę kobiety po tym jak skończę w środku. Każdy jak lubi:D Doświadczenie ciekawe i nie widzę w tym nic obrzydliwego. Tyle, że więcej muszę owoców jeść bo nie jest nam obojgu w smak:D

esio - Pią 13 Lut, 2009

Smak spermy można zmienić jedząc dużo rodzynek.
Jem razem z płatkami. Płatki sułtańskie, tak się nazywają.
Smak zrobił się taki waniliowy.
Nie jest kwaśno-słodki jak kiedyś.
Partnerka mówi mi, że teraz jest bardzo smaczne.

kamillo88 - Wto 10 Mar, 2009

Też mi się kiedyś o uszy obiło ze sperma dobrze na cerę robi ;) Ja z tym problemu nie mam więc nie stosuję, ale panowie co mają jakiś problem z cerą - instrumenty w dłoń, cel - twarz! Później opiszcie efekty :D
BASF - Wto 10 Mar, 2009

Stosowanie męskiego nasienia jako naturalnego kremu na twarz polecała m.in. redaktor naczelna Cosmopolitan, Helen Gurley Brown. Byczą spermę w zakładach kosmetycznych Wielkiej Brytanii stosuje się jako odżywkę, dającą połysk włosom. Porcja kosztuje 55 funtów.

Zródło Wikipedia.pl

silent111222 - Wto 10 Mar, 2009

Hahahaahahahaha:) see temat zajebaliście:D
BASF - Wto 10 Mar, 2009

silent111222 napisał/a:
zajebaliście


Gratuluję durnoty !

seba1 - Sro 11 Mar, 2009

BASF napisał/a:
silent111222 napisał/a:
zajebaliście


Gratuluję durnoty !
lol co za krytyka ty w tym temacie to chyba przesada
bimalco - Pią 30 Gru, 2011

Tęż przeżyłem przypadkowy strzał w twarz podczas masturbacji w wannie. Bardzo mi się spodobało. Powtarzałem to później wielokrotnie.
Krzysiek2020 - Wto 03 Sty, 2012

Sperma to czenściowo hormony działają super na cere.
Pozdrawiam Krzysiek ( Kosmetolog)

legolas1 - Sro 04 Sty, 2012

Krzysiek2020 napisał/a:
Pozdrawiam Krzysiek ( Kosmetolog)


kosmetolog możliwe, choć wątpliwe. zdecydowanie nie lingwista :D

może coś więcej napiszesz o tych hormonach (jakie) i ich wpływie na cerę...

Krzysiek2020 - Sob 07 Sty, 2012

legolas1 napisał/a:
Krzysiek2020 napisał/a:
Pozdrawiam Krzysiek ( Kosmetolog)


kosmetolog możliwe, choć wątpliwe. zdecydowanie nie lingwista :D

może coś więcej napiszesz o tych hormonach (jakie) i ich wpływie na cerę...


Coś sugerujesz ??

Sperma to męski hormon ma on działanie na trądzik oraz cerę wszystkie hormony mają wpływ nawet tabletki hormonalne. Sperma nie jest ogólnikiem dostępnym w aptekach do kupienia ale każdy lekarz powie wam że sperma ma działanie hormonów działa na trądzik pryszcze i cerę można przyjmować ją na dwa sposoby pić lub smarować obficie twarz na 10 minut i zmyć mydłem i nałożyć krem bambino

andrzejgadarr - Sob 07 Sty, 2012

Sperma nie jest hormonem...
Krzysiek2020 - Nie 08 Sty, 2012

andrzejgadarr napisał/a:
Sperma nie jest hormonem...


a czym jest sperma ?? mlekem z kartonu z plemikami sperma ma w sobie chormony i plemiki zapładniające lekaże z USA pracują nad tym od kilku lat....!! aby stworzyć kosmetyki na bazie spermy

legolas1 - Nie 08 Sty, 2012

to, że sperma zawiera w sobie hormony nie oznacza, że jest hormonem.

Edit: GG

andrzejgadarr - Nie 08 Sty, 2012

legolas1, no wiesz, może lekaŻe z USA nad tym pracują od kilku lat i znaleźli tam jakieś Chormony. W polsce są niestety tylko lekarze i oni to mogą tam znaleźć najwyżej jakieś hormony.
A idąc tym tokiem rozumowania, organizm ludzki zawiera dosyć dużo różnych hormonów to znaczy, że człowiek też jest hormonem?
A nad składem spermy niema się co wielce zastanawiać i badać kilka lat jak lekaże z USA, w polsce może nie tyle lekarze co naukowcy skład spermy badają tak: pod mikroskopem można zobaczyć plemniki, potem spermę można dać w probówce do jednego aparatu i on spektrofotometrycznie określi skład pierwiastkowy, inny aparat zidentyfikuje związki organiczne jeszcze inny dokona dokładnego fotometrycznego oznaczenia hormonów. I w polsce poznanie składu spermy trwa razem z pracami przygotowawczymi próbek może z godzinę a w USA bawią się kilka lat.........
Krzysiek2020
analizując Twoje posty:
Cytat:
Sperma to
Cytat:
czenściowo
hormony działają super na cere.

Cytat:
chormony

lekaże
i podpisujesz się jako kosmetolog stwierdzam, że nawet gdybym był obrośnięty jak małpa a Ty jedynym kosmetologiem, nie poszedł bym do Ciebie na depilację.
No sorry, żeby być kosmetologiem musiałeś skończyć jakąś uzawadniającą szkołę (technikum, studium, szkołę policealną). A jeśli nie opanowałeś ortografii którą wałkuje się od podstawówki to masz minimum 3 klasy podstawówki w których zwraca się uwagę na ortografię (klasy 4-6), potem 3 lata gimnazjum, 3 lata liceum lub 4 technikum daje min. 9 lat nauki ortografii które nic Ci nie dały a ty wykonujesz zawód w którym ukończenie z tytułem kosmetologa dostaje się po 2 latach nauki...........nie będę kończył........
Jak to mówił mój profesor, dziękuję, nie mam więcej pytań.

legolas1 - Pon 09 Sty, 2012

andrzejgadarr napisał/a:
legolas1, no wiesz, może lekaŻe z USA nad tym pracują od kilku lat i znaleźli tam jakieś Chormony. W polsce są niestety tylko lekarze i oni to mogą tam znaleźć najwyżej jakieś hormony.
A idąc tym tokiem rozumowania, organizm ludzki zawiera dosyć dużo różnych hormonów to znaczy, że człowiek też jest hormonem?
A nad składem spermy niema się co wielce zastanawiać i badać kilka lat jak lekaże z USA, w polsce może nie tyle lekarze co naukowcy skład spermy badają tak: pod mikroskopem można zobaczyć plemniki, potem spermę można dać w probówce do jednego aparatu i on spektrofotometrycznie określi skład pierwiastkowy, inny aparat zidentyfikuje związki organiczne jeszcze inny dokona dokładnego fotometrycznego oznaczenia hormonów. I w polsce poznanie składu spermy trwa razem z pracami przygotowawczymi próbek może z godzinę a w USA bawią się kilka lat.........

to do mnie :?:

andrzejgadarr - Pon 09 Sty, 2012

To właściwie odpowiedź dla pana kosmetologa.
Krzysiek2020 - Pią 03 Lut, 2012

Co mam ci zrobić skan dokumentu potwierdzającego moje kfalifikacje owszem skończyłem kosmetologie i technika usług kosmetycznych jak chcesz wiedzieć !! i mi nie zarzucaj ortofrafią bo ortografia nie ma nic wspólnego z kosmetologią !! i nie życze sobie żebyś podważał mój zawód moje kfalifikacje bo pewnie ci do nich sporo brakuje !! I mi twoje ciało do depilacji nie jest potrzebne ani tego nie wymagam ani nie prosze mam swoje stałe klientki i klientów nie tylko na deilacje ale i na zabiegi i pracuje 11 godzin dzienie a czas oczekiwany do mnei na wizyte to miesiąc zeby sie dostać do mnie na jaki kolwiek zabieg !!!!!!
legolas1 - Sob 04 Lut, 2012

Krzysiek2020, ulżyło Ci? jeśli czujesz się już lepiej to bardzo się cieszę, że forum okazało się tak przydatne dla Ciebie :wink:
Co do ortografii to fakt nie ma ona nic wspólnego z kosmetologia ale z kulturą osobistą już owszem.

andrzejgadarr - Sob 04 Lut, 2012

Cytat:
stałe klientki i klientów nie tylko na deilacje ale i na zabiegi i pracuje 11 godzin dzienie a czas oczekiwany do mnei na wizyte to miesiąc zeby sie dostać do mnie na jaki kolwiek zabieg !!!!!!

Ja też mam stałych klientów, i ok. 10 nowych klientów dziennie. A ludzie na wizytę do mnie czekają, żeby Cię nie okłamać (w przypadku nowych "klientów") koło 3 miesięcy. A nie czekają na zabieg a tylko po to bym wziął kawałek kartki, trochę tam napisał i przystrzelił pieczątkę.

No a teraz tak gwoli mojego tradycyjnego gderania:
Cytat:
jak chcesz wiedzieć

Nie nie chcę wiedzieć.
Cytat:
nie zarzucaj ortofrafią bo ortografia nie ma nic wspólnego z kosmetologią

No ale popatrz, mogę nie znać człowieka, widzę jego rażące błędy to już sobie jakąś opinię mogę wyrobić na jego temat.
Cytat:
nie życze sobie (...)

To nie jest koncert życzeń :mrgreen:
Cytat:
(...) kfalifikacje bo pewnie ci do nich sporo brakuje

No rzeczywiście, tu muszę przyznać Ci rację, jestem nikim bo nie mam papierów na zrywanie paniom (i panom) wosku z tyłka :roll:
Cytat:
I mi twoje ciało do depilacji nie jest potrzebne

I chwała Bogu, Allachowi i Buddzie

Moim celem nie jest w żadnym wypadku obrażenie Twojej osoby. Po prostu próbuję zwrócić Ci uwagę na bardzo ważną rzecz która świadczy o Tobie i ma wpływ na to jak widzą Cię inni. Mogą przecież zdarzyć się błędy wynikające chociażby z pośpiechu no ale bez przesady- w jednym zdaniu mającym 7 słów zrobić 5 błędów???

Krzysiek2020 - Pon 06 Lut, 2012

Odpuśćmy już ja popracuje żeby mniej błędów robić i zwolnię tempo szybkiego pisania na lapku

andrzejgadarr napisał/a:
Cytat:
stałe klientki i klientów nie tylko na deilacje ale i na zabiegi i pracuje 11 godzin dzienie a czas oczekiwany do mnei na wizyte to miesiąc zeby sie dostać do mnie na jaki kolwiek zabieg !!!!!!

Ja też mam stałych klientów, i ok. 10 nowych klientów dziennie. A ludzie na wizytę do mnie czekają, żeby Cię nie okłamać (w przypadku nowych "klientów") koło 3 miesięcy. A nie czekają na zabieg a tylko po to bym wziął kawałek kartki, trochę tam napisał i przystrzelił pieczątkę.

No a teraz tak gwoli mojego tradycyjnego gderania:
Cytat:
jak chcesz wiedzieć

Nie nie chcę wiedzieć.
Cytat:
nie zarzucaj ortofrafią bo ortografia nie ma nic wspólnego z kosmetologią

No ale popatrz, mogę nie znać człowieka, widzę jego rażące błędy to już sobie jakąś opinię mogę wyrobić na jego temat.
Cytat:
nie życze sobie (...)

To nie jest koncert życzeń :mrgreen:
Cytat:
(...) kfalifikacje bo pewnie ci do nich sporo brakuje

No rzeczywiście, tu muszę przyznać Ci rację, jestem nikim bo nie mam papierów na zrywanie paniom (i panom) wosku z tyłka :roll:
Cytat:
I mi twoje ciało do depilacji nie jest potrzebne

I chwała Bogu, Allachowi i Buddzie

Moim celem nie jest w żadnym wypadku obrażenie Twojej osoby. Po prostu próbuję zwrócić Ci uwagę na bardzo ważną rzecz która świadczy o Tobie i ma wpływ na to jak widzą Cię inni. Mogą przecież zdarzyć się błędy wynikające chociażby z pośpiechu no ale bez przesady- w jednym zdaniu mającym 7 słów zrobić 5 błędów???

Przemo1982 - Czw 20 Wrz, 2012

sprobuj do buzi :D
Onanek96 - Sro 22 Maj, 2013

Po dłuższej abstynencji seksualnej też spróbuje się samemu spuścić do buzi. Bo przy normalnym codziennym waleniu to mało spermy wystrzeli i nie doleci do twarzy.
sikor17 - Czw 23 Maj, 2013

Mi raz się zdarzyło właśnie przez przypadek w twarz strzelić bo za mocno poleciało XD
olszesaa - Sro 12 Cze, 2013

Ja mam tak, że gdy dobrze się podniecę podczas walenia to praktycznie zawsze leci na twarz ;)
sikor17 - Sro 12 Cze, 2013

olszesaa napisał/a:
Ja mam tak, że gdy dobrze się podniecę podczas walenia to praktycznie zawsze leci na twarz ;)


Witaj w klubie ;)

olszesaa - Sro 12 Cze, 2013

sikor17 napisał/a:
olszesaa napisał/a:
Ja mam tak, że gdy dobrze się podniecę podczas walenia to praktycznie zawsze leci na twarz ;)


Witaj w klubie ;)


Hehe no siema :)

haster69 - Czw 13 Cze, 2013

Lepiej komuś trysnąć :P
olszesaa - Czw 13 Cze, 2013

No wiadomo :) najlepiej mojej dziewczynie :P
AgataPe1989 - Czw 07 Wrz, 2017

a wolicie na twarz czy do ust dziewczynie? :lol:
Viridis - Czw 07 Wrz, 2017

[edit]
AgataPe1989 - Pią 08 Wrz, 2017

Zlota lopata ?
DTTPO - Pią 08 Wrz, 2017

Do ust nie mam już okazji, bo zona tego nie lubi. Na twarz nigdy nie miałem okazji, bbo zonie tez się ten pomysl nie podoba, woli w sobie, ew na brzuch.
haster69 - Sob 09 Wrz, 2017

To partnerka zazwyczaj celuje. Ja tylko strzelam 8)
onesa - Nie 10 Wrz, 2017

AgataPe1989

zbychwawawa - Czw 21 Wrz, 2017

AgataPe1989, przyda się tobie
one_hour - Czw 08 Mar, 2018

Moja kobieta lubi na twarz. Mówi, że czuje się wtedy zdominowana przeze mnie.
Połykać też lubi, bo smakuje jej mój kutas i sperma. :)

onesa - Sro 14 Mar, 2018

one_hour, już w jednym temacie się pochwaliłeś że lubi połykać
AgataPe1989 - Czw 03 Maj, 2018

zbychwawawa napisał/a:
AgataPe1989, przyda się tobie


haha czemu mi sie przyda ?

onesa - Nie 06 Maj, 2018

AgataPe1989, bo odkopujesz wątki z 2013 roku. I nie potrzebnie spamujesz w kilku tematach o tym samym.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group