Luźne dyskusje o męskich sprawach - Spanie nago

Damian2006 - Sob 04 Gru, 2021
Temat postu: Spanie nago
Za niedługo jade do wujka na jakies 2/3 dni i będę spać w pokoju z moim kuzynem, tylko ze ja zawsze śpię nago i inaczej nie zasne. Wiecie może co mogę zrobić? Bo kuzyn raczej by problemów z tym nie miał ale nie wiem
legolas1 - Sob 04 Gru, 2021

najprościej chyba pogadać z kuzynem przed snem. Powiedzieć mu o tym, że masz w zwyczaju spanie bez pidżamy i zapytać czy nie będzie mu to przeszkadzało. Będziecie mieć dwa osobne łóżka czy jedno?
Mateusz2609 - Sob 04 Gru, 2021

Kuzyn w podobnym wieku? Zależy jakie masz z nim relacje. Jeśli jesteście blisko to raczej nie będzie problemu, natomiast jeśli widzicie się raz na rok to myślę że kuzyn może się poczuć nieswojo, chyba że trafisz akurat i będzie mial takie samo podejście jak ty to może nawet razem powalicie 8)
Przeciętny 30 - Nie 05 Gru, 2021

Zależy jakie kuzyn ma podejście. Ja chyba zrobił to na co mam ochotę
michalza - Pon 06 Gru, 2021

A może chociaż jakieś bokserki albo slipy? Czy tak również nie wyjdzie?
chillout91 - Wto 07 Gru, 2021

Wejdź do jego łóżka i przytul się :)
dkbb - Sro 08 Gru, 2021
Temat postu: Re: Spanie nago
Damian2006 napisał/a:
Za niedługo jade do wujka na jakies 2/3 dni i będę spać w pokoju z moim kuzynem, tylko ze ja zawsze śpię nago i inaczej nie zasne. Wiecie może co mogę zrobić? Bo kuzyn raczej by problemów z tym nie miał ale nie wiem


Jeśli nie będziecie spali w jednym łożku to nie widzę problemu. Po prostu idź spać późno w nocy, po nim. I zdejmij majty już pod kołdrą. Nałoż z rana.

Ancymon - Sob 11 Gru, 2021

dkbb napisał/a:
I zdejmij majty już pod kołdrą. Nałoż z rana.

I to jest chyba najlepsze rozwiązanie.

onesa - Sro 15 Gru, 2021

No i jak się sytuacja rozwinęła?
Damian2006 - Sro 22 Gru, 2021

Kuzyn był starszy ode mnie o 2 lata i mieliśmy spać w tym samym łóżku. już kładliśmy sie spać i widzialem ze on jest w samych bokserkach wiec powiedziałem mu, że ja będę spać bez bo jestem tak już przyzwyczajony, jemu to nie przeszkadzało i po chwili tez ściągnął bokserki, także problemu nie byli
Kamil_ke96 - Czw 23 Gru, 2021

Damian2006 napisał/a:
Kuzyn był starszy ode mnie o 2 lata i mieliśmy spać w tym samym łóżku. już kładliśmy sie spać i widzialem ze on jest w samych bokserkach wiec powiedziałem mu, że ja będę spać bez bo jestem tak już przyzwyczajony, jemu to nie przeszkadzało i po chwili tez ściągnął bokserki, także problemu nie byli
.
a jak stawały rano?

michalza - Pon 27 Gru, 2021

Czyli wychodzi na to, ze on sam pewnie śpi nago na co dzień.
Ancymon - Pon 27 Gru, 2021

michalza napisał/a:
Czyli wychodzi na to, ze on sam pewnie śpi nago na co dzień.

Nie wiem, jak to wydedukowałeś ;)

Damian2006 - Wto 08 Lut, 2022

Kamil_ke96 napisał/a:
Damian2006 napisał/a:
Kuzyn był starszy ode mnie o 2 lata i mieliśmy spać w tym samym łóżku. już kładliśmy sie spać i widzialem ze on jest w samych bokserkach wiec powiedziałem mu, że ja będę spać bez bo jestem tak już przyzwyczajony, jemu to nie przeszkadzało i po chwili tez ściągnął bokserki, także problemu nie byli
.
a jak stawały rano?

tak, i potem chodziliśmy tez chwile nago, a do po południa w samych bokserkach byliśmy.

onesa - Pią 11 Lut, 2022

Faceci są w tym względzie bardziej wyluzowani niż kobiety Kobiety raczej nie chodzą nago.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group