Stulejka - Stulejka

Kamil7787 - Czw 02 Gru, 2021
Temat postu: Stulejka
Hej mam 15 lat i nie wiem czy mam stulejke. Generalnie to w spoczynku nie mam problemu ze sciągnięciem jednak we zwodzie mało kiedy udaje mi się ściągnąć do końca i odczuwam wtedy lekki ból. Czy to może wskazywać na stulejke ?
dkbb - Pią 03 Gru, 2021

Myślę, że tak. Powinno się ściągać bez większego problemu. Jesli Cie boli to znaczy, ze coś jest nie tak. Ogólnie stulejka ma różne poziomy. Próbowałeś rozciągać?
Ajay - Pią 03 Gru, 2021

Na pewno, ale nie ma co panikować. Jeśli jest mała to powinieneś sobie dać radę rozciągnąć napletek, jak nie to obrzezanie. Daj zdjęcie coś będzie można więcej powiedzieć.
Kuba85 - Pią 03 Gru, 2021

Staraj się chodzić jak najwięcej z odkrytą główką, przy mimowolnych erekcjach skóra sama się rozciągnie i po miesiącu nie będziesz mieć problemu. Sam kiedyś miałem taki problem.
Ononim - Pią 03 Gru, 2021

Ja też tak miałem, czasem linomagiem smarowałem trochę i się rozciągnęło wystarczająco.
Mateusz2609 - Pią 03 Gru, 2021

Najlepiej byłoby widzieć zdjęcie, ale z opisu który podajesz wynika że prawdopodobnie masz stulejkę. Nie należy w takim wypadku odciągać napletka na siłę gdyż może dojść do załupka, a to już jest bardzo niebezpieczne. Spróbuj rozciągać podczas kąpieli, kiedy skóra jest nagrzana i bardziej elastyczna powinno pójśc łatwiej, ale tylko do granicy bólu. Po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń powinno być lepiej, jeśli nic się nie poprawi niestety czeka Cię lekarz rodzinny i chirurg dziecięcy. Bądź chirurg dziecięcy/ urolog prywatnie ale to już z rodzicami musisz iść. Warto byłyby powiedzieć rodzicom bądź komuś zaufanemu dorosłemu. Problem jak każdy inny i nie ma co wstydzić się o tym rozmawiać czy iść do lekarza. wierz mi że na medykach widok genitaliów nie robi większego wrażenia i nikt nie będzie cię oceniał. A tak BTW jak ty przechodziłeś bilanse okresowe? Nikt tego nie sprawdzał?
Przeciętny 30 - Nie 05 Gru, 2021

Miałem podobny problem Ściągałem jak był w spoczynku i doprowadzalem do erekcji. Sam nie wiem kiedy ale napletek się rozciągnął
dziuniox - Pon 13 Gru, 2021

Miałem niedużą stulejkę. Bałem się odsłaniać główkę, że potem nie naciągnę. Potem napletek trochę się rozciągnął, próby odsłaniania główki w wannie podczas kąpieli, w łóżku z użyciem żelu nawilżającego... Teraz jest ok, ale fajnie by było, żeby jeszcze trochę się rozciągnęło - staram się w dzień chodzić ze ściągniętym napletkiem.
toton - Wto 14 Gru, 2021

Jeßli sié poprawia i jest nieduża to rzeczywiśćiie może wszystko się poprawi oraz rozciągnie bez konieczności zabiegu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group