Luźne sprawy męsko-męskie. - Czy mieliście kiedyś taką sytuację

Fotograf01 - Czw 18 Lis, 2021
Temat postu: Czy mieliście kiedyś taką sytuację
Czy mieliście kiedyś taką sytuację w galerii jak sie gapiliscie na kutasa sąsiada i was złapała ochrona?

Co najlepiej robić w takiej sytuacji?

dziuniox - Czw 18 Lis, 2021

Opis sytuację? Nie rozumiem co ochrona ma do tego. To przy pisuarach czy w kabinkach? Myślę, że co najwyżej to sam zainteresowany mógłby Ci zwrócić uwagę.
Fotograf01 - Czw 18 Lis, 2021

dziuniox napisał/a:
Opis sytuację? Nie rozumiem co ochrona ma do tego. To przy pisuarach czy w kabinkach? Myślę, że co najwyżej to sam zainteresowany mógłby Ci zwrócić uwagę.
stałem dziś przy pisuarze i poszedł młody chłopak jak sie gaplem zwrócił uwagę a zaraz jak skończył wszedł ochrona i mu to zgłosił ze sie gaplem i zabrał mnie siła i wyrzucił z galerii i powiedział jak dalej będę sie gapił to będziesz miał poważne problemy i będziesz miał zakaz korzystania z toalet w tej galerii mieliście kiedyś taką sytuację?
onesa - Czw 02 Gru, 2021

Fotograf01 napisał/a:
dziuniox napisał/a:
Opis sytuację? Nie rozumiem co ochrona ma do tego. To przy pisuarach czy w kabinkach? Myślę, że co najwyżej to sam zainteresowany mógłby Ci zwrócić uwagę.
stałem dziś przy pisuarze i poszedł młody chłopak jak sie gaplem zwrócił uwagę a zaraz jak skończył wszedł ochrona i mu to zgłosił ze sie gaplem i zabrał mnie siła i wyrzucił z galerii i powiedział jak dalej będę sie gapił to będziesz miał poważne problemy i będziesz miał zakaz korzystania z toalet w tej galerii mieliście kiedyś taką sytuację?


Dziwna sytuacja. Wydaje mi się, że ochrona przekroczyła tutaj swoje uprawnienia i nie powinna się tak zachować. Rozumiem sytuacje, w której wyprosiliby Cię gdybyś nagabywał słownie czy tym bardziej dotykiem. Ale patrzenie się nie jest nielegalne. Poza tym co w sytuacji w której ta druga osoba by po prostu nakłamała?

Wierzą na słowo?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group