Luźne dyskusje o męskich sprawach - slipy czy bokserki?

Damian2006 - Czw 14 Paź, 2021
Temat postu: slipy czy bokserki?
Co jest lepsze dla 15 latka? slipy czy bokserki? mam prawie 16 cm, jaja nawet duże i nie wiem co będzie lepsze. do tej pory najczęściej chodziłem w luźnych szortach
Oleg_1981 - Czw 14 Paź, 2021
Temat postu: Re: slipy czy bokserki?
Damian2006 napisał/a:
Co jest lepsze dla 15 latka? slipy czy bokserki? mam prawie 16 cm, jaja nawet duże i nie wiem co będzie lepsze. do tej pory najczęściej chodziłem w luźnych szortach


Lepsze pod jakim kątem? Prozdrowotnie jest kiedy jest przewiewnie. Ja natomiast w zyciu bym luznych bokserek nie zalozyl bo lubie jak slipki przytrzymuja caly sprzet.

HornyBoy93 - Czw 14 Paź, 2021

Dla mnie zdecydowanie dopasowane bokserki, czasami te z wydłużoną nogawką. Luźne rzadko ale też kilka mam. Slipów nie lubię i nie mam, za ciasno mi w nich i z racji, że nogi mam mocno owłosione to slipy tym bardziej odpadają.
toton - Pią 15 Paź, 2021

Tak jak powyżej . Najwygodniejsze są po prostu dopasowane bokserki. Nie obciskaja tak mocno jak slipki tak więc są zdrowsze.
Osobiście rowniez nie lubie luźnych bokserek

qwerty882 - Sob 16 Paź, 2021

Tak na co dzień raczej dopasowane bokserki tak jak koledzy pisali, jak mam ćwiczyć i jest raczej gorąco to jocki bo lepiej się człowiek pozbywa potu, natomiast co do slipów to są dobre np do jeansów bo trzymają wszystko na miejscu a nic się nie podwija, Cóż wiele zależy od indywidualej preferencji i dobrania właściwego rozmiaru
adriano19 - Sob 16 Paź, 2021

Każdy musi sam zdecydować...
Ja nigdy nie nosiłem obcisłych majtek.
Potrzebuję swobody i przestrzeni, dlatego noszę wyłącznie bokserki.

sikora92 - Sob 16 Paź, 2021

Ja preferuję dopasowane bokserki. Za luźnymi nie przepadam bo za bardzo wszystko mi lata :P
michalza - Pon 18 Paź, 2021

sikora92 napisał/a:
Ja preferuję dopasowane bokserki. Za luźnymi nie przepadam bo za bardzo wszystko mi lata :P


Mam podobnie. Za slipami w sumie również nie przepadam.

Ancymon - Wto 19 Paź, 2021

Damian2006 napisał/a:
Co jest lepsze dla 15 latka?

Wiek nie ma tu żadnego znaczenia.


Damian2006 napisał/a:
slipy czy bokserki?

Kup sobie po trzy pary luźnych bokserków, obcisłych bokserków z długimi nogawkami, obcisłych z krótszymi nogawkami, slipów, pochodź trochę w każdym rodzaju i sam oceń.

dziuniox - Czw 21 Paź, 2021

jako chłopak nosiłem slipy, był to okres kiedy bieliznę kupowali mi rodzice. od kilku lat noszę tylko bokserki, a śpię nago
lisku - Pią 22 Paź, 2021

Ja noszę bokserki (boxershorts).
Damian2006 - Nie 31 Paź, 2021

ok, przez ten czas próbowałem różnych rodzajów bielizny i najlepsze są dla mnie slipy i dopasowane bokserki. Kiedyś nosiłem szorty, ale często mi peni przez nie wystawał
toton - Sro 03 Lis, 2021

Damian2006 napisał/a:
ok, przez ten czas próbowałem różnych rodzajów bielizny i najlepsze są dla mnie slipy i dopasowane bokserki. Kiedyś nosiłem szorty, ale często mi peni przez nie wystawał


U mnie podobnie. Ogólnie nie noszę szortów od czasu incydentu na basenie. Chodziłem przez jakiś czas z wystającym :P

kamilgroc - Sro 03 Lis, 2021

toton napisał/a:
Damian2006 napisał/a:
ok, przez ten czas próbowałem różnych rodzajów bielizny i najlepsze są dla mnie slipy i dopasowane bokserki. Kiedyś nosiłem szorty, ale często mi peni przez nie wystawał


U mnie podobnie. Ogólnie nie noszę szortów od czasu incydentu na basenie. Chodziłem przez jakiś czas z wystającym :P

Jakiego incydentu, opowiedz.

toton - Pią 05 Lis, 2021

Penis wyleciał mi z siatki. A przez to, ze były to dość krótkie spodenki to chodziłem praktycznie cała godzinę z główką na wierzchu. I dopiero kumpel mi pod koniec zwrócił uwagę. Nie żebym się jakoś bardzo wstydził ale troche mnie to zażenowało
HornyBoy93 - Pią 05 Lis, 2021

toton, A to faktycznie, znam podobną sytuację z własnego doświadczenia ;)
qwerty882 - Sob 06 Lis, 2021

toton, no nieco żenująca sytuacja nie powiem 😅 poza slipami jak uprawiasz sport mogę polecić ci jockstrapy albo slipy tanga
CEDRIK - Pon 10 Sty, 2022

Ja jestem zwolennikiem tylko i wyłącznie bokserek przyległych. Każdy ma inne upodobania. Teraz majtek nie noszę, a kiedyś tylko i wyłącznie w majtkach
toton - Sro 12 Sty, 2022

qwerty882 napisał/a:
toton, no nieco żenująca sytuacja nie powiem 😅 poza slipami jak uprawiasz sport mogę polecić ci jockstrapy albo slipy tanga


Slipy tanga faktycznie wygladają ciekawie, nie widziałem takiej odmiany. Faktycznie lepiej niż standardowe slipy

Ahojprzygodo - Sro 12 Sty, 2022

Ja też jestem zwolennikiem bokserek, ale jockstrapy również są wygodne! Polecam 😇
toton - Pią 14 Sty, 2022

A ktoś zamawiał moze tutaj https://masculo.pl/jockstrapy ? Jak z jakością?
Czerwikss - Sro 19 Sty, 2022

Ja sobie ostatnio zamówiłem takie:

adamos125 - Czw 25 Sty, 2024

Jestem zwolennikiem slipek i takie majtki również nosiłem jako nastolatek. Dla mnie najlepsze, zwłaszcza, że jestem aktywny fizycznie i takie majtki są dla mnie mega wygodne. Wgl ich nie czuję, a wszystko jest na miejscu :) Polecam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group