Krosty i plamki - Krostka na penisie?

Dokuro94 - Sro 21 Lip, 2021
Temat postu: Krostka na penisie?
Panowie co to może być? Wygląda jak na zdjęciu, jest raczej twarde i właściwie nie pamiętam czy miałem to wcześniej czy pojawiło się niedawno 🙄 wymaga konsultacji lekarza?
https://ibb.co/vVh27GM
Może nie jest to najbardziej wyraźne zdjęci, ale lepszego nie udało mi się zrobić. To coś nie swędzi, nie pieczę, nie boli.

onesa - Czw 22 Lip, 2021

Kiedy się pojawiło?
Mi to wyglada na jakiegoś kaszaka (niegroźna zmiana). Jeśli nie swędzi, nie boli i pojawilo sie niedawno to obserwuj. Jeśli nie zniknie samo, możesz skonsultować się ewentualnie z rodzinnym

Dokuro94 - Czw 22 Lip, 2021

onesa napisał/a:
Kiedy się pojawiło?
Mi to wyglada na jakiegoś kaszaka (niegroźna zmiana). Jeśli nie swędzi, nie boli i pojawilo sie niedawno to obserwuj. Jeśli nie zniknie samo, możesz skonsultować się ewentualnie z rodzinnym


Właśnie nie pamiętam czy mam to już od dawna czy teraz zacząłem nagle panikować, ale po serwuje jeszcze i może faktycznie udam się do rodzinnego.

michalza - Wto 27 Lip, 2021

Ja mam coś takiego od dawna, jest to po prostu zwykły kaszak. Nic groźnego ale pokazałem rodzinnemu. Ty rownież tak zrób to będziesz bardziej pewny
Dokuro94 - Wto 27 Lip, 2021

michalza napisał/a:
Ja mam coś takiego od dawna, jest to po prostu zwykły kaszak. Nic groźnego ale pokazałem rodzinnemu. Ty rownież tak zrób to będziesz bardziej pewny


No dobra, skoro już byłeś u lekarza to co on powiedział na ten temat? Da się z tym jakoś walczyć czy tylko chirurgicznie? Nie powiem trochę powoduje to u mnie dyskomfort psychiczny 😕

pelesos - Nie 01 Sie, 2021

Zrób jeszcze jedno zdjęcie. Może to mięczak zakaźny? masz tylko jedno takie ? czy więcej?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group