Krosty i plamki - Sucha żołądź penisa

Diffident - Pon 31 Maj, 2021
Temat postu: Sucha żołądź penisa
Witam.
Potrzebuję waszej porady, bo być może ktoś z was miał/ma taki problem.
Mianowicie mam suchą żołądź penisa + pęknięcia o ile można to tak nazwać :roll: nic mnie nie swędzi ani nie piecze.
Zastanawiam się jakich kremów, balsamów można używać tak żeby nawilżyć żołądź a nie dostać żadnego uczulenia :roll:
Zamieszczam zdjęcie

https://www.fotosik.pl/zdjecie/35e8133b8446ef00

kamilgroc - Pon 31 Maj, 2021
Temat postu: Re: Sucha żołądź penisa
Diffident napisał/a:
Witam.
Potrzebuję waszej porady, bo być może ktoś z was miał/ma taki problem.
Mianowicie mam suchą żołądź penisa + pęknięcia o ile można to tak nazwać :roll: nic mnie nie swędzi ani nie piecze.
Zastanawiam się jakich kremów, balsamów można używać tak żeby nawilżyć żołądź a nie dostać żadnego uczulenia :roll:
Zamieszczam zdjęcie

https://www.fotosik.pl/zdjecie/35e8133b8446ef00

Moim zdaniem wygląda jak najbardziej normalnie

Diffident - Pon 31 Maj, 2021
Temat postu: Re: Sucha żołądź penisa
[quote="kamilgroc"]
Diffident napisał/a:

Moim zdaniem wygląda jak najbardziej normalnie


No niby tak ale często jest bardzo suchy i przy ściąganiu napletka czasami mam tak, że ten tak jakby "klei się" do żołędzi :roll: .
Dlatego zapytałem jakich kremów, balsamów można używać żeby ją nawilżyć

onesa - Wto 01 Cze, 2021

Wygląda normalnie. Żołądź penisa rzadko kiedy jest całkowicie gładka. Jeśli chcesz nawilżać polecam na początku naturalne olejki jak olejek migdałowy czy kokosowy
Oleg_1981 - Sro 02 Cze, 2021
Temat postu: Re: Sucha żołądź penisa
[quote="Diffident"]
kamilgroc napisał/a:
Diffident napisał/a:

Moim zdaniem wygląda jak najbardziej normalnie


No niby tak ale często jest bardzo suchy i przy ściąganiu napletka czasami mam tak, że ten tak jakby "klei się" do żołędzi :roll: .
Dlatego zapytałem jakich kremów, balsamów można używać żeby ją nawilżyć


To co opisujesz jest zwyczajne. Nic się nie dzieje. Każdy z napletkiem tak ma...

Dekarion - Pią 04 Cze, 2021

Też mam wysuszoną czasami. Jesli Ci to przeszkadza to kup sobie jakiś balsam albo olejek. W aptece jest do kupienia lanolina, jest delikatna oraz nie powinna Ci zaszkodzić. Kup sobie tę:


Jest do brodawek sutkowych tak wiec na penisa tez się nada.

Mateusz2609 - Pią 18 Cze, 2021

Żołądź wygląda normalnie, napletek czasem "klei" się do niej. Żołądź nie jest nawilżana cały czas. Jeśli nic Cię nie swędzi, nie szczypie to ja bym nie ruszał. Na swoim mam czasem większe zmarszczki w spoczynku. Przy wzwodzie też się zdążają 😉. Jest ok

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group