Ceedra i inne tabletki - TABLETKI INVENTUM

din1987 - Wto 18 Maj, 2021
Temat postu: TABLETKI INVENTUM


Mam pytanie używał kto¶ takich tabletek INVENTUM i jak na was działaj± kupiłem na próbę nie dlatego że mi nie staje, ale szybko dochodzę no czasami mi mięknie jak spotykam się z jakim¶ mega ciastkiem i bardzo mi zależy by wypa¶ć dobrze trema mnie zżera i mały nie stoi jak powinien. Ale mam dylemat czy jak je zażyje penis stanie to mimo tego, że szybko się spuszczę on będzie stał dalej i dalej będę mógł poruchać, czy jak to działa ? :P

toton - Sro 19 Maj, 2021

Tak mniej wiecej to dziala.Maj± w sobie sildenafil tak wiec bierzesz jedn± tabletkę i masz lepsz± erekcje. Wypróbuj sobie sam w domu przy okazji
fenis - Pi± 21 Maj, 2021

Możesz spróbować, skład niezły. Aczkolwiek w pierwszej kolejno¶ci lepsze s± te z L arginin±. Co¶ ala cum on albo power man.
din1987 - Pi± 21 Maj, 2021

Przetestowałem je super sprawa nie miałem skutków ubocznych i serio było lepiej niż zawsze 8)
juansto - Pi± 21 Maj, 2021

W jakiej dawce? Jedna czy dwie tabletki?
din1987 - Pi± 21 Maj, 2021

jedna tabletka sex po 4 godzinach od zażycia :twisted:
one_hour - Sob 29 Maj, 2021

Ja stosowałem sporadycznie Kamagrę (100mg w tabletce), dopóki nie odkryłem tych tabletek. Jedna zdaje się ma 25mg. Ja zażywałem dwie i również było spoko. Po seksie potrzebowałem chwili, żeby znowu mi stan±ł. Przy Kamagrze praktycznie po 5 ponownie dostawałem erekcji, przy tych tabletkach jednak potrzebuję chwilę dłużej.
toton - Sro 02 Cze, 2021

I po jakim czasie widzieli¶cie działanie? DOpiero po kilku godzinach?
one_hour - Pon 07 Cze, 2021

Maksymalnie do godziny po Inventum, po Kamagrze do 30 minut max.
juansto - Sro 09 Cze, 2021

A jak długo jest działanie?
one_hour - Sob 12 Cze, 2021

Ciężko mi ocenić. Tak do dwóch, maksymalnie trzech stosunków. +/- godzinka?
Oleg_1981 - Sob 12 Cze, 2021

Koledzy, patrze po Waszych rocznikach i oczy na wierzch mi wychodz± ze zdziwienia. Poważnie, macie problemy z utrzymaniem erekcji w tym wieku żeby siegac po tabletki?
one_hour - Pon 14 Cze, 2021

Sildenafil raz na jaki¶ czas był fajny, dużo szybciej mogłem zacz±ć drug± rundę, a nawet trzeci±.
Czerwikss - Pon 14 Cze, 2021

Wiesz co, tutaj nie chodzi nawet o utrzymanie erekcji ale o mocniejsz±. Nie używam codziennie ale raz na jaki¶ czas lubię co¶ takiego dla urozmaicenia.
din1987 - Pon 16 Sie, 2021

Hej użyłem już 3 razy INVENTUM I raz MENSIL działanie takie samo już po godzinie twardy jak skała i co zauważyłem u mnie jest tak że mogę o wiele dłużej ruchać i nie spuszczam się tak szybko wszystkie 4 stosunki po tych tabletkach uważam za ZAJEBIS*E takiego sexu :twisted: jeszcze nie miewałem ale nie o to mi chodzi serio mam 34 lata i czy branie tych tabletek w moim wieku nie spowoduje tego że potem będę mieć problemy z erekcja i tylko już tabletki mi zostan± ?

Mam pytanko jak często wy używacie tych leków co sex czy tylko raz na jaki¶ czas?

onesa - Pon 16 Sie, 2021

Raczej odradza się stosowanie ich co seks.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group