Luźne dyskusje o męskich sprawach - Wasz najmocniejszy wytrysk

boy_2 - Pon 08 Mar, 2021
Temat postu: Wasz najmocniejszy wytrysk
Tak jak w temacie.
Jak najdalej od penisa znalazła się wasza sperma po wytrysku?
Ile najwięcej pulsów spermy udało się wam wystrzelić podczas jednego wytrysku?

Pytam gdyż ostatnio pobiłem swój rekord i strzeliłem na 1,70 m. A strzeliłem najwięcej 11 pulsów.

Oleg_1981 - Pon 08 Mar, 2021
Temat postu: Re: Wasz najmocniejszy wytrysk
boy_2 napisał/a:
Tak jak w temacie.
Jak najdalej od penisa znalazła się wasza sperma po wytrysku?
Ile najwięcej pulsów spermy udało się wam wystrzelić podczas jednego wytrysku?

Pytam gdyż ostatnio pobiłem swój rekord i strzeliłem na 1,70 m. A strzeliłem najwięcej 11 pulsów.


Nigdy nie myślałem o tym, hehe. Przypominam sobie strzał na brodę no i nie więcej niż 5-6 pulsów.

michalza - Wto 09 Mar, 2021

Szczerze to nie mierzyłem długości wytrysków, głównie dlatego że trzymam chusteczkę tak aby niczego nie pobrudzić :D
Ale wydaje mi się, ze metr był :D

Mateusz_95 - Sro 10 Mar, 2021

Myślę że ok 2 metrów. Jeśli jestem mega podniecony to max. 15 strzałów a tak normalnie 10. Wiadomo im więcej strzałów tym więcej spermy i lepsze doznania.... 😃
Oleg_1981 - Czw 11 Mar, 2021

Mateusz_95 napisał/a:
Myślę że ok 2 metrów. Jeśli jestem mega podniecony to max. 17 strzałów a tak normalnie 10. Wiadomo im więcej strzałów tym więcej spermy i lepsze doznania.... 😃


Liczba pulsów - jestem pod wrażeniem. Co do tego co dla Ciebie wiadome, tj. więcej strzałów więcej spermy, to co miałeś na myśli? Ilość wypływającego ejakulatu?

fenis - Czw 11 Mar, 2021

Chyba maksymalnie metr, nigdy nie liczyłem. Mateusz szacun za tak daleki wytrysk
mickow94 - Czw 11 Mar, 2021

Strzałów nie liczyłem nigdy, czas to sprawdzić. A na odległość stojąc to metr na pewno był. Leżąc bez problemu do twarzy dolatuje.
Mateusz_95 - Pią 12 Mar, 2021

Oleg_1981 napisał/a:
Mateusz_95 napisał/a:
Myślę że ok 2 metrów. Jeśli jestem mega podniecony to max. 17 strzałów a tak normalnie 10. Wiadomo im więcej strzałów tym więcej spermy i lepsze doznania.... 😃


Liczba pulsów - jestem pod wrażeniem. Co do tego co dla Ciebie wiadome, tj. więcej strzałów więcej spermy, to co miałeś na myśli? Ilość wypływającego ejakulatu?


Zgadza się rekordy liczyły od 10 do nawet 20 ml ale to się zdarzyło tylko kilka razy po czym później bolały mnie jądra.

[ Dodano: Pią 12 Mar, 2021 ]
fenis napisał/a:
Chyba maksymalnie metr, nigdy nie liczyłem. Mateusz szacun za tak daleki wytrysk

Dzięki 😊

Oleg_1981 - Pią 12 Mar, 2021

Mateusz_95 napisał/a:
Zgadza się rekordy liczyły od 10 do nawet 20 ml ale to się zdarzyło tylko kilka razy po czym później bolały mnie jądra.


Po ŻADNEJ ejakulacji nie powinny boleć jądra! Mam nadzieję, że fantazjowałeś tutaj bo jak nie to szczerze bym nie zwlekał z wizytą u lekarza.

Mateusz_95 - Pią 12 Mar, 2021

Oleg_1981 napisał/a:
Mateusz_95 napisał/a:
Zgadza się rekordy liczyły od 10 do nawet 20 ml ale to się zdarzyło tylko kilka razy po czym później bolały mnie jądra.


Po ŻADNEJ ejakulacji nie powinny boleć jądra! Mam nadzieję, że fantazjowałeś tutaj bo jak nie to szczerze bym nie zwlekał z wizytą u lekarza.

To było po naprawdę długiej masturbacji gdzie się masturbowałem prawie dochodzilem czekałem znowu sie masturbowalem i tak kilka razy przy mega podniecie i wtedy byl tez i mega wytrysk (20ml).
Przy zwykłej masturbacji nic nie boli i nic się nie dzieje 😉

michalza - Pią 12 Mar, 2021

Czyli miewasz mocniejsze wytryski za każdym kolejnym razem? U mnie odwrotnie. Każdy kolejny przy masturbacji i przy seksie jest mniejszy.
Mateusz_95 - Pią 12 Mar, 2021

Nie nie. Masturbuje się ale nie pozwalam dojść do wytrysku. Balansuje na cienkiej granicy pomiędzy wytryskiem a zaprzestaniem walenia i tak robię kilka razy i kiedy wkoncu "czuję" mega ciśnienie spermy to walę i się obficie spuszczam i po takim waleniu "bolą" mi jądra
redman32 - Sob 13 Mar, 2021

Ja nie mam mocnych wytrysków. Sperma na ogół wypływa z kutasa ewentualnie słabo strzela
dam2000 - Sob 13 Mar, 2021

redman32 napisał/a:
Ja nie mam mocnych wytrysków. Sperma na ogół wypływa z kutasa ewentualnie słabo strzela


No w co jak w co, ale ze ty masz słabe wytryski to nie uwierzę😂😈

onesa - Wto 16 Mar, 2021

Redman z takim dużym sprzętem? ;) Też nie wierzę.
Oleg_1981 - Wto 16 Mar, 2021

redman32 napisał/a:
Ja nie mam mocnych wytrysków. Sperma na ogół wypływa z kutasa ewentualnie słabo strzela


Jak widzisz z powyzszych wypowiedzi, bez filmiku nie uwierzą :wink:

fenis - Sro 17 Mar, 2021

U mnie to w sumie wypływa jak walę któryś już kolejny raz. NIe ma siły na tryskanie
redman32 - Sro 17 Mar, 2021

a co ma rozmiar penisa do siły wytrysku?
kamilgroc - Sro 17 Mar, 2021

redman32 napisał/a:
a co ma rozmiar penisa do siły wytrysku?

Moim zdaniem nic.
U mnie strzały to tak metr może półtora max

juansto - Czw 18 Mar, 2021

Pewnie nie ma to żadnego znaczenia. Pytanie czy ma siła wytryskku korelację z intensywnością orgazmu?
DTTPO - Czw 18 Mar, 2021

Z tego co wiem, to rozmiar penisa, nie ma nic wspólnego z wielkością wytrysku.

Co do bólu. To pamiętam, że kiedyś też, gdy się bardzo dużo podniecalem, przez masturbację dochodzenia, czy oglądanie czegoś, czy nawet całowanie namiętne z dziewczyną, ale bez wytrysku, to potem potrafiło mnie coś boleć w okolicy jąder. Ale to z 2-3 razy tak miałem tylko.

Ajay - Pią 26 Mar, 2021

Mam wrażenie, że te duże penisy w spoczynku to w erekcji ani nie stoją porządnie ani nie tryskają. Naprawdę, lepiej mieć mniejszego w spoczynku, który się mocno rozciąga i podnosi oraz porządnie "strzela".

Teraz wytrysk kieruje zawsze w papier ewentualnie w rękę jak nie zdążę ,ale kiedyś zrobiłem to w swoim pokoju w powietrzu to trafiłem w różne miejsce na wykładzinie. Najdalej ze 3 metry.

siferius90 - Sro 02 Mar, 2022

juansto napisał/a:
Pewnie nie ma to żadnego znaczenia. Pytanie czy ma siła wytryskku korelację z intensywnością orgazmu?


U mnie siła wytrysku nie ma wpływu na odczucia rozkoszy. Za to ilość spermy już tak - przepływanie spermy w środku i przez penisa jest bardzo przyjemne.

toton - Czw 03 Mar, 2022

U mnie korelację ma to ile nie uprawiałem seksu. Wiadomo, ze orgazm po jakimś tam czasie abstynencji jest mocniejszy niż po 2 godzinach od poprzedniego stosunku.
Truwonder92 - Wto 08 Mar, 2022

Maj najmocniejszy wytrysk to pewnie 1,5 m. Przeleciał nad głową i zapaćkał ścianę za mną :P
fenis - Sro 09 Mar, 2022

Truwonder92 napisał/a:
Maj najmocniejszy wytrysk to pewnie 1,5 m. Przeleciał nad głową i zapaćkał ścianę za mną :P


Haha, niezła sytuacja :D

Kamil_ke96 - Czw 10 Mar, 2022

Truwonder92 napisał/a:
Maj najmocniejszy wytrysk to pewnie 1,5 m. Przeleciał nad głową i zapaćkał ścianę za mną :P


też tak miałem kiedyś

toton - Czw 10 Mar, 2022

Raz może mi się zdarzyło coś takiego ale raczej pilnuję się aby nie było sprzątania ;)
Truwonder92 - Wto 15 Mar, 2022

toton napisał/a:
Raz może mi się zdarzyło coś takiego ale raczej pilnuję się aby nie było sprzątania ;)


Jasne, ja również. Najczęściej strzelam na brzuch albo klatę. No i kilka razy zdarzyło się zaliczyć safe facial, czyli spust na własną twarz :P Oczywiście przypadkowo.

qwerty882 - Wto 15 Mar, 2022

Truwonder92 napisał/a:
toton napisał/a:
Raz może mi się zdarzyło coś takiego ale raczej pilnuję się aby nie było sprzątania ;)


Jasne, ja również. Najczęściej strzelam na brzuch albo klatę. No i kilka razy zdarzyło się zaliczyć safe facial, czyli spust na własną twarz :P Oczywiście przypadkowo.


Tak samo miałem xd

marek2959 - Nie 20 Mar, 2022

…..
sikora92 - Pon 21 Mar, 2022

marek2959, chyba nie jeden z nas miał taką sytuację, wtedy faktycznie pojawia się duże zdziwienie 😂😂
qwerty882 - Wto 22 Mar, 2022

sikora92, marek2959, 😂 no cóż takie już nasze koleje losu xd
marek2959 - Sro 23 Mar, 2022

…..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group